Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Budu se s vámi těšit u dalších textových přenosů na viděnou. Hezký zbytek večera a dobrou noc!
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12.
Je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se dočkali celkem třech branek, z nichž dvě mají na svědomí hráči Interu Milán. Domácí si díky dvěma slepeným brankám vybojovali dnešní výhru a do tabulky si připisují zasloužené tři body. Možná jen škoda inkasované branky v 90.minutě, která překazila brankáři Handanovičovi "čistý štít". Hosté nepředvedli nikterak oslnivý výkon a až na prvních 10 minut druhého poločasu jen bránili.
90+4
90+3
Žlutou kartu dostává Rodrigo Palacio (Inter Milán).
90+2
Po vzdušném centru končí balón v Handanovičově náruči, ten s následnou rozehrávkou nikterak nepospíchá.
90+1
Hlavní rozhodčí Calvarese bude nastavovat 3 minuty za vzniklá zdržení.
90
Bologna právě vstřelila branku!
Naděje na srovnání pro hosty přece jen ještě žije! Po Kondogbiově nepovedené zpětné přihrávce, se k míči dostal Rizzo, jenž následně přenesl balón na volného FRANCA BRIENZU, který střelou ke vzdálenější tyči překonává Handanoviče.
89
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Éder, přichází Jeison Murillo.
88
Perišič se díky chybě v rozehrávce mohl dostat do slibného úniku, ale finální zakončení mu bylo znemožněno skluzujícím Masinou.
87
Kondogbia drobným faulem zastavil útočícího Giacheriniho.
85
Hráči Interu vytvořili v pokutovém území nepropustnou blokádu, kterou hosté ani natřikrát nedokázali propálit! Hrdinou domácích se teď na okamžik stal D'Ambrosio, jenž pohotově dokázal zlikvidovat dva po sobě jdoucí střelecké pokusy.
84
Brozovič teď poněkud nečestně zahodil balón co nejdále to jen šlo, získal však alespoň pár vteřinek k dobru.
83
Milánští drží míč daleko od své brány, to jim zcela jistě dokonale vyhovuje.
82
Zúñiga nakonec zastavil unikajícího D'Ambrosia za cenu faulu, a tak budou modročerní zahrávat přímý kop.
81
Centr na přední tyč hostům vůbec nevyšel a Inter může jít do protiútoku.
80
Rohový kop pro Bolognu FC.
78
Hráči Bologny se sice snaží na dvě po sobě inkasované branky rychle zareagovat, ale prakticky se nedostali dále než na půlící čáru.
77
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Godfred Donsah, přichází Franco Brienza.
76
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak to je něco, domácí jdou v krátkém časovém sledu do dvoubrankového vedení! Přetaženou vzdušnou přihrávku do šestnáctky dokázal Miranda vrátit před bránu, kde míč usměrnil mezi tři tyče DANILO D'AMBROSIO.
76
Rychlá útočná akce vedená po levé straně hřiště má za následek pouze další rohový kop.
75
Domácí jsou i nadále při chuti a tlačí se do útoku.
73
Máme tady první branku zápasu! Po přetaženém centru od rohového praporku se míč dostal na hlavu D'Ambrosia, který jej posunul do malého vápna, kde se ocitl úplně volný IVAN PERIŠIČ, jenž bez problému uklidil hlavičkou míč za Miranteho záda.
72
Perišičův pokus byl sražen do zámezí, následovat bude kop od rohového praporku.
71
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Adem Ljajić, přichází Rodrigo Palacio.
70
Internazionale již začíná stupňovat své tempo, zbývá posledních dvacet minut základní hrací doby.
68
Velká škoda! Po nepovedeném rohovém kopu mohl jít Giaccherini do protiútoku a zároveň i úniku, nicméně byl dvojicí vracejících se obránců dostižen a včas odzbrojen.
67
Po zákroku Zúňigy bude následovat rohový kop pro Inter.
66
Inter Milán se po úvodním rozmachu Bologny stává opět dominantním celkem na hřišti.
65
V pozoru musí být také brankář Handanovič, jenž si teď s přehledem poradil s křižnou přihrávkou do vápna, kterou následně ukrývá ve své náruči.
64
Gólman Mirante si s odkopem od brány dává velmi na čas, je jen štěstí, že od sudího neviděl žlutou kartu.
63
Perišič si parádně povodil balón po pravé straně hřiště, následně si jej posunul ke středu hřiště na střelu a zpoza vápna svou levačkou zamířil těsně vedle levé tyče!
61
Po nepřesné kombinaci končí kulatý nesmysl na kopačkách gólmana Miranteho, který následně ukrývá balón tak trochu provokativně ve své náruči.
60
Nově příchozí Zúñiga teď velmi šikovně zkřížil D'Ambrosiovi cestu a znemožnil mu tak průnik do pokutového území.
59
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ibrahima Mbaye, přichází Camilo Zúñiga.
58
Centr od rohového praporku dokázali hosté bez větších problémů odklidit a následně budou muset modročerní začít až z vlastní poloviny hřiště.
57
Rohový kop pro Inter Milán.
56
Žlutou kartu dostává Gary Medel (Inter Milán).
55
Milánští toho ve druhé půli zatím příliš nepředvedli, na řadu příjde přímý kop pro Bolognu.
54
Taiderova přihrávka nenašla ve vápně si nabíhajícího Floccariho, balón končí v zámezí.
53
Hosté se díky přesné sérii přihrávek i nadále drží na soupeřově polovině.
52
Bologna je v posledních okamžicích aktivnější a hráči v bílých dresech mají více ze hry.
51
Na trávníku se ocitá ležící Donsah, hlavní rozhodčí Calvarese je znovu nucen přerušit hru.
49
Kondogbia drobným kontaktem na půlící čáře fauloval startujícího Floccariho a zažehnal tak rozvíjející se útok.
48
Brozovič se pokusil prosadit s míčem po pravé straně hřiště, nicméně přes dvojici obránců projít nedokázal.
47
Domácí se po úvodní rozehrávce uchýlili k poklidné kombinaci na vlastní polovině.
46
Máme za sebou prvních pětačtyřicet minut, které sice patřily dominantnímu Interu, avšak skóre se prozatím ani na jedné straně neměnilo. Milán výrazně přehrává hráče Bologny a je prakticky jen otázkou času, kdy se dočkáme první branky. Dominanci domácích hráčů nasvědčuje i statistické držení míče, které svědčí v jejich prospěch poměrem 64% : 36%. Druhý poločas začne přibližně ve 21:55.
45+4
45+2
Tlak Internazionale nadále pokračuje, hostům se i s mírným štěstím daří odolávat.
45+1
Hlavní rozhodčí bude v prvním poločase nastavovat 4 minuty.
45
Domácí měli možnost rohového kopu, po níž se odhodlal ke střele zpoza vápna Brozovič, jehož ránu ještě v pokutovém území velmi nebezpečně tečoval Miranda! Balón končí jen těsně vedle levé tyče.
44
Milánští se v samotném závěru prvního poločasu drží na soupeřově polovině, dočkáme se konečně rozdílové branky?
42
Na trávníku teď vznikla drobná rozmíška mezi Ljajićem a Diawarou, kterou následně musí hlavní rozhodčí uklidnit domluvou.
41
K balónu se na delší chvíli dostávají také hráči Bologny, po nepřesné přihrávce na Giacheriniho však o balón přicházejí.
39
Ljajić chtěl dalekým vzdušným centrem vyslat Kondogbiu do úniku, nicméně neodhadl správně situaci a posílá míč mimo hrací plochu.
38
Hráči Bologny se i tentokrát bezpečně ubránili rohovému kopu, po nesčetné sérii hlaviček míč končí v brankářově náruči.
37
Internazionale si i nadále vytváří na soupeřově polovině soustavný tlak, k výraznějšímu ohrožení to však zatím příliš nevedlo.
35
Mirante následně pošle balón do hry zpět výkopem od brány.
34
Ljajić vypálil zpoza vápna skvělou přízemní ránu k levé tyči, kterou však Mirante bezpečně kryl.
32
Medel dostal křižnou přihrávku do šestnáctky, kde si zpracoval balón na střelu a následně vystřelil. Ovšem zakončil tak nešikovně, že je z toho pro domácí hráče odmávnutý ofsajd.
31
Domácí kapitán Miranda zkusil střelou z dobrých 40 metrů překvapit brankáře Miranteho, jeho rána však končí pouze vysoko v ochozech San Sira.
29
Teď jsou to naopak hosté v bílých dresech, jenž kombinují s míčem na vlastní polovině, do rozehrávky se zapojuje také gólman Mirante.
28
D'Ambrosiova střela zpoza vápna byla Maiettou sražena nad bránu, bude z toho pouze další rohový kop.
27
Bologna se zatím velmi pečlivě soustředí na obrannou činnost, a činí tak svému soupeři v ofenzivě značné potíže.
26
Diawara taktickým faulem zastavil rozvíjející se útočnou akci Milána hned v zárodku.
25
Modročerní kombinují s míčem v oblasti půlící čáry.
24
Rizzo byl ve snaze o založení brejkové akce zezadu zastaven Brozovičem, sudí dává hostům výhodu volného kopu.
22
Dlouhý nákop Bologny končí až u slovinského gólmana Handanoviče.
21
Milánští zvolili rozehrávku na krátko, po které následoval centr na hranici malého vápna, kde se zřejmě Ederovi podařilo usměrnit míč na bránu, avšak Mirante jej dokázal včas zachytit.
20
19
Donsah se ocitl ve velmi dobré šanci! Po chybné rozehrávce domácích se hráči Bologny dostali k balónu a rozjeli rychlý brejk, který mohl z hranice velkého vápna zakončit právě Donsah, ale nakonec jen přestřelil bránu.
18
Mbaye si nabíhal do milánského vápna na dlouhý centr, avšak na letící balón byl příliš krátký. Kulatý nesmysl končí až v zámezí.
17
Další vynucené střídání, tentokrát na straně hostů. Destro není schopen nadále pokračovat ve hře, na hřiště místo něj přichází Floccari.
15
Máme za sebou první čtvrthodinku hry a k vidění prozatím nebylo nic víc, než velká směsice faulů v podání obou týmů.
13
Z následného rohového kopu nedokázali hráči Internazionale vydedukovat žádné větší nebezpečí.
12
Perišič si výborně povodil balón po levé straně hřiště až do pokutového území, jeho následná střela byla zblokována do zámezí.
11
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Geoffrey Kondogbia.
10
Sudí musí znovu přerušit hru, tentokrát se na hrací ploše ocitá v leže po nechtěném šlapáku Destro.
9
Na trávníku se ocitá zraněný Icardi, který předává kapitánskou pásku svým spoluhráčům a za asistence lékařů odchází ze hřiště. Na lavičce Interu se tak pomalu, ale jistě schyluje k vynucenému střídání.
8
Domácí jsou nakonec útočné poloviny vytlačeni a začínat budou muset až z hloubi vlastní poloviny hřiště.
6
Hra je teď přerušena, na vině je zranění jednoho z hráčů v modročerných dresech.
5
Prvotní centr do šestnáctky sice domácím vůbec nevyšel, ale hráči Interu rychle vrátili odvrácený balón zpět do šestnáctky, kde se s míčem ocitl samotný Eder, jenž svou střelou na vzdálenější tyč těsně minul bránu!
4
Eder rychlým sprintem po pravém křídle dobíhal nakopnutý balón, přitom byl však faulován, a tak Inter bude zahrávat přímý kop.
3
Mirante si poprvé sáhl na míč, když ukryl ve své náruči dlouhý centr od postranní čáry.
2
A hosté začali ihned zhurta, když vybojovali rohový kop. Po něm balón letěl do pokutového území, kde po hlavičce Diawary možná Perišič zahrál rukou, nicméně sudí nechává hru pokračovat.
1
Úvodní rozehrávku si vzali na starost hráči Bologny, jenž dnes hrají v bílých dresech.
1

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Miranda, Jesus, Nagatomo – Brozović, Medel – Éder, Ljajić, Perišič – Icardi.
Náhradníci: Carrizo, Berni – Kondogbia, Palacio, Biabiany, Telles, Santon, Murillo, Gnoukouri, Melo, Manaj.

Bologna FC: Mirante – Mbaye, Gastaldello, Maietta, Masina – Donsah, Diawara, Taïder – Rizzo, Destro, Giaccherini.
Náhradníci: A. Da Costa, Stojanović – Oikonomou, Morleo, Pulgar, Zúñiga, Rossettini, Constant, Brienza, Ferrari, Brighi, Floccari.

Rozhodčí: Calvarese – Posado, Schenone.
Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro Inter Milán. V sedmašedesáté minutě se prosadil Icardi, a tak zápas skončil 1:0.
Inter je momentálně pátý, má 51 bodů a kladné skóre 37:26. V minulém kole Milán před vlastními fanoušky přivítal tým z Palerma a zvítězil 3:1. Bologna je devátá se ziskem šestatřiceti bodů a záporným skóre 29:31. V minulém kole Bologna uhrála bezbrankovou remízu s Capri.
Dobrý večer, vítám Vás u italské Serie A! Na programu je zápas, ve kterém změří síly Inter Milán a Bologna FC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 20:45, Vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62