Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : AC Milán - 27. září 2020   18:00

0:2
(0:1)
AC Milán
45+2' Kessié   • 50' B. Díaz
Crotone
Cordaz (C) – Magallán, Marrone, Golemić – P. Pereira (73. Reca), Messias, Cigarini, Zanellato (46. Henrique), S. Molina (83. Rispoli) – Nwankwo, Dragus (72. Vulić).
Festa – Crociata, Henrique, Kargbo, Mazzotta, Mustacchio, Rispoli, Vulić, Spolli, Reca.
AC Milán
G. Donnarumma (C) – Calabria, Kjaer, Gabbia, Hernández – Tonali (65. Binnásir), Kessié, Saelemaekers (65. Castillejo), Çalhanoğlu, B. Díaz (84. Krunić) – Rebić (58. L. Colombo).
Antonio Donnarumma, Tătăruşanu – Binnásir, Castillejo, L. Colombo, Kalulu, Laxalt, Krunić, Leao, Maldini, Paquetá.

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:14.
Je dobojováno. AC Milán zvládl těžký a velmi bojovný zápas na hřišti Crotone, kde po brankách Kessiého a Diaze vyhrál 2:0. Nutno dodat, že hosté vyhráli zcela zaslouženě, protože byli lepším a mnohem aktivnějším týmem. AC má tedy po dvou kolech plný počet bodů.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Rafael Leao (AC Milán).
90+3'
Lorenzo Colombo se prodral do vápna, po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal klidný a pokutový kop neodpískal.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Po zisku míče šli hosté dopředu. Na hranici velkého vápna se k míči dostal Rade Krunić, který ho poslal do břevna!
87'
Následná akci milánského celku skončila ofsajdem, dopředu pospíchají domácí fotbalisté.
85'
Domácí výborně kombinovali na pravé straně, ale Simeon Nwankwo se nakonec i s míčem dostal do zámezí. Na tahu je tedy AC.
84'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Rade Krunić.
83'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Salvatore Molina, přichází Andrea Rispoli.
82'
Domácí se stále tlačí dopředu, ale v zakončení se jim nedaří. AC drží své dvoubrankové vedení.
80'
Žlutou kartu dostává Theo Hernández (AC Milán).
78'
Nejdříve skvěle zasáhl Gianluigi Donnarumma a po následném závaru byl faulován hlavičkující Theo Hernández!
77'
Theo Hernández fauloval a domácí budou zahrávat zajímavou standardní situaci.
75'
Junior Messias si navedl míč na hranici velkého vápna, ale nakonec místo střely ještě přihrával, což nebylo ideální řešení. Míč skončil v zámezí.
73'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Arkadiusz Reca.
72'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Denis Dragus, přichází Miloš Vulić.
70'
Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Gianluigi Donnarumma.
67'
Domácí přidali a je to znát, ale hosté skvěle brání a své vedení kontrolují. AC kráčí za druhým vítězstvím v sezoně.
65'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Samuel Castillejo.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Ismaël Binnásir.
63'
Žlutou kartu dostává Matteo Gabbia (AC Milán).
61'
Domácí mají posledních třicet minutek na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. Zatím to ale vypadá, že všechny body získá dobře hrající AC.
58'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Lorenzo Colombo.
57'
Po zisku míče šli hosté hned dopředu. Přečíslení ale nevyřešili dobře, protože do vápna nabíhající Hakan Çalhanoğlu dostal přihrávku na paty.
54'
Domácí přidali a směrem dopředu jsou nyní aktivnější, ale zatím nedokázali nic vymyslet.
52'
Domácí se snažili okamžitě odpovědět, ale jejich útočná akce skončila ofsajdem.
50'
AC Milán právě vstřelil branku!
A hosté se dočkali druhé branky! Po odrazu se na malém vápně k míči dostal BRAHIM DÍAZ, který ho z otočky uklidil za brankáře.
49'
Domácí se zatím dvakrát ubránili pouze za cenu faulu.
48'
Hostující celek vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně a hned se tlačí dopředu.
46'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Niccolò Zanellato, přichází Eduardo Henrique.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:05 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavou taktickou bitvu, ve které je lepším týmem hostující AC. Ten se stále tlačil dopředu, ale ve finální fázi se hostům příliš nedařilo. Ve 45. minutě přišel faul a pokutový kop pro AC. Ten proměnil Franck Kessié a hosté tedy vedou 1:0.
45+3'
45+2'
Po protestech domácích se k míči postavil FRANCK KESSIÉ, který nezaváhal a pohodlně překonal brankáře. AC jde tedy do vedení 1:0!
45'
Ante Rebić byl faulován, pokutový kop pro AC!
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Hosté se stále tlačí dopředu, snaží se něco vymyslet, ale ve finální fázi je to zatím plné nepřesností.
41'
První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
39'
Ante Rebić se tlačil do zakončení, ale míč před ním sebral pozorný Alex Cordaz, který zatím hodně pomáhá svým spoluhráčům.
37'
Blesková akce hostů po levé straně skončila jen dalším nepřesným centrem, po kterém se do zakončení žádný z hráčů nedostal.
35'
Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu, ale do zakončení se dostávají opravdu jen sporadicky. Crotone zatím velmi dobře brání.
33'
Na sebe to vzal samozřejmě Hakan Çalhanoğlu, ovšem střela se mu nepovedla. Nejdříve poslal míč do zdi a následně ho napálil vysoko nad branku.
32'
Nyní fauloval před svým pokutovým územím Luca Marrone, zajímavá standardní situace pro AC.
30'
Nyní ve vápně Crotone bojoval Ante Rebić, ale také on si podle rozhodčího v souboji pomohl faulem. Domácí s rozehrávkou nepospíchají.
28'
Kombinační akci AC zastavil obránce Simon Kjaer, který se vydal dopředu, ale v souboji si podle rozhodčího pomohl faulem.
26'
Aktivní Hakan Çalhanoğlu byl na polovině hřiště faulován a u míče tedy zůstávají hosté, kteří se stále tlačí dopředu. Do zakončení se ale příliš nedostávají.
24'
Na druhé straně se ve vápně k míči dostal Ante Rebić, ale hradbu těl před před sebou nepropálil, takže Alex Cordaz byl bez šance.
22'
Salvatore Molina poslal míč dopředu, ale přihrávka naslepo se mu nepovedla a nic z toho nebylo.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek a Crotone hraje s AC Milán stále bez branek. Hosté jsou ale o poznání aktivnější a směrem dopředu nebezpečnější.
18'
Po centru se k hlavičce tlačil Ante Rebić, ale míč mu spadl na ruku a nic z toho tedy nebylo.
17'
Rohový kop pro AC.
16'
Ofsajd tentokrát zastavil i hostující celek, který je jasným favoritem tohoto utkání. Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
14'
Denis Dragus to zkoušel po levé straně, ale hosté ho zdvojili a nakonec o míč obrali.
12'
Na druhé straně se do zakončení dral Niccolò Zanellato, ale v souboji si pomohl faulem.
10'
Po rohu se do zakončení tlačilo několik hráčů, ale ani jeden nakonec branku ohrozit nedokázal!
9'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Hakan Çalhanoğlu, ale s jeho povedeným přízemním pokusem si Alex Cordaz poradil a míč vyrazil na roh!
8'
Hosté se více tlačí dopředu, dobře kombinují, ale domácí celek zatím velmi dobře brání.
6'
Útok domácího celku tentokrát zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy AC, který se dnes musí obejít bez Zlatana Ibrahimoviče.
4'
Z úvodního rohového kopu nic nebylo. Po centru byl u míče jako první Lisandro Magallán, který ho poslal daleko z velkého vápna.
3'
2'
Po zisku míče se domácí okamžitě vydali dopředu, ale rychlou akci zastavila nepřesná přihrávka a rozehrávat tak bude od své branky Gianluigi Donnarumma.
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté hostujícího celku.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!

FC Crotone: Cordaz (C) – Magallán, Marrone, Golemić – P. Pereira, Messias, Cigarini, Zanellato, S. Molina – Nwankwo, Dragus.

AC Milán: G. Donnarumma (C) – Calabria, Kjaer, Gabbia, Hernández – Tonali, Kessié, Saelemaekers, Çalhanoğlu, B. Díaz – Rebić..

AC Milán

Hosté vstoupili do nové sezony výborně. V prvním kole hostili Bolognu a nakonec po dvou trefách Ibrahimoviče vyhráli 2:0. Nutno dodat, že právě švédský útočník bude dnes hostům chybět, jelikož měl pozitivní test na koronavirus.
FC Crotone

Domácí celek nevstoupil do nové sezony vůbec dobře. Crotone v prvním kole hrálo v Janově, kde nakonec prohrálo 1:4 a dnes má tedy co napravovat. Domácí to ovšem nebudou mít vůbec jednoduché, protože AC Milán má velice kvalitní tým.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Seria A má na programu další zápasy 2. kola a my budeme sledovat duel mezi Crotone a slavným AC Milán. Favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62