Dnešní zápas je tedy u konce a AC se protrápilo ke třem bodům. Cesena za celý zápas měla jednu šanci a když ji nevyužila, neměla nárok na body. Naopak AC ve druhé půli skórovalo podruhé a pečetilo tím tak dnešní výhru. Jak už jsem napsal, zápas to moc pohledný nebyl, na to se ale historie neptá! To je ode mne tedy pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji pohodový zbytek víkendu.
90+5
90+5
Zápas skutečně bude končit, Cesena nic nepředvedla a po zásluze si dnes odnese porážku!
90+3
Utkání už se jen dohrává, domácí drží míč na vlastní půlce a užívají si toho, že zase získají tři body.
90+2
Sudí nastavil navrch pět minut a teď musel udělit další žlutou, když Cerciho nedovoleně složil Carbonero.
90
AC Milán právě vstřelil branku!
Penaltu si vzal na starost GIAMPAOLO PAZZINI, a i když se mu její exekuce moc nepovedla, je to gól! Italský útočník měl štěstí, že Lealimu míč prošel pod tělem a vypadá to pro Milán dobře.
89
Je tu penalta pro AC! Ve vápně byl totiž složen Antonelli a sudí ukazuje na značku!
88
Cerci unikal po straně, zastavit ho musel Capelli a jelikož to udělal až moc nešikovně, vidí za to žlutou.
87
Jak jsem předpovídal, Cesena se teď snaží průběh utkání zvrátit, k ničemu jí to ale není.
86
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Jérémy Ménez, přichází Alessio Cerci.
85
Na zem byl opět poslán Ménez, což znamená další přímák pro domácí.
83
Další centr Ceseny do vápna byl také velice špatný, když skončil pouze a Abbiatiho bránou. Na hře hostů není nic, co by se dalo pochválit.
82
Cesena opět při útoku propadla, když si nebyla schopná přesně nahrát. Kdyby si dnes odvezla cokoliv kromě prohry, byla by to známka obrovské nespravedlnosti.
80
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Riccardo Montolivo, přichází Marco van Ginkel.
79
AC stále hraje spíše na jistotu, to ale neznamená, že není lepší. Cesena hraje naprosto děsně.
77
Bonera měl dost času na to, aby nacentroval, trefil ale prvního blokujícího hráče, takže z toho logicky nic nebylo.
76
Už delší dobu na zemi polehává Lucchini, hra je tedy přerušena a čeká se, až bude odveden z hrací plochy.
74
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Giuseppe De Feudis, přichází Carlos Carbonero.
73
A pro míč si v klidu došel Abbiati, který ve druhé půli zatím moc práce skutečně neměl.
72
Cesena je na míči a bude mít přímák, žádný velký tlak to ale stále nevěští.
70
Ke střele se dostal Ménez, jeho bomba po hezkém průniku ale z velkého úhlu skončila nad.
68
Zápas moc pohledný skutečně nesledujeme, k vidění je hodně faulů, momentálně z jednoho z nich těží Cesena.
66
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Constantin Nica, přichází Daniele Capelli.
65
Ménez se dostal k míči po Pazziniho přiklepnutí, nakonec ale svůj projektil poslal nad.
63
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Giampaolo Pazzini.
62
Nica složil unikajícího Méneze a jelikož to bylo opravdu tvrdé, sudímu nezbylo nic jiného, než vytáhnout žlutou kartu.
61
U míče jsou stále Rossoneri, kteří se snaží něco vymyslet, moc jim to ale v posledních minutách také nejde.
59
De Feudisův cent se ani nedal označit za nějakou šanci, přelétl totiž vysoko nad břevnem Abbiatiho brány.
58
AC stále drží míč, zápasu by ohromně pomohl druhý gól. Takhle bude Cesena čekat na posledních pět minut, kdy bude chtít srovnat.
57
Opět se v akci ukázal nejlepší hráč na hřišti, Boneventura, nakonec mu ale míč utekl do autu a nic z toho nebylo.
56
Đurić tlačil míč do vápna, nakonec u něj ale byl nejdříve Rami, který ho v klidu odvrátil pryč.
55
AC se opět dostalo do šance z ničeho nic, už se ale hra vrátila do starých kolejí.
53
Ve vzduchu visel druhý gól! Ménez pěkně pronikl do vápna, po jeho akci se dostal ke střele z výborné pozice Bonaventura, napálil ale pouze brankovou konstrukci!
52
Ve vlastním vápně byl složen Montolivo, postaral se o to Nica, který se před chvílí vrátil na hrací plochu.
50
Hraje se stejně nudný fotbal jako v první půli, Cesena zatím bránu AC vůbec neohrozila.
49
Nic zůstal na trávníku a musel být odnesen za čárů, kde je ošetřován. Snad se ale zvládne vrátit v pořádku na hrací plochu.
47
Destro se na hraně vápna dostal k míči, jeho pokus o střelu ale dopadl celkem tristně. Podklouzl totiž a míč podkopl o tolik, že dost možná potká na oběžné dráze ten, který tam před lety kopl Ramos.
46
Míč poslali do hry hosté, kteří ale až závratnou rychlostí přišli o kontrolu nad ním a musí se bránit.
46
První poločas je tak u konce a že by to byl pěkný zápas, to tedy říci nemohu. Za celých 45 minut se staly jen tři důležité věci. Ta první byla ta, že sudí neuznal regulérní gól Polimu, poté ale přeci jen Bonaventura hezkou střelou poslal domácí do vedení. Na konci poločasu mohla z ničeho nic udeřit Cesena, Abbiati ale famózně zasáhl a do kabin se tak šlo za asi odpovídajícího stavu 1:0. Doufám ale, že ve druhé půli oba týmy svoje výkony zlepší.
Druhý poločas začne přibližně v 16:07.
45+3
45+3
A mohlo být srovnáno! Parádní reflex ale na čáře vytáhl Abbiati, který na poslední chvíli vyrazil tvrdou střelu Defrela, která sice mířila doprostřed brány, byla ale tak prudká, že se divím, že Abbiati vůbec stačil nějak reagovat!
45+2
Ménez byl opět faulován, zase to ale je dost daleko od brány a přímý kop tak nic neřeší.
45+1
Sudí se rozhodl nás potrápit ještě třemi minutami navrch, za které se možná pokusí Cesena srovnat.
45
Poločas se vážně jen dohrává a všichni se už asi těší, až skončí. Zápas je to skutečně špatný.
44
Po obrátce fauloval Antonelli, bylo to ale daleko na útočné půlce a nic se tak neděje.
43
Na hraně vápna byl zastaven Ménez, který ale byl podle názoru sudího odzbrojen čistě.
42
Ménez se prohnal do vápna, tam ale poslal svůj přízemní míč pouze mimo dosah svých kolegů a přišel tak o něj.
42
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Zé Eduardo, přichází Gaby Mudingayi.
40
AC mělo k dispozici roh, Montolivovi ale dnes centry nejdou a ani tento za mnoho nestál.
38
Na hřišti se skutečně nic neděje a sledujeme velice nudný zápas. Bonera po chybě Ceseny bude vhazovat.
36
Hra skoro nemá tempo, hraje se kousek za půlkou a míč mají hosté, ovšem moc jim to s ním nejde.
35
Ménez opět zkoušel na hraně vápna něco vykoumat, jeho míč na Destra ale moc přesný nebyl a Ital ho tak nemohl nijak zasáhnout.
33
Po chvíli byla hra opět přerušen kvůli faulu, tentokrát ale šlo o útočný přestupek Ceseny. AC se jen snaží dohrát poločas.
32
Boccheti u postranní čáry tvrdě sestřelil unikajícího Giorgiho, za což vidí jasnou žlutou kartu.
31
Ménez se vehnal do vápna, už byl ale v moc velkém úhlu na to, aby vystřelil, tak zkoušel centrovat. Nakonec si ale pro míč v pohodě došel Leali.
29
Teď spíše aby se neřeklo útočí Cesena, je ale za trest se na její pomalé ale neefektivní útoky koukat.
28
Zápas to dnes opravdu moc pohledný není, sledujeme spíše pověstný boj mezi šestnáctkami.
26
Cesena nakonec přeci jen vybojovala faul kousek za půlkou a míč rozehrála hodně rychle. To jí ale moc nepomohl, protože AC si poradilo.
25
AC už se zase tolik nesnaží a nechává více hrát hosty, kteří jsou ale dnes naprosto neškodní a o míč hned přišli.
24
Na zemi zůstali ležet Rami s Abbiatim, kteří se vzájemně srazili. Oba ale budou moci pokračovat.
22
Tak tohle byla pořádná fotbalová paráda! GIACOMO BONAVENTURA se dostal k míči na hraně vápna a nic nevymýšlel, prostě zvolil do nejlepší řešení! Napřáhl totiž k famózní ráně, která zaplula do dolního rohu mimo dosah gólmana Lealiho!
20
A to mu dovolilo opět poslat míč dozadu, odkud ho bude nějakou dobu v klidu posílat po kouscích vpřed.
19
Hraje se stále kolem půlící čáry, Milán nakonec vybojoval faul na vlastní půlce.
18
Destro při dalším pokusu přizvedl míč hlavou jen neškodně nad sebe a došel si tak pro něj v klidu Leali.
17
Brienza poslal míč do vápna, tam ale nikdo nebyl. Poté se ke střele z pěkné dálky dostal De Feudis, Abbiati tady ale problémy neměl.
16
Ani další útok domácích nebyl nijak nebezpečný, protože Ménezovi míč utekl do autu.
15
Montolivo se pokusil uvolnit Poliho takovým obloučkem, ten ale přesný vůbec nebyl a došel si pro něj Leali.
15
Nesledujeme nijak výrazně pohledný zápas, AC drží míč na svých kopačkách více, žádná gólovka ale nepřichází.
14
Bonera se teď musel mít pořádně na pozoru, když si za jeho záda nabíhal Đurić, kterého ale nakonec odstavil.
13
V posledních minutách se více a více dostává do hry Cesena, její útoky ale pozbývají nebezpečnost.
12
Rychlý míč za obranu na Antonelliho nebyl tak přesný, jak by bylo třeba a obránce Milána ho tak na hrací ploše nestihl.
11
Po tomto zákroku následující roh ale byl zahrán tak mizerně, že bude od brány odkopávat Abbiati.
10
A ani tento roh úspěch nepřinesl, naopak na druhou stranu se hnal Đurić, který ale z druhého doteku neprostřelil padajícího Bocchettiho.
10
Ménez se opět hnal do vápna, jeho přízemní centr byl ale sražen na další ze série rohů.
9
Z následné standardky centroval opět Montolivo, nejvýše ale vystoupal právě hříšník Lucchini a míč poslal na roh.
8
Ménez se opět hnal na druhou stranu a jeho kličku zachytil až příliš pozdě Lucchini, který vidí za svůj následný zákrok žlutou.
7
Rossoneri jsou zatím lepším celkem, teď ale Ménez kousek před vápnem o míč přišel a to znamená, že hrají hosté.
6
Na další míč si naskakoval Destro, nakonec ale nedoskočil tak, jak chtěl a míč končí hodně mimo.
5
Montolivovi se ale centr moc nepovedl a obrana si v naprostém klidu poradila, když míč odkopla.
5
Antonelli vybojoval po útočném průniku faul na svou osobu a domácí tak mají přímák jen kousek od vápna.
4
Na straně druhé stačilo Abbiatimu jen zvednout ruce do výše, míč mu do nich po centru Giorgiho spadl sám.
3
Jak se ukázalo z opakovaného záběru, Andrea Poli v ofsajdu nebyl! Gól tak měl najisto platit, protože pravidla porušena nebyla!
3
AC se ale nenechává znechutit a má další roh, který spěchá zahrát Montolivo.
2
Domácí po následném rohu dali gól, když Andrea Poli doklepl za Lealiho míč hlavou! Sudí ale po chvilkovém váhání zvedl praporek, gól tak neplatí kvůli ofsajdu!
1
A po dlouhém nákopu zabojoval Bonaventura, který pěkně zabojoval a donutil obránce k odkopu.
1
Míč poslali do hry domácí, kteří se ale nikam neženou a poslali míč dozadu. Tam se ho ujal Bonera, který ho posouvá na stopery.
1
Hráči už jsou na hrací ploše, zápas za chvíli začne.

AC Milán: Abbiati – Bonera, Rami, Bocchetti, Antonelli – Poli, de Jong, Montolivo (C) – Bonaventura – Ménez, Destro.
Náhradníci: Gori – De Santis, Alex, Muntari, Felicioli, Pazzini, van Ginkel, Honda, Cerci, Essien, Suso.

AC Cesena: Leali – Nica, Lucchini, Volta, Renzetti – Giorgi, De Feudis, Zé Eduardo – Brienza – Đurić, Defrel.
Náhradníci: Bressan, Agliardi – Magnússon, Succi, Rodríguez, Capelli, Carbonero, Krajnc.

Rozhodčí: Tommasi – Di Fiore, Stallone.
Hosté z Ceseny na tom jsou ještě podstatně hůře a sami se pohybují v sestupových vodách. Se ziskem trapných 16 bodů se není co divit, že jsou až na předposledním místě a na záchranu ztrácejí propastných 7 bodů. V posledním zápase ale doma uhráli remízu s mistrovským Juventusem, což by mohl být začátek obratu k lepšímu. Nejlepšími střelci týmu jsou shodně s pěti zásahy Franco Brienza a Gregoire Defrel.
Domácí AC Milán je už několikátým rokem v hlubokém útlumu, který ale nemůžou skousnout fandové slavného celku. I pod koučem Inzaghim se už nějaký ten měsíc povážlivě houpe židle a stále tu není ani náznak toho, že by se situace měla rapidně zlepšit. Rossoneri se nacházejí na nelichotivém 11. místě se ziskem 30 bodů z 23 zápasů. V posledním zápase doma jen remizovali se slaboučkým Empoli 1:1. Suverénně nejlepším střelcem je s dvanácti góly Francouz Jérémy Ménez.
Dobrý den, vítám Vás u dnešního přenosu ze Serie A mezi týmy AC Milán a AC Ceseny, kterým Vás bude provázet Ondřej Hradecký.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62