Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bologna : Brescia - 1. února 2020   15:00

Bologna
43' Orsolini (M'Baye) • 89' Bani (Palacio)
2:1
(1:1)
Brescia
36' Torregrossa
Bologna
Skorupski – M'Baye (81. Santander), Danilo, Bani, Denswil – J. Schouten, A. Poli – Orsolini (72. Skov Olsen), R. Soriano, N. Sansone (12. Barrow) – Palacio.
Doveri – Giallatini, Pagliardini
Stadio Renato Dall'Ara, Bologna
Brescia
Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli, Tonali, Dessena (61. Martella) – Rômulo (72. Ndoj) – Ayé (77. Al. Donnarumma), Torregrossa.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:14.
Hosté ještě měli v poslední nastavené minutě výhodu rohového kopu, kdy se do vápna Boloni vydal i gólman Joronen, ale vyrovnat již nedokázali. To znamená jediné, Boloňa dnes vítězí a potvrzuje tak roli favorita tohoto utkání, byť se na výhru pořádně natrápila. Nicméně domácí byli většinu času lepší a tři body si právem zaslouží.
90+5'
90+3'
Brescia se ještě snaží o vyrovnání, ale hostům se již nedaří moc kombinace.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Bologna právě vstřelila branku!
Domácí se přece jenom dočkali vedoucí branky, po rohovém kopu, kdy z levé strany odcentroval Palacio a na vzdálenější tyči doklepl míč do branky MATTIA BANI.
88'
Domácí vybojovali roh z levé strany.
86'
Boloňa útočí středem, ale zase se akce domácích spíše zastavila po pár přihrávkách.
85'
Hosté pošetřili cenné vteřiny a stále tak mohou doufat v nějaký ten bodový zisk.
84'
Dimitri Bisoli (Brescia) faulován a musí být ošetřován přímo na trávníku.
83'
Stefano Denswil (Bologna) nezachytil míč na levé straně a je z toho autové vhazování pro Bresciu.
82'
Boloňa znovu na polovině, tradiční obrázek hry ve druhé půli.
81'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ibrahima M'Baye, přichází Federico Santander.
79'
Přetažený centr domácích, na vzdálenější tyč, vše ale hosté ubránili.
78'
Rohový kop pro Boloňu, domácí rozehrají z levé strany.
77'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Florian Ayé, přichází Alfredo Donnarumma.
75'
Míč končí v autu, vhazují hosté, z levé strany, na své polovině.
74'
Rodrigo Palacio (Bologna) trefuje bránícího hráče, vypadlo to na hraní rukou, ale sudí nepíská.
72'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Rômulo, přichází Emanuele Ndoj.
72'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Andreas Skov Olsen.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut zápasu, který patří sice domácím, ti ale zatím hrají s Brescií stále nerozhodně.
69'
Ernesto Torregrossa (Brescia) padá na trávník, na polovině Boloni, ale toto nebyl faul, hrají domácí.
68'
Tlak domácích je sice patrný, ale stále je to v podstatě platonické, bez výraznějších šancí.
66'
Łukasz Skorupski (Bologna) chytá míč, po marném pokusu soupeře a hned rozehrává od své branky.
65'
Ernesto Torregrossa (Brescia) si šel pro penaltu, ale ve vápně soupeře se až příliš ochotně skácel k zemi.
64'
Boloňa znovu v útoku, ale co je to domácím platné, když se přes pozornou defenzivu soupeře nedokáží prosadit.
63'
Míč se postupně vrací až zpět na polovinu domácích, kteří zkouší znovu zaútočit po pravé straně.
62'
Aleš Matějů (Brescia) odkopává míč raději do autu, domácí vhazují z pravé strany.
61'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Daniele Dessena, přichází Bruno Martella.
60'
Hodina hry za námi, Brescia zatím stále drží remízu na hřišti favorita, nyní jsou ale hosté pod tlakem.
59'
Možná nyní se dočkáme nějaké šance domácích, kteří jsou před pokutovým územím Brescie.
58'
Ernesto Torregrossa (Brescia) ztrácí míč na pravém křídle, domácí budou moci vhazovat.
57'
Zatím je to překvapivé, jak Brescia dokáže s favoritem držet krok.
56'
Odkop od branky Brescie, hosté se dlouhými nákopy dostávají dopředu.
55'
Útočný faul odpískán domácím, na zemi zůstává ve vlastním vápně ležet Rômulo.
54'
Łukasz Skorupski (Bologna) se zapojuje v pozici libera do rozehrávky svého mužstva.
53'
Rozehrávka Brescie, hosté ale pár metrů za půlící čárou ztrácejí míč.
52'
Žádné nebezpečí pro branku domácích, hosté faulují před brankou, útočný faul, míč pro domácí.
51'
Místo toho je tu roh pro Brescii, hosté rozehrají z levé strany.
50'
Jerdy Schouten (Bologna) dostal úder zezadu, padl na trávník, ale nebyl to faul.
49'
Daniele Dessena (Brescia) ale neuspěl na levém křídle, hrát tak mohou domácí.
48'
Hosté napadají rozehrávku domácích, ti také vzápětí ztrácejí míč a budou se muset bránit.
47'
Stefano Sabelli (Brescia) odehrál míč na polovině soupeře do autu, Stefano Denswil (Bologna) vhazuje z levé strany.
46'
Žlutou kartu dostává Andrea Poli (Bologna FC).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:08.
První poločas končí remízovým výsledkem, kdy se hosté překvapivě dostali do vedení z proměněné penalty. Boloňa byla jasně lepší v této části zápasu, ale domácím se zatím více, než vyrovnat, nepovedlo.
45+4'
45+3'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.
45+2'
Rodrigo Palacio (Bologna) ve velké šanci, po přihrávce z pravé strany minul branku, před malým vápnem soupeře.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Rômulo (Brescia Calcio).
44'
Žlutou kartu dostává Danilo (Bologna FC).
43'
Domácí dokázali vyrovnat ještě do poločasové přestávky poté, co bránící Jhon Chancellor neuhlídal na malém vápně RICCARDA ORSOLINIHO, který přesnou střelou z pravé strany nedal Joronenovi šanci.
43'
Nikoliv, hlavičkující Jhon Chancellor (Brescia) poslal míč pouze vedle branky Boloni.
42'
Volný kop pro Brescii, na polovině soupeře, bude z toho druhý gól hostů v tomto zápase?
41'
Žlutou kartu dostává Ernesto Torregrossa (Brescia Calcio).
40'
Čeká nás posledních pět minut první půle, která sice patřila domácích, kteří měli většinu času převahu, ale první gól vstřelili hosté.
39'
Žádné nebezpečí pro branku Brescie, centr z pravé strany postrádal potřebné parametry.
38'
Volný kop pro Boloňnu, domácí budou rozehrávat z pravé strany, na polovině soupeře.
36'
Brescia právě vstřelila branku!
ERNESTO TORREGROSSA s naprostým přehledem proměňuje pokutový kop a hosté jdou do vedení.
35'
Žlutou kartu dostává Ibrahima M'Baye (Bologna FC).
34'
Pozor, sudí nařizuje pokutový kop pro Brescii, po zákroku bránícího Ibrahima M'Bayeho!
34'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.
33'
Odkopem od branky Brescie končí útočná akce domácích, tak ani z této akce se gólu nedočkáme.
32'
Stefano Sabelli (Brescia) vybojoval míč, pak ale vzápětí hodně nepřesně přihrává a o míč přichází.
31'
Je za námi první půl hodina hry, která zatím vyznívá lépe pro domácí, kteří jsou zatím aktivnější.
30'
Stefano Denswil (Bologna) faulován na vlastní polovině, domácí tak mohou v klidu rozehrát.
29'
Míč z levé strany zamířil do vápna Boloni, kde si ho bere ze vzduchu gólman Łukasz Skorupski.
28'
Hosté získávají výhodu volného kopu a po centru na levou stranu je z toho roh pro Brescii, vůbec první roh rozehrají hosté z levé strany.
27'
Jesse Joronen (Brescia) chytá střelu ze střední vzdálenosti, snadný zákrok.
26'
Łukasz Skorupski (Bologna) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva, posílá přihrávku na levou stranu.
25'
Boloňa znovu na polovině Brescie, ale zatím se domácí těžko dostávají do zakončení.
23'
Jerdy Schouten (Bologna) vypálil ze střední vzdálenosti, ale branku minul.
22'
Jesse Joronen (Brescia) chytá míč, domácí signalizují nedovolenou malou domů, ale sudí je jiného názoru.
21'
První dvacetiminutovka tohoto zápasu zcela jasně pro domácí, kteří jsou v tomto duelu favority a zatím tuto roli potvrzují.
20'
Rohový kop pro Boloňu, domácí rozehrávají z levé strany... ale ani tentokrát branku Joronena ohrozit nedokázali.
19'
Centr z levé strany míří do vápna Bresice, kde ale ve vzduchu kraluje obránce, který míč dostává ven z vápna.
18'
Domácí opět na polovině Brescie, hosté se ale zatím velmi dobře brání.
17'
Dimitri Bisoli (Brescia) fauluje na pravém křídle, míč pro Boloňu.
16'
Stefano Denswil (Bologna) fauluje na polovině Brescie, míč pro Brescii.
15'
Boloňa s míčem opět na polovině Brescie.
14'
Hraje se ve středu hřiště hosté, vypadá to tak, přečkali to nejhorší.
13'
Míč končí v rukavicích brankáře Joronena, který vykopává od branky Brescie.
12'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Musa Barrow.
12'
Zatím se ale na střídání v sestavě domácích čas nenašel, hra totiž stále není přerušena.
11'
Pozor, Nicola Sansone (Bologna) v zápase dohrál a domácí budou muset střídat, ve hře ho nastaví pravděpodobně Musa Barrow.
10'
Útočná snaha Boloni končí odpískaným útočným faulem, takže míč získávají hosté.
9'
Zablokovaná střela ze střední vzdálenosti, v podání domácích.
8'
Boloňa opět na polovině Brescie, která se od úvodních vteřin zápasu pouze brání.
7'
Tento centr v podání domácích, po rohu z levé strany, byl již o něco vydařenější, přesto se hosté ubránili.
6'
Další roh pro domácí, ti opět budou rozehrávat z levé strany.
5'
Nicola Sansone (Bologna) rozehrává roh z levé strany, míč se dostává do vápna, kde ale úřadují bránící hráči Brescie.
4'
Jerdy Schouten (Bologna) vypálil zpoza vápna a míč končí těsně vedle branky Brescie.
3'
Roberto Soriano (Bologna) si bere míč a bude moci vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
2'
První akce domácích, Nicola Sansone ale nepřešel ve vápně soupeře přes obránce.
1'
Utkání za malý okamžik začne.

Bologna FC: Skorupski – M'Baye, Danilo, Bani, Denswil – J. Schouten, A. Poli – Orsolini, R. Soriano, N. Sansone – Palacio.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Domínguez, Barrow, Skov Olsen, Santander, Boloca, Corbo, Svanberg.

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli, Tremolada, Dessena – Rômulo – Ayé, Torregrossa.
Náhradníci: Alfonso, Andrenacci – Al. Donnarumma, Martella, Špalek, Mangraviti, B. Bjarnason, Ndoj, Gastaldello.

Rozhodčí: Doveri – Giallatini, Pagliardini.
Utkáním, které se odehraje na Stadio Renato Dall'Ara v Boloni, provede jako hlavní Daniele Doveri, kterému budou na čarách asistovat Alessandro Giallatini a Niccolo Pagliardini.
BRESCIA CALCIO
Brescia může svému soupeři bilanci pouze závidět. Patří jí poslední příčka, byť s pouze jednobodovou ztrátou na záchranu, tedy na sedmnácté místo, které aktuálně okupuje Lecce. Bilance z posledních zápasů ale nedává Brescii příliš šancí na nějaké body na hřišti Boloni. Z posledních šesti ligových kol vybojovala Brescia pouhé dva body za remízu v Parmě a doma s Cagliari. Ve všech ostatních zápasech prohrála, naposledy doma s AC Milán 0:1.
BOLOGNA FC
Boloňa má poměrně slušnou formu a v duelu s Brescií by jí ráda potvrdila ziskem nějakého toho bodu, nejlépe všech tří... Z posledních šesti ligových kol totiž Boloňa vybojovala velmi dobrých jedenáct bodů a pouze jednou prohrála (v utkání 19. kola 0:1 na hřišti Turína), což je velmi slušná bilance. I díky tomuto bodovému přísunu se Boloňa posunula do klidného středu tabulky a má mj. stejný počet bodů, jako slavná Neapol nebo právě Turín, na jehož hřišti naposledy prohrála.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž BOLOGNA FC přivítá na svém stadionu BRESCIA CALCIO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62