Statistiky zápasu

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 9:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 21:20.
Máme za sebou poměrně pěkné fotbalové utkání, pokud vezmeme v úvahu, že proti sobě stála mužstva, která si v tabulce soutěže nevedou zrovna nejlépe. Jako první šli do vedení hráči Atalanty, jenže Verona postupně dokázala korigovat skóre a nakonec si bere po střetnutí s Calciem vůbec první výhru v sezóně! Jedinou kaňkou na utkání byly přílišné tresty v podobě žlutých karet a jedné červené. Nakonec jsou tedy spokojenější domácí fanoušci. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera.
90+4
90+4
Vypadá to, že další branky už dnes neuvidíme. Dohrává se především ve střední části hrací plochy a domácí hráči už v klidu mají míč na kopačkách. Ještě šance maximálně na jednu střelu z dálky.
90+3
Rozhodčí utkání usoudil, že rozehrávka bude patři Atalantě, tak se tak po dlouhé době přesune na polovinu soupeře a odkopne míč směrem k brance.
90+2
Dlouhá střela jednoho z obránců Verony, která ale i bez teče skončila daleko nad brankou. Hellas se teď především snaží být daleko od svého zařízení
90+1
Nastaveny jsou čtyři minuty, takže ještě obě strany mají šanci něco udělat s výsledkem. Zároveň hostující Pinilla inkasuje žlutou kartu za svůj zákrok
90
Běží poslední minuta základního času utkání a my se za chvíli dozvíme, kolik minut rozhodčí ještě nastaví.
89
Diamanti sražený před svou brankou, ale bude z toho jen rozehrávka pro Atalantu. Verona si věří a jen to dokazuje dalším střeleckým pokusem na branku v závěru utkání.
88
Migliacco ve sporném zákroku a to už se nelíbí domácím mužům, kteří brání svého spoluhráče. Je jisté, že nějaké minutky navíc budou nastaveny.
88
Ještě jeden faul na domácího fotbalistu Helandera, ten také dnes není ve střetu poprvé. Ani teď ale nebude rozhodčí kartovat útočníka Atalanty.
87
Vhazování pro Bergamasca Calcio nepovedené. Jde znát, že hosté jsou nyní hodně nervózní, navíc se s míčem drží jen kolem své klece.
86
Už se hraje 86. minuta zápasu a Atalanta tuší, že jestli chce ještě něco udělat s výsledkem, bude muset začít také malinko riskovat.
83
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Jestli byl výkřik na stadionu ve Veroně nyní opravdu obrovský, tak to rozhodně není přehnané tvrzení, protože Hellas se tímto zásahem přibližují ke své první výhře této sezóny. Velmi dobrou akci sehráli domácí fotbalisté ve vápně, kde si rozebrali soupeře a dokázali si najít cestu do zakončení. GIAMPAOLO PAZZINI si pak krásně nabral míč na kopačku a poslal jej do sítě. Ukázková fotbalová akce.
83
Rozhodčí se činí, rozdává žlutou kartu pro Migliaccia, který fauloval nepříjemně soupeře.
82
Pinilla přichází z hostující strany na hřiště, vystřídá tak doposud hrajícího spoluhráče Borielleho. Uvidíme, kolik čerstvých sil ještě kádry na hřiště pošlou.
82
Přestřelený míč od Toniho, který letěl až příliš vysoko nad branku.
81
Verona se snaží odkopnout míč tak, aby se mohla třeba snažit i o zakončení, ale domácímu celku nyní chybí i malinko štěstíčka.
80
Borriello sražený na trávník, ale tohle na kartu nebude, Atalanta má k dispozici pouze rozehrávku z dálky.
79
Tři hráči ve žlutém dresu nyní ve velikých starostech ve svém vápnu, tam si ale obránci Verony přeci jen nakonec poradili a dokázali míč odrazit pryč.
78
Střídání pokračuje také na domácí straně, Coppola nahradí Ionitu, který si už odpočine a nebude muset dále zasahovat do dějství na hřišti.
78
Rozehrávka Sportiella po zemi poměrně sebejistá, jeho spoluhráči ale nikam spěchat nechtěli. Jde vidět, že oba týmy vědí, že každá další chyba by je stála hodně.
76
Gómez už si dnes nezahraje a odchází na střídačku, hostující lavička místo něj do hry posílá D. Brivia. Je tu tedy další síla pro Atalantu.
76
Opět rozhodčí fouká do píšťalky, a to hned dvakrát za sebou v krátkém časovém sledu. Tentokráte bylo něco v nesouladu s výkopem hostujícího brankáře.
75
Po delší době se hra přesunula před svatyni Calcia, tam se snažil velmi rychle ordinovat de Roon, aby dostal míč pryč. A to se mu také podařilo.
74
Znovu sice skončil míč až za brankovou čarou, ale rozhodčí jsou dnes hodně pozorní na ofsajdová postavení, takže dnes nemohou uznat už druhý gól.
73
Znovu se musel jeden z mužů v bílém zvedat z trávníků, Moras mu ale pomohl a zároveň tak soupeři poslal jakousi menší omluvu.
72
Míš letěl dvakrát ze strany na stranu, také proto následovaly dva rychle odkopnuté míče. Ale ani jedna strana se nedokázala z protiútoku dostat do střelecké pozice.
70
Rozehrávka hostujícího gólmana nakonec nedopadla moc přesně, míč skončil na hlavičce fotbalisty ve žlutém dresu, který byl následně faulován.
69
Hosté střídají. Střelec zatím jediné branky Atalanty Conti pošle místo sebe do hry Raimondiho.
69
Nakopnutý míč z dálky gólmana Sportiella nepřekvapil, ale musel sledovat jeho dráhu letu, kdyby náhodou zaplachtil a změnil směr.
68
Bergamasca se ovšem nemůže dostat tak snadno k brance Gollinoho, jako tomu bylo v prvním poločase.
68
Romulo je poslán do hry a místo něj na střídačku míří fotbalista M. Albertazzi.
67
Sledujeme pasáž, během které si ani jedna strana moc neužívá pobytu u míče. Spíše se řeší technické přestupky. Po delší době se ale mohl dostat k možnosti zakončit Conti.
66
Hraje se převážně na domácí polovině hrací plochy, Atalanta cítí, že dostala šanci a snaží se jí využití střeleckými pokusy na klec Golliniho.
65
Domácí brankář měl plné ruce práce s tím, aby zabránil inkasování druhé braky. Vytasil se hned dvěma zásahy v krátkém časovém rozmezí a podržel Veronu nad vodou.
64
Po faulu rozehrávala Verona, ale opět se dostala jen k postranní čáře, kde se jen horko těžko dostávala k brance do vápna soka.
63
To Hellas na druhé straně se snaží hrát mnohem aktivněji, aby si vytvořili možnost ještě dříve, než se k míči dostane soupeř.
62
Po delší časové odmlce se míč dostal až k brance Verony, tam jej rychle zahrál de Roon. Jenže ke střele na branku už se nedostal.
61
Míč si převzal ve středovém kruhu na své kopačky fotbalista Verony Helander, ten byl ovšem následně podražen. Rozhodčí ale nebyl názoru, že by měl udělovat další tresty.
60
Rychle nakopnutý míč na bránu, už se ale hrací prostředek nachází znovu někde kolem prostředka hřiště. Uvidíme, zda se v takto vyhrocených momentech někdo odhodlá k útoku.
59
Další hráč na zemi, tentokráte se zřítil hostující Diamanti. Fanoušci si nyní nemohou užívat moc fotbalových akcí, protože se spíše čeká na nové rozehrávky.
58
Na trávníku dochází k další rozmíšce, do které se musel přimíchat i rozhodčí, aby ji malinko uklidnil. Zdá se, že předchozí kartová situace ještě více přilila benzín do ohně.
57
Verona ovšem přestřelila branku, takže rozehrávka pro brankáře Sportiella potom nebyla takový problém. Teď se ovšem především Atalanta bude potřebovat uklidnit na míči.
56
Navíc je tu dobrá šance kopu na branku pro Veronu.
54
Nekompromisní červená karta, která nyní letí z ruky hlavního rozhodčího směrem k jednomu z mužů v bílém trikotu. Ten totiž v samostatném úniku sundal soupeře. Dramé si tedy už nezahraje.
54
Nervy na trávníku začínají malinko přiostřovat, oběma stranám se nelíbí rozhodnutí arbitra, jako teď třeba Pazzinovi. Ten se dožadoval rozehrávky pro svůj celek.
53
Výborný zákrok brankáře Atalanty, který nyní musel tasit rukavice u jedné ze svých brankových tyček. Ale nakonec krásně míč vyrazil mimo dosah kopaček protihráčů.
53
Atalanta se na chvíli dostala na polovině soupeře do převahy, tam ale brzy o míč přišla, protože hlavní rozhodčí si velmi pozorně všiml faulu na Wszoleka.
52
Další faul na de Roona, ani teď se ovšem nechystá karta pro domácího bojovníka a de Roon se znovu rozhořčil. Je ale pravdou, že to všechno jsou hraniční fauly.
51
Tempo na začátku druhého poločasu je o něco vlažnější, než v jaké rychlosti jsme končili úvodní polovinu utkání. Je ale jasné, že ani jeden tým si nemůže moc dovolit riskovat.
50
de Roon dnes už podruhé na trávníku a dožaduje se od rozhodčího trestu pro soupeře. Ale ten nepřichází a hra pokračuje, Bergamasca má ale aspoň k dispozici míč na rozehru.
49
Po sporném zákroku došlo k nové rozehrávce Verony, Pazzini se ale moc daleko nedostal. Neměl totiž komu přihrát a na pravé straně bylo až příliš obsazeno.
48
Atalanta si nyní dávala moc dobrý pozor na své polovině, také že Emanuelson zkoušel nakopnout míč kupředu, ale Masiello mu velice rychle ve snaze zabránil.
47
Gómez poslal míč mimo branku, ale moc mu nechybělo, aby se trefil přesně k pravé tyččce. Ale brankář Gollini nakonec vůbec nemusel mířit za míčem.
46
Hned na úvod poločasu domácí střídání, místo střelce branky Siligardiho přišel do hry Emanuelson, který tak dostane prostor ke hře.
46
Hráči jsou zpátky na hřišti, za chvíli bude zahájen druhý poločas.
Máme za sebou zajímavý první poločas utkání mezi Veronou a Bergama, oba týmy dosáhly jedné branky a sledujeme poměrně útočný fotbal. Uvidíme, co si na nás obě strany připraví v druhé polovině střetnutí.
45+3
45+3
Domácí promarnili obrovskou šanci, do které se dostával jeden z domácí forvardů. Klidně už tu mohlo být vedení pro Veronu, ale míč skončil mimo dosah tří tyčí.
45+2
Ještě jedna žlutá karta, rozhodčí s nimi dnes rozhodně nešetří. Dostane ji domácí Ionita.
45+2
Ještě jedno vhazování domácích hráčů, ti už jsou ovšem na své polovině, takže teď nebudou zbytečně riskovat.
45+1
Míč ale končí za brankou, kam jej tečovala domácí obrana. Nastavovat se v prvním poločase dle všeho budou dvě minuty.
45
Už běží poslední minuta klasické doby v prvním poločase, přímý kop mají domácí fotbalisté. Ti tak ještě živí naději na skórování druhé branky v první půli.
43
Třetí žlutá karta v prvním poločase, ta se připíše na konto hráče hostů de Roona.
42
Obrovská radost na domácím stadionu, kterou si ale za poslední bojovné okamžiky Verona určitě zasloužila. Přestože se nedá tvrdit, že by domácí celek byl lepším mužstvem na trávníku, určitě se snažil více v posledních chvílích zabojovat. A tak není divu, že LUCA SILIGARDI svou trefu pořádně oslavil. Uvidíme, co si pro nás hráči do konce poločasu připraví.
41
Hodně nepřesností, které se nakonec projevily i na hostující rozehrávce z vhazování. Siligardi malinko popostrčen zezadu, ale rozhodčí teď zůstává v klidu a trestat nebude.
40
Hlavní rozhodčí zápasu provedl krátkou promluvu s hráči, teď už ale hra pokračuje a znovu spíše jen překopávání míče ze strany na stranu, jež nyní diváci ve Veroně sledují.
39
Poslední dvě minuty se hrají poměrně v poklidu, trošku se zdá, jako by se ani jedna strana nechtěla teď někam unáhlit. Také Helander si dával pozor, aby u své klece nepřišel o míč.
38
Další sporná situace u branky Atalanty, po které má možnost výkopu brankář Sportiello. Ten ovšem poslal míč jen k polovině hřiště, kde už stáli bránící hráči Verony.
37
Hosté zahráli rohový kop špatně a vědí o tom, také proto se teď na sebe trochu zlobí a Dramé to dává svými gesty spoluhráčům jasně najevo.
36
Skoro sám se nyní dostal do úniku na branku domácí fotbalista Siligardi, ale brankář hostů nakonec nemusel zasahovat, protože míč odskočil mužstvu Verona FC z kopaček pryč.
35
Ale ani Bergamo si teď nepočíná moc dobře. Diamanti navíc faulován, takže následovala nová rozehrávat pro Calcio, kterou hosté malinko zkazili.
34
Pomalu se blížíme k závěrečným minutám prvního poločasu, míč se nyní snažil rozehrát ve středovém kruhu Toni, ale jeho snažení přišlo vniveč, jeho spoluhráči o míč přišli.
33
Píšťalka rozhodčího nyní zní stadionem hodně často, stále nějaké přestupky nebo problémy. A není se co divit, na světě je čtvrtý ofsajd v prvním poločase.
32
Faul na domácího Pisana znamená rozehrávku Hellas. Ti teď ovšem mají problém dostat se vůbec za vlastní polovinu hřiště.
30
Bergamo právě vstřelilo branku!
Tak se přeci jen dočkáme první branky utkání ještě v prvním poločase, po poměrně překvapivé akci se prosazují fotbalisté Bergama. Krásnou nahrávku dostal na svou kopačku před skoro polovinu volné branky ANDREA CONTI, jenž ochránci svatyně Verony nedal vesměs žádné šance. Tato branka může být pro hostující partu hodně psychicky důležitá.
29
Verona je vykázána pryč od branky soupeře, takže rozehrávku dostane brankář Sportiello. Určitě škoda pro Hellas, protože Verona se dostala skoro do zakončení.
29
Je jasné, že obě strany by rády skórovaly ještě před koncem prvního poločasu a přenesly si do druhé půle vedení. Také to vypadá, že jsou hráči malinko rozladěni, například Dramé se znovu zlobil.
28
Zákrok pro Golliniho po dlouhé době, když na něj letěla střela po zemi. Vypadala sice nebezpečně, ale ve skutečnosti to asi pro domácího gólmana byla lehká práce.
27
Nejdříve se zdálo, že Verona svého soka přečíslí, ale Moras byl vepředu obrán o míč, což stálo jeho tým šanci. Místo toho bude gólman Atalanty znovu jen vykopávat od branky.
26
Pomezní rozhodčí si všiml dalšího ofsajdu, v prvním poločase jde už o třetí stejný přestupek z jedné či druhé strany. Jde ale vidět, že oba týmy chtějí hrát útočně.
25
Siligardi to zkusil v kombinaci s Tonim, ale tato dvojice ztroskotala ještě dříve, než se stačila dostat do velkého vápna. Pak už mohl brankář Sportiello v klidu rozehrávat.
24
Masiello to nejdříve zkusil sám po levé straně, pak už ovšem potřeboval pomoc spoluhráčů. Ti se mu ale v potřebnou chvíli nenabídli.
22
Hra může pomalu pokračovat, hosté ovšem zahráli míč jen do autu, a tak teď nemají moc velkou možnost dostat se do střeleckého zakončení.
21
Teď se chvíli nehraje, Pisano – sražený soupeřem – musel být zvednut z trávníku s pomocí.
20
Vzduchem vlaje v krátké době druhá žlutá karta, tentokráte ovšem pro muže na druhé straně barikády. Dramé totiž sundal soka nohou a za to musel být potrestán.
20
Pomalu to vypadalo, že se do gólové šance dostane hostující Gómez, jenže jeho plány nakonec skluzem zmařil jeden z domácích beků.
19
Už se ale opět hraje na polovině Verony, kde se nyní míč pohybuje hodně rychle. Usměrnit se jej snažil Conti, ale jeho pas na spoluhráče moc nevyšel.
18
Hellas ovšem nepolevují a i nadále se snaží být aktivní, třeba jako nyní Toni. Ten ale už z pravé strany nestihl zakončit.
17
Po volném kopu Atalanty se míč málem dostal až před brankáře Golliniho, ale ten nakonec vůbec zasahovat nemusel, jen sledoval dráhu míče.
15
Máme tu první žlutou kartu utkání, dostane ji za svůj zákrok na protihráče muž v dresu Hellas Verona Albertazzi.
15
Domácím fanouškům se pochopitelně verdikt nelíbí, ale arbitr utkání zůstává nekompromisní a hra pokračuje. Vhazování mají k dobru hráči Atalanty.
14
Domácí sice docílili branky a už se celý stadion začal radovat, ale hlavní rozhodčí ukazuje, že tento zásah platit nebude. Z první větší akce duelu tak hnedka mohla být branka Verony.
14
Ošetřován je ale naopak Dramé, který se dostal právě do konfliktu s Tonim. Těžko říci, který s hráčů nyní utrpěl větší bolest, ale snad budou oba v utkání pokračovat.
13
Toni sražen soupeře někde kolem středu hřiště a rozhodčí jednoznačně píská do píšťalky. Kartu ale udělovat nebude, přestože šlo o nepříjemný zákrok.
12
Atalanta si získala faul, dostala možnost volného kopu, i když poměrně z veliké vzdálenosti od branky. Míč nakonec skončil mimo klec a Gollini ani nemusel zasahovat.
11
Ionita si vedl zodpovědně v obraně, stačil zavčas zastavit unikajícího útočníka soupeře podél čáry. Ani Calcio se tedy zatím nedostane ke střeleckému pokusu.
10
Trojice hráčů ve žlutém trikotu se seběhla na pravé straně vápna, kde se snažila obrat borce Atalanty o míč. Jenže také před Sportiellem je zatím těsno.
9
Ještě v průběhu osmé minuty se snažil Conti procpat z úhlu až do zakončení, avšak také jemu zabránil zavčas soupeř. Následnou rozehrávku navíc dostala do své moci Verona.
8
Atalanta nechce riskovat, to se ukázalo i nyní, když jeden z jejich obránců zahrál už podruhé v krátké době míč zpátky na brankáře Sportiella. Ten bude brzy rozehrávat.
7
Už nějakou chvíli se hraje na polovině hřiště Atalanty, ale zdá se, že na nějakou lepší střeleckou příležitost si ještě budeme muset chvíli počkat. Změnit se to pak snažil na druhé straně Diamanti. Také domácí už za sebou mají jeden ofsajd.
6
První větší pokus o útok v tomto utkání, možná trošku jej zkusili domácí hráči Verony, konkrétně se za míčem dral Toni. Ale dle rozhodčího fauloval soupeře, takže musí odevzdat míč.
5
Nejdříve se Bergamasca dostala do ofsajdu, takže musela odevzdat míč soupeři. Také proto si nyní Verona v klidu rozehrála a dostala se alespoň za polovinu.
4
První větší rozehrání míče v zápase si užil hostující brankář Sportiello, který vykopl balón hodně daleko. Ale nakonec trefil jen kopačky protihráčů.
3
Obránci Calcio mají míč ve své moci. Zatím se ovšem nesnaží zbytečně riskovat a vyčkávají na svůj moment. Avšak ani Verona nemá zatím díry před svou klecí, dobrou práci odvedl Helander.
2
Aktivnějším celkem na hřišti ale zatím hostující Atalanta, která se nechce jen tak snadno vzdát míče na svých kopačkách. Masiello zkusil projít sám, ale nevešel se mezi dva soky ve žlutém.
1
Jako první dostali možnost vykopávat míč v zápase hráči domácích Hellas Verona. Ti také tak učinili a už si pomalu hledali cestu, kudy by se dalo propracovat na polovinu soupeře.
1
Ještě losování o první výkop.
Hráči přicházejí na hřiště, nebude dlouho trvat a utkání vypukne.
Uvidíme, co nám duel dvacátého celku s dvanáctým přinese, zejména Verona by potřebovala konečně zvítězit.
Ještě jednou vítejte u dnešního utkání italské fotbalové soutěže Serie A, začínáme asi za deset minutek, oba celky se pomalu chystají na hřiště.

Hellas Verona FC: Gollini – Pisano, Moras, Helander, Albertazzi – Wszolek, Ionita, Marrone, Siligardi – Toni, Pazzini.
Náhradníci: Marcone, Coppola – Emanuelson, Bianchetti, Greco, Rômulo, Samir, Janković.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Tolói, A. Masiello, Cherubin – Conti, Migliaccio, de Roon, Dramé – Diamanti, Borriello, A. Gómez.
Náhradníci: Bassi, Radunović – Gakpé, Brivio, Kurtić, Monachello, Pinilla, Djimsiti, Raimondi, D'Alessandro, Freuler..
Vítejte u dnešního utkání italské fotbalové soutěže Serie A, v němž na sebe narazí dva týmy, které hrají v poslední době v nepříliš pozitivní bilanci. Dnes ji jeden ze dvojice může vylepšit. Proti sobě vyrukují Hellas Verona FC a Atalanta Bergamasca Calcio.
Výsledky posledních zápasů (22. kolo)

Turín – Hellas Verona FC (0:0)
Atalanta BC – Sassuolo (1:1)
Zajímavost – Hellas Verona FC

Hellas Verona FC v této sezóně ještě ani jednou nezvítězili a jejich fanoušci doufají, že se konečně dočkají ve 23. kole. Aktuálně má Verona na svém účtě jedenáct remíz a jedenáct proher, přičemž nejdelší série proher kádru trvala čtyři utkání. A to v období od 12. do 15. kola soutěže.
Zajímavost – Atalanta Bergamasca Calcio

Podobně jako Verona, také Atalanta už si letos vyzkoušela, jaké to je prohrát čtyřikrát za sebou. Calcio čeká na vítězství od 15. kola, kdy se dokázalo prosadit jasnou výhrou 3:0 nad Palermem. Od té doby jej provázejí pouze prohry a remízové stavy.
Předchozí vzájemné utkání

Oba celky se spolu v aktuálně hrané sezóně setkaly jednou, a to v září loňského kalendářního roku. Výsledkově se jednalo o vyrovnanou bitvu, Atalanta doma remizovala s Hellas Verona FC. Klidně se může stát, že smírný výsledek uvidíme i na konci dalšího vzájemného střetnutí.
HELLAS VERONA FC

Verona pochopitelně nemůže zářit radostí, vždyť její mužstvo se nachází až na úplně nejnižším stupínku italské soutěže Serie A. Ztráta Hellas na předposlední Frosinone činí pět bodů, dnešní domácí družina má aktuálně na svém kontě jedenáct bodíků. Zajímavé je, že obě strany utkání mezi Veronou a Atalantou mají v posledních pěti zápasech stejnou herní bilanci. Také Hellas naposledy třikrát za sebou remizoval a předtím si zapsali do statistik dvě čisté porážky. Dnes mají ovšem na rozdíl od Calcio k dispozici domácí prostranství. Verona v minulém utkání zkusila duel s Turínem, se kterým se branek nedočkala a remizovala 0:0. Klání s Atalantou dost možná bude záviset na střelecké mušce, protože oba kádry potřebují střílet branky.
ATALANTA BERGAMASCA CALCIO

Aktuálně třináctý celek tabulky italské fotbalové soutěže by rád zabral a dopřál sobě i svým fanouškům vítězství. Vždyť v posledních pěti případech se Atalanta zmohla jen na tři remízy a dvě prohry, třikrát po sobě se Calcio povedlo proti Sassuolu, Frosinone a Interu Milán. Ještě předtím ovšem stejné mužstvo muselo snést porážku od kádrů FC Janov a Udinese. Atalanta naposledy vtrhla na hřiště 30. ledna, se Sassuolem remizovala 1:1, ovšem to všechno na domácím trávníku, dnes se Atalanta Bergamasca představí před fanoušky soupeře. Ztráta Atalanty na desáté místo činí pouze dva body, takže pokud by se dnešnímu hostujícímu celku proti Veroně zadařilo, může klidně pomýšlet na vyšší příčky. Zároveň se ovšem z nižších pozici dotahují Palermo a Udinese s Janovem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62