Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : AC Milán - 25. listopadu 2018   18:00

Lazio
90+4' Correa
1:1
(0:0)
AC Milán
78' Kessié  (Calabria)
Lazio
Strakoša – Wallace, Acerbi, Radu (82. F. Caicedo) – Marušić, Parolo, Badelj, Lulić (C) – Alberto (64. Correa), S. Milinković-Savić (65. J. Lukaku) – Immobile.
Luca Banti – Filippo Meli, Giorgio Peretti
Stadio Olimpico, Řím
AC Milán

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:4.
Je dobojováno a oba týmy si do tabulky připíší po bodu za výsledek 1:1. Dlouho jsme čekali na gólové vyjádření jednoho z týmů a po několika šancích na obou stranách to prolomili hosté. V 78. minutě si na přihrávku do druhé vlny naběhl Franck Kessié a s pomocí teče dostal míč za Strakošu. Už to vypadalo, že si AC Milán odveze výhru, jenže v nastaveném čase přišla chvíle pro střídajícího Joaquína Correu a ten perfektně umístěnou střelou rozradostnil domácí fandy. Šlágr kola tak vítěze nepoznal, dá se ale říci, že zejména Lazio je za daný výsledek docela rádo.
90+8'
90+7'
Borini dobře pokryl Correu, ten se k dalšímu zakončení nedostal.
90+6'
Čas se nám trochu natahuje, domácí trenér Inzaghi je rozhodčím dokonce vykázán z lavičky.
90+5'
Domácí opět útočí, dopředu poletí dlouhý nákop.
90+4'
Lazio právě vstřelilo branku!
A to se hostům nevyplatilo! Další centrovaný míč byl nedůrazně odvrácen, JOAQUÍN CORREA si prvním dotekem zpracoval a tím druhým uklidil míč mimo Donnarummův dosah. Je srovnáno na 1:1!
90+4'
Náznak závaru před brankou byl odvrácen rázným odkopem, AC Milán už na útok nepomýšlí, pouze na udržení náskoku.
90+3'
Další roh pro domácí tým, u praporku je nachystán Correa.
90+2'
Borini odvrátil centr z levé strany, Lazio ale stále pokračuje v náporu.
90+1'
Zleva i zprava se teď domácí pokouší o centry před Donnarummu, je to už ale trochu křečovité a na náhodu.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut!
90'
Už je po nebezpečí, AC dostalo míč daleko od své šestnáctky.
90'
A následuje další roh domácích, nyní z druhé strany.
89'
Immobile se na levé straně uvolnil efektní kličkou a pokusil se z ostrého úhlu zakončit na první tyč. Donnarumma to očekávat a jeho pokus vyrazil. Abate poté uklidil míč na roh.
88'
Correa si dal míč daleko od nohy, ten skončil mimo hrací plochu.
87'
Žlutou kartu dostal hostující gólman, Gianluigi Donnarumma.
87'
Vieo rozhodlo o tom, že se o faul nejednalo a penalta se tak konat nebude.
86'
Correa na zadní tyči hledal Immobileho, který po souboji s Abatem upadl. Rozhodčí si nechává celou situaci ještě zkontrolovat u videa.
85'
Immobile vybojoval rohový kop na Calabriovi, byť se hosté zlobili, že tomu předcházel faul domácího útočníka.
84'
Pas na Caiceda byl příliš prudký a vysoký, míč skončil v zámezí. Donnarumma se chystá k velice pozvolné rozehrávce.
83'
Domácí musí rázem pospíchat, vše co půjde, bude mířit před Donnarummovu branku.
82'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Felipe Caicedo.
81'
Domácí chystají poslední změnu, do hry půjde Caicedo. Musí si však ještě upravit výstroj.
80'
Rozhodčí si ještě nechal celou situaci zkontrolovat u videa, gól však byl po chvilce definitivně uznán a hosté tak vedou.
78'
AC Milán právě vstřelil branku!
Teď už se ale hosté úspěchu dočkali. Na pravé straně unikl ofsajdové linii Calabria, přihrál pod sebe na FRANCKA KESSIÉHO a jeho okamžitá střela skončila za pomoci Wallaceho teče za Strakošou. Ten na změnu směru dráhy míče nemohl reagovat a je to 0:1.
76'
Çalhanoğlu prováhal dobrý okamžik na střelu a místo zakončení volil další kličky do pokutového území. Dostal se však mimo úhel a navíc pod tlak obrany. Výsledkem byl odevzdaný míč.
74'
Sledujeme teď poměrně velké množství nepřesností na obou stranách, ani jeden z týmů není schopen se probít ke slušné akci.
73'
Lukaku se opět pokusil o centr, nyní protlačil míč na Parola, jenže ten hlavičkoval z mírného záklonu a podle toho také vypadal výsledek.
71'
Donnarumma drží svůj tým, nyní po rozehraném rohu čelil prudké Wallaceho hlavičce, na brankové čáře ale vytasil pohotový zákrok a udržel bezbrankový stav.
70'
Lukaku se zapojil do útočné činnosti, jeho pokus o centr z levého křídla byl sražen na rohový kop.
68'
Strakoša rozehrává od vlastní branky, nevolí dlouhý odkop, ale přihrávku na svou obrannou řadu.
66'
Bakayoko se už nadechoval k velkému sólu, byl však v rozletu zastaven čistým skluzem od Badelje. Skvělý obranný zákrok.
65'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Jordan Lukaku.
64'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Joaquín Correa.
64'
Milinković-Savić reklamoval Kessiého ruku na hranici pokutového území, ale ani tentokrát se nepískalo.
63'
Rohu se dočkali i domácí, centr odvrátil důraznou hlavičkou Cristián Zapata.
62'
Standardní situace je už minulostí, dopředu postupuje pozvolna domácí Lazio.
61'
A tak přišla Boriniho střela z dálky, která donutila Strakošu jít na zem a vyrazit ji na rohový kop.
60'
Nyní už zase AC, je to ale velice pomalé a do postavené obrany Lazia.
59'
Domácí kombinovali v přehuštěném prostoru, kde nebyl prostor na střelu. K té se dostal až Wallace, rána z dálky skončila vysoko nad brankou.
57'
Na levé straně si naběhl Immobile a zkusil z ostrého úhlu i zakončit. Nakonec z toho byla spíše přihrávka na Parola, jeho nůžky ale povedené nebyly.
55'
Lazio podniklo akci pravou stranou a na penaltě si už na přihrávku nabíhal Immobile. Mnoho nescházelo a mohl sklepávat do odkryté části Donnarummovy branky. Takto míč pouze prolétl šestnáctkou.
54'
Rozproudit to chtěl brankář Donnarumma a povedlo se mu to drzou kličkou uvnitř vlastní šestnáctky. Záměr mu vyšel, podařilo se mu rozehrát.
53'
Trocha uklidnění na trávníku, oba týmy si teď dávají pozor v obranné činnosti.
51'
Po Susově centru z přímého kopu musel Strakoša vytáhnout zákrok na brankové čáře, náběh hostů s hlavičkovým zakončením byl z těch nebezpečnějších.
50'
Na trávníku se nám nyní povaluje mlha z dýmovnic, které odpálili domácí fanoušci.
49'
Roh i na druhé straně, ani zde se ovšem diváci zakončení nedočkali.
48'
Po rohovém kopu upadl v pokutovém území domácí Parolo, který se dostal do souboje s Kessiém, rozhodčí si však byl jistý, že se o faul nejednalo a nechal pokračovat ve hře.
47'
Tohle už bylo lepší. Z otočky vystřelil Luis Alberto a i když to nebyla nejprudší rána, musel Donnarumma zasahovat.
46'
Druhá půle byla zahájena nepřesnou přihrávkou na levé křídlo, Lulić neměl šanci prudký pas zastavit a zpracovat.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
Máme za sebou první půli, která musela fanoušky Lazia potěšit tím, že domácí předváděli aktivní výkon a po celou půli se snažili tlačit přes Donnarummu. Jejich šance ovšem zůstaly bez využití, vše buď skončilo právě u brankáře AC, či mimo. Jedna akce sice skončila v bráně, jenže Immobile stál v ofsajdu a zakončení tak bylo navíc. Ale i hosté měli šance, tu největší Çalhanoğlu, pravačkou orazítkoval Strakošovu tyč. Do kabin se ale odešlo za stavu 0:0.
45'
45'
Ten se nyní marně natahoval po Parolově střele levou nohou, ale marně. Mohl si ovšem oddechnout, rána levou nohou prolétla o centimetry vedle tyče!
44'
Lazio pokračuje ve svém sympatickém výkonu a neustále ohrožuje Donnarummu.
42'
Blízko gólu byl domácí Immobile, pohotově vystřelil z vápna, ale Donnarumma reflexem vyrazil. Parolova dorážka už byla trochu na náhodu.
41'
Z dálky napřáhl hostující Suso, odvážný pokus skončil poměrně velký kus nad břevnem branky Lazia.
40'
Hosté při jakékoliv rozehrávce natahují čas, přeborníkem je zejména brankář Donnarumma. Rozhodčí však má s hráči AC zatím trpělivost.
39'
Immobile byl dobře strážený a i když se dostal za obranu, jako první byl u míče brankář Donnarumma.
38'
Na dlouhý pas si nabíhal hostující Cutrone, míč ale skončil u Strakoši. Přestože to nebyla přesná přihrávka, ukázal Cutrone autorovi zdvižený palec.
37'
Zleva pronikal na útočnou polovinu Lulić, jenže vše skončilo jeho nepřesnou přihrávkou na střed.
35'
Přihrávku z pravé strany dostal hostující Çalhanoğlu, střela z první mu ale vůbec nesedla a zakončil vysoko do nebes.
34'
Další nedovolený zákrok domácích, nyní v podání Luise Alberta. Tentokrát s nařídil pouze přímý kop bez karetního trestu.
33'
Je tu první žlutá karta utkání, za zákrok ve středovém kruhu ji dostal domácí Sergej Milinković-Savić.
31'
Milinković-Savić si naběhl na přihrávku do druhé vlny, jeho pokus po zemi byl sražen.
30'
Dlouhý aut do vápna AC Milán byl hosty odvrácen až na protější polovinu. Strakoša pomáhá své obranné řadě s rozehrávkou.
28'
Domácí sice dostali míč do branky AC, jejich radost však trvala pouze několik vteřin, poté si všimli, že byl odmáván ofsajd.
27'
Radu přetáhl centr z levé strany, svého spoluhráče doslova zahnal až za brankovou čáru.
25'
Chvilku se nehrálo, neboť na trávníku ležel jeden z hostujících hráčů. Ošetření však nebylo potřeba, hra může opět začít.
24'
Lazio nikam nepospíchá, v poklidu kombinuje na půlce a čeká na okénko v obraně soupeře.
22'
Marušić sice předvedl rychlé nohy, přesto jej Zapata zvládl o míč obrat a zastavit tak rychlý přechod domácích do útoku.
20'
Z ostrého úhlu vyslal štiplavou střelu Immobile, mířil ovšem nad Donnarummovu branku.
19'
Lazio pokračuje ve své mírné územní převaze a kombinuje na útočné polovině.
18'
Už to vypadalo, že se Luis Alberto dostane do brejku, Zapata však své zaváhání s podklouznutím napravil a akci Lazia zastavil.
16'
Udeřit mohlo i na druhé straně. Přihrávka z pravého křídla propadla ke zcela volnému Çalhanoğluovi, ten si našteloval střelu a následně trefil tyč! Dorážka zpoza šestnáctky pak už letěla vysoko nad Strakošovu branku.
14'
Po rozehrání se centr dostal za šestnáctku, kde číhal Badelj. Opřel se do míče levou nohou a protáhl Donnarummu. Ten sice zasahovat nemusel, rána skončila těsně mimo, nicméně brankáře AC zajisté vystrašila.
14'
Alberto číhal na centr z pravého křídla, jenže se nedočkal. Hostující obrana srazila míč na rohový kop.
13'
Hra se na´m po několika akčnějších minutách lehce uklidnila a sledujeme kombinace uprostřed hrací plochy.
11'
A ten skončil u Strakoši, povedlo se mu totiž centrovaný míč celkem hravě vyboxovat.
11'
Hosté poprvé v nebezpečné akci, zprava si našel prostor Hakan Çalhanoğlu, jeho střela ale byla sražena na rohový kop.
10'
Luis Alberto poslal oblouček za obranu Milána, nabíhající Parolo ovšem z voleje zakončil vysoko nad.
9'
Lulić centroval z levé strany do pokutového území, Rodríguez zvládl tento pas odkopnout.
8'
Vypadalo to na nedovolený zákrok u pokutového území Lazia, rozhodčí ovšem ukázal, že se o faul nejednalo a domácí jdou do protiútoku.
7'
A další díra v obraně milánských. Na pravé straně unikl Marušić, ani jemu se pak ale nepovedlo najít spoluhráče na zakončení. Immobile byl o zlomek vteřiny rychlejší a centr přeběhl.
6'
No, tohle už vypadalo zajímavě. Za obranu hostů si naběhl Parolo a v plném běhu se pokoušel sklepnut na střed. Vracející se obránce ale míč odkopl mimo šestnáctku.
5'
Lazio je v úvodních minutách aktivnější, nyní jim však jedna akce utekla. Milinković-Savić měl pocit, že nebyl tím posledním, kdo se dotkl míče a tak jej nechal proběhnout do zámezí. Pomezní sudí ale ukázal, že vhazovat bude AC.
4'
Donnarumma zasahovat nemusel, Milinković-Savič si sice dobře naskočil na centrovaný míč, jeho hlavička však skončila velký kus vedle branky.
3'
První rohový kop pro Lazio, na tuto standardku uklidil míč Cristián Zapata.
2'
Strakoša poslal dopředu dlouhý nákop, jenže jeho spoluhráči byli staženi k půlce. Míč tak skončil až u Donnarummy.
1'

S. S. Lazio: Strakoša – Wallace, Acerbi, Radu – Marušić, Parolo, Badelj, Lulić (C) – Alberto, S. Milinković-Savić – Immobile.
Náhradníci: Proto – Luiz Felipe, Patric, J. Lukaku, Valon Beriša, Correa, Durmisi, Bastos, F. Caicedo, Cáceres, Cataldi, Murgia.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate (C), C. Zapata, Ricardo Rodríguez – Calabria, Kessié, Bakayoko, Borini – Suso, Cutrone, Çalhanoğlu.
Náhradníci: Reina, Plizzari – J. Mauri, Castillejo, Conti, Bertolacci, Montolivo, Tsadjout, Simič, Laxalt.

Rozhodčí: Luca Banti – Filippo Meli, Giorgio Peretti.
Oba týmy nastupují na hrací plochu, zápas bude za pár okamžiků zahájen.
Zápas na Stadio Olimpico začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Luca Banti, kterému budou na pomezí pomáhat Filippo Meli a Giorgio Peretti.
AC Milán

Hosté jsou na tom v tabulce krapítek hůře, na pátém místě mají 21 bodů. I milánští budou dnes chtít zapomenout na nepovedený výsledek z posledního ligového utkání, neboť z domácího utkání proti Juventusu si AC připsalo porážku 0:2. O góly se postarali Mandžukić a Ronaldo. Čeká nás tak bitva dvou velkých celků, prostě šlágr kola.

S.S. Lazio

Domácí tým je v tuto chvíli na čtvrtém místě s 22 body a dnes bude chtít zcela jistě dopadnout lépe, než v minulém kole, kdy na půdě Sassuola remizoval 1:1. Lazio vedlo už po sedmi minutách po gólu Parola, domácí ale bleskově srovnali Ferrarim a skóre se pak už do konce utkání nepohnulo. Dnes ale římské čeká velice těžký soupeř, vyhrát nebude vůbec snadné.

Lazio – Fiorentina 1:0
Parma – Lazio 0:2
Lazio – Inter 0:3
Lazio – Spal 4:1
Sassuolo – Lazio 1:1
Dobrý podvečer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 13. kola mezi týmy S.S. Lazio a AC Milán.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62