To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno. Domácí Hellas byl dnes lepším celkem, měl mnoho šancí, ale ani z těch největších se neprosadil a přišel trest. Hosté vytěžili z minima maximum a jedna branka jim stačila na vítězství a tedy zisk důležitých bodů.
90+5
90+5
Možná poslední akce domácích skončila útočným faulem a diváci se samozřejmě bouří na rozhodčího.
90+3
Domácí zahrávali dvanáctý rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžili a vypadá to, že Empoli si odveze cenné vítězství.
90+2
Z dálky to vyzkoušel domácí Luca Siligardi, ale jeho skákavý pokus nebyl přesný.
90+1
Rozhodčí přidal pět minutek.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Hosté se v pohodě brání a kráčí za důležitým vítězstvím.
86
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Manuel Pucciarelli, přichází Alessandro Piu.
84
Hosté se už pouze brání a míč jen posílají dopředu, což je ale zcela pochopitelné, protože hrát musí hlavně domácí.
82
Domácí se snaží, tlačí se dopředu, ale zatím se jim v útočné fázi po inkasované brance příliš nedaří a stále prohrávají.
80
Něco málo přes deset minutek mají domácí na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali, ale zatím na to obrat nevypadá.
78
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Federico Viviani, přichází Mattia Zaccagni.
76
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Leandro Daniel Paredes, přichází Daniele Croce.
74
Aktivní Luca Toni byl opět v ofsajdu, takže akce Hellasu pokračovat nemohla.
72
Na zadní tyč si naběhl Ionita, ale měl to hodně těžké a z první nedokázal trefit zařízení. Rozehrávat bude Skorupski, který nikam nepospíchá.
71
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Eros Pisano, přichází Jacopo Sala.
70
Domácí se snaží něco vymyslet. Nyní se opět dostali do vápna, ale do zakončení už nikoliv. Empoli se pouze brání, ale zatím to hostům vychází na jedničku.
68
Po rohovém kopu se k míči dostal domácí Matteo Bianchetti, ale po jeho zakončení orazítkoval pouze tyč a Hellas tak stále prohrává!
67
Maccarone se dostal do zakončení, ale jeho rána postrádala přesnost a stav zápasu se nemění.
66
Hosté jsou při chuti a opět se drali dopředu, ale tentokrát je zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
64
Žlutou kartu dostává Emil Hallfreðsson (Hellas Verona FC).
62
Empoli právě vstřelilo branku! Tak to je velká rána pro domácí celek, který byl jasně lepší, ale do vedení jde po standardní situace Empoli. Po centru hlavičkoval ANDREA COSTA, ale domácí brankář si s jeho pokusem skvěle poradil, jenže hostující hráč se dostal i k dorážce a napodruhé už kulatý nesmysl do branky procpal.
62
Žlutou kartu dostává Leandro Daniel Paredes (Empoli FC).
60
Ani tentokrát z toho ale nic nebylo, protože za míčem se dostávají Toni byl opět v ofsajdu.
59
Domácí celek vybojoval svůj devátý roh.
58
Aktivní Luca Toni byl faulován a u míče jsou tedy domácí hráči, kteří se stále tlačí dopředu.
57
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Pawel Wszolek, přichází Bosko Janković.
55
Domácí hráče zastavil opět ofsajd, ve kterém byli hned dva hráči.
54
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Raffaele Maiello.
52
Vůbec poprvé ve druhém dějství se hosté vydali dopředu, ale z centru nebylo nic a na tahu je tak opět Hellas.
51
Ve druhém poločase se hraje hlavně na polovině Empoli, které se stále brání a směrem dopředu ještě nic nevymyslelo. Domácí celek na trávníku dominuje.
49
Po centru měl práci Skorupski, ale poradil si na jedničku a pomohl tak svým zadákům.
48
Po dalším centru do vápna Empoli nakonec míč doputoval do zámezí a je z toho rohový kop pro domácí, už osmý.
47
Domácí se hned vydali dopředu a z hranice velkého vápna se snažil zakončit Toni, ale hradbu těl nepropálil.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tedy začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém je jasně aktivnější domácí, který měl několik dobrých šancí, ale neprosadil se. Hosté se do vážnější šance dostali jen jednou a také neuspěli, takže Hellas hraje s Empoli stále 0:0. Ve druhém poločase to bude ještě hodně zajímavé.
45
45+1
Po dalším rohu musel hostující brankář opět zasahovat, ale i tentokrát to zvládl a v prvním dějství se už nic nestane.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Z následného rohu nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
42
Po rohu míč doputoval na hranici velkého vápna, kde se do něj parádně opřel Federico Viviani, ale Łukasz Skorupski fantastickým zákrokem míč směřující pod břevno vyrazil!
42
Po zblokovaném centru je tu rohový kop pro Hellas.
41
Nepřesná přihrávka ukončila další akci domácích. Těch nepřesností je dnes zatím k vidění opravdu mnoho.
40
Žlutou kartu dostává Marcel Büchel (Empoli FC).
38
Další snažení domácích ukončil útočný faul. Hellas ale hraje v posledních minutách velmi dobře a je jasně lepším celkem.
37
Obrovská šance domácích! Toni si na malém vápně počkal na centrovaný míč a byl sám před brankářem, jenže zakončení nezvládl úplně ideálně a Łukasz Skorupski si s jeho pokusem poradil a míč se štěstím vyrazil!
36
Nyní určitě ne, protože hosté se v pohodě ubránili. U míče však zůstávají hráči Hellasu, kteří kombinují.
35
Třetí rohový kop pro domácí celek, dočkáme se vedoucí branky?
33
A následnou rychlou akci Empoli zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
32
Po rychlé akci se na hranici velkého vápna dostal k míči Marcel Büchel, ale s jeho propagačním pokusem neměl domácí brankář vůbec žádný problém.
30
Domácí se opět vydali dopředu, tentokrát to zkusili po pravé straně, ale nic nevymysleli. Uvidíme, zda se v prvním poločase vůbec dočkáme úvodní branky, zatím to nevypadá.
28
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a na úvodní branku si tak ještě musíme počkat. Hellas hraje s Empoli stále 0:0.
27
Po zásahu hostujícího hráče je tu druhý roh pro domácí.
27
Rohový kop pro Hellas.
26
Luca Siligardi se skvěle prodral do vápna a přihrál před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů nedokázal protlačit míč za Skorupskiho, takže hosté se nakonec ubránili.
24
Až nyní jsme se dočkali větší šance! Massimo Maccarone dostal dlouhý míč za obranu, ale s jeho pohotovým zakončením si Gollini poradil a míč vyrazil!
22
Domácí brankář trochu zariskoval při rozehrávce, ale nakonec to za něj vyřešil Moras, který nic nevymýšlel a kulatý nesmysl nakopl na polovinu Empoli.
20
Úvodní dvacet minutek branku nepřineslo a vlastně ani žádnou šanci. K vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek a hlavně faulů. Žádná ofenzivní show to tedy rozhodně není.
18
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale Viviani nezvládl kličku a kulatý nesmysl zbytečně ztratil.
17
Nakonec z toho byla jen nepřesná přihrávka a na tahu je tak Hellas, který zatím nikam nepospíchá.
16
Nyní jsou u míče hráči Empoli, kteří se usadili na polovině Hellasu a snaží se něco vymyslet, tak uvidíme, co z toho bude.
14
Hráči se zatím vůbec nešetří. Po dalším ostrém faulu rozhodčí hráče důrazně napomínal a je jasné, že dnes to nebude mít vůbec lehké.
12
Žlutou kartu dostává Andrea Costa (Empoli FC).
10
Jeden z hostujících hráčů upadl na hranici velkého vápna, ale hlavní rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
8
Domácí jsou zatím aktivnější a směrem dopředu nebezpečnější. Zatím se ale do žádné větší šance nedostali.
6
Žlutou kartu dostává Mário Rui (Empoli FC).
5
Po centru z levé strany hlavičkoval zatím velmi aktivní Luca Toni, ale tentokrát jeho pokusu scházela přesnost a od své branky tak bude rozehrávat Skorupski.
3
Naopak na druhé straně se hned Luca Toni dostal do velké šance a nakonec uklidil míč do branky, ale gól kvůli spornému ofsajdu neplatí.
2
Hosté se hned vydali snad v osmi hráčích dopředu, ale z dlouhého nákopu nic nevytěžili, protože domácí zadáci byli pozorní a míč sebrali.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří nastoupili bílých dresech. Domácí hrají ve žlutém.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Hellas Verona FC: Gollini – Pisano, Bianchetti, Moras, Souprayen – Wszolek, Ionita, Viviani, Hallfreðsson – Siligardi, Toni (C).
Náhradníci: Coppola – Helander, Winck, Janković, Greco, Sala, Zaccagni, Checchin, Tupta.

Empoli FC: Skorupski – Laurini, Costa, Barba, Rui – Zieliński, Paredes, Saponara, Marcel Büchel – Pucciarelli, Maccarone (C).
Náhradníci: Pelagotti, Pugliesi – Bittante, Maiello, Dermaku, Croce, Camporese, Ronaldo, El Hadji, Piu.

Rozhodčí: Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona.
Poslední vzájemné zápasy

Verona – Empoli 2:1
Empoli – Verona 0:0
Verona – Empoli 0:0
Empoli – Verona 1:1
Hellas Verona FC se v této sezoně hodně trápí. Domácí celek má na svém kontě pouze šest bodů a při skóre 10:24 se nachází na posledním dvacátém místě. Verona je jediným týmem, který v této sezoně ještě nevyhrál a na svém kontě má šest remíz. Uvidíme, jak si Hellas povede dnes.

Empoli FC je na tom o něco lépe. Hosté vybojovali 18 bodů a patří jim dvanácté místo. Poslední duel Empoli zvládlo na jedničku, když doma porazilo silné Lazio 1:0. Na tuto výhru by dnes chtěli hosté navázat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Seria A má na programu další zápasy 15. kola a my budeme sledovat duel mezi Veronou a Empoli. Mírný favoritem tohoto utkání je hostující celek, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62