Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Chievo - 17. prosince 2017   15:00

Crotone
34' Budimir (Ar. Ajeti)
Chievo

To je z dnešního zápasu vše! Děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších online přenosů. Karel Milec
Fauly: 17:13.
Konec utkání! Crotone si udrželo náskok z prvního poločasu a vyhrála 1:0. Branka Anteho Budimira byla velmi důležitá, FC Crotone opustilo sestupové pásmo a momentálně mu tedy patří 15. místo. Chievo, které sice ve druhém poločase nepůjčilo téměř domácím balón, ale nic z toho nevymysleli a zůstávají tak na 13. místě.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Aristóteles Romero (FC Crotone), který fauloval na své útočné polovině.
90+4'
V závěru zápasu byl ještě hostující trenér vyhozen na tribunu!
90+3'
Chievo se snaží z posledních sil, jenže vše nasvědčuje tomu, že to Crotone již zvládne a dotáhne utkání do vítězného konce.
90+2'
Domácí gólman hraje na nervy hlavnímu rozhodčímu, chybělo už jen pár vteřin a vysloužil by si žlutou kartu za zdržování.
90'
Druhý poločas nastaven o čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
90'
Domácí mohli jít do dalšího dobrého brejku, ale přihrávka přes celou šíři hřiště nebyla úplně nejpřesnější, takže míč končí v autu.
88'
Branku vsítili i Crotone, ale ani tahle branka nebude platit pro zjevný útočný faul!
86'
Tlak hostů se v závěrů ale nijak výrazně nestupňuje, důkazem toho byl nyní nakopnutý balón, se kterým si domácí obrana bez problémů poradila.
84'
Chievo již útočí z plných sil, takže vzadu budou vznikat mezírky, do kterých se určitě budou tlačit domácí hráči.
82'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Aristóteles Romero.
82'
Videorozhodčí potvrdil, že se jednalo o ofsajd a hra tak pokračuje za stavu 1:0 pro Crotone.
81'
Chievo přece jen dostalo míč do sítě, ale asistent rozhodčího zvedl praporek, což znamená, že gól neplatí! Hlavní rozhodčí své rozhodnutí ještě zkontroluje podle videa.
80'
Do konce zápasu nám zbývá zhruba deset minut plus nějaké to nastavení, Chievo bude zahrávat rohový kop, takže dobrá příležitost v závěru zápasu.
78'
Hráči Chieva Verony se dožadují pokutového kopu poté, co ve vápně spadl Inglese, ale rozhodčí vše dobře viděli a nechávají hru plynout dále!
76'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Dario Dainelli, přichází Përparim Hetemaj.
75'
Birsa zkoušel obloučkem za obranu najít jednoho ze svých útočníků, ale oblouček byl až příliš daleký a končí v zámezí.
73'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Aleksandar Tonev.
71'
Žlutou kartu dostává Dario Dainelli (Chievo Verona), který nedovoleně zastavil rozvíjející se útok Crotone.
69'
Jeden z domácích hráčů vystřelil zhruba z dvaceti metrů, ale pokus zamířil nad břevno hostující branky.
67'
Chievo poprvé za druhý poločas krásně vykombinovalo domácí obranu, ale následná přihrávka ve vápně na Inglese byla moc na paty, takže míč se opět vrací na kopačky domácích.
65'
A do třetice musím napsat příspěvek o žluté kartě, tentokrát si ji vysloužil Valter Birsa (Chievo Verona).
63'
Žlutou kartu dostává Rolando Mandragora (FC Crotone), který si ji zasloužil za nesportovní chování!
63'
Začíná se nám zde velmi jiskřit! Žlutou kartu dostává Andrea Barberis (FC Crotone), který dohrál protihráče a rozhodčí neváhal ani vteřinu nad udělením žluté karty.
62'
Žlutou kartu dostává Massimo Gobbi (Chievo Verona), který fauloval na pravé straně hřiště u střídaček, takže dostal nejen žlutou kartu od hlavního rozhodčího, ale také pořádnou spršku sprostých slov od domácí lavičky.
61'
Mandragora předvedl zákrok, ze kterého by měli příznivci FDF opravdu radost, krásným čistým skluzem obral protihráče o míč a vysloužil se potlesk zaplněného hlediště.
59'
Obrázek hry je stále stejný, Crotone o výhru opravdu stojí, pokud se jim povede zápas dovést do vítězného konce opustí sestupové pásmo a vyhoupnou se na 15. místo.
57'
Cheivo kombinuje na polovině, ovšem výsledek je stále totožný jako celý zápas, nic z toho není.
55'
Crotone zjistilo, že v útoku to není tak špatné a rozhodli se opět zaútočit, jenže celou akci zhatil nepřesný centr Rohdena, který skončil v zámezí.
54'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Nicola Rigoni, přichází Manuel Pucciarelli.
53'
Do útoku se také odhodlalo domácí Crotone a hned z toho byla šance. Přízemní centr ve vápně našel Marcelo Trotta, který se prudce opřel do balónů, který ale skončil opět vyosko nad.
51'
Další útočný pokus Chieva končí na Gamberinimu, který se pak s míčem nepáral a odpálil ho na útočnou polovinu, kde se ho opět ale zmoncili hráči Chieva.
49'
Crotone se opět zatáhlo a vyčkává na Chievo, je vůbec možno tohle vydržet celý poločas?
47'
Na zemi leží Dainelli se drží za kotník poté, co ho dohrál Stoian.
46'
Ihned na začátku druhého poločasu vypálil Mandragora, ale nejednalo se o příliš povedený pokus, který tak skončilo vysoko nad.
46'
Aktéři dnešního střetnutí jsou již zpět na hrací ploše, hlavní rozhodčí za malý moment zahájí druhý poločas dnešního zápasu.
Ofsajdy: 1 – 0
Máme za sebou první poločas zápasu Seria A, po kterém Crotone vede na Chievem Verona 1:0, když se ve 34. minutě prosadil Ante Budimir, který se dokázal prosadit po závaru ve vápně hostů. Domácí vedou naprosto po právu, když celý první poločas byli lepší, v závěru se zatáhli a čekali na hosty, kterým se nepodařilo vůbec vymyslet.
45+2'
45+2'
Pellissier se dostal k hlavičce na okraji vápna, ale slabé zakončení ani nemíří mezi tři tyče.
45+1'
Inglese mohl poslat hosty do přečíslení, ale celou akci zbrzdil a vlastně jí tak i zazdil. Míč mají hráči Crotone.
45'
Hlavní rozhodčí nastaví první poločas o dvě minuty.
43'
Crotone se nejspíše rozhodlo zbytek zápasu dohrát defenzivě, takže jsou zalezlý na své polovině a čekají, co Chievo vymyslí. Zatím hosté nevymysleli vůbec nic.
42'
Po dlouhém dobývání hosté zkusili centr z pravé strany, ovšem Alex Cordaz předvedl výborné čtení hry a míč si v pohodě stáhl pro sebe.
41'
Žlutou kartu dostává Samuel Bastien (Chievo Verona), který podrazil unikajícího protihráče.
40'
Do konce poločasu nám zbývá zhruba pět minutek, na míči je Chievo, ovšem Crotone brání velmi dobře, takže Chievo většinu času kombinuje na polovině hřiště.
38'
Chievo také ukazuje svou sílu, ale zatím více, než střela z dvaceti metrů vedle z toho není.
36'
Domácí vstřelený gól povzbudil, Budimir zkoušel vypálit další projektil směrem k hostujícímu brankáři, ale při střele podklouzl a nic z toho není.
34'
Crotone právě vstřelilo branku!
Domácí rozehráli rohový kop na krátko, Barberis si navedl míč do středu a takový stříleným centrem trefil břevno, míč se odrazil k Arlindu Ajetimu, který poprvé pálil hned z otočky, ale trefil pouze bránící nohy hostů, tak dostal druhý pokus, který vyřešil tak, že na vzdálenější tyči viděl ANTEHO BUDIMIRA, který na hranici ofsajdu otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Arlind Ajeti
33'
Již se zdálo, že Dainelli udrží míč na hrací ploše a ještě ho vybojuje pro svůj tým, ale míč přece jen přešel přes čáru a bude to rohový kop.
31'
Rolando Mandragora odkulhal za postranní čáru, ale vše nasvědčuje tomu, že se za malou chvíli opět zapojí do hry.
30'
Ovšem problémy má Rolando Mandragoraa to zdravotní, po jednom ze souboji zůstal v bolestech ležet na zemi a hlavní rozhodčí pouští klubové lékaře na hřiště.
29'
Radovanovič se odhodlal ke střele zhruba z pětadvaceti metrů, pokus sice skončil před domácím gólmanem, ale střela šla přímo doprostřed branky, takže Cordaz si s tím dokázal pomoci bez větších problémů.
28'
Crotone zahrávalo rohový kop, domácí hráči se opět natlačili na gólmana Sorrentina, ale centr pouze proletěl celým vápnem a skončil v zámezí.
26'
Bastien odcentroval svou slabší nohou a dle toho to také dopadlo, míč končí v zámezí a vykopávat tak bude domácí gólman, zároveň kapitán, Alex Cordaz.
25'
Inglese si vzal míč na pravé straně hřiště a namířil si to přímo do vápna, kde obešel prvního bránícího hráče, ale následný střelecký pokus zneškodnil obranným skluzem Ajeti.
24'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Sergio Pellissier.
23'
Meggiorini bohužel v dnešním zápase dohrál, vypadá to na nějaký svalový problém, takže hostující trenér musí provést první střídání v zápase.
23'
Centr z rohového kopu mířil na zadní tyč, ovšem opět domácí zklamal první dotek, takže z toho nakonec nic nebude.
22'
Nyní budou domácí kopat další rohový kop.
21'
Meggiorini nakonec pokračuje ve hře, ale pro jistotu se šli rozběhat náhradníci hostů, uvidíme zde ta bude potřeba.
20'
Na zemi leží Meggiorini, hosté se vehementně dožadují žluté karty pro Sampirise, který ho poslal k zemi, ale rozhodčí jakoukoliv debatu rezolutně utnul.
20'
Z rohového kopu Chieva Verona nedokázala vůbec nic vymyslet.
19'
Hosté zkoušeli vymyslet dlouhý pas na rozběhnutého Inglese, který se již téměř dostával do šance, ale Ajeti byl rychlejší a odkopl míč alespoň na rohový kop.
17'
Sorrentino sice míč vyboxoval pryč, jenže míč domácí ještě stihli a vyslali do vápna přízemní centr, který našel na malém vápně Budimira, jenže ten byl nejspíše nabídnutou šancí zaskočen a zakončil tak vysoko nad.
16'
Rohový kop mířil přímo na branku, ale Sorrentino míč bez problémů vyboxoval do bezpečí.
16'
Budimir chytře vybojoval rohový kop, když otřel míč na poslední chvíli o holeň jednoho z bránících hráčů Chieva.
14'
Z následného přímého kopu se Birsa trefit míč pod nadskakující zdí, ale velmi malou mezírku se mu nepodařilo trefit.
13'
Žlutou kartu dostává Arlind Ajeti (FC Crotone), kterému unikal jeden z protihráčů, tak si pomohl zatáhnutím za dres, které hlavní rozhodčí moc dobře viděl.
12'
Zajímavý centr Crotone! Ve vápně si zpracoval jeden z domácích míč na prsa, přistrčil míč Trottovi, který byl již přímo sám před brankářem, ale pomezní rozhodčí signalizoval ofsajdové postavení, takže celé vzrušení bylo k ničemu.
11'
Velmi důrazně je napomínán Cacciatore, který zatáhl pronikajícího protihráče a rozhodčí mu z velmi blízka říká, že další přestupek již bude ohodnocen žlutou kartou.
9'
Domácí vsadili na krátkou rozehrávku, ale hosté s tím počítali a celá akce tak končí. Míč mají hosté.
9'
Budimir byl faulovaný na pravé straně hřiště, domácí budou rozehrávat standardní situaci.
7'
Stoian je opravdu při chuti. Nyní dostal krásný centr z pravé strany, s míčem se ve vápně otočil a vystřelil, tentokrát ale jeho pokus zamířil mimo tři tyče, takže Sorrentino nemusel zasahovat.
6'
Ani druhý rohový kop v řadě nepřinesl žádný velká rozruch v obraně Crotone.
6'
Hosté rozehráli rohový kop na krátko, jenže následný centr byl zblokovaný, takže uvidíme další rohový kop.
5'
První velká šance dnešního zápasu! Stoian dostal míč na úrovni velkého vápna, dlouho neotálel a vyslal křížnou přízemní ránu, kterou gólman Sorrentino dokázal konečky prstů vytáhnout na první rohový kop v dnešním zápase.
5'
Na míči jsou hosté z Verony, ale zatím pouze kombinují ve středu hřiště, domácí stojí v pevném obranném valu, mezírky v obraně se budou hostům hledat složitě.
3'
Crotonce se zkoušelo dostat do vápna dlouhým centrem, což se povedlo, ale Budumir si nedokázal přesně zpracovat míč, o který záhy přišel.
2'
Cacciatore si nechtěl dělat na levé straně problémy, tak se s míčem dlouho nemazlil a pro jistotu ho odpálil do autu.
1'
Hned v první minutě došlo na hlavičkový souboj ve středovém kruhu, po kterém zůstal ležet na zemi Bastien, ale zdá se, že vstane bez pomoci lékařů a bude moci bez problémů pokračovat.
1'
O úvodní výkop se postarali hráči Chieva, kteří dnes oblékli bílé dresy, domácí Crotone hraje v klasické červeno – modré kombinaci.
1'
Hráči nám již přicházejí na hrací plochu, utkání začne za malou chvilku!

FC Crotone: Cordaz (C) – Sampirisi, Ar. Ajeti, Ceccherini, Martella – Rohdén (82. Romero), Mandragora, Barberis, Stoian – Budimir (90. Tochukwu Nwankwo), Trotta (73. Tonev).
Náhradníci: Festa, Viscovo – Cabrera, Crociata, Faraoni, Kragl, Romero, Suljić, Tochukwu Nwankwo, Tonev.

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Gamberini, Dainelli (76. P. Hetemaj), Gobbi – N. Rigoni (54. Pucciarelli), Radovanović, Bastien – Birsa – Inglese, Meggiorini (24. Pellissier).
Náhradníci: Confente, Seculin – Bani, Cesar, Depaoli, Garritano, Gaudino, P. Hetemaj, Pellissier, Pucciarelli, Stępiński, Tomović.

Rozhodčí: Pairetto – Costanzo, Bottegoni.
Domácí tým je momentálně na 13. místě tabulky se ziskem 21 bodů. V lize momentálně tápe, z posledních pěti duelů vyhrál pouze jednou, naopak třikrát prohrál. Krušná porážka přišla minulé kolo, kdy Chievo vyjelo na půdu Interu Milán a odvezlo si krutý výsledek 5:0. Poté tým doma zabral proti AS Římu a uhrál s ním bezbrankovou remízu, což se da považovat za úspěch. V dnešním utkání ale určitě bude chtít brát tři body.
Hostům patří sedmnáctá pozice, avšak náskok před dnešním protivníkem je jen jednobodový. Ze sedmi venkovních duelů brali čtyři body za jedno vítězství a jednu remízu, vstřelili pět gólů a osmnáct inkasovali.V poslední utkání hráči odcestovali do Sassuola a po velkém boji podlehli 1:2. Tým naposled zvítězil čvrtého listopadu a i dnes bude plnit roli outsidera.
Dobrý den, celkem sedm zápasů dnes nabídne svým příznivcům nejvyšší italská fotbalová liga,čtyři z nich se hrají v 15:00, mezi nimi souboj dvou sousedů tabulky, které bojují o udržení, Chievo a Crotone. Favoritem je první zmíněný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62