A. Gomis – Cionek, Vicari, Felipe – Lazzari (89. Šimić), Kurtić (82. Valdifiori), Schiattarella, Missiroli (69. Everton Luiz), Fares – Petagna, Antenucci (C).
Thiam, V. Milinković-Savić – Valdifiori, Djourou, Šimić, Valoti, Moncini, Dickmann, Everton Luiz, Vitale, Paloschi, F. Costa.

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:11.
Gomis nakopl míč na pravou stranu a sudí viděl tentokráte hostující faul.
90+3'
Ofsajd domácích.
90+3'
Antenucci nejprve spálil vyloženou šanci v levé části vápna střelou do brankáře, následně minul zadní tyč.
90+2'
Antenucci to schytal na pravé straně, ale hraje se dál.
90+2'
Po autu Farese na levé straně se vrací míč k noze Skorupskiho.
90+2'
Gomis se míče vůbec nedotkl.
90+1'
Dijks nastřelil míč zleva do vápna a po teči protihráče budou hosté čelit rohu.
90+1'
Čtyři minuty ponechal hlavní rozhodčí deseti domácím fotbalistům.
90'
Nagy (Bologna) podrazil na pravé straně Cioneka a po druhé žluté kartě je vyloučen. Vůbec neprotestuje.
89'
Antenucci byl na levé straně proti dvěma fotbalistům a útočí tak domácí celek.
89'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Lorenco Šimić.
88'
Přetažený míč Džemailiho vedle zadní tyče a hosté už jsou blízko třem bodům.
87'
Dijks vybojoval na levé straně faul Cioneka a tím pádem standardku.
87'
Domácí to mají hodně těžké proti hlubokému obrannému bloku soupeře.
86'
Při centru zprava vystoupal Santander na druhé straně nad Lazzariho a mířil hlavou nad víko.
85'
Dijks zahájil domácí útok, jeho spoluhráči poté hledají cestu k brance z pravé strany.
84'
Orsolini udělal chybu na pravé straně a vzápětí si připsal faul jeho spoluhráč Mattiello proti Faresovi.
83'
Džemailiho standardka proletěla zprava od pravačky okolo bližší tyče.
82'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Mirko Valdifiori.
81'
Orsolini byl na pravé straně podražený Felipem a ten nemůže nic namítat proti žluté kartě.
81'
Hosté mají druhý poločas naprosto pod kontrolou a pouze sami by mohli rozhodnout o dělbě bodů.
80'
Everton neobhodil zprava Džemailiho, alespoň jej stihl zezadu faulovat.
79'
Orsolini byl na pravé straně faulovaný Kurtičem.
79'
Hosté mají převahu na držení míče ve druhém poločase.
78'
Petagna byl u míče na pravé straně, následně hrál také Lazzari na polovině hřiště.
78'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Riccardo Orsolini.
77'
Santander a Helander vyskočili ve velkém vápně, ale nikdo nedostal míč ke Gomisovi.
76'
Po ošetření musí Lazzari mimo hřiště a hosté se brání rohu z pravé strany o desíti.
76'
Domácí budou za chvíli potřetí a zároveň naposledy střídat.
75'
Palacio dělal společnost hostům na polovině hřiště, ale ti pokračují po pravé straně Evertonem.
74'
Everton prostě při odkopu napálil zřejmě Poliho z pravé strany a vykopává tak Gomis.
74'
Nagy na levé straně vytlačil Kurtiče a domácí ihned vhazovali.
73'
Domácí nic nepředvedli ve druhém poločase směrem dopředu a budou to mít hodně složité ve zhruba dvacet minutách i s nastavením.
72'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Giancarlo González, přichází Diego Falcinelli.
71'
Spal právě vstřelil branku!
JASMIN KURTIČ převzal míč na levé straně, navedl si je na pravačku a střelou přes Nagyho ze střední vzdálenosti o zadní tyč posouvá hosty do vedení.
70'
Faul Dijkse po ztrátě Palacia na levé straně, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
69'
Dijks odvedl dobrou práci tělem na levé straně a uvidíme rozehrávku Skorupskiho.
69'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Everton Luiz.
68'
Žlutou kartu dostává Ádám Nagy (Bologna FC).
68'
Santander byl na hranici vápna a středu hřiště proti přesile a zakončit tak nedokázal.
67'
Ale jinak nic nového proti prvnímu poločasu. Oba týmy nepouští druhý celek vůbec k ničemu.
67'
Ve druhém poločase to jsou spíše hosté, kdo je více u míče.
65'
Po pádu Santandera na levé straně vápna byl podle domácích zákrok nohy Cioneka penaltový. Sudí takový názor neměl.
64'
Mattiello (domácí) si dohráním z pravé strany řekl o žlutou kartu.
64'
Cionek a Fares si zahráli s míčem u nohy. Až Petagnova střela z otočky a levé poloviny vápna šla mimo tři tyče.
63'
Cionek se z poloviny hřiště nikam nehnal. Následný centr zleva byl zablokovaný na hranici vápna.
62'
Na vyložené šance je tento duel chudý. Viděli jsme (asi) jenom jednu. Tu v podání Petagny ve druhém poločase.
61'
Petagna zareagoval pozdě na míč na levé straně , nicméně posléze byl pískaný domácím faul na půli.
61'
Střelu Dijkse zleva doprostřed branky kryje Gomis rukama.
60'
Cionek poslal na trávník z pravé strany někoho ze svých spoluhráčů a to pořádně rozladilo domácího trenéra.
59'
Lazzari kombinoval se Schiattarellou na pravé straně, ale nedošlo ani k balónu do vápna.
58'
Centr Džemailiho zprava okolo Farese jde za hostující branku bez teče obránce Spalu.
57'
Obrovská domácí chyba v rozehře. Schiattarellův centr zprava prošel do vápna a následně tvrdou střelou Petagna víceméně trefil ruce Skorupskiho u levého dolního rohu branky ze svého pohledu.
56'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Erick Pulgar, přichází Ádám Nagy.
56'
Cionek ležel na trávníku po střetu s Dijksem, ale určitě bude pokračovat v zápase.
55'
Mattiello centroval zprava přes Farese na střed vápna, kde odkopli míč hosté a Pulgar už se k balónu nedostal na hraně šestnáctky.
55'
Zase dost nepřesností z obou stranách až je na balon na kopačkách Pulgara.
54'
Nagy půjde na hřiště za pár sekund.
54'
Po přihrávce od Pulgara zradil Santandera na středu první dotek s balónem, při kontru ovšem chyboval Fares na levé straně.
53'
Cionek byl na pravé straně součástí kombinace až si začali hosté přihrávat také na polovině hřiště.
52'
Po nahrávce Pulgara zleva na střed byl Džemaili zezadu připraven o balón.
52'
Bez střely na branku na obou stranách v úvodu druhého poločasu.
51'
Kurtič nachytal míč zprava na střed pro Schiattarellu, ale ten doplatil na nohu prvního bránícího hráče.
51'
Centr zleva na vzdálenější tyč skryl Gomis do svých rukavic.
50'
Poli, Djiks a Palacio se zasloužili alespoň o aut zleva a hosté už jsou pod tlakem.
50'
Za podpory Palacia a Džemailiho kopal domácí celek roh zprava do náruče Gomise.
49'
Palacio napadal Gomise, ten odkopl míč na pravou stranu, kde Antenucci tečoval balón hlavou z výskoku pouze k domácím hráčům.
48'
Helander poskytl míč hostům na zlatném podnose, ale balon jen krátce navštívil domácí vápno po centru z pravé strany.
48'
Kurtič neměl komu na pravé straně a tak jsme viděli několik nahrávek hostů u středového kruhu.
47'
Djiks využil možnosti přihrávky na Skorupskiho, ten zase pokračoval přes pravou stranu.
46'
Palacio přišel o míč na levé straně, ale domácí vybojovali balón vzápětí hlavou Dijkse na polovině hřiště.
46'
První půle nabídla obrovskou nudu. Neviděli jsme prakticky vyloženou šanci. Oba týmy udělaly nespočet chyb. A tak zaujalo pouze nastřelení Dijkse do obličeje. Ten vše rozchodil a je připravený určitě k pokračování druhého poločasu. Uvidíme, jestli se něco změní na nezáživném duelu a faktu, že tohle střetnutí nemá absolutně úroveň. Zatím však nikdo z diváků na fotbalisty na trávníku nepískal, což je hodně překvapivé.
45+1'
45+1'
Fares (hosté) podržel na pravé straně domácí poloviny rozběhnutého Džemailiho a musel dostat žlutou kartu.
45+1'
Minuta se nastavuje!
45'
Kurtičova rána zprava přes Djikse byla sice tvrdá, jenže dopadla do prostoru vedle krátké tyče.
44'
Schiattarella dohrál akci do pravého křídla, ale následný centr do ohně se stal snadnou kořistí domácí obrany.
44'
Santander pomohl spoluhráčům v obraně a rozjel protiútok po levé straně, posléze centroval na bližší tyč a nohu Lazzariho.
43'
Danilo přihrál Mattiellovi na pravou stranu a ten po teči někoho z hostů bude vhazovat z poloviny soupeře.
43'
Helander byl lepší zprava proti Petagnovi a domácí berou aut z vlastní poloviny.
41'
Petagna to vyřešil na levé straně proti dvěma fotbalistům šikovně a zkrátka otřel balón záměrně o Džemailiho, takže aut pro hosty.
41'
Snadná práce pro Gomise ve vápně a následuje rozehra přes pravou stranu.
41'
Schiattarella fauloval zleva Palacia, ten hodil míčem o zem a celkem se nám na hrací ploše jiskří.
40'
Kurtič versus Helander a ke smutku domácích tento souboj prohrál švédský bek na levé straně.
40'
Aby domácí nezůstali pozadu, tak jeden z nich poslal k zemi také Kurtiče a je z toho debata některých hráčů se Slovincem v dresu soupeře.
39'
Kurtič naskočil na Dijkse jako na kozu a domácí obránce jasně sděluje své soupeři, že takhle se s ním zacházet dnes večer nebude.
38'
Lazzari vystřelil zleva vedle delšího dolního rohu branky a člověk neví, co by se muselo stát, aby z toho nebyla po půli bezbranková remíza.
37'
Missiroli se omlouvá svým kolegům za naprosto zbytečnou a zbrklou střelu, která neměla vůbec šanci na úspěch, balón skončil zcela mimo branku.
36'
Tři hostující hráči stíhali Palacia na pravé straně a dostihli jej včas, Gomis nezasahoval.
36'
Je celkem překvapivé, že zatím nikdo z publika nepíská na hráče, protože tohle utkání nemá vůbec žádnou úroveň.
35'
Při centru zleva se neprosadil Santander na přední tyči a situaci v malém vápně si už pohlídal Gomis.
35'
Deset domácích fotbalistů už má k sobě na hřišti také svého jedenáctého kamaráda.
34'
Dijks je na nohou a měl by se vrátit do boje.
33'
Rána to musela být slušná, z metru vší silou...Tady není Dijksovi vůbec, co závidět.
32'
Dijks udělal chybu a poté se postavil centru zprava. Balón jej prudce zasáhl a domácí obránce zůstává ležet na hrací ploše.
32'
Antenuccimu nešla upřít snaha na polovině hřiště, ale to nic nemění na tom, že jsou na balonu domácí.
31'
Džemaili absolutně neměl přehled o situaci a hosté už obklopují vápno domácích.
30'
Petagna si nerozuměl s muži na pravé straně, Skorupski mohl být v naprostém klidu.
29'
Džemaili měl při centru zleva daleko k míči u druhé tyče.
28'
Po standardce levačky Farese si dal hlavní rozhodčí pozor na útočný faul Petagny.
28'
Několikátý střet Schiattarelly s Džemailim je faulem domácího kapitána z pravé strany.
27'
Moc se nepřerušuje, takže zatím nepřipadá nějaké delší nastavení úvodního dějství v úvahu.
27'
Hra zatím nemá tempo a chvílemi připomíná zápas pochodové cvičení.
26'
Schiattarella se dostal před protihráče a vše poté uhasil Džemaili z pravé strany.
25'
Zakončení Džemailiho zprava pouští hosté vedle vzdálenějšího dolního rohu branky.
25'
Schiattarella si na levé straně počkal na Džemailiho a fauloval jej.
24'
Po návratu balónu do vápna píská hlavní rozhodčí ofsajd Santandera na zadní tyči.
23'
Roh zleva pro domácí celek a může za to vynikající Dijks.
22'
Naprosto zadarmo darovali domácí míč hostům, vhazovat bude zřejmě Cionek z pravé strany.
22'
Helander se přece jen na levé straně u malého vápna dohodl se Skorupskim a ten chytil míč do koše.
21'
Missiroli byl podražený na levé straně a sudí nemohl jinak než poskytnout hostům standardní situaci.
21'
Fares si chtěl narazit míč na levé straně, ale následující sekundy ukázaly, že o tomto úmyslu ví i obrana soupeře.
20'
Pulgar (BLG) stáhl protihráče na levé straně na trávník a přihlásil se o žlutou odměnu.
19'
Gomis odkopl míč na pravou stranu, ale na polovině hřiště neměl Petagna prostor k ničemu.
19'
Oba týmy sází v posledních sekundách na hru po zemi.
18'
Fares roztáhl na levé straně nekonečnou kombinaci až nákop přečetl Danilo postavený na ose hrací plochy.
17'
Že bychom lítali v oblacích z toho, co nám zatím dvaadvacet milionářů předvádí? To zase ne...
17'
Z kombinace hostů na polovině hřiště nevyplynulo žádné nebezpečí pro Skorupskiho.
16'
Souboj jeden na jednoho dopadl lépe pro hostující celek a vykopávat může Gomis.
15'
Mattiello nemohl hrát na levé straně kvůli ofsajdu.
14'
Džemaili narazil na ose hřiště na Schiattarellu a připravil standardní situaci pro svůj celek.
14'
Nevynucená chyba Poliho na levé straně, pokud bychom měli mluvit tenisovým slovníkem.
13'
Danilo rozehrál se Skorupskim a dalšími obránci, domácí vsadili na pravé straně na trpělivost.
12'
Mattiello se protáhl k zakončení hlavou okolo Farese, avšak z malého vápna narval balón nad horní tyč.
12'
Dijks byl tím, kdo zapříčinil stržení domácích akcí na levé straně.
11'
Spíše se zatím hraje na polovině hostů.
11'
Fares byl na levé straně zasažený do nohy a hosté rozehrají z poloviny hřiště.
10'
Santanderovi byla na levé straně ponechaná výhoda, ale Cionek se postavil protihráči do cesty a nedovolil mu zakončit.
9'
Schiattarellovi teče krev z nosu po zásahu balónu a hra je přerušena.
9'
Střílený míč ke kratší brankové konstrukci si vyžádal zákrok Schiattarelly.
8'
Po centru Pulgara na druhou tyč si domácí svůj rohový kop zopakují, zásluhu na tom má výskok Gonzáleze.
7'
Palacio tlačil míč zleva přes obránce na zadní tyč, ale k ní skočil Gomis a zasáhl rukama.
7'
Spal pokračoval v tažení na branku protivníka na levé straně byl podle fanoušků Missiroli v ofsajdu.
6'
Gomis předvedl hru nohama a hosté následně vedli akci po pravé straně přes Felipeho.
6'
Santander se diví, ale domácí se po centru z levé strany dopustili přestupku v hostujícím vápně.
5'
Mattiello si pomohl faulem na půli, ale hosté se z levé strany nikam neženou.
4'
Poli si podržel míč na levé straně před dotírajícím fotbalistou, následovala chyba domácích v opačném koutu hrací plochy.
4'
Antenucci byl vynikající na levé straně, ale nakonec to byl on, kdo se jako poslední dotkl míče. Tím pádem rozehra pro Skorupskiho.
3'
Po chybě Danila na levé straně vhazovali hosté u šestnáctky protivníka.
3'
Antenuccimu uskočil balón na levé straně, ale hosté vybojovali hrací předmět zpět na své kopačky.
2'
Palacio odpověděl stejným způsobem u soupeřova vápna a vykopávat tak bude Gomis.
2'
Lazzari zkazil akci po pravé straně a domácí vhazují z vlastní poloviny.
1'
Fares kombinoval na levé straně se spoluhráči, následně si zahrál nohama také Gomis.
1'
Pulgar měl výkop zápasu.
1'
Také Spal má za sebou solidní vstup do Coppa Italia. Na hřišti Spezie vyhrál 1:0 brankou Petagny ze 47. minuty. Právě Petagna by měl patřit k tahounům mužstva, které na jaře až do posledních zápasů a minut bojovalo o holé přežití v Serii A. V závěrečném kole vyhrálo před vlastními fanoušky nad Sampdorií Janov 3:1 a vzhledem k tomu, že Crotone nestačilo venku na druhou Neapol (té už vůbec o nic nešlo), tak i na podzim se může utkat s Bolognou.
Podle sázkových kanceláří je Bologna mírným favoritem dnešního střetnutí. Jde do něj po sezoně, ve které obsadila v Serii A patnáctou pozici. Toto umístění se bude snažit vylepšit pod novým koučem Filipem Inzaghim, bývalou hvězdou milánského AC. Mužstvo naopak opustil kanonýr Simone Verdi. Tak či onak – ústředním cílem domácích pro nadcházející ročník italské ligy je určitě záchrana. A dobrým signálem pro to, aby tento cíl byl splněn, je rozhodně domácí výhra v italském poháru nad Padovou poměrem 2:0.