To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, možná ani fotbalisté AS tak nepočítali s tím, jak snadno si dnes odvezou tři body z hřiště Boloně. Ta téměř po celou dobu zápasu viditelně slabší, domácím se nic nedařilo, kromě úvodů obou poločasů.
90+3
90+1
Rozhodčí nastavil tři minuty, Juan Jesus (AS Řím) nyní faulován u vlastního vápna, AS získává míč.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté si kontrolují luxusní náskok, neujala se ani střele Petkoviće zpoza vápna.
88
Míč letí do vápna, ale domácí obrana dobře zareagovala a odvrací míč do bezpečí.
87
Erick Pulgar (Bologna) nyní nepříjemně projel kolíky holeň Tottiho, ten se skácel na trávník a díky tomu mají hosté výhodu volného kopu.
85
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Francesco Totti.
85
Bruno Petković (Bologna) dostává žlutou kartu za nafilmovaný pád v pokutovém území AS.
84
Hraje se ve středu hřiště, domácí si přihrávají u půlící čáry.
82
Od branky Miranteho začíná další akce Boloně.
80
Posledních deset minut řádné hrací doby, domácí ještě zkouší něco vymyslet na útočné polovině.
78
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Thomas Vermaelen.
77
Wojciech Szczęsny (AS Řím) šel nyní do souboje u vlastní branky s Petkovićem, který zřejmě dostal úder pěstí do hlavy a skácel se na trávník.
76
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Domenico Maietta, přichází Vasilis Torosidis.
75
Žlutou kartu dostává Blerim Džemaili (Bologna FC).
75
AS Řím právě vstřelil branku!
Do rozevřené obrany se nyní podařilo proniknout dvojici Perotti, EDIN DŽEKO, kdy prvně jmenovaný ještě přihrál lépe postavenému Džekovi, který pohodlně zvyšuje náskok AS.
74
Diego Perotti (AS Řím) se vyhnul bránícímu Krafthovi, vypálil, ale branku Boloně o několik metrů minul.
73
Bruno Petković (Bologna) zkouší projít na levé straně přes bránícího Mohameda Salaha, což se mu ale nepovedlo a hosté jdou okamžitě dopředu.
72
Diego Perotti (AS Řím) rozehrál z pravé strany, míč se dostal před vápno, kde z voleje pálí Kevin Strootman, který ale branku Boloně přestřeluje.
71
AS má k dispozici rohový kop z pravé strany.
70
Posledních dvacet minut nás dělí od závěrečného hvizdu a je čím dál jasnější, že AS si dnes odveze všechny body.
69
Žlutou kartu dostává Kevin Strootman (AS Řím).
69
Žlutou kartu dostává Domenico Maietta (Bologna FC).
68
Diego Perotti (AS Řím) si navedl míč z levé strany k vápnu a vypálil, ale Mirante si s přízemní střelou poradil.
67
Ale ani akce AS nejsou zatím ve druhém poločas kdovíjak přímočaré a hlavně přesné.
66
AS na útočné polovině, domácí se musí mít na pozoru.
65
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Diego Perotti.
64
Nakonec to roh opravdu byl, Ladislav Krejčí poslal z levé strany míč do rukavic gólmana AS, Wojciech Szczęsny bude moci vykopávat.
63
Diváci pískají, Radja Nainggolan (AS Řím) totiž vehementně diskutuje s rozhodčím, že to nemůže být roh pro domácí.
63
Boloňa měla k dispozici roh z levé strany, rozehrál ho Ladislav Krejčí, ale znovu poslal míč pouze na hlavu bránícího hráče AS.
63
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ádám Nagy, přichází Bruno Petković.
60
Je za námi hodina hry, Boloňa nevyužila i druhého dobrého vstupu do poločasu a nedokázala snížit, nyní je to již opět stejný obrázek hry, jako v poločase prvním, kdy AS dominuje.
58
Narážečka na Ladislava Krejčího, v podání domácích, nevyšla, Juan Jesus odhlavičkoval míč před českým reprezentantem.
56
AS již zřejmě otupilo tlak soupeře, Boloňa již delší dobu opět zalezlá na své polovině.
55
Domácí se ubránili, míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině Boloně.
53
Rohový kop pro AS, hosté rozehrají z pravé strany.
52
AS vůbec poprvé ve druhém poločase delší dobu na útočné polovině.
51
Boloňa opět na útočné polovině, domácím se nyní daří.
50
Další šance domácích, Federico Di Francesco trefuje z pravé strany tyčku!
49
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině soupeře.
48
Útočným faulem končí snaha domácích, míč získávají hosté.
47
Domácí se opět v úvodu poločasu snaží a pozor, je tu šance, po centru z pravé strany hlavičkuje Mattia Destro, ale Wojciech Szczęsny stál tam, kde stát měl.
46
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Federico Di Francesco.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
První poločas končí a z pohledu domácích je to dobrá zpráva. Boloňa totiž vůbec nestačí, AS hraje to, co potřebuje a domácí se nemohou prosadit.
45+1
45
Poslední minuta prvního poločasu, resp. řádné hrací doby, AS na polovině soupeře.
43
Hosté dnes dokazují, že formu mají opravdu parádní. Jako by nic dokráčeli k dvoubrankovému náskoku již před poločasovou přestávkou.
41
Rychlá akce AS na jeden dotek, po přihrávce Edina Džeka se dostal do vápna MOHAMED SALAH, který se i přes snahu bránícího Adama Masiny dostal ke střele, kdy parádním obloučkem překonal Miranteho.
40
Mattia Destro (Bologna) sprintuje za míčem, dříve je ale u něho Wojciech Szczęsny, navíc je poté pískán ofsajd.
39
Domácí před pokutovým územím AS, ale Simone Verdi ztrácí míč a ani z této akce nic nebude.
38
Žlutou kartu dostává Konstantinos Manolas (AS Řím).
35
Ofsajdem končí akce AS, Antonio Mirante rozehrává od své branky.
33
Ladislav Krejčí rozehrál z pravé strany, míč ale letí mimo vápno, defenziva AS může být v klidu.
32
Nyní se domácí drží před pokutovým územím AS a je z toho roh z pravé strany pro Boloňu.
30
První půl hodina hry za námi a AS zatím potvrzuje roli favorita, domácí měli povedený vstup do zápasu, ale poté převzali aktivitu hosté.
28
Adam Masina (Bologna) zkouší střelecké štěstí zpoza vápna AS, ale branku vůbec netrefuje.
27
Hosté vyjádřili svou aktivitu gólově, dočkáme se dalšího gólu AS, které je znovu v útoku?
25
Stephan El Shaarawy rozehrál z pravé strany, ve vápně zasáhl míč hlavou De Rossi, ale ne ideálně, takže míč propadl na místo pokutového kopu, kde se bleskově zorientoval FEDERICO FAZIO a poslal ho do branky.
25
Rohový kop pro AS, hosté opět rozehrají z pravé strany.
23
Hosté ztrácejí míč na polovině domácích, ti se hned ženou po levé straně dopředu.
21
Erick Pulgar (Bologna) rozehrál z levé strany, ale hosté se ubránili.
20
Simone Verdi (Bologna) se dostal ke střele, ale jeho pokus byl zblokován mimo branku AS, roh pro Boloňu.
19
Zatím je k vidění spousta nepřesností, míče létají tam, kam létat nemají, hráči se moc nedostávají do zakončení, v podstatě vůbec.
17
Rozehrávka AS na malém prostoru u vlastního vápna, hosté to zvládli, nákopem dopředu uťali ambice domácích.
15
Antonio Mirante (Bologna) vykopává od své branky, zatím sledujeme poměrně nudný fotbal, velmi průměrný, AS má převahu.
14
Mohamed Salah nepřesně centruje z pravé strany, ale domácí se nedokázali dostat na míč.
12
Ani tentokrát ale hosté branku soupeře ohrozit nedokázali a nyní se musí oni rychle vracet na svou polovinu.
12
Stephan El Shaarawy (AS Řím) si bere míč a podruhé za sebou bude rozehrávat roh z pravé strany.
11
Mohamed Salah vybojoval rohový kop pro svůj tým, hosté rozehrají z pravé strany.
10
A celá akce AS končí nepřesným nákopem na pravou stranu, takže je z toho pouze odkop od branky.
9
Nyní jsou již hosté na polovině Boloni, ale znovu putuje míč dozadu k půlící čáře...
8
AS s míčem na své polovině, zatím sledujeme velmi opatrný úvod dnešního utkání.
7
Hraje se ve středu hřiště, domácí ztrácí míč po faulu na Salaha.
6
Radja Nainggolan (AS Řím) s míčem na levém křídle, ale zastavuje svůj postup a míč vrací zpět k půlící čáře.
5
Ofsajd nyní zastavuje akci AS, Mohamed Salah byl za posledním obráncem zhruba dva metry.
4
Konstantinos Manolas (AS Řím) se nyní blýskl v obraně, když zablokoval střelu Pulgara z pravé strany.
2
Registrujeme první střelecký pokus, domácí Ádám Nagy však netrefuje branku soupeře.
1
Ladislav Krejčí zasprintoval na levém křídle za míčem, ale zbytečně, ten se již dostal za postranní čáru.
1
Oba týmy na trávníku, utkání začne o malou chvíli později.

Bologna FC: Mirante – Krafth, Gastaldello, Maietta, Masina – Á. Nagy, Pulgar, Džemaili – Verdi, Destro, Krejčí.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Oikonomou, Viviani, Taïder, M'Baye, Donsah, Di Francesco, Sadiq, Petković, Rizzo, Torosidis.

AS Řím: Szczęsny – Rüdiger, Manolas, Fazio, Juan Jesus – Strootman, De Rossi – M. Salah, Nainggolan, El Shaarawy – Džeko.
Náhradníci: Alisson, Lobont – Paredes, Grenier, Perotti, Peres, Vermaelen, Totti, Rui, Gerson.
AC ŘÍM
Římané jedou na vítězné vlně a i díky tomu si vypracovávají náskok na druhém místě italské ligy před Neapolí. Naposledy zvládlo AS ostře sledované městské derby s Laziem, které vyhrálo 3:2.
BOLOGNA FC
Boloňa se po dvou výhrách v utkání 28. a 29. kola musela v posledním kole sklonit před Fiorentinou, jí na jejím hřišti podlehla 0:1. Tým s českým reprezentantem Krejčím může v souboji s druhým nejlepším italským klubem jenom překvapit.
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenatřicátého kola italské Serie A, v němž domácí BOLOGNA FC přivítá AS ŘÍM. Utkání se odehraje na stadionu Renato Dall'Ara v Boloni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62