Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Ústí - 22. června 2019   15:00

1:4
(0:3)
Ústí
Ústí
4' Richter   • 33' Matějka   • 39' Peterka   • 65' Richter
Bohemians
Fryšták – Dostál (10. Farkaš, 77. Václavík), Bederka, Šmíd, Schumacher – Záviška, Levin, Vaníček, Marhún – Nečas, Koubek
Ústí
Tvrdoň (46. Plachý) – Strada, Pimpara (46. Brak), Vlček (46. Jirkovský), Jakubov (46. Písačka) – Peterka (80. Kolařík), Miskovič (46. Valenta), Richter, Prošek (60. Jakš), Krátký (46. Drame) – Matějka (46. Turek)

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Druholigový tým o svém vítězství rozhodl v prvním poločase, když soupeři z nejvyšší soutěže nasázel tři branky. Ústí ve druhé půli navýšilo svůj náskok, ovšem v úplném závěru se trefil Koubek, který zaznamenal čestný úspěch Bohemians.
90+1'
90'
Richter u postranní lajny zasáhl před Schumacherem. Balón skončil v zámezí, víc už se v tomto zápase nejspíše nestane.
89'
Bohemians právě vstřelili branku!
Výborná práce Marhúna! Ten získal balón, poté poslal skvělou přihrávku na hranici velkého vápna. K míči se dostal MATĚJ KOUBEK, který tváří v tvář překonal ústeckého gólmana a snížil. Klokani se přeci jen dočkali!
88'
Zdlouhavá kombinace ústeckých fotbalistů na vlastní polovině hřiště, Marhún dobře napadal a získal balón, prvoligový celek jde rychle dopředu.
87'
Pražané se v závěru snaží o čestný zásah. Obrana Ústí se momentálně ubránila za cenu rohového kopu pro Bohemians.
85'
Do zakončení se prvoligový celek nedostal. Balón poté skončil v zámezí, následovat bude odkop od ústecké svatyně.
84'
Jedna z posledních příležitostí pro Bohemians na skórování v dnešním utkání. Klokani budou rozehrávat rohový kop.
82'
Ústí teď dlouze kombinuje na vlastní polovině hřiště, soupeř nijak nenapadá. Zápas se už spíše jen z povinnosti dohrává.
81'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu, Hra je opět přerušena, ze země se totiž těžce zvedá Koubek.
79'
Žlutou kartu dostává Antonín Vaníček (Bohemians Praha 1905).
Žlutou kartu dostává Jan Peterka (FK Ústí nad Labem).
79'
Nejprve faul, vzápětí strkanice, do které se zapojili Peterka s Vaníčkem. Oba fotbalisté pravděpodobně uvidí žlutou kartu.
78'
Hra je přerušena, na trávníku zůstal ležet jeden z ústeckých fotbalistů, který se drží za krk.
77'
Bohemka si vše zopakovala i zprava. Na zadní tyči se po hlavičce natahoval Šmíd, jehož pokus z obtížné pozice mířil nad branku!
76'
Marhún získal míč a postupoval rychle dopředu. Nakonec z toho bude rohový kop, Pražané jej rozehrají z levé strany.
74'
Bohemians zaútočili po pravé straně hřiště. Tam vybojovali rohový kop, bude to jejich pátý roh v dnešním zápase.
72'
Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná dvacetiminutovka zápasu, o vítězi je rozhodnuto, ovšem dokáží Pražané alespoň jednou skórovat?
71'
Na branku pražského celku se valí jedna útočná akce za druhou. Tentokráte se Klokani dokázali ubránit bez větších problémů.
70'
Nedorozumění ústeckých fotbalistů na útočné polovině hřiště. Klokani budou vhazovat z vlastní poloviny poblíž rohového praporku.
68'
Další rychlý kontr Ústí byl zastaven čárovým rozhodčím, který signalizoval postavení mimo hru.
67'
Schumacher rozehrával standardku z levé strany. Na jeho centr si naskočil Koubek, ovšem zakončení útočníka Bohemky mířilo těsně vedle branky. Podle všeho to bylo s tečí!
65'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Arma šla do brejku, Strada volil chytrou přihrávku na hranici penalty. K míči se dostal DANIEL RICHTER, který střelou z první navýšil náskok svého týmu!
63'
Tvrdý souboj ve středu hřiště. Nakonec byl pískán zákrok na Levina, hráči z Ústí nad Labem se zlobí, rozehrávat bude Bohemka.
62'
Nějakých pětadvacet metrů od branky zůstal na středu úplně volný Vaníček. Jeho pokus ovšem směřoval pouze vysoko nad branku!
61'
Taktický výborně zahráno, balón se do zámezí dostal právě od Závišky, následovat tak bude odkop od ústecké svatyně.
60'
Z pravé strany běžel Záviška téměř sám na branku. Jeho zakončení směřovalo na vzdálenější tyčku, brankář z Ústí nad Labem ale dokázal míč vytěsnit na rohový kop!
59'
Richter na pravé straně neměl moc prostoru. Po kličce se s míčem dostal do zámezí, vhazovat tak bude soupeř.
58'
Přihrávku za obranu dostal opět Dramé. Ten prováhal vhodný moment na zakončení, přesto vybojoval další rohový kop.
56'
Dramé nevypustil souboj na pravé straně a vybojoval rohový kop pro svůj tým. To bude už pátý roh pro Ústí v tomto zápase.
55'
Druholigový celek kombinoval na pravé straně, Strada pak posouval na střed hřiště. Úvodní desetiminutovka druhé půle je téměř za námi.
53'
Vaníček se chtěl uvolnit jen kousek za velkým vápnem. Podklouzl a míče se dotkl rukou, čehož si všiml hlavní rozhodčí.
51'
Zpoza velkého vápna napřáhl Levin. Brankář Ústí míč dokázal vyrazit na rohový kop, který běží rozehrát právě Levin.
50'
Fotbalisté Ústí postupovali do brejku, přihrávku zhruba na penaltu dostal Dramé. Ten se ale nacházel v ofsajdu!
49'
Tvrdý souboj ve středu hřiště, do kterého se zapojili Schumacher s Richterem. Rozhodčí pískal faul na hráče Bohemky.
48'
Richter přihrával na zadní tyč, Ústí se radovalo ze čtvrté vstřelené branky! Ta neplatí, skórující hráč druholigového týmu byl podle všeho v ofsajdu!
46'
Na trávníku zůstává ležet Vaníček, který byl ostře faulován ve středu hřiště. Hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.
46'
Druhý poločas začne za malou chvíli.
Je to tak, první poločas je za námi. Ústí v něm mělo jasně navrch a po zásluze vede tříbrankovým rozdílem. Největší šanci Bohemky měl Koubek, ten ale ze dvou metrů nedokázal skórovat do prázdné branky.
45+1'
45'
Vhazovat se bude na polovině hřiště. Víc už se v úvodní polovině hry pravděpodobně nestane.
43'
Michal Šmíd si pomohl taktickým faulem ve středu hřiště, hlavní rozhodčí vytáhl žlutou kartu, v této statistice máme srovnáno.
41'
Rozběhla se závěrečná pětiminutovka prvního poločasu. Marhoon to zkoušel individuálně, vzápětí nepřesně přihrával.
40'
Druholigový tým pokračuje ve své aktivitě, Ústí zahrozilo po pravé straně a vybojovalo další rohový kop.
39'
Arma vede o tři góly! Richter do samostatného úniku vysunul JANA PETERKU, který v samostatném úniku přehodil Fryštáka!
37'
Mohlo to být o tři branky! Na pravé straně zůstal volný ústecký fotbalista, který si míč přehodil na levou nohou, následnou střelou z výborné pozice ale přestřelil branku!
35'
Uvidíme, jak na druhou inkasovanou branku zareaguje celek z hlavního města. Ten se v těchto chvílích snaží něco vymyslet.
33'
Další obrovská chyba v rozehrávce Klokanů je potrestána. Ústí šlo do přečíslení, LUKÁŠ MATĚJKA to vzal na sebe a chytrým obstřelem na vzdálenější tyč překonal Fryštáka!
32'
Skvělou přihrávku obdržel Krátký. Ten se ocitl tváří v tvář brankáři Fryštákovi, který mu bravurním zákrokem vystavil stopku!
31'
Ústí postupovalo do rychlého brejku po levé straně. Také druholigový celek vybojoval rohový kop, zahrávat jej bude zprava.
30'
Stoprocentní příležitost pro Pražany! Tvrdoň si šel pro přízemní centr, ovšem balón mu vypadl přesně na kopačku Koubka, na kterého zívala zhruba ze dvou metrů prázdná branka. Jeden z ústeckých hráčů ale dokázal padnout do střely a na brankové čáře zastoupil gólmana!
29'
Se střelou Strady si poradil brankář Fryšták. Následná dorážka byla zbytečná, signalizován byl totiž ofsajd!
28'
S následným centrem si sice poradila obrana soupeře, ovšem akce Bohemky pokračovala. Skončila až po nepříliš razantní střele, která mířila doprostřed branky!
27'
Nedovolený zákrok jen kousek za velkým vápnem. Sudí pískl do píšťalky a nařídil přímý kop pro Pražany. Dobrá příležitost na srovnání!
25'
Jakubov hledal Proška, kterému se nepodařilo vybojovat rohový kop. Fryšták bude za malou chvíli odkopávat od branky.
24'
Faulem si na levé straně pomohl Prošek. Klokani bleskově rozehráli, i oni se zkouší prosadit po stejné straně hřiště.
23'
Nepřesnosti v kombinaci pražského celku. Pro balón si bez větších problémů doběhl Tvrdoň, který už hledá, komu by rozehrál.
21'
Ústí se dostávalo do zajímavého přečíslení. Matějka se místo střely pokoušel o další kličku, ta mu ale nevyšla.
20'
Na polovině hřiště byl ostře dohrán Prošek. Rozhodčí ihned odpískal faul, Ústí nad Labem bleskově rozehrává směrem dozadu.
19'
Pražané to nezahráli vůbec dobře. Do pokutového území směřoval vysoký balón, který o malou chvíli později skončil v zámezí.
18'
Hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok. Následovat bude standardní situace pro Bohemians Praha z levé strany.
16'
Jeden z ústeckých hráčů se ve vápně soupeře otočil s míčem, vzápětí střílel. S jeho zblokovaným pokusem si poradil Fryšták.
15'
Z nějakých dvaadvaceti metrů napřáhl Miskovič. Jeho střela pravděpodobně mířila do šibenice, Fryšták vytáhl bravurní zákrok!
14'
V rozehrávce chybovalo také Ústí. Bohemka šla do přečíslení, z celé situace však byl pouze zblokovaný střelecký pokus!
13'
Přenesení hry na levou stranu. Celou akci Ústí zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajdové postavení.
11'
Klokani se zatím snaží o kombinační hru. V té dělají poměrně hodně chyb, před malou chvílí málem znovu přišli o balón.
10'
Úvodní desetiminutovka hry je téměř za námi, zahraje si také Marián Tvrdoň. Brankář Ústí nad Labem bude odkopávat od branky.
8'
Do kombinace Pražanů se v tuto chvíli zapojil také brankář Fryšták, který volil krátkou rozehrávku svým spoluhráčům.
7'
Už se zase pokračuje, Ústí to zkoušelo po pravé straně, míč se ale dostal do zámezí, vhazovat tak bude soupeř.
5'
S agresivitou to na útočné polovině přehnal Jiří Miskovič. Ten vidí po zásluze žlutou kartu, na zemi zůstává ležet fotbalista Bohemians.
4'
Tři minuty jsme čekali na úvodní branku! Na centr z levé strany si v pokutovém území naskočil DANIEL RICHTER, který hlavičkou překonal Fryštáka a otevřel skóre!
3'
Hlavní rozhodčí přerušil hru, pískal nedovolený zákrok ve středu hřiště. Klokani s následnou rozehrávkou nikam nepospíchají.
2'
Situaci komplikuje oběma týmům silný déšť. Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, u balónu fotbalisté z hlavního města.
1'
Zdravím všechny fotbalové příznivce. Startuje letní příprava na novou sezónu a na programu je několik přátelských střetnutí. Klokani dnes odehrají dva zápasy. Dopoledne se utkají s Varnsdorfem, odpoledne si zahraji proti Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.