Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Udinese - 2. dubna 2019   19:00

AC Milán
45' K. Piątek
1:1
(1:0)
Udinese
65' Lasagna  (Fofana)
AC Milán
G. Donnarumma (12. Reina) – Abate (69. Calabria), A. Romagnoli, Musacchio, Laxalt – Bakayoko, Biglia, Paquetá (42. Castillejo) – Çalhanoğlu – Cutrone, K. Piątek.
Banti – Fiorito, Gori
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Udinese
Musso – De Maio, Opoku, Samir (46. Wilmot) – ter Avest (55. Okaka), Fofana, Behrami (76. Mandragora), de Paul, Zeegelaar – Lasagna, Pussetto.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:11.
Je dobojováno. Milánský celek vedl v poločase 1:0, ale nakonec roli favorita nepotvrdil, protože s Udinese doma remizoval 1:1. Za hosty se ve druhém poločase prosadil Lasagna a vystřelil tak svému cenný bod. AC naopak důležité body v boji o čtvrté místo, které zaručuje Ligu mistrů, ztratil. Nyní mají domácí náskok na páté Lazio pouze čtyř bodů, ale Lazio má dva zápasy k dobru.
90+5'
90+4'
Po několika zblokovaných střelách je tu rohový kop pro AC!
90+3'
AC vsadilo vše na jednu kartu, tak uvidíme, zda to domácí ještě zvládnou a získají všechny tři body.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Je před námi posledních pár minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
87'
Domácí hráč se dostal ve vápně k míči, vypálil, ale s jeho dělovkou si Juan Musso skvěle poradil!
85'
Domácí hráči vystřihl nůžky ve vápně Udinese, ale nakonec mu byl odpískán útočný faul, což se hráčům AC samozřejmě vůbec nelíbí.
83'
AC tlačí, hraje se pouze na jednu branku, ale další branky jsme se zatím nedočkali.
81'
Milánský celek má na vedoucí branku už pouze deset minut. Nebo se snad dočkáme překvapení a udeří Udinese?
79'
Domácím nelze upřít snahu, stále se tlačí dopředu a chtějí rozhodnout, ale ve finální fázi se jim nyní vůbec nedaří.
77'
Jeden z hostujících hráčů byl nyní ošetřován, ale už se opět hraje. Domácí zahrávali roh, ale nic z něho nebylo.
76'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Rolando Mandragora.
75'
Po přihrávce do vápna propadl míč až k domácímu hráči, ale ten trefil jen spoluhráče. Roh pro AC.
73'
Nyní to domácí zkusili po pravé straně, ale ani z této akce nic nebylo. Hráči AC jsou však stále u míče.
71'
Domácí působí hodně nervozním dojmem. Hráči AC nyní dělají jeden faul za druhým a vůbec se jim nedaří.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ignazio Abate, přichází Davide Calabria.
67'
Domácí se samozřejmě hned tlačí dopředu a chtějí strhnout vedení na svou stranu.
65'
Udinese právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Domácí zahrávali rohový kop, ale hosté se ubránili a hned šli dopředu. Po krásné rychlé akci se do zakončení dostal KEVIN LASAGNA, který překonal Reinu a začínáme od začátku.
64'
Rohový kop pro AC.
63'
Na výborný centr si na zadní tyč naběhl Ignacio Pussetto, ale nakonec mu pár decimetrů chybělo a zakončit nedokázal.
61'
Do konce utkání zbývá ještě zhruba 30 minutek a vzhledem k tomu, že domácí stále vedou pouze 1:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Z velké dálky to vyzkoušel hostující Fofana, ale jeho rána byla hodně nepřesná a míč skončil vysoko nad brankou AC.
58'
Domácí hráči ve druhém poločase velmi zkušeně, drží míč a kontrolují hru, tak uvidíme, zda tímto stylem dokráčí pro všechny body.
56'
Po rohovém kopu se do zakončení dostal jeden z hráčů Udinese, ale branku trefit nedokázal.
55'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Hidde ter Avest, přichází Stefano Okaka.
55'
Rohový kop pro Udinese.
54'
Po delší době se dopředu vydali také hosté, ale nic z toho nebylo. Směrem dopředu se ve druhém poločase hráčům Udinese vůbec, ale vůbec nedaří.
52'
A další akci domácích zastavil útočný faul, kterým se provinil Krzysztof Piątek.
50'
Milánský celek je i ve druhém poločase aktivnější, ale do zakončení se zatím domácí nedostávají.
48'
Domácí se hned vydali dopředu, ale z první akce ve druhém poločase nic nebylo. Následně neuspěli ani hráči Udinese.
46'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Samir, přichází Ben Wilmot.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05 hodin.
První poločas je za námi. Příliš zajímavý nebyl, ale jedné branky jsme se nakonec přeci jen dočkali, když se v samém závěru prosadil Krzysztof Piątek a AC tedy vede nad Udinese 1:0. Druhý poločas ale slibuje ještě hodně zajímavou podívanou.
45+4'
45+4'
Hostující hráč se zjevil ve velké šanci, ale Reinu nepřekonal a stav utkání se tedy nemění!
45+3'
Domácí kontrolují konec prvního poločasu a nikam se už netlačí.
45+1'
45'
AC Milán právě vstřelil branku!
Tak domácí se v samém závěru prvního poločasu přeci jen dočkali a jdou do vedení 1:0! Po centru se do zakončení dostal polský objev KRZYSZTOF PIĄTEK, který napoprvé neuspěl, protože ho Musso skvěle vychytal, ale z dorážky už se nemýlil!
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Tak další komplikace pro domácí, protože kvůli zranění musel odejít také Lucas Paquetá.
42'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Samuel Castillejo.
41'
Hra je nyní hodně rozkouskovaná a příliš se nehraje. Vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
39'
Lucas Paquetá už je na nohou a vypadá to, že bude moci pokračovat.
38'
Nyní na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů, který musí být ošetřen.
36'
Patrick Cutrone se dral za míčem, ale nakonec byl odstaven a míč skončil v zámezí. Od své branky bude rozehrávat Juan Musso.
34'
Velice zajímavou standardní situaci zahrávali také domácí borci, ale ani jim se nepodařilo vstřelit úvodní branku, protože míč sebral pozorný Juan Musso.
32'
Ale hosté se ubránili na jedničku a na první branku tedy stále čekáme.
31'
Lucas Biglia fauloval a je z toho zajímavá standardní situace pro hosty.
30'
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo. Udinese to zvládlo, ubránilo se a je u míče.
29'
29'
Patrick Cutrone si míč parádně zpracoval a z otočky vystřelil, ale Juan Musso si s tímto povedeným pokusem poradil a podržel svůj celek!
27'
A práci měl také Juan Musso, který výborně zpacifikoval přihrávku před branku.
26'
Na druhé straně dobře zasáhl Pepe Reina, který si výborně poradil s centrovaným míčem.
25'
Domácí přidali a je to znát. Celek AC je nyní jasně lepší a kráčí za vedoucí brankou, tak uvidíme, zda se dočká.
23'
Až nyní to vzal na sebe Lucas Paquetá, ale jeho dělovce chybělo trochu přesnosti a míč skončil těsně vedle levé tyče!
21'
Krzysztof Piątek si v souboji pomohl faulem a ani z této akce milánského celku nic nebylo.
19'
Nakonec se hosté dopředu vydali, ale jejich kombinace rychle skončila.
18'
Nyní míč drží hosté, kteří pouze kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
16'
AC zatlačil svého soupeře, hráči posílali do vápna jeden míč za druhým, ale ani z jednoho centru nic nebylo.
15'
Po skvělé přihrávce do vápna se k míči dostával aktivní Krzysztof Piątek, ale ani ve skluzu ho nakonec nezasáhl.
14'
Rohový kop zahrával také domácí celek, ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Po nepovedené hlavičce sebral míč Juan Musso.
13'
Akci hostů zastavil útočný faul. Kevin Lasagna se sice zlobí, ale k ničemu mu to není, protože u míče už jsou domácí.
12'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Gianluigi Donnarumma, přichází Pepe Reina.
12'
A je tu první komplikace pro domácí, protože Gianluigi Donnarumma kvůli zranění opravdu pokračovat nemůže a odchází ze hřiště.
11'
Zatím to ale žádná ofenzivní show rozhodně není. Ani jednomu celku se směrem dopředu nedaří a stále tak čekáme na první střelu na branku.
9'
Ani z jednoho rohu nic nebylo. Milánský celek se dokázal ubránit a už kombinuje směrem dopředu.
8'
Už se pokračuje. Po sraženém centru je tu další rohový kop pro hosty.
7'
A navíc má Gianluigi Donnarumma nějaké zdravotní problémy a je ošetřován. Za postranní lajnou se už rozcvičuje zkušený Pepe Reina.
7'
Ale nyní si Gianluigi Donnarumma nerozuměl se svými obránci a nakonec je z toho rohový kop pro Udinese.
6'
Domácí to nyní zkusili dlouhou přihrávkou, ale ta byla až příliš dlouhá a míč sebral pozorný Juan Musso.
5'
Po tvrdém střetu zůstal ležet na trávníku Ignacio Pussetto a rozhodčí hru raději přerušil.
3'
Ale domácí míč rychle získali a hned šli dopředu. Nakonec z toho byla přihrávka před branku, kde se k míči dostával agilní Krzysztof Piątek, ale nakonec mu pár centimetrů chybělo.
2'
Snažení domácích nakonec skončilo útočným faulem, takže z prvních akcí nic nebylo a na tahu je Udinese.
1'
Jako první se dopředu vydali domácí hráči, kteří hrají v tradičních červeno-černých dresech.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, A. Romagnoli, Musacchio, Laxalt – Bakayoko, Biglia, Paquetá – Çalhanoğlu – Cutrone, K. Piątek.
Náhradníci: An. Donnarumma, Reina – Calabria, Caldara, C. Zapata, Castillejo, Suso, Bertolacci, Ricardo Rodríguez, Strinić, J. Mauri, Borini.

Udinese Calcio: Musso – De Maio, Opoku, Samir – ter Avest, Fofana, Behrami, de Paul, Zeegelaar – Lasagna, Pussetto.
Náhradníci: Perisan, Nícolas – Badu, Mandragora, Wilmot, Okaka, Ingelsson, Teodorczyk, Micin.

AC – Udinese 0:1
UDINESE CALCIO je na tom o poznání hůře. Hostující celek zatím vybojoval 28 bodů a je na 16. pozici. Na sestupové pozice má ale k dobru jen tři body, takže i hosté dnes potřebují nutně bodovat. Udinese ale v posledních kolech nehraje vůbec špatně, protože z posledních pěti utkání hned třikrát vyhráli.
AC MILÁN se chce vrátit zpět mezi elitu a v této sezoně si slavný celek nevede vůbec špatně. AC má zatím 51 bodů a nachází se na čtvrté pozici, tedy pozici, která zaručuje Ligu mistrů a to je hlavní cíl domácích. Před pátým Laziem má ale AC k dobru jen tři body, takže dnes musí zabrat. Navíc z posledních dvou utkání nezískal AC ani bod, takže o motivaci mají domácí postaráno.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi AC a Udinese. Favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62