Janov - Milán | ONLINE | 11.3.2018 18:00 | Serie A 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Milán - 11. března 2018   18:00

Ukončeno
Janov
Janov
0:1
(0:0)
Milán
Milán
90+4' André Silva  (Suso)
Janov
Sestavy:
Perin – Biraschi, Spolli, E. Zukanović – Lazović, L. Rigoni (74. Omeonga), Bertolacci, Hiljemark, Laxalt – Galabinov (75. Lapadula), Panděv (81. Bessa).
Náhradníci:
Lamanna, Zima – Lapadula, Rossettini, El Yamiq, Migliore, Bessa, Rosi, P. Pereira, Omeonga, I. Medeiros, Rossi.
Milán
Sestavy:
G. Donnarumma – Borini, Bonucci, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Biglia, Bonaventura (80. Calabria) – Suso, N. Kalinić (60. Cutrone), Çalhanoğlu (68. André Silva).
Náhradníci:
Storari, An. Donnarumma – C. Zapata, G. Gómez, André Silva, Calabria, Musacchio, Montolivo, Antonelli, Cutrone, Locatelli.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:9.
Je konec! Dnešní utkání nakonec těsným vítězstvím AC Milán, které jedinou branku dnešního zápasu vstřelilo až z poslední akce. Do té doby jsme sledovali optickou převahu hostujícího celku, kterému se ale nedařilo přejít přes dobře hrající obranu soupeře.
90+5'
Konec zápasu.
90+4'
AC Milán právě vstřelil branku!
Neskutečné, hosté totiž z poslední akce skórují! Susova nabídka tentokráte našla hlavu ANDRÉHO SILVY, proti jehož hlavičce byl Perin krátký.
90+2'
Předchozí slova si vzal k srdci Kessié, jenž napřáhl zpoza pokutového území. Důrazná rána zaplula do rukavic Perina.
90+1'
I nadále sledujeme celkem drtivý nápor hostujících hráčů. Ti sice obléhají pokutové území, k žádnému zakončení se ale zatím nedostali.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
86'
Netrvalo dlouho a kulatý nesmysl se dostal zpět do moci italského brankáře. Perin tentokráte zvolil razantní odkop.
85'
Ani tentokráte se Susovi hezkým nadýchaným centrem nepodařilo nalézt žádného hráče v bílém kompletu. Perin bude moci vykopávat.
84'
Vypadá to, že domácím bude jednobodový zisk stači. Poslední minuty se totiž odehrávají výhradně na polovině Janova.
83'
Biraschi velmi dobře zapracoval směrem dozadu, kde za svá záda nepustil Silvu. Domácí hráč si vysloužil ovace stadionu.
82'
Hosté měli k dispozici jedinečnou pozici z přímého kopu. K balónu se postavil sám faulovaný, tedy Suso, jehož povedená rána jen o kousek minula bližší šibenici.
81'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Daniel Bessa.
81'
Pravé strana AC výrazně ožila. O aktivitu se stará především Suso, na jehož prudký centr nestačil reagovat Cutrone.
80'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Davide Calabria.
80'
Borini si navedl míč daleko od kopačky, avšak zřejmě ho ještě stačil odehrát na hrací ploše. AC si dokonce vybojovalo rohový kop.
79'
Žlutou kartu dostává Andrea Bertolacci (Janov CFC).
78'
Suso se opět pokoušel technickým stříleným centrem nalézt některého ze svých kolegů, tentokráte ale trefil hned prvního protihráče.
77'
Silva se po jednom ze svých prvních kontaktů s balónem pokoušel zbavit Zukanoviče, který ale směrem dozadu zafungoval na jedničku.
76'
Po hodně dlouhé kombinaci se do šestnáctky přiřítil Suso, jehož rána ke vzdálenější tyči nebyla vůbec přesná. Zřejmě se ještě jednalo o přihrávku.
75'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrej Galabinov, přichází Gianluca Lapadula.
74'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Stephane Omeonga.
73'
Zdá se, že fotbalisté AC konečně našli ten správný herní rytmus a v tuto chvíli nepůjčují soupeři balón. Hrací předmět má v moci Kessié.
69'
Jednoznačně nejaktivnější hostující hráč Bonaventura opět na nic nečekal a z osmnácti metrů prověřil Perina. Míč znovu směřoval doprostřed.
68'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází André Silva.
68'
Zdálo se, že Borini už nezastihl balón na hrací ploše, opak byl ale pravdou. Italský obránce dokonce vybojoval autové vhazování.
67'
Hiljemark se objevil v trochu nezvyklé pozici, odkud zkoušel poslat do šestnáctky vzdušný bochánek. S ním si ale poradila obrana hostů.
66'
Hra je nyní přerušena, neboť jeden z domácích má menší zdravotní problémy. Na scénu přispěchal lékařský personál.
65'
Dnes hodně nevýrazný Suso to zkusil individuálně, s jeho úmyslem ale počítal také Zukanovič. Následná Rodríguezova rána skončila u Perina.
64'
Faul na hranici žluté karty vytasil domácí Biraschi, jenž tvrdě sejmul k zemi Romagnoliho. Hlavní sudí ani tentokráte nebude žlutit.
63'
Zároveň se nám časomíra dostala za hodinu hry. V tuto chvíli se začíná do hry dostávat také hostující celek, jenž přežil kritické momenty.
62'
Bonaventura si hned několikrát naváděl balón ke střele, kterou nakonec poslal kousek vedle tyče. Perin opět nemusel zasahovat.
61'
Laxalt poslal na malé vápno nadýchaný centr, na který z jedničky reagoval Lazovič. Pohotová rána ale vystoupala do ochranné sítě.
60'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází Patrick Cutrone.
59'
Panděv se možná až příliš zbytečně snažil sólovat ve středu hrací plochy. Logicky tak přišel o hrací předmět a nyní s ním hraje soupeř.
58'
Milánský velkoklub se rozhodl uklidnit hru a v tuto chvíli sledujeme poklidnou rozehrávku na vlastní obranné polovině.
57'
Fotbalisté AC Milán prožívají v posledních minutách hodně šťastné chvíle. Vstup do druhého poločasu jednoznačně vychází lépe domácím.
56'
Neskutečné! Centr směřující k zadní tyči ještě vrátil před branu Rigoni, následně ale ve stoprocentní šanci selhal Zukanovič.
55'
Nutno dodat, že Rigoni se při zakončení skutečně nacházel v těsném ofsajdu. V tento moment určitě prospělo využití VAR.
54'
To jsou věci. Zdálo se, že domácí hráči konečně vstřelili branku, ta ale po dlouhé prodlevě nebyla uznána. Pokračuje se za bezbrankového stavu.
53'
Kessié si v souboji jeden na jednoho pomáhal nedovoleně a po faulu na Laxalta budou mít domácí k dispozici další volný kop.
53'
Před malým momentem se Borini neprezentoval zrovna přesvědčivým odvrácením míče, následně ale Bertolacci tvrdě napálil protihráče.
52'
Galabinov se s pořádnou dávkou štěstí dostal k míči, následně ale neuspěl proti Borinimu. I tak se bude konat autové vhazování pro domácí.
51'
Çalhanoğlu se snažil překvapit obranu soupeře, která proti jeho prudké nabídce stačila reagovat. Hra se přestěhovala ke středovému kruhu.
50'
Kalinič dokázal hezkou patičkou oslovit vedle stojícího Bigliu, který následně přeposlal balón k levé autové čáře.
49'
Na opačné straně to Kessié udělal proti početné přesile nejlépe, jak jen mohl. Nastřelil totiž napadajícího Zukanoviče, aut pro AC.
48'
Hned v úvodních vteřinách se k sympatickému zakončení dostal Panděv, který bohužel pro domácí mířil do náruče Donnarummy.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí. Ti budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou úvodní dějství, které nám přineslo hodně nezáživnou podívanou. Obě mužstva se nikam nehnala a k vidění byly zdlouhavé kombinace. O něco více aktivnější byli hosté, jenž měli optickou územní převahu.
45'
První poločas skončil.
45'
Çalhanoğlu měl za vápnem hromadu prostoru, i tak ale nártem zamířil těsně nad břevno. Perin nemusel vůbec zasahovat.
43'
Tak pozor! Hosté totiž dopravili míč do sítě, ten ale není uznán kvůli ofsajdu. To je obrovská škoda pro hosty.
42'
Bonaventura směřoval do rozhozené obrany, načež si na pravé straně vybral Kaliniče. Chorvatský útočník ale nezacílil mezi tři tyče.
41'
Biraschiho dalekonosný nákop stačil Panděv sklepnout pod sebe. Následně se míč dostal až k Laxaltovi, který pálil vysoko nad branku.
40'
Janov měl k dispozici rohový kop z levé strany. Balón se snášel na malé vápno, kde se nejvýše do vzduchu dostal Spolli. Hlavička ale skončila vedle brány.
39'
První poločas se nám pomalu a jistě blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Odpovědnost na sebe vzal Çalhanoğlu, jehož technický obstřel kolem zdi skončil v rukavicích Perina. Ten následně bude rozehrávat.
37'
Tohle bude velká šance pro hosty. Kalinič se chytrým manévrem dostal přes Bertolacciho, který kousek za šestnáctkou fauloval.
36'
Biglia si spustil své obranné povinnosti a hezkým a navíc čistým zákrokem obral Bertolacciho o balón. Milán ale opět zpomalil rychlý protiútok.
35'
Biraschi si nechtěl komplikovat život a místo toho přihrál zpět na obrannou polovinu. Posléze se domácí hráči dostalo k hranici šestnáctky.
34'
Obrázek hry se příliš nemění. I nadále je směrem dopředu aktivnější AC, avšak centrované pokusy zatím obraně soupeře nedělají problémy.
29'
Stále sledujeme celkem nezáživnou podívanou. AC povětšinu času volí zdlouhavé kombinace, které logicky nikam nevedou.
28'
Borini se ujal autového vhazování, načež si jako adresáta vybral Bonucciho. Zkušený zadák se následně rozhodl otočit hru na opačnou stranu.
27'
K rozehrávce se postavil středopolař Hiljemark, jehož kroucený centr se dokroutil pouze do náruče Donnarummy. Rutinní práce pro mladého brankáře.
26'
Následně se u autové čáry svalil na zem domácí Biraschi, kterého hodně ostrým způsobem sejmul Kessié. Standardní situace pro domácí.
25'
Co chybělo! Z levé strany přiletěl do šestnáctky prudký centr, na který jen o vlásek nedosáhl Galabinov. To byla velká smůla domácích.
24'
Suso udělal s balónem několik rychlých kroků, avšak ani tentokráte se mu nepodařilo najít Kaliniče. Obrana Janova je i nadále stoprocentní.
23'
Bonucci nejdříve naznačil nákop vpřed, posléze se ale rozhodl spolupracovat s Borinim. Hosté to zkusí zřejmě přes střed hrací plochy.
22'
Domácím hráčům se konečně podařilo uklidnit hru, vzápětí ale přišla nepřesná kolmice na Panděva. Míč se tak dostal k Donnarummovi.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím nabízí územní převahu AC. Milánský celek si vypracoval i jednu slušnou příležitost.
20'
AC se rozhodlo zahrozit z pravého křídla, kde si ale individuální průnik kolem Zukanoviče rozmyslel Borini. Následně přišla ztráta míče.
19'
Překvapivě hodně prostoru měl před sebou Çalhanoğlu, avšak jeho nabídka směřující ke vzdálenější tyči skončila za brankovou čárou.
18'
Jako první se k odraženému míči dostal Rodríguez, jehož následná spolupráce s Kessiém neměla logičtější myšlenku.
17'
Hra obou mužstev zatím postrádá větší klid v rozehrávce. Možná i proto je k vidění velké množství nepřesností, v tuto chvíli se o přesnou kombinaci snaží Janov.
16'
K balónu se po delší době dostal také brankář Donnarumma, jenž ho okamžitě poslal doleva na zcela osamoceného Rodrígueze.
15'
Na opačné straně se na centrovaný pokus zkoušel vyhoupnout Galabinov, ani tentokráte se Janov nedostal k zakončení.
14'
Borini si přichystal balón k centru do šestnáctky, avšak míč pouze proletěl nad hlavama všech zúčastněných. Obrana domácích tak nemusela zasahovat.
13'
Kessié sice uspěl v hlavičkovém souboji, následně jeho přihrávku ale stačil odklidit do zámezí Spolli. Milánský velkoklub bude vhazovat.
12'
Kolem rozhodčího se seběhl početný hlouček domácích hráčů, který se dožadoval žluté karty pro soupeře. Sudí ale žlutý kartónek tasit nebude.
11'
První velká šance zápasu! Rodríguez naservíroval přihrávku přesně na nohu Kaliniče, proti kterému se reflexivně blýskl Perin.
10'
O pár vteřinek později jsme se dočkali prvního střeleckého pokusu. Vyprodukoval ho hostující Bonaventura, jehož rána směřovala do ochranné sítě.
9'
Rodríguez měl před sebou hodně prostoru, který se snažil využít přihrávkou na Kaliniče. Chorvatský forvard byl ale čistě odstaven od balónu.
8'
Laxalt zaměstnával obranu soupeře, načež přihrál vedle stojícímu Hiljemarkovi. Ten pro změnu otočil hru na pravou stranu.
7'
Z vlastní poloviny zkoušel poslat kolmici za obranu Zukanovič, na jeho nabídku si sice sebíhal Galabinov, avšak nacházel se v ofsajdu.
6'
Çalhanoğlu táhl protiútok po pravém křídle, kde se ještě rozhodl spolupracovat s Rodríguezem. Centr ale skončil v rukavicích Perina.
5'
Celkem zbytečná nepřesnost připravuje domácí hráče o balón. Místo toho se autového vhazování chopilo AC, jenž konečně uklidňuje hru.
4'
Za balónem se řítil rychlonohý Lazovič, u kterého byl včas stoper Romagnoli. Hodně důležitý obranný zákrok a následovat bude aut pro domácí.
3'
Galabinov se chtěl prodrat podél autové čáry, tam ale narazil na mohutný blok protihráčů. Fotbalisté Janova se drží i nadále u balónu.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Janov CFC: Perin – Biraschi, Spolli, E. Zukanović – Lazović, L. Rigoni, Bertolacci, Hiljemark, Laxalt – Galabinov, Panděv.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Lapadula, Rossettini, El Yamiq, Migliore, Bessa, Rosi, P. Pereira, Omeonga, I. Medeiros, Rossi.

AC Milán: G. Donnarumma – Borini, Bonucci, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Biglia, Bonaventura – Suso, N. Kalinić, Çalhanoğlu.
Náhradníci: Storari, An. Donnarumma – C. Zapata, G. Gómez, André Silva, Calabria, Musacchio, Montolivo, Antonelli, Cutrone, Locatelli..
AC Milán

Zdálo se, že si milánský AC dá za cíl opět ty nejvyšší možné cíle, nicméně letošní sezóna zatím ukazuje, že to nebude zas tak snadné. AC se totiž nachází "až" na sedmé pozici a na vedoucí Neapol ztrácí propastných pětadvacet bodů. Celek z hlavního města Itálie letos prohrál už v osmi případech a navíc se ideálním dojmem neukazuje defenzivní část týmu. AC ale může navázat na vzkvétající formu z posledních zápasů, neboť naposledy tento celek v lize prohrál těsně před Vánoci. Od té doby pak následuje osmizápasová šňůra bez porážky.
Janov CFC

Fotbalisté Janova letos předvádějí hodně kolísavé výkony, která mají na svědomí postavení na třinácté pozici. Janov ztrácí na pohárové příčky propastných čtrnáct bodů, načež na sestupové pásmo činí náskok zatím dostačujících devíti bodů. Domácí celek dnešního utkání v minulém kole přišel o třízápasovou šňůru výher, přičemž si neporadil s Bolognou. Janov více ztrácí na vlastní půdě, kde patří mezi vůbec nejhorší tři celky celé soutěže.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Janov CFC a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
8. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 8 7 1 0 15:7 22
2. Inter Milán 8 7 0 1 18:7 21
3. Atalanta 8 5 2 1 21:13 17
4. Neapol 8 5 1 2 17:10 16
5. Cagliari 8 4 2 2 12:7 14
6. AS Řím 8 3 4 1 12:10 13
7. Lazio 8 3 3 2 16:9 12
8. Parma 8 4 0 4 13:11 12
9. Fiorentina 7 3 2 2 12:10 11
10. Torino 8 3 1 4 10:11 10
11. Udinese 8 3 1 4 4:6 10
12. Milán 8 3 1 4 8:11 10
13. Bologna 8 2 3 3 10:11 9
14. Verona 8 2 3 3 6:7 9
15. Lecce 8 2 1 5 9:17 7
16. Brescia 6 2 0 4 7:9 6
17. Sassuolo 7 2 0 5 14:16 6
18. Spal 8 2 0 6 6:15 6
19. Janov 8 1 2 5 9:20 5
20. Sampdoria 8 1 1 6 4:16 4
Články odjinud