To je z mé strany vše, hezký zbytek středečního dne.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:7. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:10.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který rozhodla jediná branka. Tu vstřelil hostující kapitán Icardi a rozhodl tak o tom, že Inter porazil Empoli 1:0. Nutno dodat, že hosté byli o něco aktivnější a vyhráli zaslouženě. Inter bude tedy i po tomto kole na prvním místě.
90+5
90+4
Domácí mají ještě minutku, aby s výsledkem něco udělali. Uvidíme, zda Empoli něco vymyslí.
90+2
Pro míč si ale došel Handanovič a nic z něho tedy nebylo.
90+1
Domácí vybojovali rohový kop.
90
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Leandro Daniel Paredes, přichází Alessandro Piu.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Stevan Jovetić.
86
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se nemění. Inter stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.
85
Další rohový kop, tentokrát pro Inter.
83
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí mají zhruba deset minutek na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali.
82
Rohový kop pro Empoli.
81
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Fredy Guarín.
79
Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet, ale hostující obrana zatím funguje na jedničku a Inter kráčí za vítězstvím.
77
Po centru měl práci Handanovič, který byl ale pozorný a míč pohodlně sebral a pomohl tak svým zadákům.
75
Domácí se dostali k míči a vydali se dopředu. Saponara upadl ve vápně, ale penalta z toho není. Domácí se na rozhodčího hodně zlobí.
73
Inter kombinuje a nikam nepospíchá, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
71
Žlutou kartu dostává Daniele Croce (Empoli FC).
70
Ke střele se dostal Saponara, ale jeho projektilu scházela přesnost a nic z toho tedy nebylo.
68
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Marcel Büchel, přichází Daniele Croce.
67
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Massimo Maccarone, přichází Rade Krunić.
65
A další snažení domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
63
Nedočkáme. Po zakončení domácího hráče skončil míč v zámezí a rozehrávat tak bude Handanovič.
62
Rohový kop pro domácí celek. Dočkáme se vyrovnávací branky?
60
Je za námi šedesát minutek a Inter stále vede o jednu branku, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
58
Ani domácím útok nevyšel, takže od své branky bude rozehrávat Handanovič, který nikam nepospíchá.
56
Domácí celek se ubránil a stav zápasu se tedy nemění. No, bude to ještě zajímavé.
55
Rohový kop pro milánský Inter.
53
A ani ze svého čtvrtého rohu domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
52
Po chybě v rozehrávce dostal přihrávku do vápna Saponara, ale poslal míč jen do míst, kde byl Handanovič a ten ho vyrazil na roh!
51
Ve druhém poločase se hraje hlavně uprostřed hřiště a na první šanci tak stále čekáme. Aktivnější je o něco málo hostující Inter.
49
Manuel Pucciarelli to vzal na sebe, obešel dva protihráče, ale třetí ho už zastavil a u míče je tak opět Inter.
48
Inter se hned vydal dopředu a nakonec se i Medel dostal ke střele, ale domácí brankář si s jeho pokusem v pohodě poradil.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který toho zatím příliš nenabídl, ale jedné branky jsme se přeci jen dočkali. Prosadil se hostující Icardi a Inter tak vede nad Empoli 1:0. Ve druhém poločase je stále o co hrát, takže se máme na co těšit.
45+2
45+1
Inter Milán právě vstřelil branku!
Hostující celek jde v samém závěru prvního poločasu do vedení. Po přihrávce z levé strany se na malém vápně k míči dostal MAURO ICARDI, který ho dokázal usměrnit za Skorupskiho a Inter jde do vedení.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Konec prvního poločasu patří Interu, ale úvodní branky jsme se zatím nedočkali a vypadá to, že se v tomto dějství ani nedočkáme.
41
Inter kombinuje na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.
40
Nedočkáme. Domácí se sice dostali do zakončení, ale branku ohrozit nedokázali a rozehrávat tak bude Handanovič.
39
Třetí rohový kop pro domácí celek. Dočkáme se úvodní branky?
37
Žlutou kartu dostává Marcelo Brozović (Inter Milán).
35
Po rohu míč směřoval na přední tyč, kde se k němu dostával Massimo Maccarone, ale ten zřejmě ve skluzu fauloval brankáře. Kulatý nesmysl skončil v zámezí, takže z toho stejně nic nebylo.
34
Už se opět hraje. Domácí hned vybojovali rohový kop.
33
Po rozehrání se vydal Samir Handanovič daleko ze své branky, šel do souboje s domácím hráčem a nakonec upadl na zem a je tu další ošetřování.
31
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí duel raději přerušil, bude se ošetřovat.
30
Do zakončení se dralo několik hostujících hráčů, ale ani jeden se k míči nedostal a ten nakonec doputoval do zámezí.
29
Inter vybojoval třetí rohový kop.
29
Hostující borci to zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebrali domácí zadáci, kteří dnes zatím nehrají vůbec špatně.
27
Žlutou kartu dostává Leandro Daniel Paredes (Empoli FC).
25
Po další akci se jeden z domácích hráčů dostal ke střele, ale ta nebyla přesná a míč skončil vedle levé tyče.
24
Empoli je nyní lepším celkem a stále se tlačí dopředu. Zatím ale domácí borci nic kloudného nevymysleli.
22
Manuel Pucciarelli se dostal ve vápně k míči, ale z úhlu ho poslal pouze do boční sítě a rozehrávat tak bude Handanovič.
20
Ale ani domácí celek z rohu nic nevymyslel a stav zápasu je tedy stále nerozhodný.
20
18
Saponara šikovně podstřelil zeď, ale Handanovič byl pozorný a míč dokázal vyrazit! Dobrý zákrok hostujícího brankáře, který podržel svůj celek.
17
Jeison Murillo zatáhl za záchranou brzdu, fauloval přesně na hranici velkého vápna a domácí mají tedy obrovskou příležitost.
17
Žlutou kartu dostává Jeison Murillo (Inter Milán).
16
Inter přidal a je to znát. Hosté jsou nyní aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale zatím nevymysleli vůbec nic.
15
Po rohu to z dálky vyzkoušel Marcelo Brozović, ale jeho projektil byl velmi nepřesný a Skorupski tedy zasahovat nemusel.
14
Hostující hráč tlačil míč před branku, ale skvěle zasáhl Rui, který míč poslal na rohový kop.
14
Nyní si zahrál i hostující brankář Samir Handanovič, který po nepřesné přihrávce sebral míč.
12
Z úvodního rohu ale nebylo vůbec nic a na první branku tedy stále čekáme. Žádná ofenzivní show to rozhodně není.
11
Milánský celek vybojoval první rohový kop v tomto zápase.
10
Domácí Saponara se dral dopředu, ale v souboji si pomohl faulem a na tahu je tedy Inter.
9
Nakonec se borci v bílých dresech dopředu vydali, ale po nepřesné přihrávce o míč velmi rychle přišli.
8
Následnou akci Interu zastavil útočný faul a na tahu je tak opět Empoli, které nikam nepospíchá a trpělivě kombinuje na své polovině.
6
Domácí hráč upadl ve vápně soupeře, ale pokutový kop z toho není. Hráči Empoli se zlobí, ale to je tak vše, co s tímto rozhodnutím mohou udělat.
5
Domácí to zkusili po pravé straně, ale kapitán a velezkušený útočník Massimo Maccarone se dostal i s míčem do zámezí.
3
Zatím se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a k vidění je pouze mnoho nepřesností.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří nastoupili v bílých dresech. Domácí jsou v modrém.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel mezi Empoli a Interem tedy začne za malý okamžik.

Empoli FC: Skorupski – Laurini, Costa, Barba, Rui – Zieliński, Paredes, Saponara, Marcel Büchel – Pucciarelli, Maccarone (C).
Náhradníci: Pelagotti, Pugliesi – Bittante, Zambelli, Maiello, Camporese, Ćosić, Croce, El Hadji, Piu, Krunić, Livaja.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo – Brozović, Medel, Kondogbia – Perišič, Icardi (C), Ljajić.
Náhradníci: Carrizo – Jesus, Telles, Montoya, Santon, Ranocchia, Guarín, Gnoukouri, Jovetić, Palacio, Biabiany, Manaj.

Inter – Empoli 3:1
Empoli FC si zatím v této sezoně nevede špatně. Domácí celek má na svém kontě 27 bodů a při skóre 23:22 se nachází na osmém místě. Na pohárové příčky ztrácí Empoli pět bodů, takže dnes by potřebovalo bodovat. V posledních týdnech navíc Empoli hraje skvěle, protože z posledních čtyř zápasů získalo plný počet dvanácti bodů.

Inter Milán si v této sezoně vede skvěle. Hosté z Milána zatím vybojovali 36 bodů a nachází se na prvním místě. Náskok má ale Inter pouze jeden bod, takže i hosté dnes potřebují vyhrát. Inter nastřílel 33 branek a pouze jedenáct jich inkasoval, tak uvidíme, jak si povede dnes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu 18. kolo a my budeme sledovat duel mezi Empoli a Interem, který je favoritem tohoto zápasu.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62