Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brescia : Atalanta - 30. listopadu 2019   15:00

0:3
(0:1)
Atalanta
26' Pašalić  (Castagne) • 62' Pašalić  (Iličić) • 90+2' Iličić
Brescia
Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella – Ndoj (64. Bisoli), Tonali, Mangraviti (85. Morosini) – Rômulo – Balotelli, Torregrossa (76. Al. Donnarumma).
Doveri D.
Stadio Mario Rigamonti (Brescia)
Atalanta
Gollini – Palomino, A. Masiello, Djimsiti – Pašalić, Gosens (74. Hateboer), de Roon (51. Freuler), Castagne – Iličić – A. Gómez, Muriel (57. Malinovskyj).
F. Rossi, Sportiello – Arana, Barrow, Freuler, Hateboer, Malinovskyj, Ibañez.

Hostující fotbalisté po celý zápas tahali za delší kus provazu a odváží si tři body. Ze strany domácích to byl zápas bez jakékoliv překvapení, Brescia si nedokázala vytvořit gólovou šanci, tudíž nedokázala vstřelit ani branku.
90+4'
90+4'
Dles sudího se Pašalic provinil nedovoleně, tak tedy standartka pro hosty.
90+4'
Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a snaží se rychle dostat do vápna soupeře.
90+2'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Tak přece se dočkal! JOSIP ILIČIČ vystihl přihrávku jednoho z domácích hráčů a v samostatném úniku překonal bezmocného gólmana soupeře.
90+2'
Domácí budou rozehrávat rohový kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad základní rámec hrací doby.
90'
Hráči Atalanty kombinují u rohového praporku domácích, svým pohybem rozhodně nikam nespěchají.
89'
Gómez vystihl přihrávku domácích, ti se ovšem opět rychle zmocnili míče.
88'
Hostující fotbalisté drží míč na svých kopačkách a svou kombinací se snaží dostat přes obranu soupeře.
87'
Útočný faul Balotelliho, to signalizuje italský sudí Daniele Doveri.
86'
Centr jednoho z domácích hráčů nenalezl adresáta ve vápně, následuje odkop od brány Golliniho.
85'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Massimiliano Mangraviti, přichází Leonardo Morosini.
84'
Martella tuto přihrávku stihnout nemohl, následuje odkop od brány Golliniho.
82'
Domácí fotbalisté prováhali velmi dobrou příležitost, pro špatný centr si ovšem došel Gollini.
81'
Balotelli vyhrál hlavičkový souboj se svým protihráčem, jeho úspěch ale nevyužil nikdo z jeho spoluhráčů.
80'
Žlutou kartu dostává Ruslan Malinovskyj (Atalanta Bergamasca Calcio).
79'
Standartní situace, která byla rozehrána nakrátko, nijak neohozila bránu domácího celku, míč ovšem nadále v držení hráčů Atalanty.
78'
Hosté budou rozehrávat standartní situaci z velmi dobré vzdálenosti.
77'
Hostující fotbalisté právě provádějí sérii vhazování u rohového praporku Joronenovy brány.
76'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Ernesto Torregrossa, přichází Alfredo Donnarumma.
75'
Mario Balotelli ze standartky trefuje pouze, dobře postavenou, zeď soupeře.
74'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Hans Hateboer.
72'
Domácí fotbalisté po faulu na Maria Balotelliho budou rozehrávat standartní pozici z nebezpečné vzdálenosti k hostující bráně.
71'
Žlutou kartu dostává Berat Djimsiti (Atalanta Bergamasca Calcio).
69'
Balotelli z dobré pozice nedokázal překonat hostujícího gólmana, stav utkání se tedy nemění a rozehrávají hosté.
68'
S tímto rohovým kopem si obrana soupeře snadno poradila, míč v držení domácích.
67'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
66'
Malinovskyi svou střelou orazítkoval pravou tyč Joronenovy brány.
65'
Atalanta dominuje na hřišti, svámi přihrávkami se snaží unavit soupeře a nalézt skulinku v jeho obranné formaci.
64'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Emanuele Ndoj, přichází Dimitri Bisoli.
64'
Torregrossa se marně natahoval na přihrávku, kterou na něj vyslal jeden ze spoluhráčů, míč tedy v držení Atalanty.
63'
Tvrdý zákrok jednoho z hostujících hráčů znamená dle sudího rozehrávku pro domácí Bresciu.
62'
Iličić skvělou přihrávkou našel MARIA PAŠALIČE a ten svým durhým gólem zvyšuje vedení hostujícího celku.
60'
Balotelliho střela mířila daleko od brány Gollini, následuje odkop od brány.
58'
Hra je pozastavena, z důvodu ošetření hráčů na hrací ploše.
57'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Ruslan Malinovskyj.
55'
Martella vynikajícím obranným zákrokem zastavil jednoho z hostujících hráčů.
54'
Rozhodčí signalizuje faul jednoho z domácích hráčů, Atalanta bude rozehrávat standartku z půli hřiště.
53'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
52'
Balotelli se nedokázal uvolnit od, výborně bránicího, stopera.
51'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Remo Freuler.
51'
Nedovolený zákrok jednoho z domácích hráčů znamená standartku pro Atalantu.
50'
Nepřesná přihrávka Castagneho přerušila tlak hostujícího celku, míč v držení stoperů domácího celku.
49'
Centr domácích byl odvrácen pozornou obranou soupeře.
48'
Domácí fotbalisté rozehrávají standartní situaci z velmi dobré vzdálenosti.
46'
Domácí fotbalisty zastavil v akci zvednutý praporek sudího.
46'
Hostující fotbalisté naprosto dominují, dokázali si vytvořit hned několik šanci, ale zatím proměnili pouze hlavičku Pašalice. Domácí nejsou schopni dostat se skrz koncentrovanou obranu Atalanty.
45+1'
45'
De Roonova rána letěla několik metrů nad svatyní Joronena, následuje odkop od brány.
45'
Hosté budou rozehrávat standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
44'
Iličićova rána i tentokrát míjí bránu soupeře o dobrý metr.
43'
Statistika držení míče(v procentech) 39:61
42'
Balotelli vychází z osobního souboje s Palominom jako vítěz, míč na kopačkách hráčů domácího celku.
41'
Iličićovu střelu zpoza vápna přesvědčivě chytá Joronena a rychlým výhozem pomáhá zakládat protiútok domácího celku.
40'
Při rohovém kopu se jeden z hostujících hráčů dopustil nedovoleného zákroku, sudí signalizuje rozehrávku domácích.
39'
Nenápadná hlavička jednoho z hostujících hráčů skončila na levé tyčce Joronenovy brány, následuje další rohový kop.
38'
Poprvé se do zakončení dostala také domácí Brescia, ovšem hlavička jednoho z hráčů domácích rozhodně neměla gólové parametry.
37'
Hosté budou rozehrávat další rohový kop v tomto utkání.
35'
Ošetření na hrací ploše, hra je pozastavena.
34'
Na nadýchaný centr jednoho z domácích fotbalistů si naskočil Iličić, ten ale nedokázal dostat míč za záda Joronena.
33'
Hostující hráčl drží míč na svých kopačkách a snaží se nalézt skulinku v obranném bloku domácích.
31'
Domácí fotbalisté nejsou schopni dostat se skrz obranu soupeře.
30'
Teď se dvojice hostujících útočníků zřejmě nedomluvila, Murielova průniková přihrávka skončila v zámezí, následuje odkop od brány.
29'
Centr domácího hráče byl přílíš nízký, obrana soupeře si s ním hravě poradila.
28'
De Roon se provinili nedovoleného zákroku na Torregrossu, následuje standartní situace.
27'
Domácí se dopustili útočného faulu, rozehrávat bude gólma Gollini.
26'
Po přesném centru Castagneho se k hlavičce dostal z bezprostřední blízkosti MARIO PASALIČ, který usměrnil míč do odkryté branky soupeře.
25'
Torregrossa se zamotal do svých vlastních kliček, míč tedy opět v držení Atalanty.
24'
Střela jednoho z hostující hráčů plachtila daleko nad bránu domácích, následuje odkop od brány.
22'
Další rohový kop pro hostující celek bude rozehrávat Gómez.
21'
Nepřesná přihrávka mezi hostujícími obránci znamená vhazování pro domácí Bresciu.
20'
Na centr Muriela si naskočil jeden z jeho spoluhráčů, ale nedokázal zamířit a poslat míč mezi konstrukce Joronenovy brány.
19'
Hosté budou rozehrávat standartku po tvrdém zákroku na Gómeze.
19'
Žlutou kartu dostává Ernesto Torregrossa (Brescia Calcio).
18'
Další velká šance domácího celku, ani napotřetí Iličić nedokázal trefit bránu Joronena.
17'
Domácí utočník Mario Balotelli dokázal vybojovat standartní situaci proti bránicím obráncům, kteří byli v početné přesile.
16'
Rozhodčí odpískal útočný faul a tím končí několik minut tlaku hostujícího celku.
15'
Naprosto fantastický zákrok Joronena, který vytlačil střelu Muriela na další rohový kop.
15'
Centr odvrátil jeden z domácích hráčů na rohový kop.
14'
I domácí si vyzkoušejí standartní situaci, téměř z totožné pozice, jako měla Brescia k dispozici před malou chvílí.
13'
Přízemní střela jednoho z domácích hráčů nijak neohrozila gólmana Gollini, neboť do vápna ani nedoletěla.
12'
Domácí rozehrávají standartní situace ze slibné pozice.
11'
Žlutou kartu dostává Timothy Castagne (Atalanta Bergamasca Calcio).
9'
Dlouhý nákop jednoho z domácích hráčů nenašel adresáta na polovině soupeře, u míče tedy opět hosté.
8'
Mario Balotelli se dle rozhodčího dopustil útočného faulu, následuje rozehrávka Atalanty.
7'
De Roonova střela letěla daleko od brány Joronena, následuje odkop od brány.
6'
Rohový kop, zahrávaný nakrátko, byl zbklován pozornou obranou domácího celku.
5'
Hosté se ujmou prvního rohového kopu v zápase.
4'
Do vynikající pozice se dostal Iličić, z beprostřední blízkosti napálil míč několik metrů nad bránu Joronena.
3'
Sudí svým hvizdem signalizuje hru rukou, rozehrávat budou hosté.
2'
Atalanta hned v úvodu zápasu vyvíjí tlak na domácí Bresciu, do dobré pozice se dostal Muriel, po skvělé přihrávce od Iličice, bránu ovšem přestřelil.
1'

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella – Ndoj, Tonali, Mangraviti – Rômulo – Balotelli, Torregrossa.
Náhradníci: Alfonso, Andrenacci – Bisoli, Al. Donnarumma, Gastaldello, Matri, Magnani, Matějů, Zmrhal, Špalek, Morosini.

Atalanta Bergamasca Calcio: Gollini – Palomino, A. Masiello, Djimsiti – Pašalić, Gosens, de Roon, Castagne – Iličić – A. Gómez, Muriel.
Náhradníci: F. Rossi, Sportiello – Arana, Barrow, Freuler, Hateboer, Malinovskyj, Ibañez.

Rozhodčí: Doveri D..
ATALANTA BERGAMASCA CALCIO
To hostující celek je naprosto v jiné pozici, nachází se na šesté příčce, byť se mu v poslední době nedaří, naposledy získal všechny tři body 27.10 v zápase s Udinese(7:1). Atalanta i díky 31 vstřeleným brankám – nejvíce v celé italské SERII A, což v konkurenci s Juventusem, či Interem Milán rozhodně vypovídá o kvalitě, zažívá mimořádný vstup do sezóny.
BRESCIA CALCIO
Domácí celek, který získal 7 bodů a má skóre 10:23, se nachází na samotném spodku tabulky SERIE A. Brescia na domácí půdě dokázal získat pouhý bod, díky remíze s Fiorentinou (0:0) , od té doby na další zisk bodů čeká.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62