Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Bologna - 26. září 2018   21:00

Juventus
11' Dybala  • 16' Matuidi (Ronaldo)
2:0
(2:0)
Juventus
Perin – Barzagli (86. Sandro), Bonucci, Benatia – J. Cuadrado (76. Bernardeschi), Bentancur, Pjanić (64. Can), Matuidi, Cancelo – Dybala, Ronaldo.
Szczęsny, Pinsoglio – Chiellini, Sandro, Mandžukić, Can, Rugani, Bernardeschi.
Mariani – Bindoni, De Meo
Allianz Stadium, Turín
Bologna
Skorupski – Calabresi, Danilo, Paz – M'Baye, Džemaili, Á. Nagy, Krejčí, Dijks (86. Orsolini) – Destro (68. Santander), Falcinelli (68. Okwonkwo).

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u Serie A na počtěnou.
Juventusu dnes stačilo na výhru úvodních dvacet minut, Bologna nevymyslela vůbec nic a zůstává ve spodních patrech Serie A.

Naopak Stará dáma je nadále neporažena, a to i přes dnešní ne úplně výrazný výkon. Juventus začal skvěle a svého soupeře drtil, branky Dybaly a Matuidiho na startu duelu dali domácím klid na kopačky. Následně to už za moc nestálo a ani jeden celek se do šancí nedostával. Povinné tři body ale zůstaly v Turíně.

Držení míče: 76 % : 24 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:13.
90+3'
90+2'
Łukasz Skorupski se ještě jednou pořádně zapotil. Zneškodnil totiž dva pokusy Emreho Cana ve vápně, německý záložník ho nepřekonal ani jedním pokusem.
90'
Mattia Perin rozehrává od své branky poté, co mu míč přihrál jeden z obránců, který zachytil nakopnutý míč hostujícího celku. Základní hrací doba vypršela, hrát se budou další tři minuty.
89'
Poslední minutky tohoto utkání se odehrávají na útočné polovině i po šesti kolech neporaženého celku Serie A. Juventus duel dohrává a nic neriskuje, vyhraje i dnes.
87'
Blerim Džemaili nyní nepříjemně nastavoval stoličku hráči ve vzdušném souboji. Píská se faul a pokračovat se bude rozehrou Juventusu z vlastní poloviny.
86'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Andrea Barzagli, přichází Aléx Sandro.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mitchell Dijks, přichází Riccardo Orsolini.
85'
Cristiano Ronaldo nyní dostal přihrávku na pravou stranu vápna, odkud zakončoval na zadní tyčku. Jeho pokus skončil jen těsně vedle, portugalský hráč i tak zakončoval v ofsajdu.
83'
Domácí sice kombinují a jsou aktivnější, ale jinak je to směrem do útoku jedna velká bída ve druhém poločasu. Úplně to asi domácí fanoušky nebaví...
82'
Snažení Juventusu před šestnáctkou červenomodrých bylo zakončeno Cancelem, jenž centroval na zadní tyčku. Tam ovšem nikoho nenašel, a tak se bude odkopávat od branky.
80'
Ronaldovi se na pravé straně nepovedlo zachytit přihrávku na jeho osobu, a tak se pokračuje autem hostů. Utkání nám jde do své poslední desetiminutovky.
79'
K míči se postavil Ladislav Krejčí, jenž míč točil do pravé šibenice. Mattia Perin si ovšem celou situaci pohlídal a pokus exsparťanského fotbalisty ukryl v rukavicích.
77'
Bologna se dostala do aktivní kombinace a před vápnem přišel faul Cana. Hosté tak mohou snížit aktuální stav ze standardní situace, která se bude rozehrávat jen pár metrů před šestnáctkou.
76'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Federico Bernardeschi.
74'
Žlutými kartami se dnes opravdu nešetří. Juan Cuadrado nyní zastavoval pronikajícího hráče Bologny ve středu hřiště nedovoleně a je dalším potrestaným borcem.
72'
Exekuce se ujal právě Cristiano Ronaldo, jeho rána ale skončila na dobře postavené zdi. Podobně nepřesně dopadl z následné dorážky také Paulo Dybala, míč skončil o několik metrů vedle branky.
71'
Po faulu na Cristiana Ronalda před vápnem dostává Arturo Calabresi další žlutou kartu. Domácí celek bude navíc rozehrávat další standardní situaci, nyní z velice nebezpečné pozice.
70'
Posledních dvacet minut základní hrací doby právě začínají. Juventus stále vede o dvě branky, což mu nejspíše stačí. Domácí ve druhém poločase nic moc nepředvedli a sledujeme spíše takový unuděný fotbal.
68'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Federico Santander.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Orji Okwonkwo.
67'
Danilo hodně nepříjemně poslal k zemi Paula Dybalu, který si pohledně zpracoval míč a pokoušel se dostat do zakončení. Žlutá karta pro brazilského hráče a standardní situace navrch.
65'
Snažení hostujícího celku bylo ukončeno na pravé straně, kde si rukama pomáhal João Cancelo. Bologna má tak šanci rozehrávat standardní situaci z poloviny hřiště.
64'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Emre Can.
63'
Juventus pokračuje v aktivní hře a svírá hostující celek. Nynější kombinace nevyšla a hned po ní přichází první střídání staré dáma v duelu.
60'
Po dlouhé době jsme měli možnost vidět nějakou nebezpečnou akci! João Cancelo se na levé straně uvolnil a z vápna zakončoval na vzdálenější tyčku, Łukasz Skorupski ale předvedl skvělý zákrok!
58'
Hraje se na polovině Juventusu a ve druhém poločase to je zatím dost velká nuda. Domácí se nikam moc neženou, hosté se sice snaží, ale kvalita tam úplně není.
56'
Následně měl domácí celek k dispozici standardní situaci, která ale nakonec zakončena nebyla. Pokračující akce Dybaly střelu taktéž nepřišla, hra pokračuje odkopem od branky Bologny.
54'
João Cancelo ve vápně kličkoval a po jednom z úhybu zahrál hostující hráč jasně rukou. Sudí ale tento moment nejspíše přehlédli, a tak se pokračuje hrou hostů.
53'
Hosté se nyní dostali ve vápně do zakončení. Mattia Destro zakončoval netradičně nůžkami, jeho pokus nebyl vůbec špatný či marný, míč i přesto ale skončil jen vedle branky Perina.
51'
Rychlá akce domácího celku byla zakončena přihrávkou do vápna, kde ale přicházel míč na nohu Cuadrada. Kolumbijský hráč míč dostával na paty, zakončit se mu tedy nepovedlo.
50'
Ve vápně zůstal s bolestivou grimasou ležet Blerim Džemaili, který ve vzdušném souboji dostal loket od Benatii. Penalta se ovšem nepíská a hra bude pokračovat vhazováním hostů.
48'
Následně se hra domácích dostala do středu plochy a Cristiano Ronaldo hledal dlouhou přihrávkou nabíhajícího Cuadrada na pravé straně. Domácí rychlík ale míč nakonec na hrací ploše nezachytil.
47'
Domácí po rozehře druhého poločasu svému soupeři míč dosud nepůjčili a hraje se před brankou Bologny. Uvidíme, zda se Juventusu něco povede vymyslet.
46'
Juventus vstřelil hned na startu utkání dvě rychlé branky a dostal se tak do dobrého vedení. Prosadili se Paulo Dybala a Blaise Matuidi. Následně aktivita domácích opadla a moc dalších tutovek Juve nemělo. Vedení je ovšem zasloužené, hosté se do ničeho nedostali.
45+1'
45'
Bologna na polovině hřiště vybojovala míč a hnala se do útoku. Hosté to zkoušeli po pravé straně, kde byla ale akce hodně zpomalena a Mehdi Benatia míč odehrál do autu.
43'
Domácí klidně kombinují na vlastní polovině a nikam se moc neženou. Nejspíše budou chtít dohrát první poločas aktivně a nikam se moc nepoženou.
42'
Slušně rozvíjející se útok domácího celku zhatila nepřesná přihrávka do vápna. Míče se zmocnili svěřenci legendárního Inzaghiho, ale směrem dopředu opět nic nepřevedli.
40'
Ladislav Krejčí je v pořádku a již pobíhá po travnaté ploše. Nyní na pravé straně rukama zastavoval postupujícího Cuadrada, pokračuje se standardkou Juve.
39'
Domácím před vápnem nevyšla kombinace, a tak se do protiútoku dostávali fotbalisté Bologny. Těm se ale až před branku projít nepovedlo a míč nakonec i tak skončil u domácích.
37'
Miralem Pjanić se už klasicky ujal míče, ale do šestnáctky poslal celkem přetažený centr. Do zakončení se tak nikdo nedostal, hra pokračuje protiakcí hostujícího mužstva.
36'
Žlutá karta také na straně hostů. Nehuén Paz poslal k zemi zezadu jednoho z hráčů Juventusu a je napomínán. Pokračovat se bude standardkou domácího celku.
35'
Na druhé straně Ronaldo centroval od levé lajny na zadní tyčku, kde byl Juan Cuadrado. Kolumbijský fotbalista se ovšem nakonec do zakončení nedostal, odkop od branky Skorupskiho.
34'
Diego Falcinelli se následně na polovině hřiště ujal míče a sprintoval s ním dopředu. V obraně moc protihráčů nebylo, a tak italský forvard zakončoval sám. Jeho pokus k levé tyčce ale nakonec skončil jen těsně mimo.
33'
Nepříjemně byl ve středu hřiště faulován Ladislav Krejčí, jehož řev slyšel celý stadion. Český záložník dostal pořádného šlapáka od Pjaniće, který vidí první žlutou kartu duelu.
31'
Úžasná kombinační hra Juventusu, kterou stále můžete opakovat a neokouká se. Na konci ťukecu byl João Cancelo, před kterým byl ovšem míč ukopnut na rohový kop.
29'
Na druhé straně si po delší době sáhl na míč brankář Mattia Perin. Italský brankář kryl střelecký pokus Diega Falcinelliho, který ovšem nebezpečný vůbec nebyl.
28'
Následně držitel několika zlatých míčů dostával centrovaný míč na zadní tyčku, kde se ale do zakončení nedostal. Po chvilkovém přerušení se tak odkopává od branky Bologny.
26'
Krásná akce Cristiana Ronalda. Domácí útočník se dostal přes bránícího hráče a ve vápně zakončoval po zemi, ale Łukasz Skorupski svižnou ránu nakonec vyrazil!
25'
Následně to na levé straně zkoušel João Cancelo, který se elegantně zbavil dvojice bránících hráčů a centroval do malého vápna. Tam hledal Ronalda, ale domácí borec se do zakončení nedostal.
24'
Štěstí zkoušel pokusem z dálky Cristiano Ronaldo. Portugalská legenda zakončovala k levé tyčce, ale míč nakonec skončil jen těsně vedle branky Bologny.
23'
Domácí kombinovali na útočné polovině a po zásahu bránících hráčů vybojovali vhazování na pravé straně. Snaha vedoucího celku italského ligy tak bude pokračovat.
21'
Juventus hraje na vlastní polovině dobře a vypadá to, že jejich dnešní super výkon jen tak nic nepokazí. Staré dámě se opravdu náramně daří a je radost pohledět na jejich hru.
19'
Pěkná akce Juventusu byla zakončena střeleckým pokusem Matuidiho zpoza šestnáctky. Jeho dělovka ale přesná nebyla a míč skončil jen vysoko nad brankou polského brankáře.
18'
Po faulu na Cuadrada na pravé straně se pokračuje aktivní hrou domácího celku, který se dostává často do zakončení a bránící hráči osmnáctého celku Serie A vůbec nestíhají.
16'
Juventus právě vstřelil branku!
Netrvalo to dlouho a je tu druhá branka domácích! Cristiano Ronaldo byl hledán na zadní tyčce, kde ale nezakončil a přihrával brankovištěm na BLAISE MATUIDIHO. Ten udělal kličku a zakončením pod břevno navyšuje na 2:0!
15'
Černobílí následně kombinovali na útočné polovině, ale jejich akce byla ukončena zákrokem jednoho z hostů. Ten byl vzápětí poslán k zemi a píská se útočný faul domácího celku.
13'
Bologna se pokouší uklidnit hru a kombinuje na vlastní polovině. Napadající hráči Juventusu jsou ovšem hladoví a chtějí dávat branky. Uvidíme, zda se ještě někdo prosadí.
11'
Následně se ale domácí celek dostal do rychlého útoku a otevřenou obranu potrestal vstřelenou brankou! Blaise Matuidi zakončoval z penalty do připraveného Skorupskiho, dorážka PAULA DYBALY šla už do sítě a Stará dáma vede v jedenácté minutě 1:0!
10'
Bologna se dostává do tempa a v posledních momentech zaměstnává obranu Juventusu více, než by se asi čekalo. Snažení po pravé straně bylo zakončeno přihrávkou do šestnáctky, kde ale skvěle na roh odkopl Andrea Barzagli.
9'
Následně se do dalšího snažení dostali hosté. Centrem z pravé strany hledal ve vápně Ladislava Krejčího. Český záložník se sice k hlavičce dostal, ale zadní části ani nezakončil.
8'
Hra pokračovala protiakcí domácího celku. Matuidi od levé lajny centroval na hranici malého vápna, kde byl ovšem pouze polský brankář ve službách Bologny. Ten bude následně rozehrávat.
7'
Poprvé následně zahrozili také fotbalisté hostujícího celku. Centrovaný míč od levé lajny letěl na zadní tyčku a proletěl celým vápnem, do branky jej ale nikdo neposlal. Odkop od branky Perina.
5'
Po faulu na kolumbijského středopolaře kopal Juventus standardní situaci, ale neuspěl. Dva centrované míče sice do vápna letěly, ale ani jeden zakončen nebyl.
4'
Stará dáma hraje opravdu aktivně a útočí stále a stále. Po nezakončené akci po trase Ronaldo-Cuadrado se k míči na pravé straně dostal Rodrigo Bentancur. Jeho centr na zadní tyčku ale nikdo nezakončil.
3'
Diskutabilní situace před brankou Bologny! Blaise Matuidi dostal krásný míč za obranu a po zpracování mohl zakončovat. Bránícím hráčem byl ovšem povalen, a tak nezakončil. Penalta se ovšem nepíská.
2'
Po minutě hry následně přišla první střela na branku polského brankáře. João Cancelo si na levé straně užil dostatek prostoru a technicky zakončoval pod břevno. Łukasz Skorupski ale míč viděl a ukryl jej v rukavicích.
1'
Hostující celek sice rozehrál, ale domácí se hned dostali k míči a přes Cristiana Ronalda na levém křídle rozjeli svou první útočnou akci tohoto duelu.
1'
Oba celky jsou již na travnaté ploše turínského svatostánku a utkání o další ligové body brzy začne! Přeji příjemnou zábavu.

Juventus FC: Perin – Barzagli, Bonucci, Benatia – J. Cuadrado, Bentancur, Pjanić, Matuidi, Cancelo – Dybala, Ronaldo.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – Chiellini, Sandro, Mandžukić, Can, Rugani, Bernardeschi.

Bologna FC: Skorupski – Calabresi, Danilo, Paz – M'Baye, Džemaili, Á. Nagy, Krejčí, Dijks – Destro, Falcinelli.
Náhradníci: A. Da Costa, Santurro – G. González, De Maio, Orsolini, Santander, Mattiello, J. M. Valencia, Okwonkwo, Svanberg.

Rozhodčí: Mariani – Bindoni, De Meo.
BOLOGNA FC (18.)

Rossoblù načali sezónu hodně špatně a v úvodních duelech získali jediný bod za remízu 0:0 s předposledním Frosinone. Naposledy se ale celku Ladislava Krejčího povedlo konečně vyhrát, na domácím hřišti si vyšlápli na AS Řím a po výsledku 2:0 brali všechny tři body. Pro Bolognu to navíc byli po čtyřech kolech první branky, prosadili se Federico Mattiello a Federico Santander.

Poslední tři duely v Serii A
Bologna 2:0 AS Řím
FC Janov 1:0 Bologna
Bologna 0:3 Inter Milán
JUVENTUS FC (1.)

Italský velkoklub a šampión posledních šesti sezón Serie A pokračuje v podobné jízdě i v letošním ročníku. Stará dáma během pěti duelů ani jednou nezaváhala a na svém kontě má 15 bodů. Naposledy černobílí vyhráli na půdě Frosinone, a to hlavně díky vydařené poslední desetiminutovce. Nejlepším střelcem týmu je se třemi zářezy legendární portugalský útočník Cristiano Ronaldo.

Frosinone 0:2 Juventus
Juventus 2:1 Sassuolo
Parma 1:2 Juventus
Krásný den všem fanouškům italského fotbalu! Zatím neporažený Juventus hostí Bolognu, která je aktuálně na sestup a každičký bod se jí hodí. Utkání o další ligové body startuje ve 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62