Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Velvary - 22. ledna 2019   18:00

Ústí
Ústí
18' Krátký  • 43' Krátký
2:1
(2:1)
Velvary
Velvary
34' Polák
Ústí
Tvrdoň – Bílek, Brak, Pimpara, Šimeček, Valenta, Richter, Miskovič, Krátký, Dvořák, Šup.
Lindr – Hudec, Nágl, Procházka, Matějka, Chodora, Prihonsky, Bechyně.
Velvary
Měsíček – Nosek, Obrtlík, Ludvík, Tenkl, Kavka, Pavlíček, Kovařík, Vopat, Polák, Müller.
Šalda, Havel, Kalas, Doležal.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek.
Ve druhém poločase jsme branku neviděli, a tak Ústí porazilo ve velkém mrazu třetiligové Velvary 2:1!
90'
90'
Ladislav Vopat prošel ústeckou obranou a v závěru jen těsně minul domácí branku!
87'
Žlutou kartu dostává Procházka (FK Ústí nad Labem).
Žlutou kartu dostává Kavka (TJ Slovan Velvary).
86'
Ani Velvary, ani Arma nezužitkovali své přímé kopy, a tak na branku ve druhém poločase stále čekáme.
77'
Hosté měli jedinečnou šanci na srovnání, ale Vít Pavlíček z přímého kopu minul domácí branku.
73'
Domácí Arma drží míč na svých kopačkách, ale šance si poslední minuty nevytváří. Hosté se soustředí na poctivou obranu.
67'
Matěj Valenta vystřelil zpoza šestnáctky a trefil levou tyč hostující branky!
61'
Žlutou kartu dostává Obrtlík (TJ Slovan Velvary).
60'
Jiří Šimeček opět zachránil Velvary! Lukáš Matějka byl absolutně sám před brankou, ale brankáře neprostřelil.
53'
Brankář Šimeček zachránil hosty od vlastní branky, když vytáhl nešťastnou malou domů svého spoluhráče.
48'
Střídající Lukáš Matějka mohl hlavou na přední tyči rozhodně zaměřit lépe. Branku Velvar však netrefil.
46'
45'
43'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Arma si bere v závěru poločasu zpět vedení! MAREK KRÁTKÝ doklepl do prázdné branky centr z pravé strany – 2:1!
42'
Armě patří závěr poločasu, ale do šancí se již nedostává.
37'
Arma chtěla zpět vedení, ale Jiří Měsíček se dvakrát zaskvěl! Dominik Šup měl dnes podruhé na kopačce branku.
34'
Velvary právě vstřelily branku!
Účastník ČFL srovnává stav utkání! MAREK POLÁK po hezké narážečce poslal svou střelu nechytatelně k zadní tyči – 1:1!
30'
Jiří Miskovič ranou z dálky minul prostor mezi třemi tyčemi. Arma je výrazně aktivnějším týmem.
26'
Daniel Richter zvýšil vedení Army po pěkné kombinaci, ale radost mu pokazil praporek asistenta – ofsajd.
22'
Dominik Šup se prosadil ve vápně po rohovém kopu, nicméně jeho rána z první jen těsně minula levý horní růžek!
18'
Arma jde do vedení! MAREK KRÁTKÝ si navedl míč na levačku uvnitř šestnáctky a propálil Měsíčka – 1:0!
16'
Domácí Michal Bílek měl první šanci utkání, ale jeho pěkný průnik s následnou ranou kryl skvěle Jiří Měsíček!
14'
Ani jeden roh na každé ze stran nepřinesl první šanci v utkání.
11'
Daniel Richter byl faulován na pravé straně, nicméně domácí se rychlou rozehrávkou připravili sami o dobrou možnost.
9'
Marek Krátký svou střelou minul branku. Arma začíná být, dle předpokladů lepším týmem.
7'
Na druhé předvedl pěkný průnik Ladislav Vopat. Branku domácích však minul.
4'
Radek Dvořák vyslal první střelu utkání, ale Měsíček jeho střelu po zemi kryl.
1'
FK Ústí nad Labem vs TJ Slovan Velvary

Arma se poprvé v rámci zimní přípravy představí v domácím prostředí. V úterý od 18:00 přivítá na umělém trávníku Městského stadionu Slovan Velvary.
Slovan Velvary je v této sezóně nováčkem FORTUNA ČFL a po podzimní části sezóny se nachází v polovině tabulky. V 17 zápasech nasbíral Slovan 25 bodů, což mu stačí na 9. místo tabulky.

Velvary mají hned tři nejlepší střelce, všichni nastříleli čtyři branky. Mezi touto trojicí najdeme také Ladislava Vopata, který se v zimní přípravě minulé sezóny objevil na zkoušce také v Armě.