Serie A - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Verona - 5. května 2018   18:00

AC Milán
10' Çalhanoğlu (Suso) • 32' Cutrone (Bonaventura) • 49' Abate (Suso) • 89' Borini (Bonaventura)
4:1
(2:0)
Verona
85' Lee Seung-woo
AC Milán
G. Donnarumma – Abate, Bonucci, A. Romagnoli (62. Musacchio), Ricardo Rodríguez – Kessié, Locatelli, Bonaventura – Suso (58. Borini), Cutrone (71. N. Kalinić), Çalhanoğlu.
Pasqua – Gori, Zappatore
Stadio Giuseppe Meazza, Milán
Verona
Silvestri – Bearzotti, Caracciolo, Heurtaux, Fares (76. Aarons) – Rômulo, Danzi, Calvano (53. F. Zuculini) – Cerci, Petković (57. Lee Seung-woo), Matos.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, AC vyhrává jasně 4:1 a proti nemohoucí Veroně si dnes s chutí zastřílelo. Hosté si tímto výsledkem zajistili sestup do Serie B, není se čemu divit, dnes to byl opravdu velmi slabý výkon v podání hostů. AC také zrovna dvakrát nezářilo, ale i to mu stačilo k suverénnímu vítězství.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty, hosté se ještě snaží něco předvést na polovině AC.
89'
AC Milán právě vstřelil branku!
Rolando Aarons (H. Verona) nedokázal odehrát míč v souboji s FABIO BORINIM, který ho poté napálil ve výskoku a poslal ho nechytatelně do branky Verony.
88'
Domácí se po krátké odmlce dostali na polovinu soupeře, Verona se snaží co nejrychleji dostat zpět k míči.
87'
Přichází centr hostů z pravé strany, která ale dokázal zkrotit Gianluigi Donnarumma.
86'
Hosté najednou dostali chuť, i nyní se drží před pokutovým území AC.
85'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Hosté měli k dispozici další roh, který rozehráli z pravé strany. Míč se po hlavičkovém souboji před brankou dostal před vápno, kde ho z voleje napálil LEE SEUNG-WOO a je z toho první gól Verony.
84'
Míč ale míří na bližší tyč, kde odhlavičkovává obránce AC, takže skóre se znovu měnit nebude.
83'
Rohový kop pro Veronu, hosté rozehrají z levé strany.
83'
Marco Silvestri (H. Verona) musel do souboje s Borinim, kterému se vrhl pod nohy a uspěl.
80'
Je před námi poslední desetiminutovka zápasu, který se odehrává převážně ve středu hřiště, nejinak tomu je i nyní, kdy míč drží hosté.
79'
Ne, zatím ne, AC ubránilo i tento roh, míč domácí dostávají alespoň do autu.
78'
Rohový kop pro Veronu, dočkáme se prvního gólu hostujícího týmu?
77'
Alessio Cerci (H. Verona) se nyní hnal do zakončení, ale neuspěl v souboji s obráncem AC.
76'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mohamed Fares, přichází Rolando Aarons.
75'
Akce končí hlavičkou Francka Kessiého nad branku Verony, Marco Silvestri vykopává.
74'
Rômulo (H. Verona) fauluje a domácím se tak nabízí další výhoda volného kopu na polovině soupeře.
73'
Domácí rozehráli z pravé strany, ale míč končí vedle branky Verony, skóre se tak nemění.
72'
AC získává volný kop na polovině soupeře, po faulu Mohameda Farese, je to ale dál od branky, pouze na centr do vápna.
71'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Nikola Kalinić.
69'
Lee Seung-woo (H. Verona) padá na polovině soupeře, po střetu s Mateo Musacchiem, který za zákrok dostává žlutou kartu.
66'
Z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, míč má gólman Silvestri, který bude vykopávat od branky.
65'
Manuel Locatelli (AC Milán) vypálil zpoza vápna, míč lehce tečoval obránce a gólman Marco Silvestri (H. Verona) jen tak tak míč vyráží na roh!
64'
Míč ale nedolétl do vápna AC, domácí odkopávají až k půlící čáře.
63'
Verona útočí, hosté vybojovali autové vhazování z levé strany, v blízkosti rohového praporku.
62'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alessio Romagnoli, přichází Mateo Musacchio.
60'
Je před námi poslední půl hodina a je jasné, že dnes tři body zůstanou doma, AC vede 3:0 a navíc stále kontroluje zápas.
59'
Verona s míčem u půlící čáry, hosté jsou ale pod tlakem.
58'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Fabio Borini.
57'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bruno Petković, přichází Lee Seung-woo.
56'
Rozehrávka AC celkem pomalá, domácí to nakonec zkusí po pravé straně... nakonec ale míří míč zpět do obrany.
55'
Střelu Patricka Cutroneho gólman Verony chytá a bude rozehrávat.
54'
Ztrátou míč končí útočná akce Verony na levé straně, tam si trojice bránících borců v červenočerných dresech dokázala poradit.
53'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Simone Calvano, přichází Franco Zuculini.
51'
Útočný faul hostů, míč tak opět získávají domácí.
49'
Suso přihrál z pravé strany do vápna soupeře, tam si levačkou zpracoval míč IGNAZIO ABATE, který si míč přehodil na pravačku a rosického šajtlí poslal míč do branky.
47'
Patrick Cutrone (AC Milán) si nabíhal do vápna Verony, kam ale mířil nepřesný centr, takže je z toho odkop od branky.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:06.
Hosté se ubránili při rohovém kopu AC a tím první poločas končí. Domácí byli v této části zápasu jasně lepší, Verona v podstatě neohrozila branku Donnarummy, který byl bez práce. Naproti tomu Silvestre si v brance hostů rozhodně na nedostatek práce stěžovat nemohl.
45+3'
45+2'
Ve druhé nastavené minutě ještě roh pro domácí tým.
45'
Suso (AC Milán) padá po souboji s Calvanem, nyní se tak nehraje.
43'
Ale ani těm se nyní nedaří na levé straně, míč končí v autu, vhazuje soupeř.
42'
Andrea Danzi (H. Verona) ale fauluje, hosté tak branku AC nedokázali ohrozit, míč získávají domácí.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí se nyní budou muset bránit při volném kopu soupeře.
39'
K Silvestrimu míří míč, gólman Verony se tak zapojuje do rozehrávky svého týmu.
37'
Domácí nikam nespěchají, s míčem se vrací zpět k půlící čáře.
35'
Odpískaným útočným faulem končí nyní akce Verony, domácí mohou zaútočit.
34'
Nyní to již s Veronou nevypadá vůbec dobře, hosté prohrávají po zhruba půl hodině již o dva góly, AC dominuje.
32'
Druhý gól AC dává PATRICK CUTRONE, kterého ve vápně fantasticky našel Giacomo Bonaventura a Crutone se poté dokázal prosadit střelou přes obránce.
32'
Na centr z pravé strany si do vápna sbíhal Petković, který ale padá, penalta se však nepíská.
31'
Hlavně v podání Verony je k vidění spousta chyb, po další pokažené přihrávce hosté ztrácí míč.
30'
První půl hodina hry minulostí, AC vede 1:0 a zatím v poklidu toto těsné vedení hájí.
29'
Nákopem dopředu řeší nyní hosté svou situaci, domácí jim ale míč vrací zpět.
28'
Hosté drží míč na své polovině, hraje se poměrně rychlý fotbal, nicméně s tím souvisí i množství chyb, které jsou k vidění.
27'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
25'
Znovu končí míč v náruči Silverstiho, který si tak na nedostatek práce zatím stěžovat rozhodně nemůže.
24'
Marco Silvestri (H. Verona) má míč ve své náruči a tím akce AC končí, odkop od branky Verony.
23'
Hraje se dál a znovu to jsou domácí, kdo se žene do útoku.
22'
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) si stahuje míč ze vzduchu, předtím ale došlo ke střetu hostujícího Petkoviće s domácím obráncem.
21'
Nyní budou moci hosté ohrozit branku soupeře, k dispozici mají roh z levé strany.
20'
První dvacetiminutovka minulostí, domácí jsou zatím jasně lepší a diktují tempo hry, Verona je od úvodního hvizdu pod tlakem.
18'
K míči se opět dostávají domácí, se střelou zpoza vápna si gólman Verony dokázal poradit.
17'
Hosté se nyní snaží rozehrát, domácí ale dobře napadají.
15'
Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) se dostal znovu do zakončení, tentokrát ale minul branku Verony.
13'
A nakonec je z toho roh, po zásahu obránce Heurtauxe.
12'
Andrea Danzi (H. Verona) ztrácí míč na polovině soupeře a hosté se musí bleskově vracet zpět.
10'
Domácí jdou do vedení, střelou z voleje se uvnitř vápna Verony prosazuje HAKAN ÇALHANOĞLU.
9'
Střelu Susa Marco Silvestri (H. Verona) pouze vyrazil před sebe, dozírající Patrick Crutone ale neměl dost času na dorážku.
8'
Centr z pravé strany míří na bližší tyč, kde ale úřadují obránci Verony.
7'
Rohový kop pro AC, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
6'
Fanoušci si nyní žádali odpískání penalty pro AC, ale sudí je jiného názoru, hra pokračuje.
5'
Domácí s míčem před pokutovým územím soupeře.
4'
To se na opačné straně povedlo Ricardo Rodríguezovi, míč ale končí v rukavicích gólmana Verony Silvestriho.
3'
AC na polovině soupeře, Manuel Locatelli ale nedokázal odcentrovat z pravé strany.
2'
Bruno Petković (H. Verona) odcentroval z levé strany, ale nepřesně, domácí odvrací.
1'
Oba týmy teprve nyní nastupují na trávník, tento zápas tak začne, jak je v Itálii zvykem, s tradičním zpožděním.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, Bonucci, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Locatelli, Bonaventura – Suso, Cutrone, Çalhanoğlu.
Náhradníci: Storari, An. Donnarumma – Calabria, J. Mauri, N. Kalinić, André Silva, Borini, G. Gómez, C. Zapata, Montolivo, Musacchio, Antonelli.

Hellas Verona FC: Silvestri – Bearzotti, Caracciolo, Heurtaux, Fares – Rômulo, Danzi, Calvano – Cerci, Petković, Matos.
Náhradníci: Nícolas, Coppola – Verde, Fossati, F. Zuculini, Aarons, Lee Seung-woo, Boldor, A. Ferrari, Souprayen, Felicioli.

Rozhodčí: Pasqua – Gori, Zappatore.
HELLAS VERONA
Verona ještě teoreticky může živit naději na záchranu, ale ta je již spíše nereálná. V posledních třech ligových kolech se dá vybojovat devět bodů, které by, při souhře ostatních výsledků, mohly Veronu dostat z pásma sestupu, ale vzhledem k posledním výsledkům jsou tři výhry v řadě, v podání Verony, naprosto nereálné.
AC MILÁN
Milánští dubnovou ligovou blamáž, kdy během pěti ligových kol získali pouze čtyři body, zakončili vydřenou výhrou 2:1 v Boloni. Byla to výhra doslova za pět minut dvanáct, ne-li pět minut po dvanácté... AC totiž opustilo pohárové příčky a nyní je ve hře již pouze konečné šesté místo, jež aktuálně drží Atalanta. Na toto místo ztrácí AC jen bod, nicméně zezadu dotírá ještě Fiorentina a Sampdoria! AC tak nesmí již ztrácet body.
Utkáním, které se odehraje na milánském stadionu Giuseppe Meazzy, provede trojice italských sudích, jako hlavní Fabrizio Pasqua, kterému budou na čarách asistovat Lorenzo Gori a Marco Zappatore.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 36. kola italské Serie A, v němž AC MILÁN přivítá na svém hřišti HELLAS VERONU.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62