To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!

Držení míče: 54%:46%
Fauly: 19:19
Žluté karty: 1:1
Červené karty: 0:0

Branky: 39. Paletta (vla.), 78. Balotelli - 90+3. Sansone. ŽK: 73. Zapata (ACM) - 66. Marchionni (PRM). Rozhodčí: Massa – Giachero, Petrella – Bianchi (brankoví: De Marco, Di Bello).
Dnešní předehrávka 25. kola italské Serie A skončila předpokládaným vítězstvím AC Milán. Milánští zvítězili 2:1, když si v 39. minutě vstřelil vlastní gól Gabriel Paletta a v 78. minutě zvýšil vedení na rozdíl dvou branek nádhernou střelou z přímého kopu Mario Balotelli. Nicola Sansone poté v nastavení už pouze korigoval konečně výsledek, který je tak 2:1. Milán touto výhrou poskočil na třetí místo tabulky před Lazio a Inter, Parma zůstává desátá.
90+3
Parma právě vstřelila branku!
Přeci jen jsme se ještě dočkali branky! Po pravé straně se skvěle prohnal Biabiany, který poté předložil přihrávku do prázdné branky NICOLE SANSONEMU, který koriguje výsledek na 2:1!
90+2
Yepes odklízí centrovaný míč.
90+1
Balotelli vypálil z rohu velkého vápna, Pavarini v klidu pokryl míč ve své náruči.
90+1
Sudí Massa nastaví v dnešním zápase 3 minuty.
90
Klasický obrázek dnešního zápasu - Balotelli na zemi.
89
Dalekonosný pokus Montoliva snad ze 35 metrů ohrozil Pavariniho, který musel zachraňovat svůj tým tygřím skokem, kterým s problémy vyrazil míč do bezpečí! Krásný fotbalový moment v závěru utkání.
88
Zapata odvrací nebezpečí z pokutového území AC Milán.
87
Domácí podruhé střídají, Traoré nahrazuje Nianga.
86
Belfodil si našel centrovanou přihrávku do pokutového území, míč ale poslal těsně vedle.
86
Domácí hráči už se nikam zbytečně nepoženou.
85
Domácí kouč Allegri má stále k dispozici 2 střídání, které si nejspíše šetří na závěrečné minuty.
83
V dalším postavení mimo hru tentokrát Belfodil.
83
Niang se probíjel po levé straně, do zázemí ovšem míč šel od něj, nářízen byl tak odkop od branky.
82
Biabiany v ofsajdu.
80
Pavarini byl u míče dříve než nabíhající Niang.
80
Marchionni nepříjemně sestřelil Nocerina, který se po něm nepěkně ohnal, hostující kapitán ale může být rád, že za šlapák na italského reprezentanta neviděl druhou žlutou kartu.
79
Domácí mohli přidat další branku, Balotelli dal však svému centru až příliš razance.
78
AC Milán právě vstřelil branku!
Ten kluk se prostě toho gólu dočká! MARIO BALOTELLI se sám postavil ke standartní situaci, která byla nařízena po faulu na něj, míč zakroutil přesně k pravé tyči, Pavarini neměl žádnou šanci!
77
Balotelli opět na zemi, tentokrát mu faul odpískán byl.
76
Abbiati bude odkopávat od vlastní branky.
74
Po delší době vidíme také aktivitu hostů, kteří si vybojovali rohový kop, který rozehraje Ninis.
73
Žlutou kartou potrestán domácí stoper Cristian Zapata.
73
Niang v ofsajdu.
72
Hosté naposledy střídají, Belfodil nahrazuje Amauriho.
70
Pavarini musel likvidovat brejk Balotelliho, Nocerino se poté pokusil přehodit hostujícího brankáře, míč ale skončil hodně mimo branku.
69
Amauri se cpal do zakončení, byl ovšem tak dobře bráněn, že jeho střela byla jak slabá, tak nepřesná.
68
Balotelli se opět svalil na zem, tentokrát podle sudího Massy faulován nebyl.
66
Ve stejné minutě hosté také střídají, ze hry odstoupil Andrea Coda, místo něj nastupuje Yohan Benalouane.
66
Vidíme první žlutou kartu, za faul na Montoliva ji vidí kapitán hostí Marchionni.
65
První střídání domácích, ze hřiště odchází Kevin Prince Boateng, který uvolní místo Bojanu Krkićovi.
64
Hosté v ofsajdu.
63
Balotelliho bomba z nějakých 25 metrů skončila hodně mimo tři tyče.
61
Balotelli se provinil útočným faulem.
59
Pavarini byl u míče dřív než Mario Balotelli.
58
Balotelli s Boatengem mohli postupovat dva na jednoho, Boateng ale vyhnal svého spoluhráče mimo hrací plochu.
56
Vidíme první střídání v zápase, Ninis nahrazuje Parola.
54
Nyní Boateng nedoskočil na Balotelliho centr.
53
Boateng netrefil pořádně přihrávku z levé strany, stál ovšem ve velmi dobré pozici.
52
Pavariniho nejistý zákrok po dalším centru Nianga znamená opět roh pro domácí.
51
Paletta trochu nešikovně odvrací Niangův centr na rohový kop.
49
Úvod druhé půle poznamenává řada faulů na obou stranách.
47
Niang se krásně uvolnil u lajny, poté nádherným pasem našel Boatenga.

Žluté karty: 0:0
Sudí Massa nenastavil v první půli ani minutu, po prvních 45ti minutách tak vede AC Milán nad Parmou 1:0, když si ve 39. minutě vsítil vlastní branku hostující stoper Gabriel Paletta. Paletta měl ovšem v úvodu utkání šanci tak na druhé straně, když se dostal až za obranu domácích, v dobré pozici ale netrefil branku. Těsně před brankou měl ještě šanci Boateng, jeho volej ale zlikvidoval Pavarini.
45
Rohový kop pro hosty.
44
Muntari poslal svou střelu vysoko nad branku.
43
Boateng se sám vyhnal až za autovou čáru.
42
Na hřišti zůstal ležet opět Coda, tentokrát po souboji s Niangem.
39
Domácí jdou do vedení! Boateng přihrával do pokutového území, kde hledal nabíhajícího Nianga. Těsně před útočníkem domácích ale do míče zasáhl hostující stoper GABRIEL PALETTA, který tak nešťastně otevírá skóre dnešního utkání.
39
Balotelli se nepříjemně srazil s Codou, oba hráči ale budou pokračovat ve hře i bez ošetření.
38
Domácím hráčům se nyní vůbec nevyvedla kombinace.
35
Boateng se dostal k odraženému míči, z hranice pokutového území vypálil, Pavarini byl u tyčky ale včas.
34
Constant se proti dvěma soupeřům neprosadil.
32
Boateng hledal před brankou volného Mesbaha, který byl možná nedovoleně sražen. Rozhodčí Massa ale zůstal ledově klidný.
30
Dalekonosný volej Marchionniho končí nad brankou.
28
Standartní situace pro hosty z velmi zajímavé pozice.
26
Niang vyřešil situaci dva na dva střelou zpoza šestnáctky, Pavarini jeho střelu bez problému vyrazil.
25
Amauri se dostal ke hlavičce, byl však dobře hlídán, a tak jeho střelecký pokus nebyl důrazný, Abiatti v klidu zakročil.
24
Po hezké finese Rosiho se bude kopat rohový kop.
23
Horkokrevný Balotelli si nyní při zpracování míče pomohl rukou.
21
Povedený centr Kevina Prince Boatenga prolétl pouze napříč pokutovým územím.
20
Balotelli z přímého volného kopu trefil pouze zeď.
19
Balotelli byl opět faulován, poté se dostal do menšího křížku s Codou.
18
Pavarini si došel pro centrovaný míč.
18
Další standartka pro domácí, tentokrát z levé strany.
17
Niang nedokázal pořádně nacentrovat míč do šestnáctky.
16
Domácí ovšem rozehráli nakrátko a míš ztratili, hraje opět Parma.
15
Standartní situace pro domácí, největší hrozby právě na tyto situace v barvách AC už míří do pokutového území Parmy.
14
Niang fauloval Rosiho, Parma možná trochu překvapivě rychle rozehrává.
12
Další rohový kop pro Parmu, v úvodu utkání je to již třetí kop od rohového praporku pro hosty.
11
Domácí se nedokáží vymanit z nepříjemného svírání od svých soupeřů, Parma kombinuje opravdu velmi dobře.
9
Paletta se dostal do obrovské šance, když zaspala domácí obrana. Hostující stoper ale v nadějnéé pozici nezakončil vůbec dobře!
9
Další roh pro hosty.
8
Biabiany uklidnil hru, Parma kombinuje na útočné polovině.
7
Yepes se snažil odvrátit nepříjemný centr do pokutového území domácích, hlavou však ohrozil svého vlastního brankáře, Abbiati s menšími problémy musel vytahovat míč na roh.
5
Boateng si připravil míč na střelu, slabý pokus doprostřed branky ale nemohl Pavarinimu nadělat žádné problémy.
4
Boateng zahrál nechtěně rukou v pokutovém území Parmy, z rohového kopu domácích tak nic nebude.
3
K první střele se dostal Mario Balotelli, jeho volej byl sražen na rohový kop.
2
Domácí zakládají první útok.
1

AC Milán: Abbiati - Constant, Yepes, Zapata, De Sciglio - Muntari, Montolivo, Nocerino - Boateng, Balotelli, Niang

Parma FC: Pavarini - Mesbah, Paletta, Coda, Rosi - Parolo, Valdes, Marchionni - Sansone, Amauri, Biabiany

Rozhodčí: Massa – Giachero, Petrella – Bianchi (brankoví: De Marco, Di Bello).
AC Milán bojuje o pozice zaručující Ligu Mistrů a za poslední týdny se těmto místům více než přiblížil. V posledním zápase však přišlo klopýtnutí, když na Cagliari Rossoneri jen remizovali 1:1. Do zápasu s Parmou se navíc trenér Allegri nebude moc spolehnout ani na nejlepšího střelce El Shaarawyho, který má zdravotní problémy. Mimo něj budou chybět už tradičně zranění Dídac a De Jong. Krátkodobější zranění postihlo Salamona, Boneru, Robinha a Ameliu. Kvůli kartám nemůže nastoupit Ambrosini. Na domácím hřišti se bude chtít AC před zápasem Ligy Mistrů, kdy budou hostit Barcelonu, co nejlépe naladit a Parmu budou chtít za každou cenu porazit. Milán je s jednačtyřiceti body na pátém místě se ztrátou pouhých tří bodů na třetí Lazio. Tabulka je v těchto pozicích velmi našlapaná a každý zápas je důležitý, zvlášť když sezóna utíká kvapem do svého cíle, ale do toho je stále hodně daleko. Splní Milán proti Parmě povinnost a zvítězí? Trefí se opět Mario Balotelli?
Parma si letos drží svou klasickou úroveň a to klidný střed tabulky. Před zápasem s AC má Parma na svém kontě dvaatřicet bodů a je přesně v polovině tabulky na desátém místě. Parma na San Siro přijíždí s minumem zraněných hráčů, alespoň oproti AC. Parma má zraněného Galloppu, Santacrocu, Miranteho a Marigu. Nadcházející soupeř Milána v posledních pěti utkáních nevyhrál. Parma nejprve remizovala doma s Juventusem, poté remizovala ve Veroně 1:1, následovala prohra s Neapolí 1:2 a s Fiorentinou 2:0, no a naposledy remíza doma s Janovem poměrem 0:0. Velké šance na vítězství pro Parmu nepřichází ani nyní, protože na San Siru Parma v lize nevyhrála minimálně dvanáct let. Každá série však jednou končí, tak proč ne zrovna nyní?
Pravděpodobné sestavy:

AC Milán: (4-3-3) Abbiati – Abate, Yepes, Zapata, Constant – Flamini, Montolivo, Boateng – Niang, Balotelli, Bojan.

Parma FC: (4-3-3) Pavarini – Rosi, Paletta, Lucarelli, Gobbi – Marchionni, Valdes, Parolo – Biabiany, Belfodil, Sansone.
Hezký večer při sledování italské Serie A. V předehrávce pětadvacátého kola se proti sobě postaví domácí AC Milán, který hostí celek Parmy FC. V prvním měření sil v této sezóně skončil zápas poměrem 1:1, když branky vstřelili El Shaarawy za Rossoneri a Galloppa za Parmu. Jak tomu bude tentokrát na domácí půdě Milána?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62