Serie A - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Bologna - 25. září 2019   21:00

Radu – Romero, C. Zapata, Criscito (C) – Ghiglione, Schöne (81. Favilli), Radovanović, Lerager, A. Barreca (83. Pajač) – Kouamé, Pinamonti (68. Saponara).
Bologna
Skorupski – Tomijasu, Bani, Denswil, Krejčí – Medel, A. Poli (C) (88. Skov Olsen), R. Soriano (90. Džemaili), Orsolini – N. Sansone, Palacio (72. Santander).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:12. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 16:10.
Je konec. Janov na domácí půdě remizoval s Bolognou 0:0. Už ve 3. minutě se Tomijasu dostal ke střele, která ale skončila vedle levé tyče. V 15. minutě se Bologna dočkala branky, ale tu vstřelil Sansone jen z ofsajdu. Ve 30. minutě přišel přímý kop Schöneho, který orazítkoval břevno. V 50. minutě se dostal ke střele Barreca, ale Skorupski předvedl skvělý zákrok. V 77. minutě přišel penaltový faul domácích a následující pokutový kop si vzal na starost Sansone, ale ten napálil pouze horní tyč. Ke konci zápasu se Bologna snažila něco vymyslet, ale gól nepadl.
90+3'
90+3'
Andrea Favilli se nachytal pouze v ofsajdovém postavení.
90+2'
Skov Olsen tentokrát uviděl žlutou kartu za svůj faul při brejku Janova.
90+1'
Ani tentokrát nepřišla střela z kopačky hostujícího hráče a dopředu tak jde Janov.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Skvělý obranný zákrok předvedl domácí hráč a hosté se posléze ocitli jen v ofsajdu.
90'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Blerim Džemaili.
89'
Další pokus hostujícího hráče byl zblokován a následuje autové vhazování pro Bolognu.
88'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Andreas Skov Olsen.
88'
Roberto Soriano se tentokrát ocitl ve velké šanci, ale jeho pokus uvnitř vápna šel nad bránu!
87'
Paolo Ghiglione se skvěle dostal do vápna z pravé strany, ale jeho následný centr končí pouze v moci brankáře.
86'
Po centru z rohu sice přišlo zakončení, ale to bylo opět zblokováno a k vidění tak bude další rohový kop.
85'
Nicola Sansone se tentokrát dostal ke střele, ovšem jeho pokus byl zblokován domácím hráčem.
84'
Hosté sice neproměnili penaltu, ale směrem dopředu jsou aktivnějším týmem.
83'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Barreca, přichází Marko Pajač.
82'
Łukasz Skorupski musel vyrazit ze své brány, aby byl u míče dřív, než jeho soupeř.
81'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lasse Schöne, přichází Andrea Favilli.
80'
Janov se pokoušel něco vymyslet, ale centr z levé strany končí jen v moci gólmana.
79'
Posléze ještě uviděli žluté karty Radovanović s Polim pravděpodobně za nějaké nevhodné chování.
78'
Tak to je neskutečné, jelikož k pokutovému kopu se postavil Nicola Sansone, který ale dloubáčkem na Panenku orazítkoval pouze horní tyč!
77'
Byla nařízena penalta pro Bolognu! Roberto Soriano byl zfaulován domácím obránce uvnitř vápna a tohle je velká šance pro hosty.
75'
Ovšem pokus hostujícího hráče letěl pouze nad domácí svatyni.
74'
Tentokrát přišel faul domácího hráče a Bologna tak má šanci jít do vedení, jelikož získala volný kop z levé strany.
73'
Cristian Gabriel Romero šel do souboje s protihráčem příliš tvrdě a uviděl tak žlutou kartu.
72'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Federico Santander.
69'
Nepřesný nákop hostujícího hráče končí jen bezpečně v moci gólmana Ionuta Radua, ale Janov je v tlaku.
68'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Riccardo Saponara.
68'
Paolo Ghiglione nejprve nasadil protihráči jesle, ale posléze sejmul Denswila a uviděl žlutou kartu.
67'
Posléze se hosté snažili dostat dopředu, ale ani nyní z toho nebylo nic nebezpečného.
66'
Ovšem standardní situace domácího mužstva nenabídla nic zajímavého a Bologna dokázala odvrátit balón.
65'
Tentokrát se Lasse Schöne snažil projít po levé straně a získal pro Janov rohový kop.
64'
Bohužel momentálně nám toho zápas moc nenabízí a vidíme moc neatraktivní utkání.
62'
Hra je opět přerušená, jelikož Stefano Denswil má nějaké zdravotní problémy po souboji se soupeřem.
61'
Následný centr z rohu ale nepřinesl nic vážnějšího a posléze se Gary Medel jen dopustil nedovoleného zákroku.
59'
Andrea Poli to tentokrát zkusil z dvaceti metrů, ale jeho pokus byl zblokován domácím obráncem a následuje rohový kop.
58'
Nakonec se ale Bologna ocitla pouze v ofsajdové pasti a další útok je tak u svého konce.
57'
Hosté se snažili něco vymyslet po pravé straně, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
55'
Nakonec byl nucen domácí brankář Ionut Radu pod tlakem odkopnout balón.
54'
Domácí mužstvo to tentokrát zkouší poklidnou kombinací od své svatyně a snaží se něco vymyslet.
52'
Janov se snažil něco vymyslet po levé straně, ale tam byla vrátka zavřená.
50'
Antonio Barreca si zpracoval pas na levé straně a posléze vypálil, ovšem Łukasz Skorupski předvedl jistý zákrok!
49'
Riccardo Orsolini si udělal místo pro střelu a vypálil, ovšem jeho pokus letěl pouze nad bránu soupeře.
48'
Hostující brankář Łukasz Skorupski nyní uvedl míč do hry a Bologna tak může jít směrem dopředu.
47'
Posléze přišel centr do vápna, kde se snažil zakončit Criscito, ale pouze nakopl protihráče, což sudí viděl a odpískal.
46'
Už po dvaceti vteřinách druhé půle uviděl za svůj faul žlutou kartu Stefano Denswil.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas je u svého konce a bohužel jsme se zatím nedočkal ani jedné branky. Už ve 3. minutě se Tomijasu dostal ke střele, která ale skončila vedle levé tyče. V 15. minutě se Bologna dočkala branky, ale tu vstřelil Sansone jen z ofsajdu. Ve 30. minutě přišel přímý kop Schöneho, který orazítkoval břevno. Doufejme, že druhá půle nám toho přinese mnohem víc.
45'
44'
Překvapivá střela hostujícího hráče skončila pouze nad bránou Janova.
42'
Tentokrát se dopustil faulu Zapata, který za něj uviděl kartu žluté barvy.
41'
Na hranici faulu přišel zákrok hostujícího hráče uvnitř vápna, ale sudí nechal hru pokračovat.
40'
Posléze přiletěl skvělý centr do šestnáctky, ale Denswil nedokázal zakončit.
39'
Ke konci první půle je Bologna lepším týmem a opět se snaží dostat do vápna, což se jí nakonec podařilo, ale centr Tomijasua byl zblokován a následuje rohový kop.
38'
Tentokrát to pro změnu zkusil Riccardo Orsolini, ale jeho pokus letěl hodně vedle domácí svatyně.
36'
Roberto Soriano chtěl překvapit brankáře střelou z dálky, ale jeho pokus skončil jen vedle brány.
34'
Hosté se dostali k míči na pravé straně, ale následná přihrávka z pravé strany byla zblokována a Bologna získala autové vhazování.
32'
Tvrďák Gary Medel se tentokrát dopustil faulu, což se mu zjevně nelíbilo, ale rozhodnutí sudího nezmění.
31'
Janov tato velká šance nabudila a nyní se opět řítí dopředu po levé straně.
30'
K exekuci přímého kopu se postavil Lasse Schöne, jehož rána orazítkovala horní tyč! Následná dorážka dalšího domácího hráče letěla pouze nad bránu!
29'
Další jasný faul Sansoneho, který vystavil nedovoleně stopku Ghiglionemu a Janov má přímý kop z dobré pozice.
28'
Lukas Lerager se tentokrát v hlavičkovém souboji dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
26'
Nyní to hostujícího mužstva zkusilo pro změnu přes levou stranu a tam získalo autové vhazování.
25'
Christian Kouamé byl hodně dotěrný a brankář hostů Łukasz Skorupski jej nakonec trefil míčem, který se ale od domácího útočníka odrazil pouze do zámezí.
24'
Posléze už přišel faul ze strany hostujícího celku a u balónu tak bude Janov.
22'
A opět to je Bologna, která to zkouší po pravé straně, odkud posléze přiletěl centr do vápna, ale ten nic vážnějšího nepřinesl.
21'
Riccardo Orsolini předvedl fantastickou techniku a dostal se ke střele z pravé strany, ovšem ta letěla pouze nad bránu soupeře.
19'
Rohový kop domácího celku ale nepřinesl nic nebezpečného a následně se navíc dopustil Barreca nedovoleného zákroku.
18'
Opět přišlo zakončení hostujícího hráče Nicola Sansoneho, ovšem to tentokrát bylo zblokováno a následuje rohový kop.
17'
Tentokrát se do protiútoku dostala pro změnu Bologna, ale nyní nebylo k vidění nic nebezpečného.
16'
Domácí to tentokrát zkouší po pravé straně, ale nějaký centr směrem do vápna nakonec nepřišel.
15'
Bologna už slavila gól, ale Nicola Sansone jej vstřelil pouze z ofsajdového postavení!
13'
Janov je zatím lepším týmem, ale gólu jsme se stále nedočkali.
12'
Roberto Soriano se dostal ke střele, ale ta skončila přibližně metr vedle levé tyče.
10'
Opět se směrem dopředu dostalo domácí mužstvo, které získalo rohový kop z pravé strany.
8'
Nepřesný pas hostujícího hráče z pravé strany skončil pouze v zámezí a Janov tak získal autové vhazování.
6'
Ovšem následný centr z rohu nepřinesl nic nebezpečného a balón odhlavičkoval hráč na přední tyči.
5'
Domácí posléze poslali centr do vápna, který gólman Łukasz Skorupski minul, ale jeho spoluhráč dokázal poslat míč do zámezí a Janov tak získal rohový kop.
4'
Janov je na začátku zápasu velice aktivní a nyní se dostal dopředu po pravé straně Paolo Ghiglione, ovšem jeho následná přihrávka byla zblokována.
3'
Lasse Schöne se dostal ke střele z dvaceti metrů, ale jeho rána nakonec prosvištěla těsně kolem levé tyče!
2'
Tomijasu už ve druhé minutě uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
1'

Janov CFC: Radu – Romero, C. Zapata, Criscito (C) – Ghiglione, Schöne, Radovanović, Lerager, A. Barreca – Kouamé, Pinamonti.
Náhradníci: Jandrei, Marchetti – P. Ankersen, Agudelo, Cassata, Aljámik, Jagiełło, Favilli, Pandev, Pajač, A. Sanabria, Saponara.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Bani, Denswil, Krejčí – Medel, A. Poli (C), R. Soriano, Orsolini – N. Sansone, Palacio.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Corbo, Destro, M'Baye, Džemaili, Paz, Santander, Skov Olsen, J. Schouten, Svanberg.

Rozhodčí: Davide Massa – Alessandro Giallatini, Vittorio Di Gioia.
Bologna FC:

Bologna se aktuálně nachází na 7. pozici se sedmi body a skóre 7:6. Po dvou výhrách Bologna doma přivítala AS Řím. Ani tady první poločas nepřinesl branku, ale ve 49. minutě šli hosté do vedení po gólu Kolarova. O pět minut později ale srovnal z penalty Sansone. Už se zdálo, že zápas skončí remízou. Ovšem v 85. minutě dostal hostující hráč Mancini červenou kartu, to ale Řím nezastavilo a v 90+4. minutě se prosadil Džeko. Bologna tak prohrála 1:2. Nejlepším střelcem je se dvěma góly Sansone.
Janov CFC:

Janov je momentálně na 14. místě se čtyřmi body a skóre 7:9. V posledním zápase zavítal na půdu Cagliari. V první půli jsme se po vyrovnané hře nedočkali branky, ale už v první minutě druhé půle se prosadil domácí hráč Simeone. Další branka přišla v 83. minutě, kterou vstřelil Kouamé a srovnal na 1:1. O dvě minuty později si dal Zapata vlastní branku a Cagliari tak šlo znovu do vedení. V 87. minutě pojistil výhru domácích Joao Pedro. Janov tak prohrál 1:3. Nejlepším střelcem je se třemi góly Kouamé.
V 5. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy Janov CFC a Bologna FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v únoru na půdě Bologni, kde se zrodila remíza 1:1. Dnes se ovšem bude bojovat na Stadio Luigi Ferraris, Janov. Tento stadion nabídne kapacitu pro 36 599 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Davide Massa a jeho asistenti Alessandro Giallatini a Vittorio Di Gioia. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62