Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Vyšehrad - 23. ledna 2019   11:00

Č. Budějovice
50' Provod  • 82' Šplíchal  • 86' Táborský
3:1
(0:1)
Vyšehrad
Vyšehrad
41' Drobílek
1. pološas: Křížek – Řezáč, Novák, Havel, Helešic – Javorek, Čavoš – Martan, Grajciar, Wermke – Mashike.
2. poločas: Luksch – Kladrubský, Havel, Fišl, Provod – Havelka, Gebert – Šplíchal, Táborský, Mršič – Ledecký.
Šustr
SCM Složiště (UMT)
50 diváků
Vyšehrad
Otáhal – Mareš, Neuberg (69. Macej), Šlégl, Brejcha, Drobílek, Čapek (62. Krivoshev), Laňka (59. Heřman), Zákostelský, Madej (73. Michalec), Kozel (62. Beňo)
Dočekal – Michalec, Heřman, Macej, Krivoshev, Beňo, Vojtíšek.

90'
90'
Hraje se poslední minuta zápasu a balon se stále pohybuje na polovině Vyšehradu.
88'
Dynamo má i po gólu na 3:1 velký talk. Teď pálil parádně Mršič, míč šel ale nad bránu.
86'
Dynamo právě vstřelilo branku!
To bylo něco! Domácí byli blízko ke třetímu gólu, jenže míč mířící do brány dost možná rukou vyrazil z brankové čáry poslední obránce. Jihočeši se hodně zlobili na hlavního rozhodčího i jeho asistenta, avšak nakonec z toho byl jen rohový kop. Spravedlnosti bylo ale asi učiněno za dost a hned po rohu se prosadil hlavou na 3:1 IVO TÁBORSKÝ.
84'
Domácí závěr zápasu kontrolují a rádi by přidali další gól.
82'
Domácí jsou za aktivitu odměněni gólem na 2:1! Po vyšachování hostující obrany přihrál Kladrubský před prázdnou bránu MARTINU ŠPLÍCHALOVI, který napálil míč do brány!
82'
Macej zastavil na polovině hřiště rozběhnutého Ledeckého, je pískáno a míč mají Jihočeši.
81'
Z levé strany pálil levačkou po zemi Mršič, jeho rána prolétla těsně mimo.
79'
Jihočeši stále hodně drží balon, avšak na další zajímavou akci stále čekáme.
76'
Zajímavý centr z levé strany posílal do vápna Provod. Míče se ale ujal gólman Otáhal.
74'
Dynamu se v posledních minutách přestalo dařit. Hra je plná nepřesností a gólman Otáhal může být v klidu.
73'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Tadeáš Madej, přichází Jiří Michalec.
71'
Lukáš Havel poslal nyní malou domu, kterou gólman Luksch vůbec nečekal. Může být hodně rád, že míč šel vedle. Následuje roh.
69'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Jan Neuberg, přichází Jaroslav Macej.
66'
Do vápna dostal přihrávku Ledecký a byl hned ve velmi slušné pozici. Jenže v rozhodující chvíli mu pod nohy skočili dva obránci a míč zblokovali.
64'
Hráči Dynama jsou stále hodně na balonu, hosté teď běhají bez míče.
62'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Daniel Kozel, přichází David Beňo.
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází David Čapek, přichází Saša Krivoshev.
59'
Do palebné pozice se dostal Gebert, jeho pokus ale mířil i díky zásahu obránců v zámezí. Roh.
59'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Denis Laňka, přichází Jiří Heřman.
57'
Domácí fotbalisté jsou stále natlačeni na polovině soupeře. Hráči Vyšehradu se jen brání.
55'
Dynamo je ve druhém poločase hodně aktivní a hosté se musí soustředit hlavně na defenzivu.
54'
Po další útočné akci Dynama byl nyní v ofsajdu Ledecký. Rozehrávat budou hosté.
53'
Dynamo teď svého soupeře doslova drtilo v jeho vápně. Jenže ani jedna ze čtyř střel až k Otáhalovi nedolétla – vždy byla zblokovaná.
52'
Zpoza vápna vypálil levačkou Táborský a hostující gólman měl co dělat, aby balon vyrazil na další roh.
50'
Střelu Táborského sice Otáhal vyrazil, avšak po následném centru z pravé strany se na zadní tyči zjevil LUKÁŠ PROVOD, jehož povedená hlavička končí gólem na 1:1!
48'
jihočeši samozřejmě hodně zabrali. Dnešní zápas s účastníkem ČFL nebudou chtít prohrát.
46'
Sestava Dynama pro druhý poločas: Luksch – Kladrubský, Havel, Fišl, Provod – Havelka, Gebert – Šplíchal, Táborský, Mršič – Ledecký.
46'
První jedenáctka Dynama se střelecky neprosadila. Naopak jednou inkasovala, a tak uvidíme, jak si povede druhý tým Jihočechů.
45'
45'
Po rychlé akci Dynama se do vápna dostal Grajciar, jeho slabá střela byla ale zblokovaná přesně do rukavic gólmana Otáhala.
44'
Po nakrátko rozehraném rohu centroval z levé strany do vápna Čapek a balon musel odvracet hlavou Havel.
43'
Drobílkův centr do vápna musela nyní odvracet defenziva Dynama, Jihočeši se teď musí bránit.
41'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
A je to 0:1! Z pravé strany střílel Denis Laňka, jeho ránu vyrazil Křížek jen před sebe a dobíhající FILIP DROBÍLEK velmi snadno dorazil balon do sítě!
40'
Ondřej Brejcha obral ve středu pole o míč Čavoše a okamžitě ho posunul na Filipa Drobílka, který byl ve velké šanci sám před Křížkem. Budějovický gólman se ale zaskvěl skvělým zákrokem!
39'
Jubilejní desátý roh Dynama v zápase kopal Grajciar, gólman Otáhal našel míč šťastně v rukavicích.
37'
A další šance Mashikeho! Konžský útočník se hezky uvolnil ve vápně a tvrdě vypálil. Mířil sice nad bránu, avšak jeho pokus byl tečovaný a je tu další roh.
34'
Domácí stále hodně drží balon. Hosté jsou nebezpeční jen z rychlých protiútoků.
31'
Šestý rohový kop rozehrálo Dynamo nakrátko. Následně centroval do vápna Grajciar, avšak po zpětné hlavičce Wermkeho fauloval Mashike. Míč pro hosty.
30'
Dynamo kopalo další rohový kop, po centru do vápna se hosté ale dokázali ubránit.
29'
Dynamo nyní chtělo penaltu, když Neuberg poslal ve vápně k zemi Mashikeho, který si již chystal míč na střelu. I když se domácí hodně zlobí, pokračuje se ve hře.
28'
Javorek předložil do gólové pozice balon Mashikemu, ten měl i dostatek času připravit si míč na střelu. Jenže své zakončení poslal trestuhodně totálně mimo.
27'
Grajciar tvrdě dohrál Davida Čapka, který se jen těžko zvedá z hrací plochy.
26'
Na druhé straně se k zakončení dostal Denis Laňka, svou ranou ale ohrozil spíše rohový praporek vedle budějovické brány.
26'
Oblouček do vápna na nabíhajícího Nováka posílal Martan, budějovický stoper byl ale v ofsajdu.
24'
Domácí předvádějí velmi zajímavé a pohledné kombinace, jenže až do zakončení se jim zatím nedaří natlačit.
22'
Po rohovém kopu se domácí již k dalšímu zakončení nedostali.
21'
Povedený střílený centr do vápna poslal z pravé strany Grajciar. Výborně se do zakončení tlačil Wermke, avšak byl zblokovaný obráncem. Následuje roh.
18'
První velkou šanci zápasu měl Ladislav Martan, který si krásně zaběhl za obranu na pas z levé strany. Rozhodl se hned zakončit, avšak bravurně ho vychytal hostující gólman.
16'
Javorek parádně přiťukl balon Čavošovi, jenže ten místo střely na bránu volil ještě jednu kličku navíc a nakonec po zákroku obránce vůbec nevystřelil.
15'
Hraje se od vápna k vápnu. Oba celky se přetahují o balon a na další zakončení čekáme.
13'
Po další akci hostů následoval centr z pravé strany, jenže pas do vápna to byl hodně nepovedený a gólman Křížek zasahovat nemusel.
11'
Také hosté hrají ale zatím velmi sympaticky a sledujeme rozhodně zajímavou podívanou.
9'
Ke střele se po rychlé akci dostal Čavoš, také jeho pokus ale pokryl pozorný Otáhal.
8'
První střelecký pokus zápasu zaznamenal Martan, gólman Otáhal si s jeho ránou poradil.
6'
Ve středu pole byl faulovaný Martan. U míče jsou stále fotbalisté Dynama.
5'
Ze velkého mrazu se hraje zatím ve slušném tempu. U balonu jsou více domácí.
3'
Wermke vysunul do středu seběhnuvšího Martana, který se málem řítil sám na Otáhala. Hostující gólman ale dobře vyběhl a zakončení nového budějovického hráče nepřipustil.
1'

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč, Novák, Havel, Helešic – Javorek, Čavoš – Martan, Grajciar, Wermke – Mashike.
Náhradníci: Luksch – Fišl, Provod, Táborský, Šplíchal, Ledecký, Kladrubský, Gebert, Havelka, Mršič.

FK Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Mareš, Neuberg, Šlégl, Brejcha, Drobílek, Čapek, Laňka, Zákostelský, Madej, Kozel
Náhradníci: Dočekal – Michalec, Heřman, Macej, Krivoshev, Beňo, Vojtíšek..
Českobudějovické Dynamo zatím v obou přípravných utkáních prohrálo, když po porážce 1:3 od Sparty padli Jihočeši i s rakouským Amstettenem 2:3. Porážka s druholigovým soupeřem mrzí o to víc, že černobílí ještě deset minut před koncem vedli 2:1. Byť v přípravě tolik o výsledky nejde, do třetice by se Horejšovi svěřenci rádi radovali z vítězství. Českobudějovičtí fotbalisté by chtěli navázat na vzájemná utkání ze sezony 2015/16, kdy Vyšehrad ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE porazili 2:0 a 3:1. Pokud se podaří doladit detaily hostování Elvise Mashikeho v Českých Budějovicích, mohl by si útočník Demokratické republiky Kongo odbýt obnovenou premiéru v černobílém dresu. Hrát by měl i Ladislav Martan, jenž se k týmu připojil na začátku týdne.
FK Slavoj Vyšehrad je pražský fotbalový klub, který se do povědomí i nefotbalové veřejnosti dostal zejména díky stejnojmennému internetovému seriálu. Od roku 2000 se Slavoj pohybuje mezi divizí a třetí ligou. V sezoně 2013/14 postoupili Pražané z divize do ČFL, a hned v další sezoně využili ze třetího místa možnost jít do druhé nejvyšší soutěže. Tu však hned po roce opustili. V minulém ročníku Vyšehrad skončil v ČFL až na třinácté pozici. V polovině právě probíhajícího ročníku se týmu trenérů Veselého a Pařízka blýská na lepší časy, když je na třetí příčce. Do přípravy, v níž Pražané zkouší řadu hráčů, vstoupili porážkou 0:2 s juniorkou Slavie.
Hezký den při sledování online reportáže z přípravného utkání, v němž se utká českobudějovické Dynamo a Slavoj Vyšehrad. Hrát se bude od 11 hodin na umělé trávě v SCM Složiště.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.