To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Je konec! Na góly jsme v tomto zápase čekali marně. Ve druhém poločase jsme sice několik šancí viděli, ale celkově vzato se konečnému výsledek vzhledem k obrazu hry nelze příliš divit. AC drželo častěji míč, ale po většinu času zcela neškodným způsobem. Konečný výsledek 0:0 lze označit za spravedlivý.
90+4
90+4
Domácí se nakonec dostali jen k jedné zblokované střele a následně se na útočné polovině dopustili faulu. Milán však opět nevyužil příležitosti zaútočit a míč skončil záhy v autu. Vhazovat budou domácí.
90+3
Hosté rychle přišli o míč a vepředu už je opět Chievo.
90+3
Balón však nakonec skončil v zámezí a odkopávat bude Diego López. Oba týmy mají poslední dvě minuty na to, aby něco udělaly s bezbrankovým stavem.
90+2
Z levé strany teď centry před bránu opakovaně hrozí Chievo, které je stále u míče.
90+1
Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Hosté se snaží hnát do útoku, ale kupí jednu nepřesnost za druhou a Chievo se v pohodě brání.
88
Hosté zachytili rozehrávku Chieva, nabíhající Pazzini dostal dobrou kolmici a řítil se s míčem do vápna, kde ho však parádním čistým skluzem zpacifikoval Dainelli.
87
Hosté kombinovali s míčem u pokutového území Chieva, ale Bonera si v souboji pomohl útočným faulem.
85
Žlutou kartu dostává Luca Antonelli (AC Milán).
84
Domácí rozehrávali z poloviny hřiště, ale u míče dlouho nezůstali, jelikož se Schelotto marně snažil zastihnout nakopnutý balón na hrací ploše.
83
Chievo se snaží nedostávat pod tlak a v těchto chvílích hraje s AC vyrovnanou partii. Závěr zápasu se nezadržitelně blíží a každou minutou se zvyšuje pravděpodobnost, že utkání nakonec skončí bezgólovou remízou.
82
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Ivan Radovanović.
80
Centrovaný míč však letěl pouze přímo do náruče brankáře Bizzarriho.
79
Po zpětné přihrávce střílel zpoza vápna Ménez, jehož pokus byl sražen na rohový kop.
78
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nigel de Jong, přichází Alessio Cerci.
77
Birsa se snažil kolmicí do vápna najít někoho ze spooluhráčů, ale obrana AC zachytila míč.
76
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Joannis Fetfatzidis.
75
Žlutou kartu dostává Alex (AC Milán).
74
Domácí v této fázi zápasu zvýšili aktivitu a vyrovnali obraz hry. Chievo to teď zkoušelo dlouhým centrem před bránu, ale u míče je López.
72
Rohy však zatím v dnešní zápase k ničemu nebezpečnému nevedou. Uvidíme, zda na tom teď něco změní hosté, kteří se vydali do útoku a rohový kop tentokrát získali pro sebe.
70
Nově nastoupivší Paloschi ihned prověřil Diega Lópeze tvrdou ránou pod břevno, ale brankář AC opět skvěle zasáhl a vyrazil míč na roh.
68
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sergio Pellissier, přichází Alberto Paloschi.
67
Meggiorini se z pravé strany dostal do vápna, kde ho na poslední chvíli připravil o míč čistým skluzem De Jong.
66
Na druhé straně teď zahrozil Menéz, který posílal nebezpečný míč do vápna, ale v obraně dobře zasáhl domácí Mattielo.
65
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Giampaolo Pazzini.
64
Z hranice vápna vypálil domácí Schelotto, jehož rána šla přesně pod břevno a Diego López skvělým zákrokem vyrazil míč nad bránu!
61
Do útoku se po delší době dostali domácí, jenže z toho nic nebylo a poté, co jim míč utekl do zámezí, bude odkopávat Diego López.
59
Žlutou kartu dostává Riccardo Meggiorini (Chievo Verona).
57
Chievo brání ve velkém počtu hráčů před vlastní šestnáctkou a hráčům AC se nedaří nacházet cesty do gólových šancí.
54
Ani domácí tým však nevytvořil z rohového kopu nic nebezpečného.
53
Jenže domácí obrana centrovaný míč odvrátila a následně z toho bylo ohrožení na druhé straně! Rozehrávku AC vystihl Pellissier, který z levé strany centroval do vápna, kde Alex nebezpečně tečoval míč před vlastní brankou, ale bude z toho pouze roh pro Chievo.
51
Hosté získali na pravé straně příležitost v podobě rohového kopu.
49
AC Milán pokračuje ve způsobu hry z první půle. Hosté dlouze drží míč, ale v útoku se vůbec nikam neženou.
47
Honda vypálil zpoza šestnáctky a jeho povedenou ránu zastavilo břevno domácí brány!
46
46
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Riccardo Montolivo, přichází Kejsuke Honda.
Nudný první poločas je za námi, aniž bychom se dočkali vyložené gólové šance. Stav utkání tedy zatím jasně odpovídá jeho průběhu – 0:0. Zda se ve druhém poločase dočkáme změny, můžeme sledovat přibližně od 22:01.
45
45
Do Montolivovy střely zpoza vápna se ještě připletl hlavou Poli, který srazil míč do zámezí.
43
Hosté si trpělivě přihrávají na vlastní polovině a dopředu jim to opravdu hodně trvá. Milán jasně vede ve statistice držení míče, ale v praxi to nic o útočné hrozbě nevypovídá.
40
Za námi je 40 minut hry a příliš zajímavých momentů zatím k vidění nebylo. Oba týmy dobře brání svou polovinu hřiště a v útoku tedy není mnoho cest, jak se dostat k šanci.
38
Schelotto (CHV) centroval do vápna, ale míč vystihl jeden z obránců AC, který rázným odkopem do autu překazil útok Chieva.
35
Chievo však nezvládá držet delší dobu míč a v útoku je tedy opět AC, které dobře napadá rozehrávku Verony.
34
Menéz teď na hranici vápna pouze odevzdal nepovedenou střelou míč domácím.
32
Ménez srazil zezadu Pellissiera a zcela oprávněně vidí první žlutou kartu zápasu.
30
Hostům se daří zastavovat domácí rychlé brejky a balón se teď většinu času pohybuje v obranné polovině Chieva.
28
Hosté v klidu rozehrávají na vlastní polovině. AC Milán se dnes opravdu nesnaží o nějaké rychlé útočné akce.
25
Pellissier si dobře zpracoval dlouhý balón, obehrál bránícího hráče a z pravé strany rázem uháněl na brankáře, který však dobře zmenšil střelecký úhel a domácí útočník napálil míč pouze do něj. Nebezpečí však ještě nebylo zažehnáno a míč nakonec odklidil až navrátivší se Antonelli.
24
Rohový kop pro domácí.
23
Chievo se snaží útočit mnohem přímočařeji než hosté z Milána, kteří více drží míč a sázejí na postupný útok.
21
Domácí Meggiorini uháněl za nakopnutým míčem, ale rozhodčí celou akci ukončil odpískaným ofsajdem.
19
Hra se nyní přesouvá z jedné strany na druhou. Oba týmy mají potíže na útočné polovině.
16
Exekuce se ujal Alex, jehož sražená střela se dostala k Bonerovi, který však potvrdil, že střílení gólů není jeho silnou stránkou a dvakrát trefil pouze brankáře Bizzarriho.
15
Po Izcově faulu bude ovšem AC zahrávat standardní situaci přibližně 25 metrů od brány Chieva.
14
U míče je stále Milán, který teď trpělivě kombinuje na polovině hřiště, ale stále se mu nedaří dostat k domácí šestnáctce.
12
Tempo zápasu trochu trpí častými fauly, které kouskují hru. Míč mají v tuto chvíli hosté, kteří zakládají postupný útok.
10
Z levé strany letěl nebezpečný centr do vápna AC, ale Bocchetti situaci zvládl a nepustil soupeře do zakončení.
8
Po dlouhém centru do vápna dosáhl Destro na balón, ale bylo z toho jen lehké prodloužení míče, které nenadělalo Bizzarrimu problémy.
6
Chievo se podél pravé postranní čáry dostávalo do rychlého protiútoku, ale dobrým obranným zákrokem celou akci zmařil hostující Antonelli.
4
Rohový kop získali tentokrát k dispozici hosté, ale ani centr Montoliva neznamenal pro soupeřovu obranu velké nebezpečí.
2
S rohovým kopem si obrana AC poradila.
1
Meggiorini hledal centrovaným míčem v hostujícím vápně Birsu, ten se však k hlavičce nedostal, jelikož jeden z obránců před ním odklidil míč na rohový kop.
1
Týmy nastoupí k zápasu s 15 minutovým zpožděním, čímž se připojí k vyjádření podpory hráčům Parmy.

Chievo Verona: Bizzarri – Schelotto, Dainelli, Cesar, Zukanović – Mattiello, Izco, Hetemaj, Birsa – Pellissier (C), Meggiorini.
Náhradníci: Bardi, Seculin – Biraghi, Cofie, Fetfatzidis, Gamberini, Christiansen, Paloschi, Pozzi, Radovanović, Sardo, Vajushi.

AC Milán: Diego López – Bonera, Bocchetti, Alex, Antonelli – Montolivo (C), de Jong, Poli – Bonaventura – Destro, Ménez.
Náhradníci: Abbiati, Gori – Calabria, Cerci, Essien, Suso, Honda, Mexés, Muntari, Paletta, Pazzini, van Ginkel.

Rozhodčí: G. Calvarese – C. Rocca, D. Iori.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Šestnácté Chievo Verona přivítá ve 25. kole italské Serie A na svém stadionu devátý AC Milán. Domácí jsou čtyři body nad sestupovými pozicemi, takže by se jim hodily body i z takto těžkých zápasů, jako je čeká dnes. Uspět však potřebují nutně i hosté, kteří ztrácí šest bodů na pozice zaručující evropské poháry a hrozí, že v nich budou příští rok úplně chybět. Zatímco Milán si v minulém kole poradil výsledkem 2:0 s Cesenou, Chievo podlehlo po bídném výkonu 3:0 na hřišti Empoli a bude muset o hodně zlepšit svou hru, pokud chce dnes uspět. Zápas začíná ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62