Serie A - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Torino - 9. prosince 2018   20:30

0:0
(0:0)
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Abate (C), C. Zapata, Ricardo Rodríguez – Bakayoko, Kessié – Suso, Çalhanoğlu (71. Castillejo) – Higuaín, Cutrone.
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – Aina, Meïté, Rincón, Baselli (81. Lukić), Ansaldi (90+1. Berenguer) – Falqué (69. Zaza) – Belotti (C).

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

Fauly: 10:16
Zápas skončil a z vítězství se neraduje nikdo, protože AC Milán doma remizoval s Turínem FC 0:0. Byl to velice bojovná zápas, který nepřinesl moc šancí na obou stranách. Tu největší měli hosté už po pěti minutách, ale Falquého skvěle vychytal Donnarumma. Ten poté ke konci poločasu vytěsnili i střelu Belottiho z dálky. Ve druhém poločase asi do šedesáté minuty pokračovala převaha hostů, až poslední půlhodinu utkání byli aktivnější domácí. Ale ani oni gól vstřelit nedokázali. Suso pálil z pravé strany jen těsně vedle a když se do obrovské šance dostal Patrick Cutrone, z velké blízky minul. V samotném závěru pak Higuaín hlavičkou jen trefil obránce Djidjiho.
90+4'
90+4'
Salvatore Sirigu dostal zpětnou přihrávku, ale jeho nákop našel jen ještě před polovinou hřiště hráče AC Milán,
90+3'
A ani z něj si domácí žádnou šanci nevytvořili, tentokrát se v obraně předvedl jinak útočník Simone Zaza a míč odhlavičkoval.
90+3'
Higuaín se dostal k hlavičce, ale tu zachytil Koffi Djidji. Míč pak odkopl na roh Nicolas N'Koulou.
90+2'
Castillejo se pokusil kolmou přihrávkou do vápna rozluštit tento zápas, ale ten zůstává dál nerozhodný a bezgólový.
90+2'
Tiemoué Bakayoko se ocitl v klinči dvou turínských hráčů a byl ve středu hrací plochy faulován.
90+1'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Álex Berenguer.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90'
Walter Mazzari, trenér Turína, je vyloučen za své protesty na tribunu.
89'
Izzo dobře pokryl Higuaína a odkopl míč, který z pravé strany směřoval právě na argentinského kanonýra.
88'
Po boji o míč ve středu pole skončil míč v autu a budou vhazovat domácí. Hosté mezi tím chystají střídání, to ale ještě neproběhne.
87'
Patrick Cutrone byl v šanci, která měla pro AC Milán rozhodnout zápas. Byl úplně sám před malým vápnem, ale míč měl pod nohama a zřejmě proto minul branku Turína.
85'
Tiemoué Bakayoko byl stažen k zemi a pomalu se zvedá na nohy. Je to další standardní situace pro AC Milán.
85'
Zaza míč odhlavičkoval a pak trefil N'Kouloua. Domácí reklamovali ruku, ale byl to zásah do hlavy.
85'
Samuel Castillejo je po svém příchodu na trávník hodně aktivní. Nyní vybojoval standardní situaci z levé strany. Je to v podstatě zkrácený rohový kop.
84'
I tentokrát to hosté zvládli. Pak ještě vracel míč z pravé strany do vápna Španěl Suso, ale ani on nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
84'
První roh hosté odvrátili, na řadu přichází další.
83'
Po pěkné kombinační akci AC Milán ve vápně se dostal ke střele Higuaín, ale jeho zakončení nebylo přesné.
83'
Salvatore Sirigu si počkal na přihrávku do vápna a byl u míče jako první. Následně ale Turínští po jeho výkopu ztratili míč,
82'
Turínští se k žádné střele ani nedostali, takže to může znovu zkoušet AC Milán.
81'
Suso dostal přihrávku do běhu do trochu rozevřené obrany. Z pravé strany nakonec vypálil, ale trefil jen boční síť.
81'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Saša Lukić.
80'
Přihrávka na Cutroneho sice byla zajímavá, ale do ofsajdu, takže jeho následná střela už byla zbytečná.
79'
Hodně tvrdý souboj svedli Tomás Rincón a Franck Kessié. Nešetřilo se v něm rukama z obou stran a nakonec je z toho faul Rincóna.
78'
Salvatore Sirigu dostal malou domů, ale nechtěl riskovat, tak míč odkopl do autu.
78'
Nicolas N'Koulou fauloval a už by si měl opravdu dát pozor, protože už má jednu žlutou kartu.
77'
Ola Aina byl v tísni, ale našel si i tak prostor na střelu. Ta ale byla nepřipravená a podle toho to také dopadlo.
76'
Nepřesná přihrávka domácích znamená ztrátu míče a od branky tak bude moci rozehrávat Salvatore Sirigu.
75'
Ke střele z dálky se poté dostal argentinský hroťák Gonzalo Higuaín, ale byl to hodně neškodný a slabý pokus.
75'
Po rohovém kopu se na hranici vápna dostal k míči Suso, ale pod tlakem už nedokázal nic vymyslet.
74'
Samuel Castillejo hledal na levém křídle rozběhnutého Ridrígueze, ale ten se k míči nedostal. Je to však rohový kop pro AC Milán.
73'
Po něm se k hlavičce dostal Patrick Cutrone, ale Salvatore Sirigu znovu mohl zůstat v ledovém klidu.
73'
Ale aktivní Samuel Castillejo záhy vybojoval další rohový kop.
72'
Právě Castillejo rohový kop rozehrál, ale nic nebezpečného pro hosty z toho nebylo.
72'
Samuel Castillejo se dostával do první šance po svém vystřídání, ale nakonec je to jen rohový kop.
71'
Tentokrát fauloval pro změnu Tomás Rincón, rozehrávku ve středu pole mají domácí.
71'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Samuel Castillejo.
70'
Daniele Baselli to přehnal s agresivitou, za svůj nedovolený zákrok na Tiemouého Bakayoka dostává žlutou kartu.
69'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Simone Zaza.
69'
Ani napodruhé to nevyšlo. Turín se opět dokázal ubránit a Sirigu ani nemusel zasahovat.
68'
Domácí kopali rohový kop. Hosté se ubránili a Milánští si to mohou zopakovat.
68'
Suso centroval z pravé strany, ale míče zatím přitahuje jako magnet stoper Turína Nicolas N'Koulou.
68'
67'
Centr do vápna opravdu přišel a byl i docela nebezpečný. Nejblíže k hlavičce na branku byl Christián Zapata, ale nakonec ho hosté ubránili.
66'
Kopat se bude proti brance Turína. Faulovaným hráčem byl Hakan Çalhanoğlu. Na střelu je to hodně daleko, ale nebezpečný centr přijít může.
65'
Andrea Belotti se pokusil zkrášlit akci Turína patičkou, ale ta našla jen hráče AC Milán. Dopředu se pak vydal Zapata, ale byl zastaven.
64'
Aina odcentroval zprava a našel znovu Falquého. Ten střílel ze stoje z první a vysoko přestřelil branku AC Milán.
63'
Belotti našel krásným křížným pasem Falquého, který si dokázal míč šikovně zpracovat, ale nic dalšího už s ním nevymyslel.
62'
Vinou nepřesnosti domácích hráčů skončil míč v autu a Turínští tak budou moci podniknout protiakci.
61'
Higuaín našel ve vápně Hakana Çalhanoğlua, ale tomu vůbec nevyšlo zakončení. Střela mu nesedla a míč po zemi šel daleko vedle.
60'
Milánským se zřejmě konečně povedlo zastavit turínský tlak ze začátku poločasu. Tentokrát centroval z pravé stran Suso, ale nenašel Higuaína, kterého pokryl Izzo.
59'
Nicolas N'Koulou byl opět v akci a obranou hlavičkou odvrátil centr po rohovém kopu. Pak definitivně míč odklidil do bezpečí Daniele Baselli.
58'
Calabria měl dost prostoru na pravé straně a zvolil přihrávku do vápna na Chalhanoglua. Turínští se ubránili a definitivně pak situaci čistým skluzem vyřešil Nicolas N'Koulou. Rohový kop pro AC Milán.
57'
Ke střele z dálky z voleje se dostal Andrea Belotti. Byla to sice hodně prudká střela, ale opět nepřesná.
57'
Nakonec standardku rozehrál Iago Falqué a rozhodl se pro centr. K hlavičce se sice dostal obránce Armando Izzo, jenže nebyl přesný.
56'
Hakan Çalhanoğlu nestíhal Olaho Ainu a fauloval ho. Turín bude mít nebezpečnou standardní situaci. Je to pozice na střelu pro praváka.
55'
Daniele Baselli centroval z pravé strany, ale znovu na poslední chvíli dokázali domácí míč odvrátit.
55'
Tomás Rincón se sice dostal k hlavičce, ale ta nebyla asi ani míněna jako střela a Gianluigi Donnarumma bez problému míč chytil.
54'
Už se pokračuje ve hře a znovu aktivitou hýřili hosté. Jejich centr z pravé strany zastavil Kolumbijec Christián Zapata.
53'
Koffi Djidji byl u míče dříve než Davide Calabria a předvedl čistý skluz. Calabria pak nepříjemně přepadl a bolí ho dopad na hlavu. Ale měl by pokračovat ve hře.
52'
Izzova přihrávka měla směřovat na pravé křídlo na Falquého, ale ten míč byl příliš dlouhý a Španěl ho nezastihl na hrací ploše.
51'
Iago Falqué se rozbíhal po pravém křídle, ale nedostal přihrávku, na kterou by mohl dosáhnout. Ale hosté budou vhazovat.
50'
Nepříjemně se srazili domácí Suso a hostující Cristian Ansaldi. Ale oba by nakonec měli být v pořádku.
49'
Vzápětí byl faulovaný Franck Kessié, takže domácí se mohou uklidit, protože budou rozehrávat.
49'
Nakonec se mu ale nepovedlo přihrát před branku, protože pohotově zasáhl Ricardo Rodríguez.
48'
Turín se usadil před pokutovým územím AC Milán, na pravé straně s míčem kouzlí Tomás Rincón.
47'
V druhém poločase se zatím hraje hodně daleko od obou pokutových území, je to hodně opatrné.
46'
Do druhé půle nastoupily oba týmy beze změn.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:34.
První poločas je za námi, žádná branka mezi domácím AC Milán a Turínem nepadla. Hosté jsou zatím překvapivě o něco lepším týmem a měli rozhodně větší šance. Už na začátku utkání předvedl Gianluigi Donnarumma vynikající zákrok proti Falquému. Další výborný zákrok si pak připsal domácí brankář ve 41. minutě, kdy zase vytáhl konečky prstů střelu Belottiho z dálky. Hosté v útoku moc nebezpeční nebyli, dokonce ještě nedonutili Sirigua k zákroku. Milánským zatím nefunguje spolupráce útočníku Higuaína a Susa.
45+4'
45+3'
Penalta to nebude, rozhodčí u videa neshledal provinění proti pravidlům.
45+2'
První poločas ještě neskončil. Rozhodčí se jde podívat na video, zda po střele Higuaína nezahrál Aina rukou.
45+2'
Gonzalo Higuaín tentokrát už Susa nehledal a vystřelil levačkou z hranice pokutového území. Jenže netrefil branku.
45+1'
Suso dostal přihrávku do běhu, ale musel mírně zpomalit a na míč si počkat. Střela pravačkou mu pak nevyšla.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Tentokrát se Milínští ubránili bez problému a ještě mají čas na to, aby zaútočili. Ricardo Rodríguez centroval zleva, ale trefil jen Ainu.
44'
Turín bude ukončovat první půli na polovině AC Milán, čeká ho autové vhazování.
43'
Patrick Cutrone si ve vápně tělem odstavil protihráče a měl dost času na přesný centr, ale to se mu právě nepovedlo.
42'
I při rohovém kopu Turína měli domácí namále, protože Gianluigi Donnarumma trochu zazmatkoval s výběhem. Ale nakonec se AC Milán ubránil.
41'
Další velká šance Turína! Ke střele zpoza vápna se dostal Andrea Belotti a jeho ránu po zemi vyrážel Gianluigi Donnarumma a musel se pořádně natáhnout.
40'
Domácí se v pohodě ubránili a pak hned vyráželi do brejku. Jenže Higuaín svým pasem nenašel nabíhajícího Susa, ale jen všudypřítomného N'Kouloua.
39'
Za míčem stojí Tomás Rincón a Iago Falqué, jeden z nich standardku rozehraje. Bude to nejspíš centr do vápna.
38'
Andrea Belotti byl faulován, ale ještě stihl přihřát na Falquého. Ten se pak k míči nedostal, ale Zapata ještě zpětně dostává za faul na Belottiho žlutou kartu. Hosté budou kopat standardní situaci.
37'
Suso se pokusil ve vápně o kličku, ale ta mu nevyšla. Takže se malý Španěl znovu k zakončení nedostal.
36'
Standardní situace AC Milán nebyla nikterak nebezpečná, dobrý obranný zákrok si předvedl Nicolas N'Koulou.
35'
Armando Izzo dostává žlutou kartu za stažení na zem Cutroneho.
35'
Ricardo Rodríguez našel pěkným dlouhým míčem na pravé straně Susa. Ten pak posílal před branku prudký centr, s ním si ovšem Sirigu poradil.
34'
O těžké zakončení přes hlavu se pokusil turecký záložník Hakan Çalhanoğlu, ale to mu nevyšlo.
33'
Gonzalo Higuaín dostal dobrou přihrávku do běhu, ale jeho střela mu nevyšla, hosté ještě dokázali míč zablokovat. Suso se zlobí, že nedostal přihrávku.
32'
Ricardo Rodríguez viděl, že na zemi skončil Tomás Rincón a nezvedal se, a tak sportovně míč zakopl do autu.
31'
Iago Falqué citlivě odcentroval z levé strany, ale našel jen připravené rukavice Donnarummy.
30'
Tiemoué Bakayoko nyní fauloval Ainu, takže znovu se budou muset Milánští bránit.
29'
Turín stále ale aktivnější běhavý fotbal a tím dělá domácím velké problémy.
28'
Po faulu Turína se opět k míči mohou vrátit domácí fotbalisté.
27'
Domácí opět praktikují klidnou rozehrávku i před brankáře. Jejich taktikou dnes rozhodně nejsou rychlé brejky.
26'
Salvatore Sirigu uklidňuje situaci, sebral míč ze vzduchu po autovém vhazování AC Milán.
25'
Suso hledal pěkným centrem na zadní tyči Chalhanoglua, ale ten se nakonec k hlavičce nedostal, protože před ním stihl míč hlavou přizvednout Armando Izzo.
25'
Cristian Ansaldi se dostal k odraženému míči po rohovém kopu a vypálil z dálky. Jeho střelu v poklidu chytil Gianluigi Donnarumma.
24'
Standardní situace Turína sice vyloženě nebezpečná nebyla, ale domácí raději zahráli na rohový kop.
23'
Soualiho Meïté zatím nemůže pokračovat ve hře, bude muset být ošetřen.
22'
Turínští zase zlobili domácí rychlou hrou na jeho polovině. A tak si musel Tiemoué Bakayoko vypomoci faulem na Meitého.
21'
Zapata raději vrátil míč při rozehrávce Donnarummovi a přenechal rozehrávku na něm.
20'
Hakan Çalhanoğlu se pokusil přihrát míč do pokutového území, ale to mu nevyšlo. Pak se domácí dopustili faulu na Belottiho.
19'
Nicolas N'Koulou si znovu vyšlápl na Higuaína a fauloval ho. Už si bude muset dávat pozor, aby nedostal druhou žlutou kartu.
18'
Turín je po slabší pětiminutovce znovu aktivnějším týmem. Opět rozehrává další akci, zatím si předává míč na vlastní polovině.
17'
Tomás Rincón si narazil míč s Ansaldim a pak z levé strany poslal prudký míč před branku. Okamžitě zakončoval Andrea Belotti, ale o kousek minul.
16'
Nicolas N'Koulou dostává žlutou kartu za ostrý faul zezadu ve středovém kruhu na Higuaína.
16'
Cristián Zapata uplatnil své velké zkušenosti, když se vložil do hry a zastavil nebezpečný pas na Belottiho.
15'
Z levé strany byl v tísni Ricardo Rodríguez, ale přesto dokázal odcentrovat. Jenže jeho míč byl točený a už opustil hrací plochu.
14'
Suso se nedostal přes Djidjiho a nakonec se jako poslední dotkl míče on, takže Turín FC bude mít odkop od branky.
13'
Po slabším začátku poprvé AC Milán svého soupeře přitiskl před jeho pokutovým územím. Zatím ale stále čekáme na jeho první šanci.
12'
Po faulu ve středu pole na Higuaína budou rozehrávat domácí.
11'
Soualiho Meïté postupoval s míčem dopředu a dostal od obrany Milánu hodně prostoru, tak i vystřelil. Mířil těsně vedle.
10'
Calabria se tentokrát dostal sice k centru od pravé postranní čáry, ale jeho přetažený míč skončil v zámezí.
9'
Davide Calabria si chtěl vymodlit faul, ale toho se podle názoru rozhodčího Tomás Rincón nedopustil, takže se pokračuje ve hře.
8'
Milánští se znovu dokázali ubránit náporu Turína, ale rozhodně jsou v začátku zápasu tím horším týmem.
7'
Ignazio Abate musel zasáhnout za záchranou brzdu a fauloval zezadu unikajícího Rincóna. Dostává žlutou kartu.
6'
Turínští nicméně pokračují ve svém tlaku, po rohovém kopu mají ještě autové vhazování na útočné polovině.
5'
Po Ansaldiho centru z levé strany hlavičkoval z velké blízkosti úplně volný Iago Falqué, ale musí se chytat za hlavu, protože Gianluigi Donnarumma předvedl vynikající reflexivní zákrok.
4'
Hosté to zkusili centrem z pravé strany, který měl ve vápně najít Christiana Ansaldiho, ale ten míč byl velice nepřesný.
3'
Dlouhý nákop domácích byl velice nepřesný a stal se z něj jen odevzdaný míč brankáři Turína Siriguovi.
3'
Milánští zatím nikam nepospíchají, k rozehrávce využívají i brankáře Donnarummu.
2'
Hosté vhodili dlouhý aut až do vápna. Nakonec se dostal ke střele z odraženého míče Koffi Djidji a Gianluigi Donnarumma musel jeho nepříjemnou ránu chytat nadvakrát.
1'
Turín začal utkání aktivně a hned se usadil na útočné polovině a bude vhazovat.
1'
AC Milá bude hrát v tradičních černo-červených pruhovaných dresech, hostující Turín v bílé venkovní variantě.
Nyní už nebrání nic začátku utkání.
Hráči obou mužstev už jsou nastoupeni na trávníku, začíná se minutou ticha.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Abate (C), C. Zapata, Ricardo Rodríguez – Bakayoko, Kessié – Suso, Çalhanoğlu – Higuaín, Cutrone.
Náhradníci: Reina, An. Donnarumma – J. Mauri, Castillejo, Conti, Bertolacci, Montolivo, Tsadjout, Simič, Halilović, Laxalt, Torrasi.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – Aina, Meïté, Rincón, Baselli, Ansaldi – Falqué – Belotti (C).
Náhradníci: Ichazo – Lyanco, R. Soriano, Lukić, Zaza, Damascan, Edera, Berenguer, Moretti, Parigini, De Silvestri, Bremer..
Vzájemné zápasy

V minulé sezóně se tyto dva týmy utkaly dvakrát v lize a oba zápasy skončily remízou. Nejprve na hřišti AC Milán 0:0 a poté v rámci 33. kola na hřišti Turína 1:1. Tehdy se dostalo AC do vedení díky Bonaventury, ale De Silvestri ve druhém poločase vyrovnal. AC Milán s Turínem neprohrál od roku 2001, což dělá dohromady dvaadvacet soutěžních utkání. Tři poslední vzájemné zápasy skončily remízou.
Turín FC

Turín FC je tím méně slavným týmem z Turína po Juventusu. Ale letos si zatím nevede vůbec zle a potvrzuje, že má ambice soutěžit o pohárové příčky. Momentálně je Turín na sedmém místě s jednadvaceti body. Před sebou má AS Řím jen vinou horšího skóre, ale má dnešní zápas k dobru. V případě vítězství by si polepšil na šesté místo jen o bod za Laziem a AC Milán. Na osmou Sampdorii má Turín náskok jednoho bodu, ale janovský klub už má zápas 15. kola za sebou. Turín prohrál jen jednou z posledních deseti soutěžních zápasů. Naposledy v Copa Italia porazil doma 2:0 Sudtriol a v Serii A naposledy doma porazil 2:1 FC Janov. Venku Turín zatím v lize odehrál sedm utkání a ještě ani jednou neprohrál. Dvakrát vyhrál a pětkrát remizoval, naposledy 0:0 na hřišti Cagliari.
AC Milán

AC Milán se v tabulce Seire A po čtrnácti odehraných zápasech nachází na čtvrtém místě s pětadvaceti body. Milánští neměli nejpovedenější vstup do sezóny, ale postupně se zvedli a tabulkou vystoupali nahoru. Na vedoucí Juventus sice ztrácí už osmnáct bodů, ale před sebou mají Inter jen o čtyři body. Na páté Lazio má AC Milán náskok jen díky lepšímu skóre, ale má také zápas k dobru. Naposledy AC Milán doma porazil Parmu 2:1, předtím remizoval a prohrál. Z posledních osmi soutěžních zápasů sedmkrát neprohrál. AC zatím doma v lize odehrálo sedm utkání, z toho pět vyhrálo, jednou remizovalo a jednou prohrálo.
Zdravím a vítám všechny příznivce italského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 15. kola Serie A mezi týmy AC Milán a Turín FC. Zápas se odehraje na stadionu San Siro v Miláně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62