Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Bologna - 22. dubna 2018   12:30

0:0
(0:0)
Cagliari
Cragno – Pisacane (90+1. Romagna), Ceppitelli, Castán – Faragò, Ionita (81. Lykogiannis), Barella, Cigarini, Padoin – Sau (65. Han), Pavoletti.
Bologna
Mirante – S. Romagnoli (61. M'Baye), De Maio, G. González, Masina – A. Poli (88. Krejčí), Crisetig (77. Á. Nagy), Džemaili – Orsolini, Palacio, Verdi.

Ode mne je to pro tento přenos již vše. Užijte si zbytek slunečného víkendu a u dalších sportovních zápasů opět na počtenou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:2.
Střely mimo: 7:3.
Rohy: 7:1.
Ofsajdy: 2:1.
Fauly: 15:13.
Dnešní utkání Serie A mezi Cagliari a Bolognou je u konce. Vstřelené branky jsme se ani v druhé půli nedočkali a týmy se tak rozcházejí smírně po bezbrankové remíze. V prvním poločase jsme viděli několik velkých šancí, v druhém naopak skoro žádnou.
90+5'
90+5'
Dlouhý nákop obránce přistál až u brankáře Bologni.
90+3'
Han přišel o míč v souboji s Nagyem.
90+1'
Pavoletti nedokázal z pádu prostřelit obránce po sklepnutí míče od Padoina.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
90+1'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Fabio Pisacane, přichází Filippo Romagna.
89'
Han nedokázal doběhnout příliš dlouhou spoluhráčovu přihrávku.
88'
Standardka se hostům opět moc nepovedla, následuje odkop od Cragnovy brány.
88'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Ladislav Krejčí.
87'
Žlutou kartu dostává Babis Lykogiannis (Cagliari Calcio).
86'
Potyčku Cigariniho s Nagyem končí sudí udělením žluté karty oběma hráčům.
86'
Ten se ale mezitím zvedl, domácí tak vrací míč Mirantemu.
85'
Mirante zakopává míč, protože na trávníku zůstal opět ležet Andrea Poli.
84'
Následoval rohový kop Cagliari, který ale nebyl dobře kopnutý.
83'
Vhazování pro Cagliari nedaleko pokutového území soupeře.
81'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Babis Lykogiannis.
80'
Faragó nepřešel přes obránce Cagliari a ztratil balon.
78'
Útočný faul domácího celku ve vápně soupeře, konkrétně to byl Ionita.
77'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Lorenzo Crisetig, přichází Ádám Nagy.
75'
Barella přetáhl centr, takže míč přeletěl přes celé pookutové území.
73'
Ionita skončil po souboji na zemi, bude se však jen odkopovát od hostující brány.
72'
Ionita fauloval soupeře u postranní čáry.
70'
Ofsajd Cagliari po rohovém kopu.
69'
Džemaili si příliš nakopl balon, takže jej obrala domácí obrana.
68'
Dlouhý nákop do útoku skončil až vedle Miranteho brány. Právě hostující brankář bude odkopávat.
66'
Centr z rohového kopu si pohlídal hostující brankář.
65'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Kwang-Song Han.
64'
Barella vystřelil zpoza vápna z voleje a těsně minul pravou tyč Miranteho brány.
63'
Žlutou kartu dostává Sebastien De Maio (Bologna FC).
61'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Simone Romagnoli, přichází Ibrahima M'Baye.
61'
Rodrigo Palacio se s míčem dostal až za postranní čáru.
59'
Nebezpečnou hlavičku vyrazil právě hostující brankář Mirante.
57'
Boloňský brankář bude ale bezpochyby pokračovat ve hře.
56'
Mirante zůstává po srážce ležet na trávníku.
55'
Cragno včas vyběhl a zastavil nebezpečnou přihrávku na protihráče.
55'
Z následného volného kopu hosté šanci nevytěžili.
54'
Faragó fauloval u postranní čáry Verdiho.
53'
Faragó z úhlu těsně přestřelil branku Miranteho.
52'
Marco Sau docílil branky, jenže ta není pro předchozí hru rukou uznána!
50'
Nyní se Cragno zapojil do rozehrávky svého týmu.
49'
Alessio Cragno si vyskočil pro míč, který na něj letěl z volného kopu soupeře.
48'
Přihrávku do vápna Cagliari zachytil jeden z domácích obránců a odkopl míč do zámezí.
47'
Rodrigo Palacio se nacházel v ofsajdovém postavení.
46'
První poločas dnešního utkání mezi Cagliari a Bolognou je za námi. Viděli jsme poměrně vyrovnanou podívanou se šancemi na obou stranách. Za hosty nevyužil své příležitosti Verdi, na druhé straně selhal Pavoletti.
Druhý poločas začne přibližně v 13:32.
45+2'
45+2'
Domácí se na konci dostali do nadějného protiútoku, jenže Faragó upadl a ztratil tak míč.
45+1'
Nastavuje se 1 minuta.
45'
Střela Verdiho z levé strany vápna skončila v rukavicích brankáře Cagliari.
43'
Pisacane měl dvakrát možnost rozehrát, jenže ani jedna z přihrávek nebyla vůbec přesná.
42'
Masina zkusil střelu z hranice vápna, jenže bránu přestřelil.
41'
Ionita nezpracoval těžkou přihrávku.
40'
Pavoletti zahodil obrovskou šanci! Dostal míč tak tři metry před prázdnou bránu, ale nedokázal jej do ní usměrnit!
38'
První žlutá karta přichází také pro domácí. Simone Padoin skluzem sestřelil Orsoliniho.
37'
Sau zahrál rukou ve vápně soupeře.
36'
Následně však právě Blerim Džemaili tvrdě zastavil Barellu a vidí tak žlutou kartu.
35'
Džemaili byl na vlastní polovině Faragem. Rozehrávají tak hosté.
34'
Centr Masiny odvrátil jeden z obránců Cagliari.
34'
Poli je v pořádku a bude pokračovat v zápase.
32'
Andrea Poli zůstává po střetu na zemi a jeden z jeho spoluhráčů zakopává míč, aby se Polimu dostalo lékařské pomoci.
31'
Pavoletti prohrál souboj s obráncem a ztratil tak míč.
30'
Simone Verdi hodně laxně prováhal skvělou pozici pro střelu po přihrávce Palacia!
28'
Orsolini upadl v souboji na zem. Rozhodčí zůstává v klidu, protože tomu hostující křídelník hodně přidal.
27'
Domácí měli k dispozici hned tři rohy v řadě. Obzvláště druhý byl celkem nebezpečný, ale první gól zápasu z nich nepadl.
25'
Žlutou kartu obdržel Crisetig poté, co podkopl domácího útočníka Saua.
25'
Po nepřesném centru z přímého kopu poslal Cigarini další nepovedený pas k brankáři.
24'
Cigarini našel svým centrem jen náruč brankáře Miranteho.
23'
Ionita se dobře prosmýkl mezi dvěma hráči a González jej následně stáhl na zem. Za své počínaní vidí žlutou kartu.
21'
První velká příležitost hostujícího týmu. Masina našel zleva ve vápně Simone Verdiho, který svou přízemní střelou ze skvělé pozice jen těsně minul pravou tyč!
20'
Romagnoli našel svým nepřesným pasem jen soupeřova brankáře.
18'
Cigarini rozehrával volný kop a jeden z jeho spoluhráčů dokázal míč lehce trefit hlavou, jenže ten i tak skončil několik metrů vedle brány.
17'
Bologni se zatím vůbec nedaří rozehrávka, brankář Cragno opravdu moc práce neměl.
15'
Ionita napřáhl ke střele z dlouhé vzdálenosti a ta nebyla vůbec špatná. Brankář Mirante musel zakročit a chytit míč.
13'
Crisetigovu chybu málem potrestal Cigarini, jenže ten se k zakončení nakonec nedostal.
11'
Faragó nebezpečně centroval do vápna z pravého křídla a míč na poslední chvíli odhlavičkoval před dobíhajícím útočníkem obránce González.
10'
S centrem z volného kopu si ale následně obrana jednoduše poradila.
9'
Hráčům Cagliari se nepovedla rozehrávka, situaci musel nakonec jeden z nich hasit faulem.
8'
González soupeřův centr odhlavičkoval do náruče vlastního brankáře a zažehnal tak nebezpečí.
6'
Ofsajd domácího celku, konkrétně to byl Ionita.
4'
Domácí zahrávali standardní situaci a Mirante měl s chytáním míče problémy, protože mu vypadl. Domácí tak měli možnost zahrát roh, který ale nevyužili.
3'
Castán se pokusil o dlouhý nákop až na útočníky, jenže míč získala hostující obrana a může tak rozehrát.
2'
Orsolinimu se nepovedla přihrávka a míč skončil v zámezí. Domácí budou vhazovat.
1'

Cagliari Calcio: Cragno – Pisacane, Ceppitelli, Castán – Faragò, Ionita, Barella, Cigarini, Padoin – Sau, Pavoletti.
Náhradníci: Rafael, Crosta – Andreolli, Lykogiannis, Romagna, Caligara, Deiola, Ceter, Giannetti, Han.

Bologna FC: Mirante – S. Romagnoli, De Maio, G. González, Masina – A. Poli, Crisetig, Džemaili – Orsolini, Palacio, Verdi.
Náhradníci: A. Da Costa – Brignani, Ch. Keita, M'Baye, Krafth, Falletti, Krejčí, Á. Nagy, Avenatti, Di Francesco, Kingsley..
Vzájemná utkání:

03.12.17 Bologna – Cagliari 1:1
29.01.17 Cagliari – Bologna 1:1
11.09.16 Bologna – Cagliari 2:1
Bologna FC

Hostující celek ze severní Itálie je na tom lépe než jeho dnešní soupeř. V tabulce okupuje jedenáctou příčku, je tedy přibližně v její polovině. Na kontě mají po 33 zápasech 38 bodů, jejich bilance je 11-5-17 a skóre 37:44.

Poslední odehrané zápasy:

18.04.18 Sampdoria – Bologna 1:0
15.04.18 Bologna – Verona 2:0
08.04.18 Crotone – Bologna 1:0
Cagliari Calcio

Dnešní domácí celek z italského ostrova Sardinie se nachází v druhé polovině tabulky. Konkrétně se drží na šestnácté pozici a na sestupové pásmo má náskok 4 bodů. Za 33 odehraných zápasů získali 33 bodů. Jejich bilance je 9-5-19 a skóre mají negativní, přesněji 30:56. Uvidíme, jak se domácím dnes bude dařit.

17.04.18 Inter - Cagliari 4:0
14.04.18 Cagliari – Udinese 2:1
08.04.18 Verona – Cagliari 1:0
Zdravím vás u 34. kola Serie A, nejvyšší italské fotbalové ligy. Dnes se společně zaměříme na utkání mezi týmy Cagliari Calcio a Bologna FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62