To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Zápas končí velkou nespokojeností ze strany domácích, kteří byli celý druhý poločas lepším týmem, ale přesto nakonec nezískali ani bod, jelikož Belotti rozhodl ve třetí minutě nastavení gólem z penalty o výhře Turína. Hosté tak ke třem bodům přišli trochu jako slepý k houslím, ale to jim asi příliš vadit nebude.
90+5
90+4
Domácí brankář ještě vidí žlutou kartu za následné protesty.
90+3
FC Turín právě vstřelil branku!
Tak tohle je pro domácí tým hodně kruté, vezmu-li v potaz, že Turín se celý druhý poločas pouze bránil! Penalty se chopil sám faulovaný ANDREA BELOTTI, který zvolil pomalý rozběh, počkal si na pohyb Miranteho a uklidil míč po zemi na druhou stranu.
90+2
Po Rossettiniho zákroku na Belottiho nařizuje rozhodčí pokutový kop ve prospěch hostujícího týmu!
90
Tak tohle mohla být pro domácí studená sprcha! Josef Martínez na konci rychlé brejku Turín vystřelil zpoza bránícího hráče a těsně minul vzdálenější tyč!
87
Turín se snaží držet balón a zdlouhavě kombinuje na vlastní polovině, což se vůbec nelíbí domácím příznivcům, kteří reagují hlasitým pískotem. Reagují však i domácí hráči, kteří teď hodně vysunuli presink.
85
Domácí získali rohový kop, který rozehrál Brighi, jehož centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.
83
Turín se trochu vymanil ze své pasivity a nyní se mu daří držet hru daleko od své brány.
82
Žlutou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC).
81
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Saphir Taïder, přichází Matteo Brighi.
80
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Alexander Farnerud.
79
Baselli našel centrem od rohového praporku pouze hlavu jednoho z bránících hráčů.
78
Gazzi centroval z pravé strany do vápna, kde obrana Bologni odvrátila míč do zámezí. Rohový kop pro hosty.
77
Nepřesnou přihrávka však teď nabídla hostům rychlý protiútok, ale hráči domácího týmu se poctivě vrátili a rodící se brejk rychle zneškodnili.
75
Belotti fauloval na polovině hřiště a míč zůstane v moci domácích. Ti herně zcela ovládají druhý poločas, hraje se doslova na jednu bránu, ale gól tomu stále chybí.
73
Oikonomou teď při odkopu sestřelil Obiho, který chvíli zůstal ležet na trávníku, ale už se zvedá a bude pokračovat ve hře.
70
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Giuseppe Vives, přichází Alessandro Gazzi.
70
Turín se ve druhém poločase pouze brání a čím dál častěji musí tahat za záchrannou brzdu v podobě faulů. Dokáže se nakonec Bologna prosadit?
68
Taïder se pokusil o zakončení, ale z nesnadné pozice pouze minul bránu.
66
Další nedovolený zákrok má na svědomí Molinaro a Bologna bude opět rozehrávat.
65
Centrovaný míč se nakonec ve vápně podařilo obraně Turína odvrátit, ale Bologna pokračuje v útočení.
64
Hosté faulovali v blízkosti vlastní šestnáctky, takže budou muset čelit nebezpečné standardní situaci.
63
Ale zjevně se nejedná o nic vážného. Obi již pokračuje ve hře.
62
Joel Obi potřebuje ošetření a hra je pro tuto chvíli přerušena.
60
Hodina hry je za námi a jedinou velkou šanci zápasu měl před pár minutami domácí Giaccherini. Bologna se v druhém poločase snaží útočit více než v první půli. Přinese to ovoce?
60
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Kévin Constant, přichází Adam Masina.
56
Giaccherini měl na kopačce úvodní branku, ale v jasné šanci trefil tyč, od níž se míč odrazil do zámezí! Domácí útočník se chytá za hlavu, protože pozici pro střelu měl opravdu dobrou.
53
Bologna je prozatím ve druhém poločase aktivnějším týmem a hra se pohybuje převážně okolo šestnáctky Turína.
52
O faul se však nejednalo, takže hosté sportovně vracejí míč soupeři a hra pokračuje. Belotti se brzy vrátí na trávník.
51
Hra je přerušena, Belotti dostal v souboji ránu do hlavy a postižené místo si odchází ledovat za postranní čarou.
48
Domácí se na pravé straně hezky prokombinovali až k šestnáctce, kam přišel centrovaný míč, který obrana domácích odvrátila jen k Diawarovi, jehož střela ohrozila maximálně fanoušky ve dvacáté řadě.
46
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Luca Rizzo, přichází Camilo Zúñiga.
46
Rozhodčí tuto nezáživnou podívanou ukončil ihned po dovršení 45. minuty a poločas bez velkých šancí tak končí bezbrankově. Druhá půle začne přibližně v 16:02.
45
45
Turín si teď přihrává na vlastní polovině a působí to tak, že se vyloženě těší do šatny a už nechce hrát směrem dopředu.
44
První poločas se chýlí ke konci. Hosté teď kombinují na polovině hřiště a nikam se neženou. Zdá se, že gólu se v první půli nedočkáme.
43
Domácí ve svém vápně odvrátili centr z levé strany, ale hráči Turína pokračují v útočné snaze.
41
Žlutou kartu dostává Cesare Bovo (Turín FC).
40
Na Obiho centr si nabíhal Glik, jenž si však počínal nedovoleně v souboji s bránícím hráčem. Bude se odkopávat od Miranteho brány.
39
Hosté budou zahrávat rohový kop, jehož rozehrávky se ujme Obi.
37
Baselli hledal dlouhým před bránu někoho ze spoluhráčů, ale nikdo z hráčů v bílém balón nedostihl.
35
Bologna teď dlouhou dobu drží balón, ale stále je v uctivé vzdálenosti od brankáře Padelliho, který dnes zatím není příliš zaneprázdněn.
32
Hraje se v podstatě výhradně mezi oběma šestnáctkami. Oba tým mají problémy s podržením míče na útočné polovině a nedaří se jim vytvářet si šance.
30
Ofsajd zastavuje útočnou snahu i na druhé straně, kde se v postavení mimo hru ocitl Molinaro.
28
Žlutou kartu dostává Franco Brienza (Bologna FC).
27
Další dlouhý balón v podání Bologni tentokrát končí odpískaným ofsajdem, v němž se nacházel Floccari.
25
Giaccherini dostihl dlouhý míč a z pravé strany nebezpečně odcentroval před bránu Turína, jenže tam se k balónu nakonec dostal Glik, který odvrátil nebezpečí.
23
Jenže vše snaha hostujícího týmu skončila jen hodně nepřesným centrem do zámezí. Mirante se chystá odkopávat od své brány.
22
Zápas je zatím ve znamení častých nepřesností, které komplikují útočnou snahu obou týmů. U balónu je momentálně Turín, který teď dobývá domácí šestnáctku.
20
Bologna ani tentokrát z rohu nezahrozila, ale nadále zůstává u míče.
19
Po pěkné rychlé kombinaci se za míčem hnal do vápna Rizzo, před nímž na poslední chvíli odkopl balón Moretti a následovat bude rohový kop.
17
Hra se teď často přerušuje kvůli častým menším faulům, které přicházejí od obou týmů. Zápasu chybí tempo.
14
V úvodu byl aktivnější Turín, ale hra se teď vyrovnala a Bologna je častěji na míči. Na gólovou šanci však zatím stále čekáme.
13
Žlutou kartu dostává Luca Rossettini (Bologna FC).
11
Domácí se dostali do slibného protiútoku, který vedli středem hřiště, jenže vše zmařila Brienzova nepřesná kolmice do vápna, pro níž si došel brankář Padelli.
9
Vives se odhodlal ke střele zpoza vápna, ale do dělovky, která by trhala sítě to mělo dost daleko. Slabý přízemní pokus Mirante snadno kryje.
8
Jenže brzy přišel další rohový kop pro Bolognu. Domácí tentokrát rozehráli na krátko a opět z toho nic nebezpečného nebylo.
7
Z následného rohu Bologna nezahrozila. Turín se snadno ubránil a může postupovat s míčem dopředu.
6
Až teď se ke střele dostal Floccari, jehož pokus srazil jeden z obránců na rohový kop.
5
Obi fauloval na polovině hřiště a u míče zůstává Bologna, která dosud pořádně nezaútočila.
2
Martínez si naběhl na kolmou přihrávku a z hranice vápna poprvé prověřil pozornost Miranteho, který jeho střelu vyrazil do bezpečného místa.
1

Bologna FC: Mirante – Rossettini, Oikonomou, Maietta, Constant – Taïder, Diawara, Brienza – Rizzo, Floccari, Giaccherini.
Náhradníci: A. Da Costa, Stojanović – Acquafresca, Brighi, Crisetig, Ferrari, Gastaldello, Krafth, Masina, Mbaye, Pulgar, Zúñiga.

Turín FC: D. Padelli – Bovo, Glik, Moretti – Peres, Baselli, Vives, Obi, Molinaro – Belotti, Josef Martínez.
Náhradníci: Castellazzi, Ichazo – Farnerud, Gazzi, Maxi López, Maksimović, S. Gastón, Zappacosta.

Rozhodčí: R. Abisso – S. Alassio R. Di Vuolo.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! V rámci 33. kola italské Serie A nás na úvod čeká souboj dvou tabulkových sousedů. Třináctá Bologna přivítá na svém stadionu dvanáctý Turín a pokusí se ukončit nepříznivou sérii sedmi zápasů bez vítězství. Bologna totiž naposledy vyhrála na Valentýna, kdy porazila Udinese 1:0 na jeho hřišti. Na domácí výhru čeká Bologna dokonce už od konce ledna. Naopak Turín svůj poslední domácí zápas zvládl, když v minulém kole přehrál Bergamo výsledkem 2:1. O týden dříve dokonce stejným výsledkem uspěl na horké půdě Interu Milán. Naváže na dobré výsledky i dnes?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62