Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Brescia - 29. září 2019   12:30

Neapol
13' D. Mertens (Callejón) • 45+4' Manolas (Nikola Maksimović)
2:1
(2:0)
Brescia
67' Balotelli  (Tonali)
Neapol
Ospina – Di Lorenzo, Manolas (65. Luperto), Nikola Maksimović (76. Hysaj), Ghoulam – Callejón, Allan, Ruiz, P. Zieliński – D. Mertens, F. Llorente (73. Elmas).
Gianluca Manganiello – Lorenzo Gori, Davide Imperiale
Stadio San Paolo, Neapol
Brescia
Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella (69. Matějů) – Bisoli, Tonali, Dessena (72. Rômulo) – Špalek (85. Matri) – Balotelli, Al. Donnarumma.
Alfonso – Ayé, Matri, Gastaldello, Morosini, Matějů, Zmrhal, Rômulo.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:8.
Utkání je u konce a jestliže to po prvním poločasu vypadalo na jasnou záležitost, tak po přestávce to bylo drama. Brescia se pustila do útočení a i když nebyl hostům v 50. minutě uznán gól, nezlomilo je to a dočkali se v 67. minutě, kdy se po rohu trefil hlavou Mario Balotelli. Nápor se poté stupňoval, jenže další branka již nepadla. Neapol tak ubránila výhru 2:1 a alespoň trochu tak odčinila neúspěch z minulého kola.
90+8'
90+7'
Po rozehrávce nakrátko se k zakončení dostal Elmas, z velice ostrého úhlu ovšem nebyl přesný a vystřelil až za zadní tyč.
90+6'
Callejónova střela z dálky nebyla vůbec přesná, bylo to však s tečí a tak následuje rohový kop.
90+5'
Stefano Sabelli skvěle zakřižoval rozběhnutého útočníka Neapole a sám pak založil další rychlou akci Brescie.
90+4'
Neapol už pouze brání těsný náskok a snaží se dostat míč co nejdál od vlastní branky.
90+3'
A další centr do vápna a opět zasáhl Ospina, nyní před velice důrazným Balotellim.
90+2'
Rohový kop je za námi, Ospina předvedl na malém vápně jistý zákrok a stáhl si míč do rukavic.
90+1'
Brescia bude rozehrávat rohový kop, ještě předtím se ale rozhodčí rozběhl zkontrolovat jednoho hráče domácích, co zůstal ležet na trávníku. Ošetření nebude potřeba.
90'
Bude se nastavovat sedm minut!
89'
Ne, tohle nevyšlo, stejně jako následný dlouhý nákop za obranu Neapole. Ospina má míč v rukavicích a pomaličku se chystá k odkopu.
88'
Trochu kostrbatý odkop ve vápně Neapole Ospina nezvládl udržet na hrací ploše, je tu tak další roh pro Brescii.
87'
Po Mertensově sprintu levou stranou a jeho následné přihrávce pod sebe zakončoval Callejón, jeho pokus byl ale slabý a Joronena nepřekvapil.
86'
Matri se hned zapojil do ofenzívní činnosti a naskočil si na centr z pravé strany. Hlavičku ale poslal mimo branku.
85'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Nikolas Špalek, přichází Alessandro Matri.
84'
Závěr utkání se nese ve značně nervózním duchu, nyní se pískalo ohnání rukou po hostujícím Špalkovi. Rozhodčí tak musí uklidňovat rozdováděné hráče, řeší to bez karet.
83'
Tonaliho centr skončil u bránících hráčů, navíc se po chvíli pískal nedovolený zákrok na Mertense.
82'
Brescia pokračuje v tlaku, nyní si po sraženém centru z levého křídla vybojovala rohový kop.
81'
Po přímém kopu hostů z pravé strany vznikl před Ospinou závar a musela mu vypomoci obrana, aby nějaký odražený míč neskončil za jeho zády.
80'
S Ospinou se teď do střetu dostal Donnarumma a gólman Neapole zůstal chvíli na trávníku. Nakonec se ale ani neošetřovalo a už se zase bude hrát.
79'
David Ospina rozehrává od vlastní branky, samozřejmě s tím vůbec nepospíchá.
78'
Žlutá karta pro domácí tým, Za Rômulovo potažení ji dostal čerstvý Elseid Hysaj.
76'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Nikola Maksimović, přichází Elseid Hysaj.
75'
Na trávníku probíhá ošetřování domácího Maksimoviće, který utrpěl zranění zadního stehenního svalu. Tohle je pro něj v tomto utkání konec.
74'
Hosté touží po srovnání skóre, Balotelliho hlavička teď šla nad Ospinovu branku.
73'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Eljif Elmas.
72'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Daniele Dessena, přichází Rômulo.
70'
Mertens a jeho další střelecký pokus. Nyní to zkoušel křížnou ranou, míč prolétl o poměrně velký kus vedle branky.
69'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Bruno Martella, přichází Aleš Matějů.
69'
Centr z pravé strany skončil u Ospiny, ten ihned posílá přihrávku na své spoluhráče.
68'
Hosté jsou opět povzbuzeni a nutno říci, že Neapol tomu dost pomáhá svou pasivní hrou na obranné polovině.
67'
Brescia právě vstřelila branku! Teď už sníženo je a máme tu možná drama! Po rohovém kopu si v pokutovém území našel prostor MARIO BALOTELLI a prudkou hlavičkou nedal zkoprnělému Ospinovi šanci na zákrok.
65'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Sebastiano Luperto.
64'
Manolas si po rohu domácích zpracoval, bleskově se s míčem otočil a vypálil. Mířil ale nad břevno.
63'
Už se zase hrálo u Ospiny a po rohovém kopu tam bylo znovu živo. Obrana Neapole ale situaci vyřešila a založila protiakci.
62'
Polovina stadionu se již radovala z gólu na 3:0, jenže předčasně. Mertens po svém náběhu za obranu rozvlnil pouze boční síť Joronenovy branky.
60'
Další Callejónův pokus zpoza pokutového území, nemíří však přesně. I tentokrát poslal míč vysoko nad břevno.
58'
Neapol si při centrech zahrává. Od rohového praporku přilétl jeden prudký a mnoho nescházelo, aby se jeden z několika nabíhajících hráčů netrefil taky, aby jej sklepl za Ospinu.
56'
Do odraženého míče se za pokutovým územím opřel Callejón, jeho tvrdý pokus ale skončil vysoko nad břevnem.
55'
Centr na zadní tyč obrana Brescie zvládla odhlavičkovat, už se zase hraje ve středu plochy.
54'
Teď se ale bude konat přímý kop Neapole z celkem dobré pozice na levém křídle.
52'
Neuznaný gól hosty zřejmě hodně mrzí, nicméně ukazují, že se s nimi musí ještě počítat. Opět jsou hráči Brescie natlačeni před Ospinu.
50'
Hosté vybojovali u brankové čáry míč, rozehráli kombinaci a z pravé strany vyslal Tonali křížnou dělovku, která skončila v síti. Rozhodčí si ale nechal opět překontrolovat video a našel tam Bisoliho faul při zisku míče. Skóre se tak nemění.
49'
Zvolil tvrdou ránu, zeď se mu povedlo obstřelit a zamířit k tyči, kde byl ale Ospina a prudký pokus vyrazil.
48'
Na druhé straně se ale faul pískal a Balotelli bude moci ohrozit branku Neapole střelou z přímého kopu.
47'
Rozhodnutí se nemění, penalta se po zákroku na Llorenteho nepíská a rozehrává se od branky Brescie.
46'
Hned v úvodu se odehrál v pokutovém území Brescie souboj mezi Llorentem a Chancellorem, po kterém domácí útočník upadl. Penalta se nepískala, rozhodčí si ale ještě celou situaci nechal zkontrolovat u videa.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:37.
Je za námi první poločas, ve kterém měli domácí opravdu výraznou převahu. Už od první minuty zatlačili soupeře před vlastní branku a ve 13. minutě se dočkali i prvního gólu – po Callejónově přiklepnutí se zblízka trefil Dries Mertens. Za chvíli dali domácí další gól, ten však neplatil pro Manolasovu hru rukou. A tak se diváci po pokračujícím tlaku dočkali druhé branky až v nastaveném čase, kdy se již Konstantinos Manolas trefil podle pravidel a zařídil tak stav na současných 2:0.
45+4'
45+4'
Neapol právě vstřelila branku!
A máme tu gól do šatny! Neapol rozehrála rohový kop, lehce přetažený centr byl vrácen na malé vápno, kde do něj hlavou trkl KONSTANTINOS MANOLAS a trefil se přesně k tyči Joronenovy branky.
45+2'
Centr z pravé strany mířil na Balotelliho, na poslední chvíli jej ale zvládl ubránit Di Lorenzo.
45'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
43'
Ta vyvrcholila ostrým centrem po zemi na nabíhajícího Mertense, těsně před ním však zasáhl pozorný Joronen.
42'
Nedovolený zákrok hostů u pomezní čáry, vše skončilo úsměvy na obou stranách a přátelským plácnutím. Neapol rozehrává postupnou akci.
40'
Další ohrožení Joronenovy branky, nyní po střele z velké dálky. Míč šel těsně vedle.
38'
Ou, tohle byla velká šance domácích na navýšení skóre. Llorente sklepával centr k zadní tyči, kde si nabíhal Mertens, jenže ten z ostrého úhlu trefil pouze boční síť.
37'
Rozehrávka nakrátko nebyla tím, co by mělo Ospinu a jeho obránce případně překvapit, Neapol již vyváží míč.
36'
A také z toho byl menší závar s poskakujícím míčem u malého vápna. Po Manolasově hlavičce se navíc koná další roh.
35'
Brescia se po dlouhé době usadila u pokutového území domácích, je z toho rohový kop.
33'
Je to tak, za zákrok na pronikajícího soupeře byl žlutou kartou potrestán Stefano Sabelli.
32'
Po tvrdém zákroku na půlce to vypadá, že se bude dnes poprvé žlutit i na straně Brescie.
30'
Vše je zase připraveno ke hře, začíná se od Ospinovy branky, který si tak po delší době mohl osahat míč.
28'
Je tu krátká přestávka na občerstvení, v Neapoli dnes panuje velice teplé počasí.
27'
Ghoulam při zpracování sraženého centru zahrál rukou, hosté rozehrávají z hloubi vlastní půle.
25'
Mertens unikal pravou stranou, jenže při pokusu o posun na střed si dal nešikovně míč od nohy a přišel o něj.
24'
Joronen na chvíli uklidňuje hru jistým zákrokem proti střele z velké vzdálenosti. A dává si s rozehrávkou na čas.
23'
Je to fotbal na jednu branku, obrana hostů nestíhá, je přetížená množstvím nákopů a centrů.
21'
Po rychlé narážečce domácích do pokutového území to vypadalo na ruku ze strany jednoho z hráčů Brescie, píšťalka hlavního sudího ovšem mlčela a pokračovalo se ve hře.
20'
Nápor ale pokračuje a na Joronena to létá ze všech stran. Nyní pálil Ghoulam, šlo to ale vysoko nad.
19'
Následoval rohový kop, po kterém se Neapoli podařilo dostat míč do branky, jenže radost netrvala dlouho. Rozhodčí se šel podívat na video a tam odhalil, že Konstantinos Manolas si před zakončením zpracoval míč rukou. Gól tak neuznal a domácímu hráči udělil žlutou kartu.
17'
Samotný roh sice Neapoli nevyšel a byl tu i náznak kontru od Bisoliho, jenže domácí se brzy vrátili do akce a po rychlé akci pálil z vápna Llorente. Mířil k tyči, kde ale skvěle zasáhl Jesse Joronen.
15'
Neapol pokračuje v útočení, hned v další akci si domácí vybojovali rohový kop.
13'
Další akce už ale domácím vyšla na jedničku. Po centru na pravou stranu chtěl ve skluzu zakončit Callejón, jenže mu to nevyšlo a míč posunul k dobíhajícímu DRIESI MERTENSOVI, který jej zblízka napálil za Joronena!
13'
Další centr do pokutového území Brescie a opět byl odvrácen pozornou obranou.
12'
Zprava se o rychlý přechod pokusil Callejón, celou akci však pokazil nepřesným centrem do šestnáctky.
10'
Stále čekáme na první okamžik, který by byl opravdu zajímavý, je to zatím taktická bitva uprostřed hřiště.
9'
Pískalo se vhazování proti hostům, byť Špalek měl pravdu, že posledním, kdo se dotkl míče, byl domácí Allan.
8'
Domácí Callejón se omlouvá za nepřesnou přihrávku, dopředu už zase míří hráči Brescie.
7'
První průnik hostů, na svědomí ho měl Mario Balotelli. Po své akci levou stranou však pálil mimo Ospinovu branku.
6'
Už je ale po standardní situaci, centr od rohového praporku neměl parametry, aby celá akce ohrozila gólmana Joronena.
5'
Před Llorentem na poslední chvíli zasáhla hostující obrana, je tu první rohový kop.
4'
Úvod utkání je hodně opatrný, zejména hostující Brescia si dává velký pozor na průniky soupeře.
3'
Domácí vhazovali, míče se chopil Di Lorenzo, v následném souboji o míč však neuspěl Allan.
2'
Neapol u míče, zatím ale bez vážnějšího přechodu k brance Jesseho Joronena,
1'

SSC Neapol: Ospina – Di Lorenzo, Manolas, Nikola Maksimović, Ghoulam – Callejón, Allan, Ruiz, P. Zieliński – D. Mertens, F. Llorente.
Náhradníci: Meret, Karnezis – Elmas, Milik, Luperto, Gaetano, Lozano, L. Insigne, Rui, Hysaj, Younes, Malcuit.

Brescia Calcio: Joronen – Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella – Bisoli, Tonali, Dessena – Špalek – Balotelli, Al. Donnarumma.
Náhradníci: Alfonso – Ayé, Matri, Gastaldello, Morosini, Matějů, Zmrhal, Rômulo..
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio San Paolo začne ve 12:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Gianluca Manganiello, kterému budou na pomezí asistovat Lorenzo Gori a Davide Imperiale.
Brescia Calcio

Hosté jsou v tuto chvíli na desátém místě, když v pěti odehraných zápasech vybojovali šest bodů za dvě výhry a tři porážky. No a jedna z proher přišla v týdnu, kdy na svém stadionu Brescia prohrála s Juventusem 1:2. O jedinou branku domácích se postaral už ve čtvrté minutě Alfredo Donnarumma, hosté pak ale zvládli výsledek otočit.

SSC Neapol

Domácí tým je po pěti odehraných kolech na čtvrtém místě tabulky se ziskem devíti bodů. Dnes bude chtít Neapol odčinit neúspěch z vloženého kola, kdy na svém trávníku podlehla Cagliari 0:1 a přerušila tak třízápasovou vítěznou šňůru, která zahrnovala i úspěch v Lize mistrů.

Fiorentina – Neapol 3:4
Juventus – Neapol 4:3
Neapol – Sampdoria 2:0
Lecce – Neapol 1:4
Neapol – Cagliari 0:1
Dobré odpoledne u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání šestého kola mezi týmy SSC Neapol a Brescia Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62