Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Bologna - 5. prosince 2020   20:45

Inter Milán
16' R. Lukaku (Perišić) • 45' Hakimí (Brozović) • 70' Hakimí (Arturo Vidal)
3:1
(2:0)
Bologna
67' Vignato  (R. Soriano)
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni (83. D'Ambrosio) – Hakimí (71. Darmian), Arturo Vidal (71. Barella), Brozović, Gagliardini, Perišić – R. Lukaku (71. Lautaro Martínez), Alexis Sánchez (90+1. Eriksen).
Valeri – Preti, Bresmes
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Bologna
Skorupski – Danilo, Medel (62. Domínguez), Tomijasu – De Silvestri, J. Schouten, Svanberg (63. Vignato), R. Soriano, Hickey (63. Khailoti) – Palacio (79. Vergani), Barrow (79. Rabbi).

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu napočtenou!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 2:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:13.
A je konec! V dnešním utkání si celkem pohodlně pro tři body dokráčel domácí celek, který vyhrál o dvě branky. Chvilku to sice vypadalo, že uvidíme drama, když se chvilku po svém příchodu na hřiště trefil Emanuel Vignato, jenž snížil rozdíl na jednu jedinou branku. Tato radost Bologni však netrvala vůbec dlouho, jelikož o tři minuty později zapsal druhý gól v zápase Achraf Hakimí, který dodal definitivní tečku na gólový účet zápasu. On sám navíc dnes zapsal dvě branky.
90+4'
90+3'
Jenže z této šance štěstí v podobě branky nezapršelo. Emanuel Vignato to vzal na sebe, ale svým pokusem minul bránu o pořádný kus...
90+2'
Roberto Soriano a Milan Škriniar se přetahovali na pravé straně od vápna. Nakonec je faul pískán slovenskému hráči a poslední možnost na skórování.
90+1'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Christian Eriksen.
90+1'
A skoro jsme ještě měli zaděláno na drama! Jeden z hostů se dostal k odraženému balónu, ale v těžké pozici ho šajtlí trefil jenom do boční sítě.
90'
Nastavovat se budou tři minuty!
89'
A troufnu si i tvrdit, že se dnes už opravdu další branky nedočkáme. Bologna dobývá území, které domácí střeží. Ti už jenom odkopávají do bezpečí.
88'
Emanuel Vignato si jí vzal na starosti. Svůj centr stáčel spíše k zadní tyči, ale tam si obrana domácího celku poradila. Dnes z toho budou pro Inter tři body.
87'
Lorenzo De Silvestri to zkoušel po pravé straně, avšak tam nebylo místo. Přesto hostující celek se následně dostal k míči a vybojoval ještě standardku.
86'
Marcelo Brozović předvedl moc dobrý odhad na odraz míče. Díky tomu byl o chvilku dříve u balónu, načež byl faulován. To bylo také sudím odpískáno.
85'
Samir Handanovič se musel zapojit do rozehrávky svého týmu, pokud nechtěl čelit velké šanci soupeře. To se mu povedlo a domácí se mohou hnát dopředu.
84'
Inter už bude spoléhat jenom na rychlé protiútoky, dočkáme se dnes ještě nějaké branky? To je otázkou, ale spíše si troufnu tvrdit, že už žádnou neuvidíme.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Danilo D'Ambrosio.
82'
Hráči v bílém se ještě opravdu snaží, trenér dokonce už vyčerpal všechny možnosti střídání. Do větší možnosti se však nemohou za žádnou cenu dostat.
81'
Držení míče: 48% – 52%!
80'
Do konce zápasu nám chybí posledních deset minut! Rozhodně se dá očekávat nějaké nastavení, avšak to by nemělo být nijak závratně dlouhé.
79'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Eduardo Vergani.

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Musa Barrow, přichází Simone Rabbi.
79'
Avšak nyní to mohlo být o tři branky! Lautaro Martínez si skvěle naběhl na levou stranu vápna, kam také přihrávku dostal. Následně tlačil míč na zadní tyč, ale Łukasz Skorupski jeho pokus vyškrábl konečky prstů na roh!
78'
Je však sympatické, že fotbalisté v bílém se ani náhodou nevzdávají a nechtějí utkání jen dohrát. Kdoví, co by s nimi ještě udělala korigující branka.
77'
Roberto Soriano si nejprve vzal na starosti autové vhazování, ale nakonec ho ještě přenechal spoluhráčovi. O chvilku později ovšem Bologna balón ztratila.
76'
Inter kopal dva rohové kopy během krátké chvíle, ale nijak nebezpečný z nich nebyl. Alessandro Bastoni se navíc míče dotkl jako poslední, a tak je to odkop.
75'
Domácí celek měl možnost přímého kopu a měli jsme vidět ránu přímo na bránu. To se však nestalo, jelikož tato rána napálila jenom někoho ve zdi.
74'
Žlutou kartu dostává Danilo (Bologna FC).
73'
Dá se říct, že o vítězi dnešního utkání je nejspíše rozhodnuto. Bologna si sice ještě vybojovala naději, ale tu brzy utnul Achraf Hakimí svým druhým gólem.
71'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Lautaro Martínez.

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Achraf Hakimí, přichází Matteo Darmian.

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Nicoló Barella.
70'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Jenže Milánu stačila zase jedna akce a už je to znovu o dvě branky! ACHRAF HAKIMÍ dostal přihrávku na pravou stranu, kde měl spoustu místa. Toho také dokázal využít! Naběhl si na hranici vápna a střelou k tyči překonal gólmana hostí.
67'
Bologna právě vstřelila branku!
A už je to jenom o gól! Domácí celek hodně ubral ze své aktivity a nyní na tom bude bit! Nicolás Martín Domínguez svým prvním dotykem poslal míč na EMANUELA VIGNATA, který byl úplně sám u tyčku a napálil míč pod horní tyč!
66'
Žlutou kartu dostává Achraf Hakimí (Inter Milán).
65'
Hostující celek vybojoval standardní situaci, která nebyla kopnuta vůbec špatně. Na poslední chvíli ovšem zasáhl jeden z domácích, jenž poslal míč na roh.
63'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Aaron Hickey, přichází Omari Khailoti.

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattias Svanberg, přichází Emanuel Vignato.
62'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Nicolás Martín Domínguez.
62'
Spíše naopak. Samir Handanovič se zapojil do mezihry Interu. Až následně jsme viděli rychlou akci po levé straně, kterou stihl jeden z hráčů Bologni zastavit.
61'
Hostující brankář nepředvedl ani trochu dobrý odkop od brány, a tak se domácí celek dostal zadarmo k míči. Rozhodně s ním nikam dopředu nespěchá.
60'
Uteklo nám prvních patnáct minut hry ve druhém poločase a domácí celek nadále vede o dvě branky. Tady to zatím na nějaké větší drama nevypadá.
59'
Alexis Sánchez se mohl dočkat branky, ale nestalo se tak! Domácí hráč s číslem sedm dostal míč na hranici vápna a zkoušel to na zadní tyč. Łukasz Skorupski ale předvedl skvělý zákrok a natáhl se za míčem, který vyrazil!
58'
Vypadá to, že Inter bude chtít těžit hlavně z rychlých protiakcí a hlídat si hlavně obranu. Ta mu funguje skvěle, hosté zatím nemají vlastně žádné šance.
57'
Tento centr se zase nepovedl na domácí straně. Łukasz Skorupski předvedl naprosto jednoduchý výskok a byl mnohem výše než jeho soupeř ve vápně.
56'
Bologna je ve druhém poločasu hodně aktivní, ale stále se nemlže dostat do nějaké větší šance. Podaří se jí nyní zahrozit z rohového kopu? To uvidíme!
55'
Hosté to zkusili centrem z pravé strany, ale Musa Barrow neměl ve vápně žádnou podporu spoluhráčů. Domácí obrana si proto v pohodě poradila.
54'
Žlutou kartu dostává Aaron Hickey (Bologna FC).
53'
Držení míče: 51% – 49%!
52'
Což ale možná měl! Romelu Lukaku byl totiž objímaný ve vápně a jednoduše nemohl zakončit. Rozhodčí to ale posoudil tak, jak to posoudil...
51'
Gary Medel si vzal na starosti rychlé rozehrání autového vhazování. Vypadá to, že se k předešlému zákroku nebude vracet ani videoasistent rozhodčího.
50'
Ten při tom zákroku navíc schytal nepříjemnou ránu někam nad kolenu od Lukakua. Ten se po rohovém kopu skácel k zemi, ale sudí jasně ukazuje, že pískat nebude a Łukasz Skorupski proto mohl rozehrát.
49'
Hosté sice předvedli dobré napadání, avšak s míčem si moc dlouho neužili. Romelu Lukaku se už zase hnal k balónu, ale skvěle zasáhl Aaron Hickey.
48'
Hlavní rozhodčí dnešního duelu ještě neudělil ani jednu žlutou kartu. Nyní však dostal jeden z hostí celkem jasné varování, při dalším zákroku už jí dostane.
47'
Fotbalisté v bílých dresech budou muset předvést podstatně lepší výkon než v prvním poločase. Hodně by jim navíc pomohla brzy vstřelená branka.
46'
A už se zase hraje! Vypadá to, že ani jeden z týmů neudělal změny do druhého poločasu. Domácí celek si do něj vzal slušné dvougólové vedení.
46'
Další poločas začne přibližně ve 21:48.
Hlavní sudí dnešního duelu nakonec nenastavil ani jednu minutku navíc, a tak už je první poločas ukončen. Spokojenější musí být domácí fotbalisté, kteří vedou o dva góly. Inter poslal do vedení v šestnácté minutě Romelu Lukaku, jenž vyhrál tuhý souboj ve vápně, načež zamířil neomylně k tyči. Domácí byli jasně lepší a dokázali to ještě jednou vstřelenou brankou v závěru poločasu. Achraf Hakimí si skvěle naběhl na pas Brozoviće a střelou k tyči nedal gólmanovi šanci.
45'
45'
Nakonec jsme se dočkali ještě jedné branky, a to v samém závěru poločasu! Marcelo Brozović vyslal fantastickou přihrávku za obranu, na kterou si naběhl ACHRAF HAKIMÍ! Ten si skvěle pohlídal ofsajdovou past, dobře zpracoval balón a trefil se přesně k tyči.
44'
Hostující gólman nyní předvedl důležitý zákrok! Nemohl na míč sáhnout rukama, jelikož by to sudí mohl odpískat jako malou domů. Proto míč v těžké pozici odhlavičkoval a zamezil tak velké šanci.
43'
A akce fotbalistů v bílých dresech nepokročila nikam dopředu, spíše naopak. Łukasz Skorupski vypomohl s rozehrávkou a hosté následně balón ztratili.
42'
Bologna drží míč na polovině hřiště, ale nemůže se ani nyní dostat do nějaké zajímavější šance. Inter je zatím mnohem nebezpečnějším týmem.
41'
Ten se navíc bude po chvilce ještě jednou opakovat. Důležitý zákrok a dobrý přehled ukázal Łukasz Skorupski, který našel balón ve svých rukavicích.
40'
Domácí celek je znovu v okolí šestnáctky, kde se snažil prosadit Achraf Hakimí. To se mu sice nepovedlo, ale pro svůj tým vybojoval alespoň rohový kop.
39'
To nebyla vůbec špatná možnost na straně hostů! Musa Barrow si naskakoval na dobrý centr, ale nakonec ho hlavičkou netrefil. Aaron Hickey ještě poté centroval, ale míč skončil mimo hrací plochu.
38'
Achraf Hakimí předvedl skvělý obranný skluz, kterým zamezil rozjeté akci soupeře. Navíc ještě následně otřel míč o hráče Bologne, takže je z toho odkop.
36'
Alexis Sánchez se snažil prosadit, ale byl tahán za dres. Toho si hlavní rozhodčí také všiml a faul odpískal. Tady však mohla přijít i první žlutá karta.
35'
Domácí fotbalisté měli solidní tlak ve vápně... Obstřelovali bránu, ale hostující gólman tentokrát zasahovat nemusel. Pomohli mu obětaví obránci.
34'
Ta byla rozehrána nakrátko, až poté se hráč hostí rozběhl po levé straně a centroval. Jeho centr ale nebyl dobrý a domácí měli obrovskou šanci. Romelu Lukaku ovšem nechal v souboji s gólmanem vyniknout právě Skorupskiho!
33'
Bologna vybojovala volný kop na útočné polovině, když Roberto Soriano byl sražen k zemi. Zákrok se mu evidentně nelíbil, pro hosty je to standardka.
32'
Akce Interu zatím vídáme po obou stranách. Tentokrát byla zvolena ta levá, ale tam nebylo kudy. Tak se míč během několika okamžiků dostal zase napravo.
31'
Střely na branku: 3 – 2!
30'
A už je za námi třicet minut hry dnešního duelu, což znamená jednu třetinu střetnutí! První poločas nám plyne celkem slušně, dočkáme se ještě gólu?
29'
Inter zatím vede naprosto zaslouženě, jenže druhé branky se zatím nemůže dočkat. Viděli jsme další zakončení domácích, ale to nemířilo mezi tři tyče.
28'
Romelu Lukaku táhl akci svého celku, ale nebyl nijak úspěšný. Soupeř ho stihl včas dostoupit, načež přihrávku domácího útočníka stihl zastavit.
27'
To nebyl úplně špatný centr do šestnáctky, ale domácí obrana si s ním znovu poradila bez nejmenších potíží. Mattias Svanberg následně zahrál rukou.
26'
Hosté tak přežili další velkou možnost soupeře a mohou něco vymýšlet směrem dopředu. Zatím jsou na polovině hřiště a snaží se nějak kombinovat.
25'
Roberto Gagliardini se dostal k hlavičce ve vápně, když si vyskočil mnohem výše než jeho sok. Nenačasoval to ale úplně ideálně, a tak mířil vysoko nad.
24'
Tentokrát to zkusili hostující fotbalisté po pravé straně, ale tato přihrávka neměla moc šancí na úspěch. V pohodě ji sebral jeden z domácích, ten míč vyvezl.
23'
Zatím nesledujeme úplně špatné utkání, oba týmy se snaží hodně kombinovat a vypracovat si nějakou šanci. Zatím se nám však ujala jenom jedna.
22'
Bologna však má zatím velké problémy ve finální fázi. Łukasz Skorupski si musel připsat jednoduchý zákrok a okamžitě rozjel akci pro spoluhráče.
20'
Rodrigo Palacio byl sražen na zem a rozhodně to na něj dnes nebyl první faul. Hosté to nakonec vykombinovali ke střele, ale Samir Handanovič chytá.
19'
Bologna však po inkasované brance působí mnohem lépe než dosud. Nyní se jí však akce nepovedla, a tak se do rychlé protiakce mohou hnát domácí.
18'
Pro domácí fotbalisty by to vlastně mohla být uklidňující branka, a to hodně důležitá. Je před námi však ještě hodně času, tak snad se dočkáme dalších gólů.
16'
A už v šestnácté minutě jsme se dočkali první branky dnešního duelu! Ivan Perišić vyslal skvělý centr do vápna, kde probíhal hodně těsný souboj. Z něj však vítězně vyšel ROMELU LUKAKU, který se trefil parádně k tyči!
15'
Mattias Svanberg si vzal její rozehrání na starosti a zkusil to přímou střelu na branku z velké vzdálenosti. Svou ranou pravačkou ale trefil jenom hráče ve zdi.
14'
Mattias Svanberg se snažil proskočit mezi dvěma soupeři, ale ti mu to nedovolili. Bylo to však s faulem, a tak mají hosté zajímavou standardku.
13'
Právě jsme se dočkali první velké šance utkání! Achraf Hakimí poslal míč do vápna, kde na něj Romelu Lukaku nedosáhl. Hned za ním ale byl Roberto Gagliardini, který však zakončoval v pádu a hodně nepřesně!
12'
Držení míče: 61% – 39%!
11'
Inter je zatím jasně lepším týmem, který mnohem více drží balón na svých kopačkách. Vyloženou šanci si ale ještě vypracovat nedokázal, udeří brzy?
10'
S centrem od rohového praporku si však hostující obrana poradila na jedničku a poslala balón do bezpečí, tam se k němu opět dostali domácí hráči.
9'
Jenže ta neměla dlouhého trvání, když přišla od domácího hráče nepřesná rozehrávka. Přesto Inter brzy získal míč zpět a Romelu Lukaku vybojoval roh.
8'
Milan Škriniar měl spoustu prostoru na pravé straně, ale nakonec toho nijak nevyužil. Zvolil zpětný pas a domácí celek rozjel postupnou kombinaci.
7'
Stefan de Vrij se počínal ve vzduchu hodně tvrdě a Rodrigo Palacio byl nejspíše trefen někam do oblasti zátylku. Nakonec ale nepotřeboval ani ošetření.
6'
A další centr do vápna, jenže ani ten nepřinesl nějaké nebezpečí Balón byl hodně skákavý a postupně doskákal až do rukavic Samira Handanoviče.
5'
Hráči v bílém kombinují nedaleko šestnáctky. Nakonec to zkusili centrem, ale s tím so defenziva domácího týmu poradila bez větších problémů.
4'
Alessandro Bastoni musel faulovat na polovině hřiště, když se Bologna hnala do protiakce. Byl to taktický faul, a tak se domácí stihli vrátit do obrany.
3'
Milánští fotbalisté jsou v úvodu utkání poměrně jasně aktivnějším celkem, ale na jakékoliv závěry je ještě brzy. Hosté však ještě nepřešli půlku hřiště.
2'
A domácí celek už přispěchal s první útočnou akcí. Romelu Lukaku čekal na centr v šestnáctce, ale ten pro něj byl přece jenom moc dlouhý.
A dnešní utkání mezi Interem a Bolognou nám právě odstartovalo! Domácí celek je dnes favoritem a hraje v modročerných pruhovaných dresech, jejich soupeři pro dnešek zvolili bílou barvu.
1'

Inter Milán: Handanovič – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Hakimí, Arturo Vidal, Brozović, Gagliardini, Perišić – R. Lukaku, Alexis Sánchez.
Náhradníci: D. Padelli, F. Stanković – Young, Lautaro Martínez, Barella, Darmian, Eriksen, Sensi, D'Ambrosio, Ranocchia.

Bologna FC: Skorupski – Danilo, Medel, Tomijasu – De Silvestri, J. Schouten, Svanberg, R. Soriano, Hickey – Palacio, Barrow.
Náhradníci: A. Da Costa – Vignato, Vergani, N. Sansone, Domínguez, Calabresi, M'Baye, Paz, Michael, Baldursson, Rabbi, Khailoti.

Rozhodčí: Valeri – Preti, Bresmes.
Bologna FC

Bologna na tom není tak dobře jako její dnešní soupeř, přesto se nachází v klidném středu tabulky. Celkově získala v devíti zápasech dvanáct bodů, které jí stačí na desátou pozici. Celkové skóre hostujících fotbalistů je na nule. Dosud totiž vstřelili čtrnáct branek, avšak stejný počet jich také inkasovali. Bologna brala v posledních třech duelech šest bodů. Nejprve sice těsně nestačila na Neapol 0:1, jenže následně vyhrála v Sampdorii 2:1 a nad Crotone 1:0.
Inter Milán

Inter rozhodně nerozjel sezónu vůbec špatně, i když on sám by nejspíše by chtěl být ještě o tu jednu příčku výše. Dosud získal v devíti zápasech osmnáct bodů a je druhý. Na první AC ztrácí bodů pět. Domácí fotbalisté mají nejlepší ofenzivu soutěže, která vstřelila dvacet tři branek, na druhou stranu jich inkasovali už třináct. Z posledních tří duelů v italské nejvyšší soutěži bral Milán sedm bodů. Nejprve sice remizoval s Atalantou 1:1, avšak následně přehrál Turín 4:2 a Sassuolo 3:0.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Serie A! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Interem a Bolognou. Výkop je naplánován na 20:45 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62