Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko : Bratislava - 29. července 2020   17:30

Slovácko
Slovácko
28' Sadílek  • 38' Cicilia  • 57' Cicilia  • 62' Kohút
4:3
(2:2)
Bratislava
Bratislava
22' Ožbolt   • 33' Daniel   • 53' Holman
Slovácko
Bratislava
Ružinský, Baláž, Habodasz, Lavrinčík, Garcia, Matoš

Futbalisti Slovana Bratislava po prvýkrát v príprave prehrali. V Malackách nestačili na český prvoligový tím zo Slovácka. Aj keď v zápase trikrát viedli, napokon prehrali 3:4.
90+3'
Koniec zápasu.
90+3'
Nedovolený zákrok na Nona pri postrannej čiare, hráči Slovana sa presúvajú k bráne. Nonovi však center príliš nevyšiel a Slovan bránu neohrozil.
89'
Slovan si musí dávať pozor vzadu, Trnovský po hlavičkovom zakončení hráča Slovácka predviedol excelentný zákrok pravou nohou a zachránil svoj tím od piateho inkasovaného gólu!
87'
Nono sa snažil nájsť Daniela, ten loptu nespracoval, navyše bol v postavení mimo hry.
86'
Lovat je veľmi aktívny, jeho strela, možno strieľaný center po zemi minul ľavú žrď len veľmi tesne.
84'
Lovatov center Nemravovi vypadol, ale dokázal loptu skrotiť a nepustil do zakončenia nikoho v tmavomodrom.
83'
Kubala pálil spoza vápna nad brvno, Trnovský nemusel zasahovať.
82'
Slovan mal poriadne šťastie, hráč Slovácka netrafil odkrytú bránu, namieril iba do bočnej siete!
80'
Výborná individuálna akcia Lavrinčíka, ktorý postupoval s loptou sám a aj nádherne zakončil. Mieril do pravej šibenice, lenže Nemrava výborne zasiahol!
79'
Lovat zakrútil loptu do náručia Nemravu.
79'
Danielov center vyzeral nádejne, ale bol zblokovaný na rohový kop.
78'
Nono vystrelil z väčšej diaľky, lopta pre Nemravom nepríjemne skočila, ale mierila presne tam, kde stál gólman Slovácka, ktorý si pripísal úspešný zákrok.
77'
Danie si vymenil loptu s Garciom, pokus o narážačku, ale nebolo to dotiahnuté do úspešného konca.
76'
Akcia Slovácka nemohla pokračovať, pretože v ofsajdovej pozícii sa ocitol Kliment.
74'
Slovan sa už akoby nadychoval k záverečnému tlaku. Začína byť aktívnejší a zviera súpera pred jeho šestnástkou.
73'
Danielov center zakončil hlavou zblízka Ožbolt, mieril nad bránu.
73'
Nono trafil jediného hráča v múre, ktorým bol Kohút, Slovan bude vhadzovať.
72'
Lovatova ľavačka našla v pokutovom území hráča súpera. Pauschek ešte zabojoval a získal nebezpečnú štandardku.
69'
Trojnásobné striedanie na strane belasých. Z ihriska schádzajú Petrák, Holman a Weiss. Vymení ich trio Garcia, Habodasz a Lavrinčík.
68'
Havlík zahral roh veľmi nepríjemne, Slovan mal problémy, no ubránil sa.
67'
Dobrá lopta na Weissa, ktorý chcel ešte prehodiť oblúčikom loptu na druhú stranu šestnástky,kde bol bol voľný Daniel, no Havlík ho stihol dostúpiť a hruďou sklepol loptu vlastnému brankárovi.
66'
Nevydarená rozohrávka Slovácka priniesla aspoň aut pre Slovan, ktorý môže niečo podniknúť na polovici súpera. Už je to on, kto musí doťahovať.
62'
Slovácko dalo gól!
Výstrahou bola už prvá strela Slovácka, tú ešte Trnovský zlikvidoval, no o malú chvíľu prišiel nechytateľný volej MICHALA KOHÚTA, ktorý umiestnil loptu k ľavej žrdi. Český tím ide po prvýkrát v zápase do vedenia!
60'
Slovan sa bráni sérii rohových kopov. Podarilo sa mu ich odvrátiť.
57'
Aj po tretí krát Slovácko doťahuje náskok Slovana! Akcia ako cez kopirák, ak máme na mysli prvý gól českého tímu. Prihrávka zo strany a pred bránou sa strelou pod brvno presadil dnes po druhýkrát RIGINO CICILIA. 3:3.
56'
Bajričova nádherná prihrávka do behu na Ožbolta, ktorému nabiehal na druhej strane Daniel, no Ožbolt to zobral na seba, vystrelil a trafil Nemravu!
55'
Šimko centroval z ľavej strany, našiel priamo náruč Trnovského.
53'
Slovan dal gól!
DÁVID HOLMAN premenil penaltu rutinérsky. Trafil ľavú hornú časť brány, Nemrava síce stranu uhádol, no na loptu nedosiahol.
52'
Daniel prihral na hranicu šestnástky Holmanovi, ktorý vystrelil a jeden z hráčov Slovácka zahral rukou, píska sa penalta pre Slovan!
52'
Ľahká práce pre Trnovského, ktorý si len počkal na loptu.
50'
Kohút napriahol k strele, v poslednej chvíli bol jeho pokus zblokovaný.
49'
Pauschek sa vydal na ofenzívny výlet, no neprehodil loptu na Weissa, následne sa Nono previnil voči pravidlám.
48'
Weiss našiel Ožbolta, no ten si nedokázal spracovať loptu. Ešte Pauschek napáda brankára, ktorý posiela dlhý nákop dopredu.
46'
Začal sa druhý polčas.
V prvom polčase sme sa rozhodne nenudili, videli sme až štyri góly. Stretnutie je vyrovnané, na tabuli svieti skóre 2:2. Tešíme sa na druhý polčas.
45'
Prvý polčas sa skončil.
44'
Weiss s Danielom si na krídle príliš nerozumeli, pri lote je domáci brankár Nemrava.
43'
Ďalší center do šestnástky Slovana hľadal opäť vysokého Ciciliu, ktorý aj hlavou zakončil, ale len do vzduchu, odkiaľ si loptu stiahol Trnovský.
41'
Weiss rozbehol Ožbolta, ktorý mu potom blízko brány loptu vrátil, Weiss nestihol zakončiť, po súboji v šestnástke sa ocitol na trávniku, ale hlavný rozhodca do píšťalky nefúkol.
38'
Center spoza pokutového územia našiel hlavu RIGINA CICILIU, ktorý sa presadil medzi dvojicou Apau – Bajrič a hlavou poslal loptu za bezmocného Trnovského – 2:2.
38'
Do šestnástky Slovana lietajú centre z jednej aj druhej strany, ale sú nepresné a neznamenajú žiadne nebezpečenstvo pre bránu Slovana.
36'
Množstvo súbojov v strede poľa, napokon sa píska Nono faul, ktorý trochu pritvrdil.
35'
Weiss vypomohol defenzíve, čistým sklzom poslal na trávnik Petrželu a vybojoval loptu.
33'
ERIK DANIEL sa presadil strelou po zemi z veľkého uhla a posiela Slovan do jednogólového vedenia.
32'
Zaútočil aj Slovan, ale jeho akcia končí nevydareným centrom a domáci vhadzujú.
30'
Po rohu Slovana sa Slovácko dostalo do rýchleho brejku dvoch proti dvom, ale hráč v bielom spackal prihrávku a loptu poľahky zachytil vracajúci sa Holman.
28'
O šesť minút máme v Malackách vyrovnané skóre. Prihrávku z pravej strany predĺžil hráč Slovácka na číhajúceho LUKÁŠA SADÍLEKA, ktorý zblízka poslal loptu pod brvno! 1:1.
26'
Lovatov center defenzíva Slovácka odvrátila za postrannú čiaru.
25'
Lopta prešla cez šestnástku Slovana, následne ju Lovat odkopol pred Petrželom.
22'
Belasí rozohrali štandardku nakrátko, až potom smeroval Bajričov center na Nona, ktorý adresoval pred bránu presnú prihrávku a ALENOVI OŽBOLTOVI stačilo už len nastaviť nohu a usmerniť loptu do siete.
21'
Daniel si trúfol na bežecký súboj a bol nedovolene atakovaný. Získal pre belasých priamy kop.
20'
Na center najvyššie vyskočil Hoffman, ale pomohol si nedovoleným spôsobom.
19'
Spoza šestnástky vystrelil po zemi Sadílek, Trnovský vytlačil loptu smerujúcu k pravej žrdi na roh!
18'
Stále čakáme na väčšiu šancu na jednej či druhej strane. Zatiaľ je to také "na pohodu".
16'
Ožbolt pekne vysúval Daniela, no skôr pri lopte bo vybiehajúci Nemrava.
14'
Holman atakoval rozohrávajúceho Nemravu, ktorý si so situáciou poradil, našiel Reinberka, ktorý centroval dopredu, no Slovácko loptu stráca.
13'
Hoffmanov dlhý pas na Rezeka smeroval do ofsajdu.
12'
Petržela len nastrelil Bajriča, roh z toho ale nebude, pretože loptu ešte dobehol Trnovský pred čiarou.
10'
Sadílek bol exekútorom štandardnej situácie, najvyššie vyskočil Apau, lopta sa ešte vrátila pred Trnovského, Slovácko ale bránu neohrozilo.
9'
Pauschek išiel hlavou obetavo do súboja vo vlastnej šestnástke, sklepol loptu Trnovskému.
8'
Weiss si prišiel po loptu a ihneď ju poslal na krídlo Danielovi, ktorý síce prudký pas dobehol, no lopta mu odskočila a opustila ihrisko.
6'
Nono našiel hlavu Pauscheka, ktorý zakončil tesne vedľa ľavej žrde.
6'
Slovan kombinuje na malom priestore na útočnej polovici, Weiss sa snažil zrýchliť hru a bol pri tom faulovaný. Nasleduje štandardná situácia.
4'
Zatiaľ je to taká úvodná oťukávačka oboch tímov, tempo nie je vysoké.
3'
Pauschek poslal malú domov Trnovskému, ktorý odkopol loptu do autu.Od toho času sa Slovácko drží na polovici Slovana a už po druhýkrát vhadzuje.
2'
Danielov center z pravej strany taktiež hľadal Ožbolta, lopta tentokrát našla iba náruč gólmana Nemravu.
1'
Weissov dlhočizný pas hľadal Ožbolta, ale nebol dostatočne presný.
1'
Stretnutie sa práve začalo.
Slovácko, vedené ako domáci tím, nastupuje v bielych dresoch. Hosťujúci Slovan navliekol tmavomodrú kombináciu dresov.
Úvodné zostavy:

1.FC Slovácko: Nemrava – Kadlec, Hoffman, Navrátil, Petržela, Divíšek, Sadílek, Cicilia, Reinberk, Rezek, Daníček

ŠK Slovan Bratislava: Trnovský – Pauschek, Apau, Bajrič, Lovat – Petrák, Nono – Daniel, Holman, Weiss – Ožbolt
Náhradníci: Ružinský, Baláž, Habodasz, Lavrinčík, Garcia, Matoš.
Dnes o 17:30 odohrajú futbalisti úradujúceho slovenského majstra, ŠK Slovan Bratislava, prípravné stretnutie proti českému prvoligistovi, tímu 1. FC Slovácko. Zápas sa odohrá na štadióne v Malackách.

Slovan doposiaľ odohral v príprave na nový ročník dva prípravné zápasy. Najprv zvíťazil v Skalici 1:0, včera zverenci Jána Kozáku doma remizovali s maďarským celkom MOL Féhervár 2:2.

Ako tretí protivník sa im do cesty postaví český tím 1. FC Slovácko, ktorý v minulej sezóne najvyššej českej futbalovej súťaže skončil na 9. mieste. Slovácko už má za sebou tiež dva prípravné zápasy, keď zvíťazilo nad Blanskom (3:0) i Zlatými Moravcami (4:1).
V kádri Slovácka nájdeme viacero zaujímavých mien. Dvoch Slovákov – Patrika Šimka a Michala Tomiča, známymi tvárami sú aj Milan Petržela a Jan Kalabiška.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.