To je pro dnešek z mé strany vše, loučím se s Vámi a zase někdy na počtenou.
Páni, to byl tedy závěr. Po prvním poločase vše nasvědčovalo tomu, že favorit utkání si odveze do Milána všechny body, když po brance JEREMY MÉNEZE vedl 0:1. Ve druhém poločase ale předvedla Verona neskutečný obrat. Nejprve v 72. minutě se prosadil z penalty exmilánský GIAMPAOLO PAZZINI, a v poslední minutě utkání nádhernou ranou z přímého kopu LUCA SILIGARDI. Hosté tak odjíždí bez bodu a Hellas Verona má stále naději na záchranu.
90+5
90+5
Hellas Verona právě vstřelila branku!

Neuvěřitelné!!! Hellas Verona dokonává obrat. LUCA SILIGARDI se postavil k přímému kopu a nádhernou střelou poslal míč do brány. Čisté svědomí ale rozhodně nemůže mít Ricardo Montolivo, neboť jako jediný ve zdi nevyskočil a právě nad ním proletěl míč.
90+4
Z hranice pokutového území budou domácí rozehrávat přímý kop.
90+3
Z následné akce už ale ano a Donnarumma musel vytáhnout skvělý zákrok.
90+3
Ani teď z něj ale nic kloudného nebylo.
90+3
Jedna z posledních možností pro Veronu jak ohrozit branku soupeře, k dispozici je rohový kop.
90+2
Oby týmy se snaží urvat vítězství na svoji stranu, z toho ale pramení hodně nepřesností.
90+1
Bude se hrát ještě 4 minuty.
90
Po skvělém zákroku Donnarummy bude zahrávat rohový kop domácí Verona.
89
Rohový kop, pro změnu pro milánské AC, nebyl pro domácí žádnou hrozbou.
88
Checchin se pokusil překonat Donnarummu střelou z velkého vápna, italský mladíček ale nadvakrát střelu zlikvidoval.
86
V obrovské šanci bylo hned několik hráčů Milána. Ani jeden ale nedokázal dosáhnout na míč, který jel po zemi na skrz celé malé vápno.
84
Siligardi selhal v dobré šanci, z pravé strany jen přestřelil.
83
Carlos Bacca vyzkoušel vystřelit z hranice velkého vápna, ale míč poslal asi metr vedle pravé tyče.
82
Z rohového kopu ale vytěžili pouze další rohový kop.
81
Domácí stále bojují alespoň o teoretickou šanci na záchranu a vybojovali si rohový kop.
80
Faulován byl Juraj Kucka, který má na zadách napsáno pouze KUCO.
78
Střídání vidíme taky na straně AC Milán. Ocházi Jose Mauri, kterého nahrazuje Luiz Adriano.
77
Střelec vyrovnávací branky Giampaolo Pazzini odchází dost možná ze zdravotních důvodů, jeho místo zaujme Luca Checchin.
76
Tak se ale nestalo.
75
Hosté by teď ale mohli ohrozit branku soupeře z rohového kopu.
74
Hellas je po vstřelené brance na koni a snaží se o druhou branku, Donnarumma teď drží naděje milánského celku.
72

K penaltě se postavil bývalý hráč AC Milán GIAMPAOLO PAZZINI a střelou k pravé tyči nedal Donnarummovy šanci.
72
José Mauri byl za protesty oceněn žlutou kartou.
70
Po centru od rohového praporku byl Romagnoli ve výskoku přistrčený protihráčem a zahrál rukou, sudí nařídil pokutový kop pro Veronu.
69
Po akci z levé strany se ke střele z hranice velkého vápna dostal Keisuke Honda, přízemní střela ale Golliniho nepřekvapila.
68
Střílený centr od Baccy vyrazil Gollini přímo na kopačku Méneze, ten ale trefil Pisana, který se mu vrhl do střely.
67
Cristian Zapata tvrdě srazil Juanita a právem vidí žlutou kartu.
66
Na trávníku se ocitl Bacca, rozehrávat budou hosté.
64
Pazziniho přihrávku srazil Cristian Zapata tak šikovně, že se bude kopat od branky AC.
63
Pierluigi Gollini se srazil s Carlosem Baccou a zůstává ležet na zemi.
61
Pawel Wszolek pro dnešek dohrál, místo něj si poslední půlhodinku zahraje Juanito.
60
Fotbalisté miánského týmu se ženou za druhou brankou tak vehementně, až se Jeremy Ménez dostal do ofsajdového postavení.
58
Carlos Bacca se v pokutovém území domácích probil až k zakončení, ale při něm totálně selhal a poslal jen takový oblouček do rukavic domácího golmana.
57
Míč ale pouze proplachtil nad bránou Golliniho.
56
Centr z levé strany zasáhl na hranici velkého vápna ruku Pisana a hosté budou mí k dispozici přímý kop ze slibné pozice.
54
Rômulo se snažil dostat k míči za každou cenu a přitom fauloval.
53
O necelou minutu později byl na podobném místě faulován Mauri.
52
Na polovině hřiště byl faulován Antonelli, hosté budou rozehrávat.
51
Domácí se ale z prvního poločasu zřejmě nepoučili a tak rozehráli jen tak hala bala.
50
Při protiútoku se ale do obrovské šance dostali domácí, překonali Donnarummu, ale míč kutálející se do sítě nakonec odkopl Romagnoli na roh.
49
Nicméně ani fotbalisté AC Milán nerozehráli tuto standardní situaci ideálně.
49
Přímý kop Hondy byl sražen pouze na rohový kop.
48
Michelangelo Albertazzi fauloval a je oceněn žlutou kartou.
47
Pomaloučku, polehoučku došli hosté k pokutovému území soupeře, pak se ale připravili nepřesnou přihrávkou o míč.
46
Druhý poločas rozehráli domácí, ale dlouhým nákopem se připravili o míč.
46
Hráči obou celků jsou již na hrací ploše, za malou chvíli začne druhý poločas.
Je za námi první poločas, ve kterém se do vedení, zásluhou JEREMYHO MÉNEZE, dostal favorit dnešního utkání, kterým je AC Milán. Hosté přidali ještě jednu branku, ta však nebyla uznána pro ofsajd. Domácí měli ale spoustu příležitostí v podobě standardních situací, konkrétně rohových kopů, kterých zahráli sedm, užitek z nich ale žádný neměli. Utkání je ale stále otevřené a o vítězi není zdaleka rozhodnuto.
45+3
45+2
Ani ten ale ke gólu nevedl a první poločas tak za malou chvíli skončí.
45+2
Ještě jeden rohový kop si v první části vyzkouší domácí Verona.
45+1
Hlavní sudí dnešního utkání Marco Di Bello nastavil 2 minuty nad rámec základní hrací doby v prvním poločase.
45+1
Keisuke Honda centrem hledal hlavu jednoho ze svých spoluhráčů, našel ale hlavu soupeře.
45
V závěru prvního poločasu má AC možnost navýšit své vedení, k dispozici má volný přimý kop z levé strany.
43
Standardní situace, konkrétně rohové kopy rozhodně silnou stránkou veronského Hellasu, jejich již šestý pokus skončil stejně jako ty ostatní.
42
Jeremy Ménez poslal přízemní centr do malého vápna kam si sbíhal Carlos Bacca, těsně před ním ale odkopl míč Pisano.
41
Ani teď ale nebyla brána hostí nijak vážně ohrožena.
40
Rohový kop zahraje opět Verona.
39
Další z centrovaných míčů končí pouze v rukavicích milánského brankaře.
38
Střídá se taky na straně Verony. Ante Rebić zřejmě kvůli zranění odstupuje, nahradí jej Rômulo.
37
Hondův centr našel pouze podavače míčů.
35
Hosté vstřelili druhou branku, jenomže pro ofsajd není uznána.
34
A opravdu je tomu tak. Zranění na hlavě Mattia De Sciglia mu nedovolí pokračovat a tak místo něj nastupuje Luca Antonelli.
34
A vypadá to, vypadá, že se bude střídat.
33
Centr od Pisana proletěl pokutovým územím hostí, ale bez povšimnutí domácích útočníků.
32
Branku ale neohrozili.
31
Po razantním odkopu Zapaty budou domácí zahrávat rohový kop.
30
Bolístka De Sciglia z úvodu utkání zřejmě krvácí a hosté si tak budou muset na chvíli poradit bez levého obránce.
29
Domácí obrana teď byla trochu v nedbalkách a div že z toho nebyl druhý gól AC. Gollini ale tentokrát Méneze vychytal.
28
V akci opět Mattia De Sciglio, opět míč pro Veronu.
26
Na druhé straně hřiště svedl De Sciglio další souboj, ani tentokrát míč nezískal.
25
Míč ale končí v rukavicích teprve sedmnáctiletého Gianluigi Donnarummy.
25
Teď ale budou mít domácí možnost rozehrát rohový kop.
23
S rychlou odpovědí chtěli přispěchat domácí, ale nepřesností se připravili o míč.
21
AC Milán právě vstřelil branku!

Hosté zakombinovali, Keisuke Honda vypálil z dobrých dvaceti metrů, jeho střelu Gollini pouze vyrazil a JEREMY MÉNEZ, už měl snadnou úlohu a o tyč poslal míč do brány.
19
Mauri se provinil proti pravidlům, rozehrávat budou domácí.
18
Tady už musela být obrana z města módy pozorná, domácí to nesehráli zle, ale míč končí pouze v rukavicích Donnarummy.
17
Pawel Wszolek ale vybojoval pro domácí tým další rohový kop.
16
Ani Verona ale ze své první možnosti rozehrávky od rohového praporku nic moc nevytěžila.
16
Centr z levé strany srazil jeden z bránících hráčů AC na rohový kop.
15
Hra je teď plná nepřesností a míč rychle mění majitele.
13
Cristian Zapata doprovázel míč k brankové čáře, jeden z domácích jej ale fauloval.
12
Carlos Bacca si sice spletl sporty, nicméně kotoul předvedl parádní.
11
Mattia De Sciglio je ošetřován mimo hrací plochu a tak se může pokračovat ve hře.
10
V pokutovém území domácích došlo ke střetu Pisana a De Sciglia a druhý jmenovaný zůstává ležet na trávníku zřejmě s nějakou odřeninou.
8
Podruhé během minuty se Pazzini prosadil proti dvojnásobné přesile, napoprvé sice minul bránu, druhý pokus už musel likvidovat Donnarumma.
7
AC rozehrálo první rohový kop v utkání, nebezpečí to ale pro domácí obranu nebylo, z následného centru hlavičkoval Zapata jen nad bránu.
6
Moras chtěl rozehrát s Gollinim, svého brankaře ale dostal pod tlak a ten jen odkopl míč do zámezí.
5
K první střele utkání se odhodlali domácí, ale rána z velké vzdálenosti netrefila bránu.
3
Romagnoli svedl souboj s Pazzinim, který si sice ustlal na trávníku, ale vybojoval přímý kop pro svůj celek
2
O rozehrávku se postarali hráči milánského AC, míč ale domácím zatím ještě nepůjčili.
1
Začalo nám utkání, ve kterém domácí Verona bude bojovat už jen o teoretickou možnost záchrany v Serii A.

Hellas – AC 2:1
Hellas Verona se v této sezoně hodně trápí a je už téměř jistým sestupujícím. Domácí zatím pouze třikrát vyhráli, mají na svém kontě 22 bodů a jsou beznadějně poslední. Z posledních pěti zápasů uhrál Hellas tři body, když vyhrál nad Bolognou 1:0.

AC Milán má zatím na svém kontě 53 bodů a v tabulce je na šesté pozici. Na páté místo ztrácí AC šest bodů a na čtvrtý Inter bodů jedenáct. Z posledních pěti zápasů hosté jednou vyhráli, dvakrát prohráli a stejný počet zápasů remizovali. Naposledy remizovali 0:0 s Carpi.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu další zápasy 35. kola a my budeme sledovat duel mezi Veronou a AC. Mírným favoritem je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62