Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 15:11.
Máme za sebou dnešní utkání. To bylo vyrovnané, ovšem hostům se podařilo vstřelit jedinou branku utkání, a tak si odvážejí za výhru tři body. To je ode mne dnes vše, příjemný zbytek dne.
90+6
90+6
Hraje se poslední minuta nastavení. U míče jsou hosté z Bologni.
90+5
Udinese u míče a útočí!
90+4
Na malou chvíli se teď hosté osvobodili. Jsou na útočné polovině.
90+4
To je tlak panečku, hosté se zuby nehty brání a zatím se jim to daří.
90+1
To je tlak, to je neskutečné! Di Natale teď vstřelil branku, ta ale není uznána kvůli ofsajdu.
90
To snad není možné, co teď Zapata nedal! Skvěle se uvolnil a ve stoprocentní šanci minul branku!
89
Domácí Udinese je u míče a hráči běží směrem k bráně hostí. Závěrečné minuty budou určitě ještě zajímavé.
87
To je smůla! Po centru z volného přímého kopu zvoní tyč! Udinese bylo teď velmi blízko vyrovnání.
86
Po nepovedené akci Udinese se bude pokračovat odkopem od branky.
84
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Matteo Brighi.
84
Dobrý míč do vápna a na něj si počíhal Di Natale. Stál však v ofsajdu a píská se tedy.
83
V závěru utkání budeme ještě určitě sledovat tlak domácích hráčů. Teď centr do vápna hostů chytá Da Costa do náruče.
82
Domácí se snaží vyrovnat, hostující obrana je však jasně proti.
79
Bologna právě vstřelila branku!
Tak to je jako blesk z čistého nebe. Hosté se ujímá v dnešním zápase vedení. MATTIA DESTRO teď předvedl krásnou individuální akci a ještě pěknější střelou skóruje.
78
Jeden z hostujících hráčů leží na trávníku, hra je přerušena.
77
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Antonio Di Natale.
75
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Godfred Donsah, přichází Sergio Floccari.
74
Tak teď to na stadionu jen zahučelo. Po dobré akci se dostal do zakončení Théréau, a ten jen těsně minul branku!
73
Gastaldello si počíhal ve výskoku nedovoleně a vyfasoval žlutou kartu.
72
Tak hra se vyrovnaná a oba týmy si vytvářejí příležitostně šance. Uvidíme, jestli se jednomu z týmu povede skórovat.
70
Z volného přímého kopu zamířil míč do vápna a zde se odrazil od jednoho z hostujících hráčů nad branku. Bude z toho rohový kop pro Udinese.
69
Teď budou zahrávat volný přímý kop z nadějné pozice hráči Udinese.
67
Tak první žlutá karta je na světě. Tu vyfasoval Mbaye. Podle mého to ovšem rozhodně faul nebyl a domácí hráč měl dostat kartu za simulování.
66
Druhý poločas je úplně jiný jak ten první. Šancí je jako šafránu a diváci se musejí nudit. Je to škoda, v prvním poločase to vypadalo hodně nadějně.
64
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Bruno Fernandes.
63
Taider se teď zmocnil míče a vypálil zhruba ze třiceti metrů. Jeho střela mířila vedle pravé tyče, a tak se bude pokračovat odkopem od branky.
62
Ani teď z toho však nic velkého nebylo. Centr mířil na hlavu hned prvního obránce Bologni.
61
Po zblokované přihrávce do vápna budou domácí hráči zahrávat další rohový kop.
60
Mbaye teď zazmatkoval v obraně a bude to rohový kop pro Udinese.
58
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ryder Matos, přichází Alexis Zapata.
56
Ve hře je stále mnoho nepřesností. Na herním projevu se to jasně poukazuje. Hosté kombinují před vápnem Udinese.
55
Hosté zahrávali rohový kop. Centr z něj dobře vyboxoval domácí brankář Karnezis. Bologna je ovšem stále u míče a kombinuje.
54
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Anthony Mounier, přichází Luca Rizzo.
52
Tak blíží se první střídání dnešního zápasu. Diawara se teď snažil o střelu zpoza vápna, ta ovšem šla mimo branku.
51
Druhý poločas je zatím v režii nepřesných přihrávek. Oba týmy jakoby se nemohly rozjet.
48
Tak začátek druhé půle je opatrný. Hraje se převážně ve středu hřiště. Nyní jsou u míče hráči Bologni.
46
Právě nám začala druhá půle dnešního utkání. U míče jsou hráči domácího Udinese.
46
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten byl zatím poměrně vyrovnaný. Oba týmy si vypracovali pár slibných šancí, brankou však ani jedna ze střel neskončila. Nám nezbývá nic jiného, než se těšit na poločas druhý, který začne zhruba v 16:00.
45
44
Armero teď vypálil na branku zpoza vápna. Jeho střele chyběla přesnost.
43
Tak druhou polovinu prvního poločasu jsou lepším týmem domácí. Ti se snaží o vstřelení branky. Hostující obrana je zatím proti.
41
Centr chytá do své náruče Da Costa. Ten vůbec na nic nečeká a výhozem načal akci hostujícího týmu.
40
Morleo fauloval Edenilsona a bude to volný přímý kop pro Udinese.
38
Rychlá akce Udinese končí hvizdem sudího. Théréau se nacházel v ofsajdu.
38
Matos šel do úniku, nakonec ho jeden z obránců doběhl a zablokoval ve vápně. U míče jsou hosté.
37
Po centru do vápna nastal závar před brankou. Míč však do sítě nedoputoval. Pokračovat se bude odkopem od branky.
36
Rohový kop pro Udinese.
35
Lodi teď dostal velmi dobrý pas do vápna. Stál však v ofsajdové pozici, a tak se hra přerušila.
33
Hra se vyrovnala a domácí tým se už také rozjíždí. Fanoušci na stadionu se zatím rozhodně nenudí. Sledujeme atraktivní utkání.
31
Obrovská šance Udinese! Kuzmanovič dostal skvělý centr do vápna a hlavičkou mířil k levé tyči. Da Costa předvedl špičkový zákrok a navíc mu ještě pomohla tyč. Následná dorážka už branku neohrozila.
29
Bologna je zatím lepším týmem na hřišti. Máme určitě ze hry více a její šance jsou velmi nebezpečné.
27
Teď se dostali do dobré šance hráči Udinese. Bude z toho rohový kop.
26
A další šance hostujícího týmu. A branka ne a ne přijít. Donsah teď vyskočil na centr a hlavičkoval těsně vedle pravé tyče.
24
Po rohovém kopu hosté opět zahrozili. Nyní jeden z útočníků těsně nedosáhl na míč, a tak nemohl zakončit.
22
Obrovská šance hostující týmu. Po velké chybě se k míči dostal Mounier a ten se pokoušel o zakončení z hranice vápna. Před bránou ještě míč tečoval jeden z domácích obránců a na stadionu zazněla tyč!
21
Matos dostal velmi dobrý míč do běhu. Stál ovšem v ofsajdu a hra musela tedy být přerušena.
20
Tvrdý střet u vápna hostů. Hlavní rozhodčí hru nepřerušuje a hraje se dál.
18
Tak Bologna zatím působí lepším herním projevem a má ze hry více. Domácí jsou teď u míče a kombinují ve středu hřiště.
16
Tak to byla velmi slibná šance hostů. Donsah dostal velmi dobrý míč do vápna. Špatné zpracování zhatilo tuhle šanci.
15
Teď se ženou do útoku domácí. Kombinují před vápnem a vymýšlejí nějakou akci. Zatím však hostující obrana dobře brání.
13
Hosté zahrávali volný přímý kop a nakonec z toho byla velmi nepříjemná střela na branku. Karnezis míč vyrazil na rohový kop.
11
Théréau teď poslal před bránu pěkný nadýchaný centr. Matosovi chyběl metřík, aby se k míči dostal a případně skóroval.
10
Hra je zatím poměrně vyrovnaná, oba týmy se snaží hrát útočný fotbal. Ovšem zatím jsme neviděli žádnou větší šanci.
9
Destro se teď pokoušel ve vápně dostat do dobré pozice do zakončení. Upadl a míč získala obrana Udinese.
7
Teď vystrčili růžky domácí hráči. Nakonec z toho bude pouze rohový kop. Střela byla na poslední chvíli zblokována.
5
Tak hosté to teď zkoušeli. Mounier se pokoušel přejít přes levou stranu až do vápna, byl ale zablokován.
4
Utkání se zatím odehrává převážně na polovině hřiště. Oba týmy ze začátku nikam nespěchají a spíše se snaží o kombinace.