Serie A - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Verona - 13. května 2021   20:45

Crotone
2' Únás (Simy) • 75' Messias (Únás)
2:1
(1:0)
Verona
87' S. Molina (vl.)
Crotone
Cordaz (C) – Djidji, Marrone, Magallán – S. Molina, Messias, Cigarini (76. Zanellato), Benali, P. Pereira (72. Cuomo) – Únás (90+2. Petriccione), Simy.
L. Massimi – A. Berti, G. Nuzzi
Stadio Ezio Scida (Crotone).
Verona
Pandur – Dawidowicz (46. Faraoni), Günter, Ceccherini (51. Dimarco) – Tameze (46. Salcedo), Barák, Ilić, Lazović – Rüegg (70. Lasagna), Zaccagni (C) (70. Colley) – N. Kalinić.

Děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a příště na počtenou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 0:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 20:11.
Druhá půle se hrála dlouho bez branek, domácí v poklidu hlídali svůj těsný náskok a soupeře nepouštěli do šancí. Čtvrt hodiny před koncem se navíc prosadili podruhé a vypadalo to, že vítězství jim už nemůže uniknout. V závěru to ale přeci jen bylo drama, když hosté díky protivníkově vlastnímu gólu snížili, avšak vyrovnat se jim už nepodařilo.
Ani tahle výhra už nemůže domácímu mužstvu nějak pomoct, na jeho sestupu se už nic nemění, ale vítězství samozřejmě potěší.
90+4'
90+4'
Červenou kartu dostává trenér Verony Ivan Jurić, který měl zřejmě nemístné poznámky k hlavnímu arbitrovi.
90+3'
Ivan Ilić prokličkoval do pokutového území, kde o míč přišel. Hosté se vehementně dožadovali penalty, avšak bude to pouze rohový kop. Na penaltu by to bylo až moc přísné.
90+2'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adam Únás, přichází Jacopo Petriccione.
90+2'
Hosté jsou opět usazeni před domácí svatyní, k dispozici mají ještě jeden roh.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Tak tohle bylo ze strany Djidjiho hodně špatně řešené. Domácí hráč vyrazil se Simym do brejku, dlouho váhal co udělat, nakonec se rozhodl zakončit, před sebou měl dost volného prostoru, avšak svůj hodně slabý pokus po zemi poslal jen k hostujícímu gólmanovi, který mohl jen říct – díky kamaráde, to nemuselo být.
88'
Kevin Lasagna si pomohl při zpracování rukou, hlavní arbitr jeho prohřešek dobře viděl a dal míč soupeři.
87'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Hosté v závěru ještě vykřesali naději na bodový zisk, ačkoliv soupeř jim k tomu hodně pomohl. SALVATORE MOLINA po rozehrávce rohového kopu naběhl k levé tyči, kde si hrudí nešťastně srazil míč do své brány.
86'
Federico Dimarco sice stačil míč doběhnout, avšak jeho centr končí zblokován v zámezí. Následovat bude rohový kop.
84'
Domácí mohli vyrazit do otevřené obrany soupeře, Junior Messias však příliš dlouho vyčkával s přihrávkou, kterou nakonec pokazil a míč poslal jen protihráči.
82'
Barákův centr svého příjemce nenašel, míč letí za postranní čáru a Verona bude pokračovat autovým vhazováním.
81'
Hosté se jen velmi těžce dostávají přes obranný val před sebou.
79'
Darko Lazović pálil tvrdě z voleje z levé strany pokutového území, ale trefil pouze protihráče.
78'
Domácí drží míč v bezpečné vzdálenosti od své svatyně, soupeři se krátí čas, ale stále mohou duel zdramatizovat.
76'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Niccolò Zanellato.
75'
Crotone právě vstřelilo branku!
Domácí dělají důležitý krok v cestě za dnešním vítězstvím. JUNIOR MESSIAS obdržel přihrávku na penaltový puntík a míč tečoval hezky po zemi do vzdálenějšího dolního rohu brány. Ivor Pandur ani za tento gól nemohl.
74'
Na druhé straně si pro míč vyběhl zatím stoprocentní Cordaz a nepřipouští problémy.
73'
Luca Cigarini podrazil nohy Federicu Dimarcovi, žlutou kartu nevidí.
72'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Giuseppe Cuomo.
71'
Zranění se zdá být vážnějšího charakteru, hráč je nuce střídat.
71'
Hra je nyní přerušena, ošetření si vyžádal Pedro Pereira.
70'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Ebrima Colley.
70'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Kevin Rüegg, přichází Kevin Lasagna.
69'
Slabý pokus jednoho z hráčů z ostrého úhlu byla práce pro Cordaze, jenž s rozehrávkou nepospíchá.
68'
Pedro Pereira zůstal na chvíli sedět na trávníku, ale rozhodčí hru nepřerušil, takže hosté mohou dál útočit.
67'
Mattia Zaccagni si šel pro faul a dočkal se, jeho tým může pokračovat v tlaku.
66'
Jenže nebylo to z jejich strany povedené, Antonín Barák se sice dostal do zakončení, ale slabou střelu po zemi adresoval jen do brankářovy náruče.
65'
Možnost možná budou mít po po faulu, kdy rozehrají na protivníkově straně.
64'
Hosté se usadili před pokutovým územím, ale ohrozit soupeřovu bránu se jim nedaří.
62'
Alex Cordaz musel rychle z brány, aby byl u volného míče dříve, než dobíhající protivník.
62'
Eddie Salcedo ukázal velkou sílu v boji pro přesile, míč dlouho držel u postranní lajny, avšak roh se mu vybojovat nepodařilo a o balón přeci jen přišel.
60'
Žlutou kartu dostává za svůj faul Pedro Pereira (FC Crotone).
60'
Další roh pro hostující tým.
59'
Junior Messias v situaci jeden na jednoho přes obránce nepřešel. Kdyby se mu to povedlo, ocitl by se sám před brankářem.
57'
Domácí reklamovali ofsajd, ale hra pokračovala dál, Federico Dimarco dostal pěknou přihrávku, z ostrého úhlu se snažil vzduchem odehrát míč před bránu, ale zamířil jen za ni.
55'
Hosté si špatně rozuměli v rozehrávce a míč posílají jen do autu. Tohle domácím jistě vyhovuje.
54'
Eddie Salcedo se v pokutovém území sice dostal k hlavičce, míč ale usměrnil vysoko nad.
52'
Hosté se teď hodně zlobí na hlavního arbitra který zákrok na Simyho posoudil jako faul.
51'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Federico Dimarco.
50'
Ofsajd domácího mužstva, dnes už druhý.
49'
Alex Cordaz vyboxoval míč do bezpečí, krátce na to se soupeř provinil faulem.
48'
Třetí rohový kop pro Veronu, zatímco domácí ještě nezahrávali ani jeden.
47'
Antonín Barák atakoval soupeře nepříjemným zásahem a možná měl vidět žlutou kartu, ale nestalo se.
46'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Eddie Salcedo.
46'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Paweł Dawidowicz, přichází Marco Davide Faraoni.
46'
Je to tak, hlavní arbitr píská do píšťalky a posílá hráče do kabin. Úvod zápasu byl velice zajímavý, už ve 2. minutě se domácí dostali do vedení, jenže poté se na hřišti dlouho nic nedělo. Postupně se přeci jen začala hra zkvalitňovat, domácí mohli svůj náskok navýšit, ale stejně tak mohli hosté srovnat. Nepodařilo se ani jedno, ani druhé a stále je tak vše otevřené. Kdo se bude nakonec radovat?
45+2'
45+1'
Domácí drží míč daleko od své svatyně a první půle už zřejmě nic nepřinese.
45+1'
Nastavuje se pouze minuta, čekal jsem minimálně dvě.
44'
Junior Messias v situaci jeden na jednoho poslal k zemi Iliće, který se tělem snažil chránit míč v cestě do zámezí. Hosté tak můžou v klidu rozehrávat.
43'
Hráč odchází za postranní lajnu, aby se mohlo pokračovat dál ve hře.
42'
Mattia Zaccagni inkasoval úder od Messiase a zůstává ležet na trávníku. Hráč Crotone je v tom spíše nevině.
41'
První žlutá na hostující straně, inkasoval ji Adrien Tameze (Hellas Verona FC), jenž atakoval unikajícího Ahmada Benaliho.
40'
Kevin Rüegg zcela jasně fauloval Molinu, jeho útočný faul nešel přehlédnout a hosté tak přichází o míč.
38'
Junior Messias pálil z dobré pozice, avšak pouze do protihráče před sebou, takže z šance nebylo nic.
37'
Darko Lazović to zkusil z ostrého úhlu, míč ale příliš podebral a adresoval vysoko nad domácí svatyni.
35'
Luca Cigarini si zpracoval přízemní přihrávku na střed, avšak jeho následná střela pravačkou končí vedle vzdálenější tyče.
34'
Domácí rozehráli standardku, ale se situací si neporadili zrovna dobře a celkem snadný míč poslali jen k brankáři.
33'
Federico Ceccherini se snažil střihnout ve vápně nůžky, ale ty se mu vůbec nepovedly.
32'
Druhá žlutá pro domácí, tentokrát ji dostává Luca Marrone (FC Crotone) za faul na Kaliniće.
31'
Koffi Djidji zahrál neúmyslně rukou na soupeřově polovině, míč tak musí odevzdat.
30'
Paweł Dawidowicz hlavičkoval z bezprostřední blízkosti, Alex Cordaz byl ovšem připravený a vyboxoval balón do bezpečí.
29'
Na druhé straně po dalším z mnoha faulů rozehrají hosté od postranní čáry v blízkosti šestnáctky Crotone.
28'
Nebezpečí pro Veronu, ale druhá branka to není. Luca Cigarini napřáhl z dálky a křižnou střelou mířil na vzdálenější tyč do horní části soupeřovy svatyně, kterou těsně minul. Štěstí pro Pandura, který by na míč nedosáhl.
26'
Nikola Kalinić se snažil hlavičkovat, avšak nepovedlo se, neboť byl stažen k zemi. Arbitrovi se ale zákrok zdál v pořádku, takže penalta to nebude.
24'
Ofsajd a v něm domácí hráč Simy.
22'
Následoval vzdušný pas před bránu, kde nejprve zkoušel zakončovat Federico Ceccherini, k dorážce doběhl Mattia Zaccagni, ale ani jeden z nich brankáře neprověřil, míč vždy odrazil jeden ze soupeřů.
21'
A teď už se bude žlutit, za skluze proti Tamezeovi inkasuje trest Lisandro Magallán (FC Crotone).
19'
Další faul ze strany domácího celku, Simovi tentokrát jeho atak neprošel a soupeř rozehraje ze středové lajny.
18'
Nikola Kalinić lehce tečoval v pokutovém území přihrávku z levého křídla, míč ale poslal mimo bránu.
17'
Nechybělo moc a domácí vedli 2:0. Ivor Pandur však včasným pádem k zemi vyrazil míč směřující do brány a podržel svůj tým.
15'
Nikola Kalinić upadl v pokutovém území, možná byl faulován, avšak rozhodčím už předtím pískal hru rukou Zaccagniho.
14'
Faul ve středovém kruhu ze strany Crotone už rozhodčí píská, provinil se Pedro Pereira.
13'
Barákovi se nepovedla zpětná přihrávka na Dawidowicze a nebude to ani rohový kop, třebaže se zdálo, že míč do zámezí tečoval domácí hráč.
12'
Kromě úvodní branky jsme toho zatím mnoho neviděli, Ivor Pandur nyní vyběhl od brankové lajny a letící balón ukryl do rukou.
10'
Špatná souhra Verony končí míčem vedle brány a Alex Cordaz může v klidu odkopávat od své svatyně.
9'
Darko Lazović odcentroval zhruba na úroveň penalty, kde se k hlavičce dostal jeden z jeho spoluhráčů, míč ale tečoval jen do vzduchu, ten se poté snesl do rukavic připraveného brankáře.
8'
Dlouhý nákop Nikola Kalinić nedoběhl včas, u míče byl jako první Cordaz.
6'
Místo střely přišel pouze centr do pokutového území, se kterým si obrana Crotone dokázala poradit.
5'
Luca Marrone fauloval a jeho tým bude čelit přímému kopu.
4'
Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale jejich útočná akce byla odražena.
2'
Na gól jsme opravdu nemuseli dlouho čekat. Simy se zbavil bránícího protivníka, dle sudího v rámci pravidel, naběhl před bránu, místo zakončení přihrával na druhou stranu, kde se ke střele dostal ADAM ÚNÁS, jenž zamířil obloučkem ke vzdálenější tyči. Ivor Pandur neměl šanci na míč dosáhnout.
1'

FC Crotone: Cordaz (C) – Djidji, Marrone, Magallán – S. Molina, Messias, Cigarini, Benali, P. Pereira – Únás, Simy.
Náhradníci: Festa, Crespi – Cuomo, Golemić, Luperto, Rispoli, Rojas, Zanellato, Vulić, Petriccione, Di Carmine, Rivière.

Hellas Verona FC: Pandur – Dawidowicz, Günter, Ceccherini – Tameze, Barák, Ilić, Lazović – Rüegg, Zaccagni (C) – N. Kalinić.
Náhradníci: Silvestri, A. Berardi – Dimarco, Çetin, Magnani, Veloso, Faraoni, Sturaro, Bessa, Salcedo, Colley, Lasagna.

Rozhodčí: L. Massimi – A. Berti, G. Nuzzi.
Hellas Verona FC

Verona je aktuálně na 10. pozici se 43 body a skóre 42:43. Na poháry už nemá šanci dosáhnout, ale také je daleko od sestupu a sezónu tak může dohrát v poklidu. Forma Hellasu ovšem není příliš dobrá a z posledních deseti zápasů pouze jednou vyhrál a hned sedmkrát prohrál. Naposled hrála Verona doma s Turínem, se kterým remizovala 1:1.
FC Crotone

Crotone je až na posledním místě s 18 body a skóre 42:90. Bohužel tak už má jistý sestup několik kol zpět. V tom posledním zavítalo na půdu AS Římu, který bojuje o Evropskou konferenční ligu a zápas podle toho také vypadal. Neboť domácí mužstvo zvítězilo vysoce 5:0. Crotone má momentálně na svém kontě 27 proher, což je jednoznačně nejvíc z celé ligy.
Ve 36. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy FC Crotone a Hellas Verona FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu na půdě Verony, která zvítězila poměrem 2:1. Dnes se bude bojovat na Stadio Ezio Scida. Hlavní rozhodčí bude L. Massimi. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62