Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fiorentina : AC Milán - 30. prosince 2017   12:30

Fiorentina
71' Simeone (Biraghi)
1:1
(0:0)
AC Milán
74' Çalhanoğlu
Fiorentina
Sportiello – Laurini, Ge. Pezzella (73. Hugo), Astori (C), Biraghi – Veretout, Badelj, Benassi (66. Eysseric) – Bastiao Dias (54. Chiesa), Simeone, Théréau.
Banti – Vivenzi, DI Iorio
Stadio Artemio Franchi (Florencie)
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Bonucci (C), A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié (90+1. Locatelli), Montolivo, Bonaventura (72. André Silva) – Suso, Cutrone, Borini (53. Çalhanoğlu).

AC si rozdělí body s Fiorentinou. Ztráta je to spíše pro domácí celek, který se dostal do vedení, kdy Simeone uspěl hlavou po centru Biraghiho zleva na přední tyči. Vyrovnání přišlo po dorážce Calhanoglua do pravého horního rohu branky. Jinak to nebyl zrovna dvakrát pohledný duel.

Jednalo se ovšem o vyrovnané střetnutí, kdy remíza je zasloužená. Velice dobře se dnes prezentoval Suso, který nezakončil přesně zprava do levé poloviny branky, jelikož vytáhl Sportiello parádní zákrok rukama. To byla jedna z výrazných šancí hostů ve druhém poločase.
90+4'
90+4'
Bonucci odcentroval zprava do pravé části vápna, kde nemohl zakončovat pokrytý Silva a míč do náruče schoval Sportiello.
90+4'
Hostující akce po pravé straně byla rychlá, AC by mělo ještě vhazovat blízko vápna soupeře.
90+3'
Silva běžící po levé straně byl pohlídaný dvěma hráči. Po nepřesném domácím kontru rozehraje ještě Donnarumma.
90+3'
Laurini poslal míč na pravou stranu k Chiesovi, ale ten nahrával nepřesně pod sebe, kontrovat ještě může Cutrone.
90+2'
Chiesa centroval zprava přes Rodrígueze hodně nad branku, ještě bude vykopávat od vlastní branky Donnarumma.
90+2'
Aut Lauriniho šel zprava do vápna, ale tam byl míč k vidění pouze pár sekund. Následně ještě rozehrává Astori po souboji s Cutronem.
90+1'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Franck Kessié, přichází Manuel Locatelli.
90+1'
Tři minuty se nastavují!
90'
Viděli jsme obranný zákrok hlavou v podání Kessiého, ale balon posléze lítá na nohách domácích hráčů, nyní je u míče na polovině hřiště Veretout.
90'
Silva zakončoval zleva přes beka, ale svojí střelu umístil po střele přes Lauriniho pouze do náruče Sportiella uprostřed branky.
89'
Hugo zasáhl hlavou na pravé straně, z čehož mohl proti Rodríguezovi těžit zřejmě Chiesa. Následovalo zakončení zprava v podání Veretouta po zemi na zadní tyč do koše Donnarummy.
88'
Laurini vhazoval zprava z vlastní poloviny a následovala série krátkých domácích nahrávek na polovině hrací plochy až vše skončilo dlouhým míčem do pravé části vápna k Donnarummovi.
88'
Suso a zřejmě Calabria nahrávali po pravé straně, ale hostující celek pokračoval chybou při přechodové fázi.
88'
Veretout centroval nepřesně na přední tyč. Následně ještě pálil Badelj do protihráče.
87'
Simeone získal faulem na pravé straně celkem dobrou pozici pro standardní situaci, kterou vezme pravačka Veretouta.
86'
Na hrací ploše zůstal pár sekund ležet po souboji s Montolivem Simeone, ale vše je v pořádku a domácí celek pokračuje klasicky v jedenácti lidech na trávníku, navíc bez ošetření.
86'
Odražený míč si na levé straně našel Calhanoglu, ale byl zablokovaný. AC má aut pro Rodrígueze.
85'
Veretout si zastavil míč na středu vlastní poloviny před Cutronem, ale domácí celek udělal velkou chybu v první fázi svého útoku, takže hraje Kessié.
84'
Kessié poslal míč zleva proti třem hráčům pouze do jednoho z mužů ve fialovém, do rozehrávky se posléze zapojili Laurini či Sportiello.
84'
Calhanoglův centr odvrácen bez větších problémů z jedničky z vápna. Následně pokračuje ještě křížem na levou stranu Bonucci.
83'
Eysseric fauloval Montoliva, takže standardní situace pro hosty z celkem zajímavé pozice, kdy je u balonu Calhanoglu a Suso.
83'
Suso přenechal standardku pravačce svého spoluhráče, proti níž zasáhl hlavou na přední tyči fotbalista v domácím dresu.
82'
Suso unikal po pravé straně a při snaze o přehození míče na levou nohu, jej fauloval Veretout (FIO), za což byla udělena žlutá karta.
82'
Obrana AC byla rozpohybovaná, jenže domácí hráč trefil svým centrem z levé části vápna Calabriu.
81'
Montolivo zachytil pas soupeře, ale nevyužil toho ke spolupráci a přechodu do hry s Calhanogluem stojícím na polovině hrací plochy.
80'
Silva byl na levé straně aktivní směrem dopředu, ale ve spolupráci s Montolivem ani nezakončil na Sportiella, takže rozehrává Laurini proti noze Badelja.
80'
Domácí celek rozehrával Laurinim po pravé straně, ale vyplynula z toho pouze fatální chyba jiného hráče.
79'
Domácí celek přetáhl hru křížem na pravou stranu k Chiesovi, jehož centr byl sražený, ale Fiorentina má k dispozici alespoň aut, kdy se nabízí Laurini.
79'
Následuje Badeljova ztráta na pravé straně proti Calhanogluovi a aut pro AC z vlastní poloviny.
78'
Simeone nebyl nebezpečný zprava a nahrával pod sebe Laurinimu, následně přišel nepřesný centr přes Calhanoglua.
78'
Badelj faulovaný na pravé straně na vlastní polovině, domácí celek rozehrál nakrátko s Laurinim.
77'
Rodríguez vzal aut zleva z vlastní poloviny, na polovině hřiště poté selhala spolupráce Silva – Cutrone.
76'
Calabria neuspěl zprava na polovině hrací plochy a právě proto domácí celek vhazuje.
76'
Badeljův pokus ze střední vzdálenosti z osy hřiště šel výrazně nad branku.
74'
AC Milán právě vstřelil branku!
Dva domácí hráči nechali z pravé části vápna zakončit svého soupeře. Načež na zadní tyči vyrazil Sportiello míč pouze před sebe a HAKAN CALHANOGLU dorážkou zblízka zleva do pravého horního branky srovnal na 1:1.
73'
Cutrone centroval zleva, ale jeho spoluhráč byl následně ve vápně zablokovaný.
73'
Théréau presoval proti Romagnolimu, následně vhazuje zprava z vlastní poloviny Calabria.
73'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Germán Pezzella, přichází Vitor Hugo.
72'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází André Silva.
71'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Théréau nahrával křížem na levou stranu- Biraghi odcentroval přes Calabriu na přední tyč. GIOVANNI SIMEONE poslal hlavou z výskoku do levé poloviny branky Fiorentinu do vedení. 1:0.
70'
Několik fotbalistů si zahrálo hlavou na polovině AC až na pravé straně zklidnil hru Chiesa a pokračuje Théréau či Laurini.
70'
Nakonec aut zřejmě pro Lauriniho, ale opět ani centr a ani zakončení na Donnarummu, který nezasahoval, jelikož dobrou pozici odvedl Rodríguez z postu levého beka.
69'
Rodríguez šel po levé straně do dvou hráčů, kdy jedním z nich byl Chiesa. Držení balonu na vlastní polovině v podání AC ovšem i tak trvá.
69'
Rychlá domácí souhra po levé straně, jenže Fiorentina ani neodcentrovala a ani nevystřelila na Donnarummu.
68'
Velice špatná rozehrávka hostů, takže domácí celek disponuje autem zadarmo z poloviny AC.
67'
Myšlenka sice dobrá, ale Théréau nedosáhl na křižný míč v pravé části vápna, rozehrávat bude od vlastní branky Donnarumma.
67'
Donnarumma nahrával na střed Bonuccimu, jehož kříž nemohl na levé straně zpracovat Calhanoglu.
66'
Hostující celek měl postupný útok po levé straně, ale zatím vytěžil pouze aut blízko vápna soupeře, kdy vhazoval Rodríguez na nohu Bonaventurovi.
66'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Valentin Eysseric.
66'
K vidění byl další ofsajd domácích.
65'
Laurini zprava vystoupil proti Bonaventurovi, načež AC uspěchalo svojí útočnou fázi, takže si zahrál Sportiello.
65'
Fiorentina nakopla míč neideálně po levé straně, takže balon chytil pevně do náruče ve velkém vápně Donnarumma.
65'
Domácí celek chystá své druhé střídání v tomto zápase.
64'
Stopeři Fiorentiny a Sportiello rozehrávali na levou stranu, kde ovšem souhra dalších tří hráčů skončila tak, že Chiesa byl v ofsajdu před Calabriou.
63'
Kessié počkal na pravé straně na spoluhráče. Následně Cutrone nebyl úspěšný na hranici vápna, navíc pískaný ofsajd.
62'
Laurini nevzal míč Bonaventurovi, a tak pokračoval útok hostů po levé straně, kdy nakonec z šestnácti metrů napálila noha Calhanoglua jednoho z bránících fotbalistů ve vápně.
62'
Celkem dobrá komunikace Romagnoliho s Donnarummou, který následně vyhodil míč křížem na pravou stranu, jenže AC mělo špatnou přechodovou fázi s Kessiém.
61'
Laurini poslal míč po pravé straně pouze do bránícího hráče, ale Fiorentina má alespoň aut již z poloviny AC.
61'
Cutrone svedl souboj jeden na jednoho v pravé části, ze kterého odešel jako poražený, takže vhazuje Fiorentina kousek od vlastního vápna.
60'
Veretout kopal roh zprava a naservíroval míč na střed vápna, kde přišlo zakončení zřejmě Théréaua mimo tři tyče.
60'
Simeone nejprve zastavil míč na polovině hřiště. Posléze Calhanoglu na poslední chvíli odehrál míč proti Chiesovi na pravé straně, jinak by to byla pro Donnarummu složitá pozice.
59'
Bonucci se rozhodl pro akci po pravé straně, kde Kessié nalezl svým centrem pouze náruč Sportiella na středu malého vápna.
58'
Simeone vypálil zleva po zemi na zadní tyč hodně nepřesně, takže domácí celek nevyužil ztráty Susa z předchozí akce a Donnarumma zapsal rutinní zákrok do koše.
58'
Donnarummova pravačka vrátila míč na levou stranu, kde Calhanoglu oslovil spoluhráče křížem, ale tím pádem také šance AC skončila.
57'
Laurini se chopil rozehrávky na pravé straně, kde také pomezní rozhodčí viděl Chiesu v ofsajdu při seběhu mezi Rodrígueze a Calhanoglua.
56'
Suso a Kessié si na pravé straně nerozuměli na hranici vápna, načež vidíme rychlý přechod domácích do útoku.
56'
Montolivo křížem na pravou stranu, kde pokračoval Kessié a další fotbalisté. Až na přetažený centr nedosáhl v levé části vápna Calhanoglu.
55'
Romagnoli tělem zleva bránil Théréaua, takže Donnarumma přikryl míč do koše a začal akci AC, která ovšem netrvala moc dlouho.
55'
Biraghi odcentroval zleva svojí levačkou a Simeone umístil balon nad branku, Donnarumma natahoval pravou ruku, ale nemusel jí použít k zákroku.
54'
Laurini nahrával na pravou stranu Benassimu. Následně ruku k dílu na hranici vápna přiložil Chiesa, jenže uvidíme pouze výkop od branky v podání Donnarummovy pravačky.
54'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gil Bastiao Dias, přichází Federico Chiesa.
53'
Domácí dlouhý aut zleva letící na přední tyč, následně v pravé části vápna zakončil vedle přední tyče Dias v souboji s bránícím fotbalistou.
53'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Hakan Çalhanoğlu.
52'
AC bude střídat a na hřiště se za malý moment podívá Calhanoglu.
52'
Bonaventura kopal roh zleva pravačkou, ale pro balon na zadní tyči vyskočil Sportiello.
51'
Sportiello nakopl míč na pravou stranu, kde sklepl míč prsama Rodríguez. AC posléze zakončovalo Montolivem z hranice vápna, ale Sportiello rukama zakročil.
50'
Dias na pravé straně podražený Bonaventurou na polovině hostů, takže rozehrávka nakrátko pro Lauriniho nahrávkou pod sebe na Pezzelu.
50'
Kessié si pokryl míč na pravé straně zhruba na polovině hřiště, následovat bude aut zřejmě pro Calabriu.
49'
Lauriniho aut zprava dolétl k Veretouti. Načež akce domácích skončila tím, že na levé straně prohrál Biraghi souboj jeden na jednoho s Calabriou.
49'
Rodríguez vhodil míč do hry zleva z poloviny hřiště. Posléze Sportiello dobře komunikoval s vlastními beky, takže z vápna nemohl zakončit Bonaventura.
48'
Veretout chybu na polovině hřiště neudělal, a tak z toho byl míč na pravou stranu k Laurinimu, který se ovšem neprosadil proti Montolivovi.
47'
Dias přihrával zprava na střed, Badelj před Bonaventurou pálil k levé tyči, kde pravou rukou zasáhl vynikajícím zákrokem Donnarumma.
47'
Théréau napadal rozehrávku AC. Následně hostující celek sáhl na pár sekund k útoku po pravé straně.
46'
Sportiello zahájil útok domácích. Cutrone neměl moc šancí na úspěšný presink a tak z toho byl křižný balon na pravou stranu na polovinu AC k Diasovi.
46'
Dias fauloval na vlastní polovině Rodrígueze unikajícího po levé straně, načež nakrátko rozehrál Bonaventura.
46'
AC mělo výkop druhého poločasu.
46'
Po prvním poločase tedy 0:0. Nepatrně lepší byl domácí celek. Hostující mužstvo si nevypracovalo žádnou větší příležitost. Celkem to bylo nudných pětačtyřicet minut hry. Poměrně dobrý výkon podává Bonucci, na druhé straně je aktivní Veretout. Většina akcí Fiorentiny vede spíše přes levou stranu. Za zmínku také stojí fakt, že Romagnoli mohl klidně být vyloučen, jenže dostal žlutou kartu za faul na Simeoneho, za což mohl být rád.
45+1'
45+1'
Nejprve centr na střed vápna, kde nemohl uspět hlavou ze záklonu Dias, následně zakončení zprava vedle přední tyče.
45+1'
Veretout centroval zleva na zadní tyč, kde Donnarumma vytáhl zakončení hlavou a následně nemohl dorážet Théréau.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje!
45'
Calabria vhazoval zprava z vlastní poloviny, ale míč už má na své noze na polovině hřiště Dias.
45'
Po hlavičkovém souboji Théréaua a Kessiého šla akce domácích po levé straně, kde jsme viděli zásah Bonucciho.
44'
Po rozehrávce Donnarummy na levou stranu odehrál Pezzela míč šikovně do Boriniho, takže vykopává od vlastní branky Sportiello svojí pravačkou.
44'
Jednalo se o nepřesný centr směrem do pravé části vápna AC, kde se k míči nedostal Benassi.
43'
Standardní situace zleva pro levou nohu Biraghiho.
43'
Kessié zprava napadal Veretouta. Ten zvolil jistotu až v levé části hřiště chtěl hrát Biraghi.
42'
Astori držel míč na polovině hřiště s Veretoutem. Posléze přišel rychlý míč na levou stranu, kde byl o sekundu dříve Donnarumma než Simeone, jinak hořelo před brankou AC.
41'
Veretouta pravačka pálila ze středu z dvaceti metrů do zdi, takže zásah Donnarummy jsme nezaregistrovali.
40'
Simeone stále leží na hrací ploše, zatímco domácí hráči dávají najevo nespokojenost s tím, že Romagnoli není v kabině.
39'
Romagnoli (AC) podrazil Simeoneho, který by jinak šel zcela sám na Donnarummu, tady může být hostující hráč ještě rád za žlutou kartu.
38'
Romagnoli a Rodríguez natáhli hostující kombinaci až z toho byla chyba na polovině hřiště a rychlý kontr.
38'
Calabria a Suso se chtěli prosadit zprava, proti čemuž použil dovolené prostředky Biraghi, i tak aut pro AC.
37'
Faul na Rodrígueze, který jde za Bennassim z kategorie útočných a bude se tak hrát proti Fiorentině.
37'
Sportiello nahrával na levou stranu k Astorimu, kde zapojil do rozehrávky svého spoluhráče proti presujícímu Cutronemu.
36'
Kessié se snažil zprava presovat proti Veretoutovi až domácí celek jednal celkem zbrkle v útočné fázi, takže snadná práce pro Donnarummu.
35'
Domácí celek několik pokusů hostů zablokoval až si stoupl do ofsajdu na pravé straně při křižném míči zřejmě Bonucci.
35'
Biraghi zasáhl proti Susovi a bude se kopat roh zprava proti domácím.
34'
Biraghi odstartoval na polovině hřiště akci svého týmu s Astorim až domácí celek vedl převážnou část své útočné snahy po pravé straně, avšak bez zakončení.
34'
Vypadalo to, že Biraghiho levačka bude přetažená, v pravé části vápna se poté nedostali ke střele Benassi a ještě jeden domácí hráč.
33'
Calabria na levé straně běžel za Théréauem. Ten šel k zemi. Vše bez karty, ovšem se standardní situací pro domácí celek.
32'
Suso po souboji s Veretoutem v pravé části hřiště neprověřil žádným způsobem Sportiella.
32'
Biraghi odcentroval zleva přes Calabriu, ale vše vyřešil hostující hráč hlavou na bližší tyči, balon posléze měl na noze Bonucci.
31'
Rodríguez napálen při centru zprava, Fiorentina má díky této skutečnosti aut blízko vápna AC.
31'
Calabria centroval zprava na přední tyč, kde vyskočil fotbalista v domácím dresu a hlavou odklidil balon mimo šestnáctku, AC nikterak nezakončilo svojí akci na branku Fiorentiny.
30'
Rodríguez si při rozehrávce zleva kryl míč proti Benassimu. Chvílemi to vypadalo, že by chtěl faul svého protihráče, ale opak byl pravdou.
30'
Fiorentina je v kontextu celého zápasu mužstvem, které drží více balon na svých kopačkách.
29'
Pezzela nadále držel soupeře pod tlakem až jsme opět viděli zasahujícího Calabriu, který ve spolupráci s Kessiém rozehrál krátkou akci hostů.
29'
Fiorentina sevřela AC dlouhou kombinací, kdy nakonec zasáhl zprava Calabria proti Biraghimu.
28'
Biraghiho centr zleva nebyl o moc lepší, ale na balonu je v tuto chvíli Veretout ve stejné části hřiště proti Kessiému.
28'
Hostující hráč sice zvládl souboj jeden na jednoho na levé straně, jenže z otočky připravil míč pouze do náruče Sportiella, navíc ve vápně protivníka nebyl nikdo z fotbalistů AC.
27'
Nepřesná domácí akce po pravé straně skončila třetím ofsajdem v zápase pro Fiorentinu, míč poté poslal zpět do hry na hranici svého vápna Donnarumma.
27'
Při centru zleva nehrál bránící fotbalista AC rukou, což si domácí fotbalisté nemysleli a ihned vše reklamovali u hlavního rozhodčího.
26'
Už ne, protože Simeone byl v pravé části hřiště na polovině hostů v zámezí s míčem a vhazuje tak právě Rodríguez.
26'
Nakonec se dotkl balonu při rozehrávce a přihrávce zprava také Sportiello a přihrával na nohu Astoriho, načež na balonu stále Fiorentina Simeonem proti Rodríguezovi.
25'
Zřejmě Suso fauloval, takže následuje rozehrávka domácích fotbalistů na levé straně s Veretoutem proti Kessiému.
25'
Simeone nemohl pokračovat na hranici vápna v útoku po pravé straně, takže se hostující celek vydal na zteč dvojicí Kessié – Suso zhruba na polovině hrací plochy.
24'
Centr zleva spadl do náruče Sportiella, na dorážku ani nebyl připravený nikdo z hostujících hráčů, takže rozehrávku následně vzal na své nohy Astori.
23'
AC poznalo důraz protivníka na polovině hřiště, takže se do debaty s hlavním rozhodčím zapojil Bonucci. Standardní situaci rozehrál křížem na levou stranu právě kapitán milánského mužstva.
23'
Domácím vůbec nesedl přetažený centr zleva, což byla výhoda pro Rodrígueze, který se chopil rozehrávky přes bránícího Benassiho.
22'
Na nějakou větší šanci zatím čekáme. Jak už bylo řečeno, tak oba týmy svádí vyrovnanou partii. Víc kontaktů s balonem měl spíše Donnarumma než Sportiello.
22'
Jenže i soupeř chyboval a k zakončení na Donnarummu se nedostal, takže rozehrávku bere zprava Calabria a hledá Cutroneho, kterého brání Astori.
21'
Hostující pravačka odkopla míč pryč z vápna, ale následovala chyba AC na polovině hřiště při přechodu do útoku.
21'
Dias nebyl úspěšný jeden na jednoho zprava, ale domácí celek pokračuje nadále v tlaku před Donnarummou, kdy se hraje pár metrů od vápna AC.
20'
Domácí celek chtěl ohrozit Donnarummu a začal svojí akci výměnou balonu na polovině hřiště, kde si své odehrály v rozehrávce Astori či Badelj.
20'
Calabria chtěl zprava zrychlit hru přihrávkou na Kessiého, což se mu nepovedlo, navíc vhazuje Fiorentina z vlastní poloviny.
19'
Calabria přihrával zprava na střed Susovi, ten byl faulovaný, rozhodčí nechal výhodu a AC je stále na polovině soupeře i s Romagnolim.
19'
Po centru zprava v podání Lauriniho na střed vápna poslal balon hlavou nad branku Veretout v souboji s bránícím fotbalistou.
18'
Zatím vyrovnaný zápas, kdy ani jeden z týmů nemá žádnou výraznější převahu.
17'
Hostující celek kombinoval na polovině hřiště s Kessiém až dostaly míč na hranici vápna na levé straně Borini na paty, čímž skončily šance milánského celku na ohrožení Sportiella.
17'
Tlak domácích byl ukončen centrem na zadní tyč zprava, kde čekal Donnarumma.
16'
Míč se odrazil na hranici vápna ke Kessiému, ale ten nezakončil. Z kontru poté pravačkou odcentroval zleva Veretout přes Montoliva.
15'
Roh zprava pro hosty.
15'
Hostující celek je nadále na tahu při svém postupném útoku po pravé straně, kdy hlavní roli hlavě, kdy hlavní roli hraje Calabria, Suso a Kessié.
14'
Zajímavý centr na přední tyč, kde Théréau svedl souboj zřejmě s Montolivem, AC pokračuje autem z poloviny domácích v podání Calabrii.
14'
Centr Cutroneho zprava zablokovaný, ale hostující celek bude alespoň kopat roh.
14'
Rozpaky domácích fotbalistů na vlastní polovině dostaly hostující celek prakticky zadarmo k autu a rozehrávce přes dvojici Donnarumma – Bonucci.
13'
Cutrone byl při centru zprava pohlídaný v šestnáctce domácích, takže nemohl nikterak prověřit Sportiella.
12'
Rodríguez vzal aut zleva z poloviny domácích. Posléze balon směřoval na druhou stranu k Susovi a Rodríguezovi, čehož využil Kessié k aktivitě nedaleko vápna soupeře.
12'
Bonucci přihrával na pravou stranu na Calabriu, následoval balon na Susa na polovině hřiště, jenž byl faulovaný Biraghim, vše ovšem obejde bez žluté karty.
11'
Sportiello rozehrával na levou stranu, kde si balon na vlastní polovině zastavil Biraghi a domácí celek pokračoval dlouhým balonem na Simeoneho do ofsajdu na osu hřiště zleva.
10'
Montolivo hrál pod sebe na Romagnoliho, domácí celek vysunul svůj presink až bez větší námahy získal balon na své kopačky.
9'
Bonucci udělal chybu v obraně, čehož nevyužil Théréau a Benassi, jelikož druhý jmenovaný domácí fotbalista zahrál na polovině AC rukou.
9'
Théréau a Veretout zdvojili Calabriu při snaze o akci zprava, vhazovat bude Fiorentina z poloviny hrací plochy.
8'
Biraghi nahrával zleva pod sebe na Badelja. AC se posléze ubránilo sebráním balonu jednomu z domácích fotbalistů, kdy Donnarumma nebyl pod větším tlakem a zasahovat nemusel.
8'
AC zkusilo dlouhý míč na hrotového útočníka, ale ten odcentroval zleva z úhlu výrazně mimo nebezpečnou zónu pro domácí celek.
7'
Simeone byl na levé straně před Calabriou v ofsajdu, balon pro AC.
6'
Donnarumma oslovil při rozehrávce Bonucciho. Následná akce po levé straně skončila tím, že se Cutrone neprosadil z vápna proti bránícímu fotbalistovi, takže zasáhl do koše bez problémů Sportiello.
6'
Domácí celek kombinoval na polovině hostů až Astori nakopl nepřesně balon na hranici vápna, další šanci měl zprava Laurini, ale jeho centr dopadl do náruče Donnarummy na zadní tyči.
5'
Zatím jsme neviděli jedinou střelu na jakoukoliv branku. Momentálně začíná akci stoper domácích.
4'
Borini se zleva nedostal přes Lauriniho, takže Fiorentina mohla udeřit po pravé straně, jenže AC zachytilo útok již na polovině hrací plochy, načež si zahrála noha Sportiella.
4'
Hostující celek vedl svojí akci po levé straně, ale na hranici vápna došlo ke zpomalení hry, i tak je Fiorentina nadále v pozici bránícího týmu.
3'
Romagnoli vyhrál souboj jeden na jednoho z postu levého beka a míč šel od protihráče do zámezí, poprvé bude od vlastní branky vykopávat pravačka G. Donnarummy.
2'
Rozehrávka AC nebyla komplikovaná. Nakonec Bonucci nakopl míč na polovinu hrací plochy, míč se k němu odrazil a hosté se nedostali na území Fiorentiny.
2'
Calabria vhazoval zprava z vlastní poloviny, ale míč posléze AC sebral Théréau, jenže ani on nevystřelil ze střední vzdálenosti na G. Donnarummu.
1'
Astori rozehrával, Cutrone presoval proti Pezzelovi až akci přerušil svým obranným zákrokem zleva Romagnoli.
1'
Domácí celek měl výkop zápasu, ale na křižný balon nemohl dosáhnout na levé straně Théréau.
1'
Rozhodčí Banti si k sobě přivolal oba kapitány, takže Bonucciho a Astoriho.
Domácí celek navlékl fialové dresy, hostující mužstvo by mělo hrát v bílém. Oba týmy už jsou na hrací ploše.

ACF Fiorentina: Sportiello – Laurini, Ge. Pezzella, Astori (C), Biraghi – Veretout, Badelj, Benassi – Bastiao Dias, Simeone, Théréau.
Náhradníci: Cerofolini, Drągowski – Milenković, Ca. Sánchez, Saponara, Eysseric, Olivera, Cristóforo, Chiesa, Lo Faso, Babacar, Hugo.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Bonucci (C), A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Montolivo, Bonaventura – Suso, Cutrone, Borini.
Náhradníci: Gabriel, An. Donnarumma – André Silva, Çalhanoğlu, G. Gómez, C. Zapata, Biglia, Musacchio, Antonelli, Zanellato, Gabbia, Locatelli.

Rozhodčí: Banti – Vivenzi, DI Iorio.
AC Milán
Hosté mají za sebou vyhrané derby s Interem, když porazili svého rivala 1:0 po prodloužení v rámci čtvrtfinále Coppa Italia, ve kterém jediný gól padl ve 105. minutě díky Cutronemu.

V hostujícím dresu by neměla chybět vynikající levačka záložníka Susa, stejně tak na pozici stopera by měl hrát kapitán Bonucci, jenž přišel před sezonou z Juventusu...

AC v lize hodně tápe. Již dva zápasy nevstřelilo branku. Neuspělo překvapivě na hřišti Verony 0:3, stejně tak doma s Atalantou 0:2. Hlavně ve venkovním utkání měl soupeř vynikající produktivitu, když pouze čtyřikrát prověřil G. Donnarummu v brance milánského celku.
ACF Fiorentina
Domácí celek vstupuje do dnešního mače v pozici mírného favorita. V tabulce italské ligy jej najdeme na osmé pozici, když po osmnácti odehraných zápasech má zapsaných šestadvacet bodů. Naposledy porazil venku Cagliari poměrem 1:0, když se jakožto jediný prosadil v 82. minutě Babacar po nahrávce Chiesy. V závěru dohrával soupeř o desíti, když Joao Pedro vyfasoval přímou červenou kartu.

Následně vypadla Fiorentiny v týdnu ve čtvrtfinále Coppa Italia, když prohrála 0:1 na hřišti Lazia Řím gólem z šesté minuty.

Jestli někoho můžeme zmínit v dresu domácích fotbalistů, tak zřejmě Babacara, což je borec s parádním tahem na branku a měl by být velkým nebezpečím pro AC.
Vzájemné zápasy
AC - FIO 2:1
FIO – AC 0:0
AC – FIO 2:0
FIO - AC 2:0
FIO - AC 2:1
Hezké odpoledne! V rámci 19. kola Serie A se od 12:30 zaměříme textovou podobou na souboj ACF Fiorentina – AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62