Serie A - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Bologna - 11. února 2018   15:00

Inter Milán
2' Éder (Brozović) • 63' Karamoh (Rafinha)
2:1
(1:1)
Bologna
25' Palacio
Inter Milán
Handanovič (C) – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda (46. Lisandro López), Cancelo – Vecino, Valero – Karamoh (73. Gagliardini), Brozović (59. Rafinha), Perišić – Éder.
P. Valeri – D. Bindoni, S. Longo
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Bologna
Mirante (C) – M'Baye, G. González, De Maio, Masina – A. Poli (72. Torosidis), Pulgar, Džemaili – Orsolini (66. Falletti), Palacio, Di Francesco (81. Avenatti).

Díky za pozornost, přeji hezký zbytek víkendu a na shledanou.
Po velkém boji se favorit zápasu raduje z hodně hubené a vydřené výhry, Inter se po druhém vstřeleném gólu soustředil spíše na obranu a šancí tak k vidění už mnoho nebylo. Pro hosty byla situace na srovnání ztížena dvojím vyloučením.
90+10'
90+9'
Už se nastavuje dost přes čas, hosté to ještě zkouší, ale bez dvou hráčů je velice složité něco vymýšlet.
90+6'
Domácí vyrazili do otevřené obrany soupeře, ale jejich přečíslení k šanci nakonec nevedlo.
90+5'
Červenou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC), který ukázkově šlápl soupeři na nohu. Jednalo se zřejmě o Lisandra Lópeze, pro kterého to mohlo skončit hodně nepříjemným zraněním.
90+4'
Rozhodčí jde překontrolovat video, aby zjistil, zda se nejednalo o faul a případně dodatečně neudělil karetní trest.
90+3'
Hra je přerušena, na trávě zůstává ležet jeden z hráčů Interu.
90+2'
Domácí chybovali a soupeř vyrazil do brejku, Džemaili však nejprve uklouzl na trávníku a pak už nedokázal míč vybojovat zpět.
90+1'
Nastavují se ještě čtyři minuty.
90'
Rafinha si vynutil faul a jeho celek může v klidu šetřit cenný čas.
89'
Domácí se míč v podstatě už jen zbavují a brání svůj těsný náskok.
88'
Vypadalo to, že Bologna bude rozehrávat roh, avšak rozhodčí nakonec nařizuje odkop do brány.
87'
Palaciovi se podruhé vyrovnat nepodařilo, jeho přízemní střelu k bližší tyči stačil domácí gólman vyrazit na roh.
86'
Míč skončil u Handanoviče, který zahrál na nervy domácím fanouškům, klička soupeři nakonec vyšla.
85'
Domácí rozehrají roh, avšak k rohovému praporku se žádnému hráči nechce.
84'
Hlavní arbitr ani po shlédnutí záznamu na verdiktu nic nemění, penalta se kopat nebude.
83'
Hosté reklamovali hru rukou v pokutovém území a rozhodčí se nakonec půjde podívat na video.
82'
Domácí drží hru daleko od své brány, hosté sice jsou u míče, ale soupeř jim nedovolí dostat se dál než k půlící čáře.
81'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Felipe Avenatti.
80'
Žlutou kartu dostává Danilo D'Ambrosio (Inter Milán).
79'
Faulem se na druhé straně provinil i domácí celek, moc kvalitní hru v posledních minutách opravdu nevidíme.
77'
Džemaili vystihl chybu v domácí obraně, místo zakončení ještě centroval na nabíhajícího Fallettiho, jenž si však pomohl faulem.
75'
Teď si pro změnu na své půlce přihrávají hosté, avšak ti by se měli spíš pokoušet o útok, třebaže hrají v oslabení.
73'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Roberto Gagliardini.
72'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Vasilis Torosidis.
71'
Domácí trochu uklidnili hru a přihrávají si na své polovině. Je jasné, že se jim dýchá lépe, když čas hraje v jejich prospěch.
68'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ibrahima M'Baye (Bologna FC) a to zcela po zásluze. Dobře si vědom toho, že na svém kontě už jednu žlutou kartu má, zcela bez bázně počastoval skluzem unikajícího Rafinhu a možná samotný zákrok by mohl být rovnou na červenou, ale na žlutou minimálně. Za tohle nemůže M´Baye rozhodně čekat pochvalu.
67'
Nepřesný pas hostujícího mužstva končí u Handanoviče, jenž si ve 2. poločase ještě pořádně nesáhl na míč.
66'
Krásnou souhru domácích zakončoval znovu Karamoh, který se zjevil na pravé straně sám před brankářem, ovšem jeho přízemní střelu stačil Mirante vyrazit. Už to mohlo být o dva góly.
66'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází César Falletti.
64'
Žlutou kartu dostává Ibrahima M'Baye (Bologna FC).
63'
Inter Milán právě vstřelil branku!
YANN KARAMOH pořádně rozjásal domácí publikum, když naběhl před pokutové území soupeře a tvrdou ranou k pravé tyče hostující brány vrátil vedení svému mužstvu. Mirante se natahoval co to šlo, leč marně.
60'
Nepřesná souhra milánských hráčů vede k další ztrátě míče, z hlediště se ozývá pískot nespokojených fans.
59'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Rafinha.
57'
D'Ambrosio nejprve špatně centroval a následně fauloval, hlavní kouč chystá druhé střídání.
56'
Tohle trochu zavánělo rukou hostujícího hráče v pokutovém území, rozhodčí však stál hodně blízko a nechal ve hře pokračovat.
55'
Nyní si počínal zle Brozović, který trefil míč hodně špatně a zamířil vedle vzdálenější tyče. Inter je sice aktivní, ale zakončení vázne.
54'
Perišić se do zakončení nedostal, těsně před ním odvrátil míč skluzem do bezpečí jeden z hráčů hostů.
52'
Domácí rozehráli další z mnoha rohových kopů, následně se však provinili faulem, takže z nadějné akce tentokrát není nic.
48'
D´Ambrosio byl blízko k tomu, aby svému mužstvu vrátil vedení, po jeho hlavičce však zachránilo hostující celek břevno. Teď měla Bologna velké štěstí, zatímco Inter obrovský kopec smůly.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Miranda, přichází Lisandro López.
46'
Domácí se dostali do rychlého vedení, avšak žádnou další velkou šanci si už nevytvořili. Naopak hosté po chybě jejich obránce z první střely na bránu dokázali vyrovnat a nerozhodný stav udrželi až do přestávky. Kdo se bude nakonec radovat?
45+1'
45+1'
Nastavuje se minuta.
45'
Už poněkolikáté se hráči Interu dožadovali odpískání pokutového kopu, avšak jejich přání není vyslyšeno.
43'
Masina v poslední chvíli odehrál míč do autu a zabránil tak šanci soupeře.
40'
Domácí vyrazili do přečíslení, Karamoh nepříliš dobře centroval, ovšem jeho tým rozehraje roh.
38'
Ani rohový kop nepřinesl Interu žádnou šanci, třebaže domácí v posledních minutách zvýšili aktivitu.
37'
Domácí se dožadovali penalty, ale hra pokračuje.
36'
Perišić v tísni mířil jen do rukavic hostujícího gólmana.
35'
Orsolini chtěl střílet z velké dálky, ovšem trefil jen protihráče. Poté si však vynutil faul a jeho tým tak u balónu zůstává.
34'
Teď už to bylo o trochu lepší, Mirante musel zasáhnout, ale mnoho práce neměl.
33'
Perišić střílel hodně nepřesně po zemi, za což sklidil pískot nespokojeného publika.
31'
Džemaili se snažil individuálně projít kolem několika protihráčů, avšak o míč přišel kousek za středovou čárou.
29'
Nepřesný pas na druhé straně končí u Handanoviče, ten sebral míč do náruče a pak rozehrál na krátko.
28'
Hosté však míč odvrací, aniž by si domácí vytvořili nějakou šanci.
28'
Rohový kop pro Inter.
25'
Bologna právě vstřelila branku!
V podstatě z ničeho je srovnáno, hosté z první rány na bránu skórují. RODRIGO PALACIO si zpracoval mí ze vzduchu, dostal se na pravou stranu pokutového území a tvrdou ranou ke vzdálenější tyči nedal Handanovičovi šanci.
24'
Orsolini se zapomněl za obranou Interu a je odmáván ofsajd.
22'
Hosté špatně vyřešili útočnou akci, Masina nezpracoval nepřesnou přihrávku a domácí budou vhazovat.
20'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Palacio (Bologna FC).
20'
Znovu zůstává Éder po faulu ležet na zemi a tentokrát už to karta bude.
19'
Ztečovaný míč končí i Miranteho, ten jej sebral do rukou a rychle rozehrál.
18'
Orsolini si v souboji o míč počínal až příliš směle, na žlutou to sice nebylo, ale faul více než zřetelný. Hostující hráči se tak musí stáhnout na svoji polovinu.
17'
Střelec zatím jediné branky Éder byl nepříjemně atakován protihráčem, který klidně zasluhoval žlutou kartu, k té rozhodčí zatím nesahá.
15'
Kapitán Interu celou situaci pohlídal a míč chytil do rukou.
15'
Vše může změnit rohový kop.
13'
Hosté se zatím k bráně Interu vůbec nedostali a nejinak tomu je i nyní, kdy pokazili přihrávku a o míč opět přišli.
11'
Brozović se málem zapsal mezi střelce, po Cancelově centru před bránu však končí jeho hlavička vedle bližší tyče.
8'
Di Francesco se sice snažil co to šlo, ale míč na hrací ploše neudržel. Rozehrávat bude Handanovič.
7'
Karamoh se daleko s míčem nedostal, jeho tým bude vhazovat aut kousek za středovou lajno.
5'
Sice hodně těsný, ale přeci jen správně odmávaný ofsajd zastavil domácí tým.
2'
Domácí jdou rychle do vedení. Brozović ještě stačil dostihnout míč před brankovou čárou, poslal jej k hostující svatyni, kde obránce nepokryl ÉDERA, který skluzem poslal míč po zemi ke vzdálenější tyči, kam Mirante nemohl dosáhnout.
1'
Zajímavosti

Inter remizoval v posledních pěti duelech, podaří se mu dnes tuto sérii zlomit? V případě výhry by poskočil na 3. příčku před Lazio, které včera utrpělo třetí porážku za sebou, když prohrálo 1:4 s Neapolí.

Bologna pro změnu z pěti posledních zápasů vybojovala jediné vítězství, ostatní duely prohrála.

Do dnešního zápasu povedou oba celky jako kapitáni jejich brankáři.

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Cancelo – Vecino, Valero – Karamoh, Brozović, Perišić – Éder.
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Lisandro López, Ranocchia, Santon, Dalbert, Gagliardini, Rafinha, Candreva, Pinamonti.

Bologna FC: Mirante (C) – M'Baye, G. González, De Maio, Masina – A. Poli, Pulgar, Džemaili – Orsolini, Palacio, Di Francesco.
Náhradníci: Santurro – Krafth, Helander, Ch. Keita, Torosidis, Á. Nagy, Krejčí, Crisetig, Falletti, Donsah, Destro, Avenatti.

Rozhodčí: P. Valeri – D. Bindoni, S. Longo.

Bologna

Hostům patří dvanácté místo s 27 body s relativně slušným náskokem před sestupovými pozicemi. Z jedenácti venkovních utkání si odvezli patnáct bodů za pět vítězství, ostatní duely mimo svůj stadion prohráli, vstřelili dvanáct gólů a šestnáct inkasovali. Naposledy podlehli 1:3 vedoucí Neapoli a venku prohráli podruhé za sebou. Nejlepším střelcem týmu je šestigólový Ital Simone Verdi, jenž je momentálně na marodce.
Inter Milán

Domácí jsou na čtvrté pozici s 45 body, o bod za třetím Laziem, avšak o bod před pátým AS Řím, páté místo už nezaručuje postup do Ligy mistrů. Z dvanácti utkání na svém hřišti vyhráli hráči Interu v sedmi případech, čtyřikrát brali bod za remízu a jen jednou soupeři podlehli, k tomu vstřelili třiadvacet gólů a deset inkasovali. V posledních duelech na svém hřišti se jim ale moc nedaří, na výhru čekají už čtyři zápasy, třikrát za sebou remizovali, dvakrát 1:1 a jednou 0:0. Argentinec Mauro Icardi, toho času na marodce, je s osmnácti góly nejlepším střelcem klubu a druhým nejlepším kanonýrem celé ligy.
Dobrý den, dohrávku 24. kola nejvyšší italské fotbalové ligy dnes obstará šest zápasů, první začíná krátce po poledni, většina pak v 15:00, což je také případ souboje mužstev z vrchní a spodní části tabulky, a sice Interu Milán a Bologně. Favorit je více než zřejmý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62