Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Bologna - 5. července 2020   17:15

Inter Milán
22' R. Lukaku
1:2
(1:0)
Bologna
74' Juwara   • 80' Barrow  (Domínguez)
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, de Vrij, Bastoni – Candreva, Brozović (88. Valero), Gagliardini, Young (85. Biraghi) – Eriksen (75. Alexis Sánchez) – R. Lukaku, Lautaro Martínez (85. S. Esposito).
Piaretto – Fiorito, De Meo
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Bologna
Skorupski – Tomijasu (65. Bani), Denswil, Danilo – Orsolini (65. Palacio), Domínguez (88. Baldursson), N. Sansone (65. Juwara), R. Soriano, Dijks – Barrow (85. Svanberg), J. Schouten.

Ode mě je to už pro tento zápas všechno. Přeji hezký zbytek večera.

Fauly: 16:12
Je konec, Bologna se postarala o zatím největší překvapení kola, když vyhrála na hřišti třetího týmu tabulky Interu 2:1, a to i přesto, že hrála od 57. minuty v oslabení po vyloučení Soriana za nesportovní chování. Tou dobou už Bologna prohrávala po brance Romelua Lukakua z 22. minuty. Krizovou chvíli přežila Bologna v 62. minutě, kdy neproměnil penaltu Lautaro Martínez. Vyrovnat dokázali hosté v 74. minutě, kdy se trefil po deseti minutách na hřišti střádající Musa Juwara. O tři minuty později byl po druhé žluté kartě vyloučen Alessandro Bastoni a síly na hřišti se vyrovnaly. Inter přesto chtěl zápas rozhodnout pro sebe, jenže to se mu nepovedlo. Naopak se radovala Bologna, vítěznou branku vstřelil v 80. minutě Musa Barrow.
90+7'
90+6'
Míč za obranu na Biraghiho byl příliš dlouhý, takže Bolgona bude rozehrávat od branky a Łukasz Skorupski rozhodně spěchat nebude.
90+5'
Inter pokračuje ve svém tlaku a na hráčích Bologni je vidět, že už nemají moc sil. Do konce zápasu však už zbývá jen chvilka.
90+3'
Łukasz Skorupski podržel svůj tým skvělým zákrokem proti Sánchezovi, který ho z blízka nepřekonal!
90+2'
Cristiano Biraghi se snažil z levé strany posílat z první volejem centr před branku, ale míč se nedostal ani do vápna Bologni.
90+1'
Žlutou kartu dostává Danilo D'Ambrosio (Inter Milán).
90+1'
Nastavovat se bude dlouhých šest minut.
90'
Na druhé straně po pravém křídle sprintoval dopředu zase Musa Juwara a Handanovič musel zasahovat.
89'
Přeci jen se domácí dostali do šance, byl to střídající Alexis Sánchez, který střílel, branku však netrefil.
89'
Inter se znovu snaží dobývat pokutové území Bologni, ale ta dobře zahušťuje prostor před svou šestnáctkou.
88'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Borja Valero.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicolás Martín Domínguez, přichází Andri Fannar Baldursson.
87'
Do zakončení se na zadní tyči cpal Barrow, míč ale netrefil ideálně.
86'
Bologna je ve výborné pozici a navíc se nemusí bránit, zahrává totiž rohový kop.
85'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Sebastiano Esposito.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ashley Young, přichází Cristiano Biraghi.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Musa Barrow, přichází Mattias Svanberg.
83'
Inter už nemá moc času na to, aby utkání ještě zvrátil, teď každopádně dostává Bolognu pod tlak.
80'
Bologna právě vstřelila branku!
Překvapivá otočka je na světě, Bologna se na hřišti Interu Milán dostává do vedení 2:1! Barrow dostal do vápna přihrávku do zcela volného prostoru a moc se nerozpakoval a střelou z první propálil Handanoviče. Asistence: Nicolás Martín Domínguez.
80'
A i rohový kop dokázali hosté úspěšně ubránit.
80'
Také Milánští měli na druhé straně standardní situaci. Z té ale je jen rohový kop.
79'
Žlutou kartu dostává Musa Juwara (Bologna FC).
79'
Standardní situace se Bologni příliš nepovedla, Inter se bez problému ubránil.
78'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Palacio (Bologna FC).
77'
Další průšvih pro Inter! Alessandro Bastoni fauloval za žlutou kartu Juwaru a protože už jednu měl, je vyloučen!
76'
Z hranice šestnáctky technicky vypálil pravou nohou Marcelo Brozović, jeho obstřel byl však nepřesný.
75'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Alexis Sánchez.
74'
Je vyrovnáno, Bologna se prosazuje, i když hraje v početním oslabení! Centr z levé strany mířil na Barrowa, ale nakonec se k míči se štěstím dostal střídající MUSA JUWARA střelou přesně k pravé tyči dokázal překonat Handanoviče. Bez asistence.
73'
Z pravé strany dobře vypálil Rodrigo Palacio, ale Handanovič byl včas na zemi a předvedl úspěšný zákrok.
72'
Rohový kop se bude po zásahu Brozoviče opakovat.
72'
Barrow poslal ostrý centr do vápna, který Inter posunul do zámezí a Bologna má rohový kop.
71'
Bologna dostává příležitost dostat se zpět do zápasu, má k dispozici standardní situaci.
70'
Opět se pokračuje ve hře, od branky rozehrává Bolgona.
68'
Hráči nyní mají přestávku na občerstvení.
66'
Další rohový kop Interu byl rozehraný na krátko a následně nacentrovaný na bližší tyč, kde to měla Bologna pokryté.
65'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Rodrigo Palacio.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Takehiro Tomijasu, přichází Mattia Bani.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Musa Juwara.
64'
S rohovým kopem si Bologna sice poradila, ale bránit se musí i dál.
63'
Po centru domácích z pravé strany si hosté málem srazili míč do vlastní branky, nakonec je z toho jen rohový kop.
62'
Lautaro Martínez penaltu neumístil vůbec dobře a Łukasz Skorupski ji dokázal vyrazit a poradil si následně i s dorážkou Roberta Gagliardiniho.
62'
Exekutorem pokutového kopu bude Lautaro Martínez.
61'
Inter bude po faulu Dijkse na Candrevu kopat penaltu!
60'
Barrow chtěl oslovit některého ze spoluhráčů obloučkem za obranu Interu, ale jeho pas nebyl vůbec přesný.
59'
Už máme za sebou skoro hodinu hry a zatím ani jedno mužstvo nestřídalo, to je určitě zajímavý fakt.
57'
Roberto Soriano si zřejmě neodpustil hodně ostrá slova na adresu rozhodčího Piaretta a ten mu tak uděluje červenou kartu!
57'
Roberto Soriano se sice hodně zlobí, ale dle sudího si pomohl v souboji s Gagliardinim faulem.
55'
Inter rozehrál rohový kop na krátko a až poté poslal míč do šestnáctky, ovšem moc nebezpečné to nebylo.
54'
Z levé strany se díky své rychlosti do vápna Bologni protáhl Lautaro Martínez, ale už se ocitl příliš blízko Skorupskému, kterého nedokázal překonat.
53'
Musa Barrow se krásně uvolnil přes dva hráče Interu a z dálky vypálil a míč zastavila až pravá tyč branky Interu. To byla opravdu nádherná akce i střela.
52'
Brankář Bologni Łukasz Skorupski byl při rozehrávce pod tlakem, tak raději zvolil jen odkop a vrátil míč domácím.
50'
Bologna vysunula pressing a dělala Interu problémy s rozehrávkou, Vše ale nakonec vyústilo jen ve faul na Younga.
49'
Rohový kop Interu Milán branku Bologni nikterak neohrozil. Bílí se v pohodě ubránili.
48'
Marcelo Brozović svým centrem zleva vybojoval rohový kop pro svůj tým.
47'
Inter předvedl chybu v rozehrávce, ale ani Bologna se moc nezaskvěla, také přihrávka na Orsoliniho byla nepřesná.
46'
Ani jedno z mužstev neprovedlo žádnou změnu v sestavě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:19.
První poločas byl ukončen a domácí Inter Milán zatím vede nad Bolognou 1:0. Úvodní minuty zápasu jasně patřily domácím, kteří si tvořili šance a ve 22. minutě se dočkali gólu, když se z dorážky po Martínezově hlavičce, která šla do tyče, prosadil Romelu Lukaku. Pak se ještě do dobré šance dostal znovu Martínez, ale zazlobili i hosté, vekou šanci na vyrovnání měl ve 34. minutě Riccardo Orsolini.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Handanovič musel hrát mimo své vápně a nemohl použít ruce, ale poradil si zkušeně a chybu ani pod tlakem neudělal.
45'
Akci Interu na levém křídle zastavil praporek pomezního rozhodčího.
43'
Inter už se jistě nemůže dočkat přestávky, protože Bologna je v posledních minutách hodně nebezpečná. Domácí se teď snaží držet míč ve své moci.
41'
První žlutou kartu zápasu dostává domácí Alessandro Bastoni za zastavení slibně se rozvíjející akce Bologni faulem na Orsoliniho.
40'
Bologna, která v posledních minutách Interu hodně zatápí, zakládá svou další akci od brankáře Skorupského.
39'
Centr od rohového praporku směřoval na hranici malého vápna, kde míč bezpečně odhlavičkoval stoper Stefan de Vrij.
39'
Inter zvládl ubránit i tento rohový kop Bologni, ale hned vzápětí přijde ještě jeden.
38'
Znovu hosté svou akci dovedli až do šestnáctky Interu, kde Orsolini vybojoval rohový kop.
37'
Bologna v posledních minutách trochu ožila a Inter se rázem musí v obraně mnohem víc ohánět.
35'
A po následném rohovém kopu už Samir Handanovič zasahovat nemusel.
34'
Mohlo být vyrovnáno, do velké šance se řítil Riccardo Orsolini. Už měl před sebou jen Handanoviče, kterého se pokusil obstřelit, ale brankář Interu předvedl výborný zákrok pravou nohou.
33'
Rohový kop Interu dokázala Bologna ubránit.
33'
Lautaro Martínez si výborně zpracoval míč za obranu a vypálil, jenže ještě mu do střely vložil nohu obránce, takže z toho je jen rohový kop.
31'
Lukaku si poryl míč a nabil do druhé vlny na střelu Youngovi, anglický obránce však vystřelil nepřesně.
30'
Z pravé strany servíroval míč do šestnáctky Bologni Danilo D'Ambrosio, ale jeho centr byl příliš přetažený.
28'
Inter byl blízko navýšení svého náskoku, jmenovitě Ashley Young, který se individuálně dostal do šestnáctky a pěkně vystřelil. Skvělý zákrok předvedl Łukasz Skorupski.
28'
Opět se pokračuje ve hře, míč má v držení Bologna.
25'
Hráči nyní mají pauzu na občerstvení.
25'
I další centr Bologni od rohového praporku nebyl pro Inter nijak nebezpečný.
24'
Rohový kop směřující na první tyč dokázali domácí v pohodě odvrátit.
23'
Bologna bude moci rychle odpovědět, má k dispozici svůj první rohový kop.
22'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter konečně zužitkoval svou převahu a jde do vedení! Hlavička Martíneze ještě skončila na tyči, ale pak nejrychleji reagoval ROMELU LUKAKU a dorazil míč do brány. Bez asistence.
21'
Znovu se hosté sice dostali na útočnou polovinu, ale ani na dostřel branky Interu už nedospěli.
20'
Bologna se v prvních dvaceti minutách zápasů musela převážně bránit, doplácí na to, že velmi rychle ztrácí míče.
19'
Lukaku si naběhl na výborný polovysoký centr Candrevy z pravé strany, ale nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče.
18'
Nicola Sansone si nachystal míč na střelu pravačkou, ale bylo to z dálky a navíc přesně do místa, kde stál Handanovič.
15'
První žlutou kartu utkání dostává za faul na Martíneze hostující obránce Danilo.
14'
Další rohový kop Interu směřoval na vzdálenější tyč, kde hlavičkoval Lautaro Martínez, ale nepřesně.
13'
Romelu Lukaku si v pokutovém území dobře pokryl míč a následně překonal Skorupského, ale tento gól nemůže platit, protože si Belgičan při zpracování míče pomohl rukou.
12'
Inter zahrával rohový kop z levé strany, který propadl celým vápnem, ale Lukaku ani nikdo jiný se do pořádného zakončení nedostal.
11'
Takehiro Tomijasu poslal svému brankáři hodně nepříjemnou malou domů Łukasz Skorupski se musel natáhnout, aby míč odkopl pryč.
10'
Znovu se píská útočný faul Interu, tentokrát se proti pravidlům provinil Marcelo Brozović.
10'
Antonio Candreva si na útočné polovině v souboji o míč pomáhal rukama, což dobře viděl sudí Piaretto a odpískal faul.
9'
Ve vápně Bologni hlavičkoval po centru od rohového praporku úplně sám Lautaro Martínez, ale prudký centr nedokázal nasměrovat na branku.
8'
Antonio Candreva vybojoval první rohový kop utkání pro Inter Milán.
7'
úder do hlavy schytal Lautaro Martínez, píská se tak další faul hostujícího mužstva.
6'
Tentokrát se na druhé straně hřiště dopustil útočného faulu Nicola Sansone, hrát tak budou domácí. Odnesl to Danilo D'Ambrosio.
5'
Inter je jasným favoritem dnešního zápasu a hned od jeho úvodu má jasně zřetelnou územní převahu.
4'
Už to vypadalo, že Inter svou nadějnou akci dovede až do zakončení, ale to se nepovedlo a Marcelo Brozović dokonce předvedl útočný faul.
3'
Sérii vzdušných soubojů ve středu pole nakonec vyhráli domácí a od brankáře Handanoviče budou zakládat novou akci.
2'
Inter to zkoušel po levé straně přes Younga, ale ten se u lajny neprosadil.
1'
Úvodní výkop měla Bologna, která tak bude mít možnost jako první zaútočit.
1'
Domácí Inter bude hrát ve svých tradičních modročerných dresech, hostující Bologna se představí ve venkovní bílé variantě dresů.
Hráči obou mužstev už nastupují na trávník, zápas za pár chvil začne.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, de Vrij, Bastoni – Candreva, Brozović, Gagliardini, Young – Eriksen – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: Berni, D. Padelli – Agoume, Asamoah, Valero, S. Esposito, Godín, Pirola, Ranocchia, Alexis Sánchez, Vecino, Biraghi.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Denswil, Danilo – Orsolini, Domínguez, N. Sansone, R. Soriano, Dijks – Barrow, J. Schouten.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Baldursson, Bani, Bonini, Cangiano, Corbo, Juwara, Krejčí, Palacio, Svanberg.

Rozhodčí: Piaretto – Fiorito, De Meo.
Vzájemné zápasy

- První vzájemné utkání těchto dvou klubů v této sezoně skončilo vítězstvím Interu 2:1 na hřišti Bologni.
- Inter s Bolognou prohrál jen jedno z posledních dvanácti vzájemných soubojů, z toho šestkrát vyhrál.
- Doma Inter naposledy s Bolognou prohrál 0:1 a z posledních šesti utkání Bolognu jen dvakrát porazil.
Bologna FC

Bologna je mnohem skromnějším klubem, než její dnešní soupeř, v minulé sezoně měla dokonce velké starosti se záchranou. Nakonec to však zvládla a v této sezoně už podobné trable mít nebude, s 38 body se aktuálně nachází na jedenáctém místě tabulky. Na pohárové příčky ztrácí sedm bodů a na sestupové pozice má náskok třináct bodů, takže jí pravděpodobně čeká klidný závěr povedené sezony, ještě může zabojovat o horní polovinu tabulky, na kterou ztrácí jen jeden bod. Bologna po koronavirové pauze jen tři duely s vyrovnanou bilancí výhry, remízy a prohry. Naposledy remizovala doma 1:1 s Cagliari. Venku zatím Bologna v této sezoně v lize odehrála 14 utkání s bilancí šesti výher, dvou remíz a šesti porážek. Z posledních čtyř venkovních duelů Bologna třikrát vyhrála, naposledy 2:1 na hřišti Sampdorie.
Inter Milán

Inter Milán patří mezi nejslavnější a nejúspěšnější italské kluby, ovšem na mistrovský titul čeká už od sezony 2009/10. V posledních letech jde ale nahoru a v minulém ročníku skončil čtvrtý. Letos by to mohl ještě vylepšit, aktuálně se nachází s 64 body na třetím místě tabulky. Na druhé Lazio ztrácí čtyři body, na páté místo, které už neznamená kvalifikaci do Ligy mistrů, má náskok šestnácti bodů. Po koronavirové přestávce Inter odehrál už pět utkání a ještě neprohrál, naposledy vyhrál doma vysoko 6:0 nad Brescií. Doma Inter zatím v této sezoně v lize odehrál 15 utkání s bilancí devíti výher, pěti remíz a jedné porážky. Inter doma z posledních jedenácti utkání prohrál jediné.
Zdravím a vítám všechny příznivce italského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 30. kola Serie A mezi týmy Inter Milán a Bologna FC. Zápas se odehraje na Stadio Giuseppe Meazza bez přítomnosti diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62