Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Chrudim - 4. srpna 2020   17:00

Bohemians
Bohemians
20' Puškáč  • 32' Puškáč  • 40' Puškáč  • 57' Hronek
4:0
(3:0)
Chrudim
Chrudim
Bohemians
I. poločas Le Giang – Schumacher, Bartek, Levin, Koubek, F. Hašek, Pokorný, Puškáč, Vacek, Bederka, Hůlka.
II. poločas Valeš – Dostál, Köstl, Krch, Vondra – Hronek, Jindříšek, Květ, Vaníček – Keita, Ugwu
Chrudim
I. poločas Mrázek – Dostálek, Kesner, Verner, Drahoš, Řezníček, Rubeš, Breda, Krištof, Mužík, D. Hašek.
II poločas Mrázek – Hlavsa, Havel, Zukal, D. Hašek – Havlena, Kesner, Verner, Trávníček – Sokol, Breda.

90'
89'
Tak "bůra" asi neuvidíme, jak si přáli fanoušci. Samosatný průnik a přihrávku na Ugwua nedokázal domácí hráč zakončit. Jeho lob přeletěl i hostující bránu.
89'
Chrudimští to ještě v samém závěru ještě zkouší.
87'
Zápas se nám teď už nejspíš dohrává ve středu hřiště.
84'
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, k vidění je dost nepřesností.
82'
Dostál zkoušel z pravé strany hledat ve vápně své spoluhráče. Našel ale pouze hráče v červených dresech.
80'
Bohemka teď vybojovala rohový kop.
79'
Opět Ugwu, ale tentokrát před zakončením v souboji upadl. Vše podle pravidel, penalta z toho nebude.
77'
Ugwu teď dostal ideální pas za obranu. Míč si hodil ale na paty a tak nebyl problém pro Mrázka ho uchopit.
74'
Havlena prověřil Valeše. Ten jeho pokus viděl a zneškodnil.
71'
Centr Vernera nenašel spoluhráče ve vápně. Domácí posílají míč do bezpečí.
70'
Domácí se teď v zakončení hodně trápí. Dokážou podržet míč, ale to je tak vše. K zakončení se vůbec nedostanou.
68'
Jednoduchá kombinace na jeden dotek teď na Chrudim platí. Domácí by ale měli vylepšit zakončení.
67'
Centrovaný míč do pokutového území ale nikoho z domácích hráčů nenašel.
66'
Bohemka vybojovala rohový kop.
65'
Se střelou Vaníčka si Mrázek poradil.
62'
Kombinace hostujících hráčů před pokutovým územím skončila po nepřesné přihrávce.
60'
Ugwu z levé strany neuspěl.
58'
Domácí jsou stále aktivnější, drží míč a snaží se s ním kombinovat.
57'
Bohemians právě vstřelili branku!
Chyba obrany Chrudimi znamená další gól domácích. Úplně volný PETR HRONEK zakončuje z vápna k pravé tyči.
52'
Domácí jsou teď aktivnější, ale zatím se nedokážou dostat do zakončení.
50'
K vidění je teď stále plno nepřesností na obou stranách.
48'
Hraje se nám teď nahoru – dolů. bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.
46'
Bohemka teď zahrávala standardní situaci, k zakončení ale nedošlo.
46'
Sestava Bohemians II. poločas Valeš – Vondra,Jindříšek, Hronek, Keita, Krch, Dostál, Mosquera, Květ, Vaníček, Köstl, Ugwu
46'
Sestava Chrudimi pro druhý poločas: Mrázek – Havel, Zukal, Havřena, Kesner, Breda, Sokol, Hašek, Hlavsa, Trávníček
45'
45'
Vernerova střela z dálky byla hodně nepřesná.
44'
První poločas se nám pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Hraje se nám převážně mezi oběma šestnáctkami.
42'
Domácí teď dobře napadají a nepouští hosty s rozehrávkou na vlastní polovinu.
41'
Chrudimští se snaží s míčem ještě něco vymyslet do konce prvního poločasu.
40'
A povzbuzování se domácím povedlo, neboť je završeným hattrickem potěšil nikdo jiný než DAVID PUŠKÁČ. Ten dostal skvělý pas za obranu ne levé straně, obešel si brankáře Mrázka a zakončil do prázdné brány.
40'
Klidnější pasáž se teď nelíbí domácím kteří začali povzbuzovat své hráče.
38'
Opět je k vidění dost nepřesných přihrávek na obou stranách.
36'
Rychlou kombinaci domácích teď hosté zastavují pouze za cenu autu.
35'
Veškerou jejich snahu ale zatím kazí nepřesnosti ve finální přihrávce.
34'
Chrudimští se ještě nevzdávají a zkouší to dopředu kombinační hrou.
33'
Opět se nám hraje ve středu hřiště.
32'
Povedená kombinace domácích, kterou zakončuje u pravé tyče nikým nehlídaný opět DAVID PUŠKÁČ. – 2:0
30'
Centrovaný míč z pravé strany teď schoval Mrázek ve své náruči.
29'
Bartek teď ze standardky našel Koubka ve vápně, ten míč líznul. Ten se kroutil, ale nakonec skončil mimo bránu.
28'
Domácí opět kombinují před vápnem Chrudimi. Ta ale dobře brání a nepouští Bohemku do zakončení.
27'
Bartek z pravé strany hledal své spoluhráče. To se mu nepovedlo.
26'
Oba týmy se snaží hrát kombinačně, to se jim ale příliš nedaří.
25'
Sledujeme teď klidnější pasáž ve středu hřiště.
24'
Opět se nám začali množit nepřesnosti.
23'
Le Giang opět výběhem vyboxoval centrovaný míč mimo pokutové území.
22'
Kesner to zkusil přímo! Jeho nádherná střela ale levou tyč těsně minula.
22'
Chrudimští teď budou mít šanci vyrovnat. Budou zahrávat přímý kop ze středu hřiště v blízkosti půlkruhu u šestnáctky.
21'
Řezníček na druhé straně zkoušel najít spoluhráče ve vápně neuspěl.
20'
Na druhé straně je už veseleji. Rychlou akci nejdřív nedokázal zakončit Hašek, který z levé strany napálil míč do spojnice levé tyče a břevna, od které se ale míč odrazil k DAVIDOVI PUŠKÁČOVI, který už problém neměl. – 1:0.
19'
Centr před bránu se ale příliš nepovedl.
19'
Chrudimští teď drží míč na polovině Bohemians a snaží se s ním něco vymyslet.
18'
Kesner dopadl ovšem stejně jak Breda před chvíli.
17'
Hosté budou mít ještě jednu příležitost, jen o pár metrů vedle směrem do středu hřiště.
17'
Centr Bredovi se vůbec nepovedl.
16'
Pokorný si teď počínal za hranici pravidel. Chrudim bude rozehrávat standardní situaci z pravé strany.
15'
Chrudim teď dobře napadá a domácí mají problém s rozehrávkou od vlastní brány.
14'
Zajímává příležitost domácích hráčů, která teď skončila těsně mimo hřiště. Na tribuně to jen zahučelo.
13'
Chrudimi teď byl odpískán útočný faul ve středu hřiště.
12'
Začínají se ozývat i fanoušci Bohemky, kteří slušně zaplnili hlavní tribunu Ďolíčku.
12'
Le Giang teď skvělým výběhem vyrazil centrovaný míč do vápna mimo nebezpečí.
11'
Na druhé straně teď Verner neseřídil mířidla.
10'
Akci domácích teď zastavují rozhodčí pro ofsajd.
9'
Bohemka je stále aktivní a tlačí se dopředu.
8'
Z druhé strany pálil nebezpečně Hašek, jeho střela ale nenašla správný cíl.
8'
Do první vážnější šance se teď dostal Koubek! Ten dostal přihrávku z levé strany na hranici malého vápna u levé tyče. Otočil se s míčem a vypálil nebezpečnou střelu. Mrázek byl ale připraven a na dvakrát zneškodnil.
7'
Sledujeme teď takovou nakopávanou mezi oběma šestnáctkami.
6'
Tentákráte už musel Le Giang zasahovat, ale s vysokým centrem z pravé strany si poradil.
6'
Pro míč si teď poprvé došel i Le Giang, nebylo to ale nic vážného. Podržel ho jen nohou a předal spoluhráčům.
5'
Další kombinace domácích pro změnu nevyšla, míč jim utekl do zázemí. Mrázek tak bude rozehrávat od své brány.
5'
Přihrávka na Puškáče za obranu Chrudimi nebyla přesná.
4'
Filip Hašek se dostal do první šance na pravé straně pokutového území. Mrázka ale nepřekonal.
3'
Zatím se nám stále hraje převážně ve středu hrací plochy bez vážnějších šancí na jedné či druhé strany.
2'
Domácí hráči drží míč na polovině Chrudimi a jsou aktivnější, zatím se ale přes obranu Chrudimi nedostali do zakončení.
2'
Úvodní minuta byla plná nepřesností na obou stranách.
1'
První poločas rozehráli hráči Chrudimi.
1'

Bohemians Praha 1905: Le Giang – Schumacher, Bartek, Levin, Koubek, Hašek, Pokorný, Puškáč, Vacek, Bederka, Hůlka.

MFK Chrudim: Mrázek – Dostálek, Kesner, Verner, Drahoš, Řezníček, Rubeš, Breda, Krištof, Mužík, Hašek..
Utkání se oproti původnímu plánu odehraje v Ďolíčku, kde byl zápas přesunut z Uhřínevsi.
Hezký den všem fanouškům fotbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z přípravného utkání prvoligového klubu Bohemians Praha 1905 a druholigové Chrudimi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.