To je z mé strany vše, hezký den.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 1:1. Bolognu poslal na konci první půle do vedení Cherubin, ale hosté dokázali srovnat, když se v 80. minutě trefil Palladino. Týmy si tak body rozdělily a nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá.
90+3
Už se nic podstatného nestane a utkání mezi Bolognou a Parmou skončí nerozhodně 1:1.
90+2
Žlutou kartu uviděl za faul domácí Garics.
90+1
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a vypadá to, že si týmy vody rozdělí.
90+1
Domácí se tlačí dopředu a vybojovali další rohový kop.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hosté se ale v pohodě ubránili a navíc jsou u míče.
89
Rohový kop pro Bolognu.
88
Po povedené přihrávce se v šanci ocitl Amauri, ale v zakončení selhal a poslal míč vysoko nad branku!
86
Bologna to zkusila po pravé straně, ale z centru nic nebylo, protože ve vápně Parmy kraloval pozorný Paletta.
85
Další žlutou kartu uviděl hostující kapitán Lucarelli.
83
Žlutou kartu uviděl domácí Morleo.
83
Další útok Parmy skončil nepřesnou přihrávkou a od své branky bude rozehrávat Curci.
82
Po vstřelené brance hosté ožili a stále se tlačí dopředu. Bologna se pouze brání a je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.
80
Parma právě vstřelila branku!
Hosté dokázali vyrovnat. Po rychlé akci si vzal míč RAFFAELE PALLADINO, který povedenou střelou překonal domácího brankáře a začínáme tedy od začátku.
78
První žlutou kartu uviděl domácí Pazienza.
77
Dopředu se hnal domácí Acquafresca, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
75
Do šance se dostal Jonathan Biabiany, ale domácí brankář jeho přízemní střele skvěle zlikvidoval a podržel svůj celek!
73
A střídá i Parma. Dohrál Gargano a přišel Munari.
72
Bologna střídá. Odešel Cherubin a zahraje si Mantovani.
70
Tentokrát ale výborně zasáhl Curci, který centrovaný míč sebral.
69
Hosté poslali do vápna domácích několik centrů a nakonec vybojovali alespoň rohový kop.
68
Parma se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se ji v útočné fázi příliš nedaří a domácí se v pohodě brání.
66
Bologna střídá. Odešel Cristaldo a zahraje si Acquafresca.
65
Domácí to nyní sehráli skvěle a málem se dočkali druhé branky, ale míč z brankové čáry nakonec se štěstím vykopl Paletta!
63
Po dalším centru si na zadní tyč naběhl zkušený Amauri, ale nedokázal usměrnit míč za Miranteho!
62
I tentokrát se ale domácí celek v pohodě ubránil. Bologna dnes brání velmi dobře a drží cenné vedení.
61
Rohový kop pro Parmu.
60
Je před námi posledních třicet minutek a domácí Bologna stále vede o jednu branku. Konec zápasu ještě bude hodně zajímavý.
59
Hosté se prokombinovali až do vápna domácích, ale z přihrávky před branku nic nebylo, protože výborně zasáhl Natali.
57
Parma střídá. Odešel Schelotto a zahraje si Amauri.
56
Po faulu na Lazarose jsou u míče domácí fotbalisté, kteří se usadili na polovině Parmy.
55
Nyní se osmělili i hosté, ale akce Parmy skončila nepřesnou přihrávku do vápna domácích.
53
Parma se ve druhém poločase pouze brání. Domácí hrají velmi dobře a zcela zaslouženě vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
52
Archimede Morleo si parádně naskočil na centr, ale poslal míč pouze doprostřed branky, kde byl Mirante!
51
Tentokrát to Bologna zkusila po pravé straně, ale po nepřesné přihrávce jsou u míče hosté.
50
Domácí se usadili na polovině Parmy a snaží se něco vymyslet.
48
Nyní to Bologna zkusila dlouhým nákopem, ale vše skončilo ofsajdem.
47
Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a tlačí se dopředu. Parma ale zatím dobře brání.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tedy začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 13:33.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které zatím lépe zvládají domácí borci, kteří vedou nad Parmou 1:0. Úvodní branku vstřelil v poslední minutě prvního poločasu Cherubin. Druhé dějství tak bude ještě hodně zajímavé.
45
45
Bologna právě vstřelila branku!
A domácí celek jde přeci jen do vedení. Po centru do vápna si míč zpracoval NICOLO CHERUBIN, který zachoval klid a technickou střelou prostřelil Miranteho.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Kone měl na noze první branku! Domácí kapitán si naběhl na malé vápno, ale poslal míč vysoko nad branku!
43
Aktivní Biabiany byl nyní zastaven, ale podle hostujícího útočníka to bylo s faulem, ale hraje se dál.
42
Na druhé straně se do vápna proháčkoval Cristaldo, ale ani on nezvládl zakončení a poslal míč jen do boční sítě.
41
Cristian Molinaro vypálil z hranice velkého vápna a po jeho dělovce skončil míč těsně vedle pravé tyče! Hodně povedený pokus.
40
Parma je nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu. Bologna se pouze brání.
39
Z hranice malého vápna hlavičkoval Gabriel Paletta, ale byl tísněn a poslal míč nad branku!
38
Hosté vybojovali šestý rohový kop.
37
Na druhé straně si do vápna hezky naběhl Afriyie Acquah, ale jeho rána byla zblokována a domácí celek měl nyní velké štěstí.
36
Domácí se nyní hnali do přečíslení, ale slibnou akci zastavila další hodně nepřesná přihrávka.
35
Zatím je k vidění stále mnoho nepřesností a i proto čekáme na první branku. První poločas se pomalu blíží ke svému konci, tak uvidíme, zda se nějakého gólu dočkáme.
33
Rychlík Biabiany se dostal k míči a odcentroval z levé strany, ale jeho spoluhráč si ve vápně pomohl faulem, což hlavní rozhodčí okamžitě odpískal.
32
Jeden z domácích hráčů se dostal k hlavičce, ale poslal míč nad branku, kterou střeží Mirante.
31
Po bleskové akci je tu rohový kop pro domácí celek.
30
Ani z pátého rohového kopu Parma nic nevytěžila a na první branku si tedy budeme muset ještě počkat.
29
28
Bologna to opět zkusila dlouhým nákopem, ale ten byl až příliš dlouhý a míč doputoval do zámezí. Od své branky bude rozehrávat Mirante.
27
Domácí útočník pospíchal za dlouhým míčem, ale výborně zasáhl Mirante, který vyběhl daleko ze své branky a kulatý nesmysl odhlavičkoval do bezpečí.
26
Po centru se do zakončení na malém vápně dostal Palladino, který překonal Curciho, ale branka kvůli ofsajdu nakonec neplatí.
25
Parma přidala a je to znát. Hosté vybojovali další rohový kop, už čtvrtý.
24
Domácí to nyní velmi dobře vykombinovali, ale nakonec po nepřesné finální přihrávce skončil míč v zámezí.
23
Z dalšího rohového kopu ale hostující celek nic nevytěžil a stav zápasu se tedy stále nemění.
22
Skvěle nyní zasáhl domácí obránce Natali, který byl u míče jako první a na poslední chvíli ho odkopl na další roh. Pokud by tak neudělal, hostující hráč by zakončoval do prázdné branky.
21
Hosté se vydali dopředu a vybojovali roh.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek. Aktivnější jsou zatím domácí fotbalisté, ale nic nevymysleli. Hostům se příliš nedaří a i proto stále čekáme na první větší šanci.
18
Schelotto se prodral do vápna domácích, ale hned byl zdvojen a nakonec se od něj míč odrazil do zámezí.
17
A opět. Tentokrát to ale měl Mirante o poznání lehčí, protože domácí hráč centr vůbec nezvládl.
16
S dalším centrem si výborně poradil Mirante, který vysoký míč sebral a pomohl tak svým zadákům.
15
Domácí se dostali k dalšímu centru z pravé strany, ale ve vápně Parmy kraloval Cassani.
14
Dopředu se vydala i Parma. Jenže Molinaro si v souboji s Garicsem pomohl faulem hosté tedy o kulatý nesmysl velmi rychle přišli.
12
Další akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd, ve kterém byl kapitán Kone.
11
Na druhé straně se hezky uvolnil Kone, ale rána z hranice velkého vápna mu nevyšla a míč skončil několik metrů vedle pravé tyče.
10
Z rohu nic nebylo, ale poté to zkusil z dobrých třiceti metrů Acquah, ale jeho dělovce chyběla přesnost.
10
Po bleskové akci je tu první rohový kop pro hostující celek.
9
Bologna je stále aktivnější, ale Parma velmi dobře brání a na první šanci stále čekáme.
8
Domácí se výborně prokombinovali před vápno hostů, ale tam skvěle zasáhl Molinaro, který míč vybojoval a vyvezl na polovinu domácích.
6
Nakonec se hosté vydali dopředu, ale vše skončilo nepřesným centrem z pravé strany a od své branky bude rozehrávat Curci.
6
Parma nyní v klidu kombinuje a nikam nepospíchá.
5
Bologna se dostala k dalšímu centru, ale tentokrát z toho byl pouze útočný faul. Domácí ale vstoupili do tohoto zápasu velmi dobře.
4
Domácí hráč zatočil míč do branky, ale pozorný Mirante ho v pohodě vyboxoval daleko od své branky.
3
Po centru z pravé strany je tu první rohový kop pro Bolognu.
2
Hostující Schelotto se hnal do vápna domácích, ale v souboji si pomohl faulem, což hlavní rozhodčí moc dobře viděl a také odpískal.
1
Domácí se nakonec vydali dopředu, ale z dlouhého nákopu nic nebylo a u míče je poprvé Parma.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Utkání mezi Bolognou a Parmou tedy začne za malý okamžik.

Bologna FC: Curci – Antonsson, Natali, Cherubin – Garics, Pazienza, Pérez, Christodoulopoulos, Morleo – Kone, Cristaldo.
Náhradníci: Stojanović – Sörensen, Abero, Mantovani, Čech, Crespo, Friberg, Laxalt, Bianchi, Moscardelli, Acquafresca, Paponi.

Parma FC: Mirante – Cassani, Lucarelli, Paletta, Molinaro – Acquah, Marchionni, Gargano – Schelotto, Palladino, Biabiany.
Náhradníci: Pavarini, Bajza – Gobbi, Felipe, Rossini, Galloppa, Obi, Janković, Mauri, Cerri, Amauri.

Rozhodčí: Doveri – Marrazzo, Dobosz.
Poslední vzájemný zápas

Oba celky na sebe už v této sezoně narazily. Tehdy se hrálo na hřišti Parmy a zápas skončil nerozhodně 1:1. Uvidíme, kdo se bude radovat dnes.
Parma FC

Hostující celek je na tom o poznání lépe. Parma totiž zatím vybojovala 50 bodů a nachází se na skvělém šestém místě. Parma má stejně bodů, jako pátý Inter, takže pohárové příčky má na dosah a dnes by také potřebovala bodovat.

Na hřišti soupeřů se Parmě daří. Z šestnácti zápasů dokázala šestkrát vyhrát, čtyřikrát remizovala a šestkrát prohrála, to vše při zajímavém skóre 29:25.

Bologna FC

Domácímu celku se v této sezoně příliš nedaří. Bologna má totiž na svém kontě zatím pouze 27 bodů a nachází se na posledním nesestupovém místě, tedy na sedmnácté pozici. Od sestupové příčky ale dělí domácí borce pouhé dva body, takže dnes by potřebovala Bologna nutně bodovat.

Na domácím hřišti se ale Bologna trápí, protože z patnácti zápasů vyhrála pouze tři. Sedmkrát remizovala a šestkrát prohrála, to vše při skóre 13:21.

Inter – Bologna 2:2
Bologna – Bergamo 0:2
Chievo – Bologna 3:0
Bologna – Cagliari 1:0
Livorno – Bologna 2:1
Zdravím všechny příznivce kopané. Italská Serie A má na programu 33. kolo a my budeme sledovat duel, ve kterém vyzve Bologna Parmu. Mírným favoritem tohoto utkání je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62