Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Janov - 30. září 2018   15:00

41' Ciano
1:2
(1:2)
Janov
33' K. Piątek  (Kouamé) • 36' K. Piątek  (Kouamé)
Frosinone
Sportiello – F. Zampano, Goldaniga, Salamon, M. Capuano (75. Vloet), Molinaro – Chibsah, Hallfredsson, J. Campbell (61. Soddimo) – Perica (46. Ciofani), Ciano.
Sacchi – Alassio, Vecchi
Stadio Benito Stirpe, Frosinone
Janov
Radu – Biraschi, Spolli, Criscito – Sandro (75. L. Mazzitelli), Rômulo, Hiljemark, Lazović (63. E. Zukanović) – Kouamé, Panděv (68. P. Pereira), K. Piątek.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Šestá prohra v sedmi ligových zápasech, taková je bilance letošního nováčka Serie A. Frosinone dnes nesehrálo špatný zápas, naopak, hrálo velmi aktivně a docela i pohledný fotbal. Nicméně opět nedokázalo dát gól ze hry a nakonec si Janov těsné vedení zkušeně pohlídal.
90+3'
90+2'
Nesouhra domácích před vápnem soupeře, Janov ale brzy o míč znovu přichází.
90'
Poslední minuta normální hrací doby, hosté stále drží těsné vedení.
88'
Luca Mazzitelli (Janov) hlavičkuje po centru z pravé strany, ale branku netrefuje.
87'
Krzysztof Piątek s míčem u vápna, volí přihrávku na levou stranu, tam je Christian Kouamé, ten ale nemá prostor na střelu, tak přihrává také doleva, kde se ocitl Oscar Hiljemark a ten již vypálil, výborná střela, bravurní zákrok Sportiella!
87'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.
86'
Dělovka Criscita končí v náruči Marca Sportiella, nebyl to ale nijak složitý zákrok.
84'
Žlutou kartu dostává Luca Mazzitelli (Janov CFC).
83'
Hosté již rozehráli, ale domácí se v pohodě ubránili, navíc je Janovu pískán útočný faul.
82'
Další volný kop pro Janov, ale není to na přímé ohrožení branky.
80'
Posledních deset minut tohoto utkání, v němž je Frosinone blízko další prohře.
78'
Ale akce Janova končí útočným faulem, takže zase hrát mohou domácí.
77'
Po faulu domácích získávají hosté výhodu volného kopu na polovině Frosinone.
75'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Marco Capuano, přichází Rai Vloet.
75'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Sandro, přichází Luca Mazzitelli.
75'
Sandro (Janov) nyní včasným zákrokem zachránil svůj tým před inkasováním, po hlavičce Ciofaniho.
74'
Rômulo (Janov) vrací dlouhým pasem míč k vlastní brance, Ionut Radu rozehrává na pravou stranu.
72'
Gólová šance Janova, Christian Kouamé (Janov) se dokázal prosmýknout kolem obránce a poté se dostal i do zakončení, z pravé strany ale trefuje pouze vzdálenější tyč.
71'
Přímý kop domácích končí střelou do míst, kde stál připravený Ionut Radu.
70'
Žlutou kartu dostává Sandro (Janov CFC).
68'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Pedro Pereira.
67'
Rômulo (Janov) nedokázal odcentrovat z pravé strany.
66'
Danilo Soddimo (Frosinone) neuspěl v souboji s obráncem, míč končí mimo hřiště, odkop od branky Janova.
65'
Ne, hodně špatně rozehraný roh z levé strany, hosté se v pohodě ubránili, jenže míč poslali do autu, takže domácí budou ještě vhazovat z levé strany.
64'
Rohový kop pro Frosinone, bude z toho vyrovnávací gól?
63'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Danko Lazović, přichází Ervin Zukanović.
61'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Joel Campbell, přichází Danilo Soddimo.
61'
Žlutou kartu dostává Joel Campbell (Frosinone Calcio).
60'
Je za námi hodina hry, hosté stále drží těsné vedení.
59'
K míči se na chvíli dostali hosté, kteří hned zkusili brejk po pravé straně, ten končí nepřesným pasem.
58'
Frosinone patří dosavadní průběh druhé půle, domácí usilují o vyrovnání.
56'
Žlutou kartu dostává Emil Hallfredsson (Frosinone Calcio).
54'
Francesco Zampano (Frosinone) posílal pas před branku Janova, ale bránící Domenico Criscito dobře zablokoval tuto přihrávku.
53'
Další šance domácích, Joel Campbell se ale neodkázal ideálně srovnat na střelu ve vápně Janova, i proto jeho pokus z voleje končí v rukavicích Radua.
52'
Je z toho střela Joela Campbella z hranice vápna, míč končí nad brankou Janova.
51'
Míč získali domácí, kteří se snaží nyní něco vymyslet na polovině Janova.
50'
Raman Chibsah (Frosinone) fauluje na své polovině, míč pro Janov, který se ale vrací zpět na svou polovinu.
48'
Odkop od branky Janova, o míč se bojuje u půlící čáry.
46'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Stipe Perica, přichází Daniel Ciofani.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
Prvních pětačtyřicet minut je za námi a zatím favorizovaní hosté potvrzují svou roli. Janov si v poklidu vypracoval dvoubrankový náskok a vypadalo to, že ho udrží až do konce. Nicméně domácím se pískal penalta, kterou Ciano dokázal proměnit. Pro Frosinone to byla první ligová trefa v tomto ročníku Serie A!
45+1'
45+1'
Ale být to tak nemuselo, v posledních vteřinách první půle ještě vypálil z voleje Raman Chibsah (Frosinone) a jeho dělovka končí na tyči.
45+1'
Nastavuje se pouze jedna minuta, která za malý okamžik vyprší a první poločas skončí vítězstvím Janova.
45'
Další faul domácích na polovině soupeře, hosté se nyní ale nedostávají dál za půlící čáru.
43'
Camillo Ciano (Frosinone) fauluje na polovině soupeře, píská se, míč získávají hosté.
41'
Frosinone právě vstřelilo branku!
A je to první gól Frosinone v této sezóně v Serii A! CAMILLO CIANO se trefuje z pokutového kopu a domácí opět oživili šance na body.
41'
Ne, kopat se bude, domácí mohou snížit!
41'
Šance pro Janov ještě žije, sudí vše konzultuje s videocentrem.
40'
Stipe Perica (Frosinone) faulován v pokutovém území Janova, penalta pro domácí!
39'
Domácí rozehráli volný kop z levé strany, míč se dostal do vápna, kde ale úřaduje defenziva Janova.
38'
No, nad ambicemi Frosinone na získání bodů se pomalu začíná smrákat...
36'
Janov právě vstřelil branku!
Bartosz Salamon (Frosinone) chybuje a ztrácí míč, ten získává Christian Kouamé, který se vydal bleskově do vápna, tam se mu nabídl zcela volný KRZYSZTOF PIĄTEK, pro něhož pak již bylo snadné trefit branku.
35'
Hosté jsou s míčem u půlící čáry a nyní nikam spěchat nebudou.
33'
Christian Kouamé sklepl hlavou míč na hranici vápna, kde KRZYSZTOF PIĄTEK rychle zpracoval a vypálil, míč zaplul k tyči, hosté jdou do vedení.
31'
Oscar Hiljemark (Janov) fauluje na polovině Frosinone a hrát tak mohou domácí.
30'
Je za námi první půl hodina hry, stav stále nerozhodný, ale diváci se dnes rozhodně nenudí, hraje se poměrně zajímavý fotbal, nesvázaný tolik defenzivními úkoly.
29'
Davide Biraschi (Janov) se pokusil odcentrovat z pravé strany, ale to se mu přes bránícího hráče Frosinone nepodařilo.
28'
Jeden z hráčů Janova musel být ošetřován, vše již v pořádku a pokračuje se ve hře.
26'
Domácí branku Janova, z rohového kopu, ohrozit nedokázali, odkop Ionuta Rady.
25'
Rohový kop pro Frosinone, domácí rozehrají z pravé strany.
24'
Zahrozili však na druhé straně hosté, Rômulo (Janov) ale v dobré pozici přestřeluje branku Frosinone.
23'
Domácí s míčem na vlastní polovině, po pravé straně se daří Cianovi proniknout dopředu.
21'
Volný kop Janova končí odpískaným útočným faulem.
20'
Žlutou kartu dostává Edoardo Goldaniga (Frosinone Calcio).
19'
Joel Campbell (Frosinone) faulován Oscarem Hiljemarkem, který se ale diví.
18'
Goran Panděv (Janov) pokazil přihrávku na pravé straně, domácí ale míč pouze odkopávají.
16'
Zatím se hraje poměrně zajímavý fotbal, Frosinone se prezentuje velmi sympatickým výkonem, Janov možná trochu zaskočený.
15'
Nicméně je z toho roh pro Frosinone, který ale hosté ubránili.
14'
Tak zaútočili domácí, z levé strany poslal Joel Campbell míč před branku Janova, tam ale nikdo ve žlutém nedokázal zakončit.
13'
Hosté se ale s míčem dostávají až na svou polovinu.
12'
Edoardo Goldaniga (Frosinone) musel nyní vzít za záchrannou brzdu a faulovat Lazoviće, volný kop pro Janov, z levé strany.
11'
Hosté vybojovali míč ve středu hřiště a po pravé straně zkouší zaútočit.
10'
Střela Gorana Panděva míří pouze nad branku Frosinone, odkop od branky domácích.
9'
Akce domácích končí neúspěšně, odkop od branky Janova.
8'
Další rohový kop pro Frosinone, hosté rozehrají opět z levé strany.
7'
A byla to šance Frosinone, po rohovém kopu se dostal míč před vápno, odkud vypálil Stipe Perica, gólman Ionut Radu bravurně vyrazil.
6'
První rohový kop pro domácí, ti rozehrají z levé strany.
5'
Francesco Zampano (Frosinone) poslal pas z pravé strany před branku Janova, tam zasáhl gólman hostů.
4'
Ofsajdem končí akce Janova, zkušený Goran Panděv se ocitl zhruba metr za ofsajdovou linií.
3'
Dá se čekat, že to budou hosté, kdo budou diktovat tempo hry.
2'
Hosté vhazují z levé strany, u půlící čáry, míč zůstal v držení Janova.
1'
Oba týmy nastoupené na trávníku, utkání začne s mírným zpožděním.

Frosinone Calcio: Sportiello – F. Zampano, Goldaniga, Salamon, M. Capuano, Molinaro – Chibsah, Hallfredsson, J. Campbell – Perica, Ciano.
Náhradníci: F. Bardi – Ghiglione, Vloet, Ciofani, Soddimo, Ariaudo, Brighenti, Cassata, Krajnc, Beghetto, Pinamonti, Crisetig.

Janov CFC: Radu – Biraschi, Spolli, Criscito – Sandro, Rômulo, Hiljemark, Lazović – Kouamé, Panděv, K. Piątek.
Náhradníci: Marchetti, Vodišek – Günter, L. Mazzitelli, Bessa, Dalmonte, P. Pereira, Lakićević, Favilli, I. Medeiros, Omeonga, E. Zukanović.

Rozhodčí: Sacchi – Alassio, Vecchi.
JANOV CFC
Janovští budou chtít na hřišti jasně nejhoršího týmu současné sezóny Serie A bodovat, nejlépe za tři body. Proti těmto předpokladům však stojí dosavadní bilance Janova z hřišť soupeřů, kde se CFC nedaří. Dá-li se toto ovšem tvrdit po dvou odehraných venkovních zápasech, kdy Janov oba prohrál – 3:5 v Sassuolu a 1:4 v Laziu. Vzhledem k marnosti Frosinone se asi nedá očekávat, že by Janov schytal další gólový příděl, tak jak to nakonec dopadne?
FROSINONE CALCIO
Frosinone na vlastní kůži poznává sílu nejvyšší italské soutěže. Letošní nováček Serie A zatím v šesti ligových kolech pouze jednou remizoval (ve druhém kole doma s Boloňou 0:0), všechny zbývající zápasy prohrál, navíc s velmi nepříjemnými příděly (0:4 Atalanta, 0:5 Sampdoria, 0:4 AS Řím). Šestnáct obdržených gólů v šesti zápasech.. to je jasně nejhorší ligová obrana a zatím hodně špatná vizitka defenzivy Frosinone. Možná ještě zoufalejší je pak stav ofenzivy, kdy Frosinone v šesti ligových kolech ještě neskórovalo a ligový nováček tak stále čeká na první prvoligovou trefu.
Vítejte u online přenosu 7. kola italské Serie A, v němž FROSINONE CALCIO přivítá na svém stadionu JANOV CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62