Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Varnsdorf - 12. února 2020   12:00

1:5
(0:2)
Varnsdorf
Varnsdorf
31' Ondráček   • 42' Ondráček   • 62' Bláha   • 76' Richter   • 77' Breda
Dukla
Hruška – Kozel, T. Novák, Kim, Lauko, Ullman, Kovernikov, Krunert (C), Ayong, Jakab, Fišl.
Šťovíček – Houha, Jeon.
Varnsdorf
Samoel – Barac, Houser, Lehoczki (33. Kubista), Heppner – Bláha, Kocourek (68. Breda) – Ondráček (68. Schön), L. Novák (46. Šimon), Zezula – Micovčák (46. Richter).
Vaňák – Richter, D. Novák, Šimon, Kubista, Breda.

Roman Skuhravý asi nebude spokojený s výkonem, ačkoliv Dukla neodehrála dnešní zápas v plné sestavě a většina áčka místo přátelského zápasu trénovala. Pražany totiž čeká v pátek přátelský duel v Rakousku proti Riedu. Tak či onak – Varnsdorf naprosto zaslouženě zvítězil 5:1, měl celé utkání pod kontrolou. Ve druhém poločase byla snad jeho převaha ještě výraznější. Postupem času ještě chtěl přidávat další branky, což se mu i povedlo. Rozhodně mohl vstřelit více než pět gólů.
90'
90'
Dukla právě vstřelila branku!
Tak nakonec Varnsdorf neudrží čisté konto! Brankář hodně chyboval v rozehrávce a KAREL HOUHA toho využil k zakončení do pravé části brány.
90'
Ayong prohrál hlavu na půli, ale následně se Dukla ubránila přízemnímu centru z pravé strany.
89'
Utkání už se víceméně pouze dohrává.
88'
Pražská Dukla chtěla, aby se pískal faul na Jeona na pravé straně, ale rozhodčí měl na zákrok bránícího hráče opačný názor.
87'
Po souboji u přední tyče rozehraje brankář pražské Dukly a zřejmě si vybere někoho ze svých obránců.
86'
Odpískaný faul Dukly na polovině hřiště.
85'
Rána z levé strany letí vedle kratší šibenice dukelské branky a balón nikdo netečoval.
85'
Samoel si zakřičel při centru Kozla u vzdálenější tyče a balón spadl do jeho rukavic.
84'
Dukla má k dispozici standardku z pravé strany a většina hráčů jde do vápna.
83'
Tomáš Novák a Jakab rozehrávali, ale Varnsdorf napadal středem, takže přišel pas pod sebe na Hrušku.
82'
Hruška chytá přízemní pokus zprava k přední tyči a potom hledá někoho ze svých spoluhráčů.
81'
Dukla zablokovala zakončení z pravé strany a vydala se do útoku.
81'
Hruška nezasahoval a Dukla rozehrává u své šestnáctky.
80'
Roh z levé strany proti pražské Dukle.
79'
Dukla nadále čeká na svou první střelu na branku v tomto přátelském duelu.
77'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
0:5. Nejprve seběh do druhé vlny v šestnáctce a potom se tvrdá střela DAVIDA BREDY z levé strany vápna odrazila od nohy brankáře Dukly do sítě.
77'
Po zisku míče ve středovém kruhu měl dukelský útok středem jepičí život.
76'
Po rozpacích v rozehře Dukly vede Varnsdorf 4:0. Hruška neměl šanci proti ráně levačkou z osy hřiště doprostřed brány a pod břevno, když jej překonal MAREK RICHTER.
75'
Hruška vyboxoval balón a následoval nepřesný centr z levé strany vedle vzdálenější tyče.
75'
Střelu z jedničky a levé strany na první tyč posílá Hruška na rohový kop, ale nebylo daleko od čtvrtého gólu v zápase.
74'
Je sympatické, že Varnsdorf chce přidat další branky, ačkoliv je zřejmě o výsledku přátelského zápasu rozhodnuto. Pro atraktivitu utkání je to jedině dobře.
73'
Po centru z levé strany do druhé vlny končí vyložená šance celku v modrém vedle dukelské branky.
72'
Ihned po převzetí míče na pravé straně měl Ayong na zádech obránce a ten ho poté poslal na trávník v rozporu s fotbalovými pravidly.
71'
Po třetí brance je ta převaha Varnsdorfu snad ještě větší a Dukla nejde směrem dopředu prakticky vůbec nic.
70'
Varnsdorf disponuje velkou lehkostí v útočné fázi a mohl určitě přidat i více gólů než tři.
69'
Krunert si v jednu chvíli překážel se spoluhráčem a protivník rozjel protiútok po pravé straně, ten skončil zákrokem Hrušky na bližší tyči.
68'
Výborný Hruška rukama proti prudkému zakončení z levé strany na zadní tyč, když hráč soupeře pustil balón záměrně mezi nohama, aby ta pozice byla ještě výhodnější pro ohrožení dukelské brány.
67'
Varnsdorf opět presinkem donutil Duklu k nahrávce pod sebe, tentokráte neměl Tomáš Novák vůbec prostor k rozehrávce z pravé strany.
66'
Při centru zprava na přední tyč dukelské branky došlo k útočnému faulu ve vápně pražského týmu.
65'
Po zaváhání v rozehře nechybělo mnoho, aby jeden z hráčů Varnsdorfu z prostoru mimo vápno přeloboval dukelského brankáře, ale ten pravou rukou poslal balón nad branku.
64'
Varnsdorf bude rozehrávat standardní situaci z pravé strany a rozehraje ji dle všeho pod sebe.
62'
Poměrně nenápadný centr z pravé strany na střed mezi dva obránce Dukly uklidil ONDŘEJ BLÁHA hlavou do pravé části branky.
62'
Byť tedy Dukla rozhodně nenastoupila v nejsilnějším možném složení a jak už bylo řečeno – většina áčka má dnes trénink.
61'
Za více než hodinu hry zatím Dukla nevystřelila na branku a Roman Skuhravý tak zřejmě nebude spokojený s výkonem svých svěřenců.
60'
Teď nemá hra vůbec plynulost a často ji přerušují nedovolené zákroky, naposledy ten na konto modrého mužstva, a sice z pravé strany.
59'
Ayong byl na levé straně přistižený v ofsajdu a na balonu jsou tak varnsdorfští fotbalisté.
58'
Dukla postupovala před vápno soupeře po levé straně, posléze získala volný přímý kop, ale na přímé ohrožení Samoela to ještě zdaleka není.
57'
Ayongův nákop zprava na střed sklepla obrana pod sebe až na nohu brankáře Samoela.
56'
Dukla poslala centr z levé strany ven ze svého vápna, ale ještě může Varnsdorf vhazovat.
55'
Tomáš Novák a Jakab drželi míč při rozehrávce Dukly. Následně přišel faul Krunerta na levé straně.
54'
Po centru z prvního doteku a pravé strany byl ve vápně pískaný útočný faul Dukly Praha.
53'
Varnsdorf dnes dělá Dukle problémy aktivním presinkem po ztrátě míče a i teď přerušil rozehrávku pražského mužstva.
52'
Ayong se rozeběhl při dobré nahrávce na levé straně, ale Samoel byl u míče o sekundu dřív. I kdyby nebyl, tak byl bývalému hráči Příbrami odmávaný ofsajd.
51'
Kim dostal nahrávku na pravou stranu za paty a po dukelské chybě v první fázi útoku vhazuje mužstvo Varnsdorfu.
50'
Na začátku druhého poločasu se hraje hlavně na dukelské obranné polovině.
49'
Hlavní rozhodčí ponechal výhodu Varnsdorfu, ale Matúš Hruška vyrazil zakončení z levé části vápna u své bližší tyče, modří ještě budou kopat rohový kop.
48'
Nahrávka vzduchem na Ayonga na levé straně, ale potom Varnsdorf zhustil prostor okolo své šestnáctky.
47'
Tomáš Novák nyní vystoupil z pravé strany a zhruba na polovině hrací plochy fauloval. Varnsdorf sáhl k rozehrávce nakrátko.
46'
Tomáš Novák odhlavičkoval balón, ale ten je poté ještě na kopačkách hráčů Varnsdorfu.
46'
Nutno podotknout, že většina áčka Dukly má dnes trénink a do přípravného utkání nezasáhla. V pátek hraje totiž mužstvo z Julisky v Rakousku proti Riedu.
Varnsdorf zaslouženě vede 2:0. Dukla se směrem dopředu hodně trápila a ani jednou nevystřelila na brankáře Samoela. Varnsdorf měl i převahu na držení míče. Podmínky pro fotbal mají k ideálu daleko. Hraje se za silného vichru a navíc sněží. Nicméně ty podmínky jsou pro oba celky stejné.
45+1'
45+1'
Centr zprava skočil na pravé noze gólmana Hrušky.
45'
Ayong se vymanil ze sevření dvou hráčů a následovala nahrávka až na kopačku Hrušky.
44'
Ofsajd Pražanů na pravé straně, soupeř s rozehrávkou nikam nepospíchá.
43'
Krunert dělal problémy bránícímu hráči na pravé straně až si vynutil jeho faul.
42'
Varnsdorf roztáhl hru na levou stranu a po pasu na střed a následném zakončení ADAMA ONDRÁČKA do prázdné branky se ujal vedení 2:0.
41'
Varnsdorf držel míč na levé straně a zkusil postupným útokem překonat dukelskou defenzivu.
40'
Kim si pomohl nedovoleným zákrokem při napadání rozehrávky soupeře.
39'
Dukla byla pod tlakem presujících hráčů a Varnsdorf z této situace vytěžil aut zprava pro Barace.
38'
Varnsdorf si nyní přihrává u středového kruhu a vymýšlí, jak přelstít obranu pražské Dukly.
37'
Matúš Hruška si zahrál nohama, Varnsdorf potom vysunul presink z pravé strany proti Kimovi a Dukla musela ještě jednou hrát se svým brankářem.
36'
Po narážečce měli hráči Varnsdorfu velice dobrou pozici, ale balón letěl z šestnácti metrů nad branku Hrušky.
35'
Ayong nahrával nepřesně z levé strany a Samoel pouze počkal na letící balón na hranici svého vápna.
34'
Nebylo daleko od toho, aby hráči Dukly vystihli krátkou malou dolů, ale Saomel ještě dokázal odkopnout balón na levou stranu.
33'
Dukla zastavila rodící se brejk tvrdým zákrokem z pravé strany a hlavní rozhodčí bez zavání zapískal.
31'
0:1. Varnsdorf vede po nahrávce ve skluzu a přesném zakončení ADAMA ONDRÁČKA z levé poloviny vápna směrem ke vzdálenější tyči. To ještě dost možná tečoval bránící fotbalista Dukly mimo dosah svého brankáře Hrušky.
30'
Lauko a Ayong přenesli hru na pravou stranu, tam pokračoval Krunert. Modří si následně počínali lépe v prostoru u přední tyče.
29'
Varnsdorfskou rozehrávku na levou stranu zachytila Dukla a hráči v modrém se potom dopustili nedovoleného zákroku po ztrátě míče.
28'
Rychlý kontr mužstva v modrém přinesl pouze centrovaný míč zprava na hlavu bránícího hráče týmu z hlavního města.
27'
Varnsdorf nepřipustil vážnější komplikace také při centru z pravé strany, nicméně Dukla má ještě k dispozici autové vhazování.
26'
Ayong útočil po levé straně s Laukem, ten následně odcentroval na nohu protihráče ve velkém vápně.
25'
Varnsdorf poslal rozehru pouze do Kima, od kterého se odrazil balón na kopačky fotbalistů Dukly, ti se po pravé straně neprosadili.
24'
Dukla se prezentovala nepovedenou standardní situaci z pravé strany na zadní tyč a Samoel ve spolupráci s beky nechal balón dopadnout za svou bránu.
23'
Dukla se prakticky nedostala k vážnějšímu ohrožení branky soupeře a směrem dopředu to z její strany není úplně ono.
22'
Nahrávka po pravé straně končí za brankou pražské Dukly a rozehrávka bude záležitostí pro Matúše Hrušku.
21'
Hlavní rozhodčí zasáhl do dění na hrací ploše a odpískal nedovolený zákrok na rozehrávajícího obránce Varnsdorfu, u míče potom stojí brankář Samoel.
20'
Ayong nabíhal na pravou stranu mezi dva hostující hráče, nebyl v ofsajdu, nicméně Samoel měl k balonu podstatně blíž.
19'
Hruška má za sebou první těžší zákrok, při střele z levé strany vápna skočil ke své bližší tyči a rukou podržel pražský tým.
18'
Nesledujeme zatím moc pohledné utkání.
17'
Centr z levé strany přeletěl dukelskou šestnáctku a posléze seběhl Ayong, aby pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
16'
Ayong pokazil nahrávku zleva pod sebe na Lauka a Varnsdorf tak vhazoval, Hruška následně vyběhl proti neideální nahrávce protihráče.
15'
Varnsdorf se snažil rozhýbat dukelskou obranu. Vše potom skončilo střelou z první vysoko nad Hruškovu branku.
14'
Matúš Hruška chytá zakončení ze středu vápna do svých rukavic a rozehraje tak útok Dukly Praha.
13'
Dukle se nepovedla křižná nahrávka na pravou stranu a měli bychom tak pokračovat autovým vhazováním Varnsdorfu.
12'
Varnsdorf bude kopat roh z levé strany.
11'
Dukla kombinovala poblíž soupeřova vápna, ale nakonec se nedostala do šestnáctky, ani k přímému ohrožení Samoela.
10'
Ayong začal protiútok Dukly, v jeho závěru si Kim navedl míč zleva na střed, jenže trefil pouze před sebou postaveného bránícího fotbalistu.
9'
Spíše Varnsdorf drží zatím balón více na svých kopačkách, byť převaha na držení míče není nikterak výrazná.
8'
Po nákopu na Micovčáka byl odmávaný ofsajd a hlavní rozhodčí nařizuje nepřímý kop pro pražskou Duklu.
7'
Podmínky pro fotbal nejsou vůbec ideální. Hráčům nepomůže silný vichr, ani skutečnost, že sněží.
6'
Zatím bez zakončení na branku na obou stranách hrací plochy.
5'
Ayong chtěl využít poněkud rozpačité rozehrávky mužstva v modrém, což se mu nepovedlo. Varnsdorf následně získal rohový kop.
4'
Lauko seběhl na levou stranu, ale obránci před ním zasáhli a potom si ještě pomohli zapojením brankáře Samoela do hry.
3'
Krunert nedosáhl na balón na pravé straně a Varnsdorf potom kombinuje na polovině hrací plochy.
2'
Kozlovi odskočil balón na levé straně a z vlastní poloviny potom vhazoval Barac.
2'
Varnsdorf sevřel Duklu a do vápna přiletělo hned několik zajímavých centrů, Hruška ovšem nemusel zasahovat.
1'
Dukla navlékla žluté dresy, zatímco Varnsdorf modré. Pražský celek útočí v prvním poločase z pravé strany.
1'

FK Dukla Praha: Hruška – Kozel, Novák, Kim, Lauko, Ullman, Kovernikov, Krunert (C), Ayong, Jakab, Fišl.
Náhradníci: Šťovíček – Houha, Jeon.

FK Varnsdorf: Samoel – Barac, Houser, Lehoczki, Heppner – Bláha, Kocourek – Ondráček, Novák L., Zezula – Micovčák..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.