Strakoša – Patric (79. F. Caicedo), Acerbi, S. Radu (57. Luiz Felipe) – Lazzari, Parolo (C) (73. Akpa-Akpro), Cataldi (57. Escalante), Alberto, Fáris – Immobile, Muriqi (57. Correa).
Alia, Reina – Akpa-Akpro, F. Caicedo, Correa, Escalante, Luiz Felipe, Lulić, Marušić.
Parma
Sepe – Dierckx, Bani (84. Osorio), Valenti – Busi, Hernani, Kurtić, Sohm (84. Grassi), Gagliolo (C) (62. Laurini) – Pellè (73. Cornelius), Brunetta (85. Traoré).
F. Rinaldi, Colombi – Zagaritis, Traoré, Osorio, Laurini, Grassi, Cornelius, Camara, Alves, Balogh.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Dnešní zápas je u konce. Vše nasvědčovalo tomu, že zápas skončí bezbrankovou remízou, ale v samém závěru se na Lazio usmálo štěstí a pomohlo Immobilemu vstřelit gól. Lazio si tak připisuje tři body do tabulky a ještě stále může pomýšlet na příští ročník Ligy mistrů.
90+6'
90+5'
Lazio právě vstřelilo branku!
Obrovské štěstí domácích a spousta tiketů právě zachráněných. Míč se hned několikrát odrazil ve prospěch domácího kanonýra CIRA IMMOBILEHO, jenž následně pohotově propálil brankáře Sepeho.
90+4'
Akpa-Akpro se dostal k hlavičce, ale nedokázal ji dobře umístit, a tak zůstal Sepe téměř bez práce.
90+2'
Hernani zasáhl nepříjemně svého soupeře na útočné polovině, rozhodčí vytahuje žlutou kartu.
90'
Nastavovat se bude 5 minut.
89'
Žlutou kartu dostává Francesco Acerbi (S. S. Lazio).
89'
Centrovaný míč na zadní tyčku domácím nevyšel, bude tu však další roh pro Lazio.
89'
Lazio bude zahrávat rohový kop. Míč si staví Correa.
87'
Sepe zachytil centrovaný míč a s rozehrávkou už rozhodně nikam nespěchá.
85'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Juan Francisco Brunetta, přichází Chaka Traoré.
84'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Mattia Bani, přichází Yordan Osorio.
84'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Simon Sohm, přichází Alberto Grassi.
82'
Hra je nyní přerušena, neboť jeden z hostujících zůstal ležet na trávníku. Vypadá to na svalové zranění.
80'
Do vápna Lazia přilétl vysoký centr, ale obrana domácích si s ním poradila a míč odvrátila daleko od branky.
79'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Felipe Caicedo.
76'
Parma je možná i aktivnějším týmem v této chvíli. Nyní se ke střele dostal Hernani, ale ani tentokrát neměl dobře seřízená mířidla.
74'
Brunetta si nachystal míč na ose hřiště, vypálil přes obránce, ale Strakoša byl dobře vyběhnutý a míč vyrazil. Skóre tak zůstává neměnné.
73'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Graziano Pellè, přichází Andreas Cornelius.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Marco Parolo, přichází Jean-Daniel Akpa-Akpro.
72'
Brunetta to vzal na sebe, ale trefil pouze dobře postavenou zeď. Nicméně hosté zůstávají nadále na míči.
71'
Parma bude zahrávat standardní situaci z dobrých dvaadvaceti metrů. Exekutorem bude Brunetta nebo Valenti.
70'
Jeden z hráčů Lazia si pomohl rukou při zpracování, Parma bude rozehrávat na vlastní polovině.
68'
Correa zkoušel zakončit, ale jeho pokus byl více než nepřesný.
67'
Farís se provinil nedovoleným zákrokem, a tak bude Parma rozehrávat.
66'
Lítý boj o balón v rohu hřiště, kdo jej dokáže z poměrně velké mely získat?
64'
Immobile sice upadl ve vápně, ale rozhodčí jasně ukazuje, že se o žádný faul nejednalo.
62'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Riccardo Gagliolo, přichází Vincent Laurini.
61'
Pokus o signál na přední tyčku nevyšel, následně se zpoza vápna odhodlal ke střele Hernani, ale nemířil vůbec přesně.
60'
Parma si vypracovala výhodu dalšího rohového kopu. Podaří se jí skórovat?
57'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Luiz Felipe.
57'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Vedat Muriqi, přichází Joaquín Correa.
57'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Gonzalo Escalante.
56'
Z následného rohového kopu se hostům nepodařilo nic vytěžit, Lazio bude střídat.
55'
Za hranicí velkého vápna se ke střele dostal Brunetta, ale jeho pokus pouze orazítkoval tyčku! Následná dorážka Gaglioly byla sice z dobré pozice, ale tady byl brankář Strakoša pohotový a pokus vyrazil na roh.
53'
Hernani si navedl míč k zakončení a z dobrých pětadvaceti metrů se do toho opřel, ale jeho pokus postrádal přesnost a skončil vysoko nad brankou.
51'
Domácí zahrávali rohový kop, ale centrovaný míč adresáta nenalezl.
50'
Centrovaný míč nebyl příliš přesný, obrana Parmy jej dokázala odvrátit.
49'
Gagliolo vidí za svůj faul žlutou kartu. Cataldi už si staví balón.
49'
Tak VAR nakonec ukázal, že to bude pouze přímý kop ze samé hranice velkého vápna.
49'
Penalta pro Lazio!
48'
Tohle by mohlo Lazio mrzet! Muriqi se dostal za obranu soupeře, měl před sebou pouze brankáře Sepeho, ale nedokázal jej prostřelit!
47'
Hosté se pokusili o rychlou akci, ale kolmá přihrávka za obranu nebyla přesná a skončila až u brankáře Lazia.
46'
Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi!
První poločas patřil jednoznačně domácím. Lazio přestřílelo svého soupeře v poměru 10:1, nicméně je však třeba dodat, že ve statistice držení míče byli aktivnější hosté. Domácí zahrávali 4 rohové kopy, hosté ani jeden.
45+2'
45'
Nastavovat se budou 2 minuty.
45'
Útočný faul Fárise, hosté budou rozehrávat z vlastního vápna.
45'
Na druhé straně se k zakončení dostal Pellè, ale jeho pokus neměl dostatečnou razanci.
44'
Míč se odrazil na hranici vápna k volnému Patricovi, jehož dělový projektil skončil těsně nad brankou.
43'
Domácí to sehráli na krátkou vzdálenost, ale následný centr byl obranou odvrácen znovu do zámezí, a tak je tu další roh Lazia.
43'
Radu centroval z levé strany, ale jeho míč byl sražen do zámezí, domácí budou zahrávat rohový kop.
42'
Lazio drží míč na útočné polovině, zatím se ale k brance svého soupeře příliš nežene.
Omlouváme se za technické potíže. Nyní už bude probíhat plný online přenos.
10'
Žlutou kartu dostává Juan Francisco Brunetta (Parma Calcio 1913).
1'
Lazio aktuálně drží šestou příčku s 64 body a to znamená účast ve skupinové fázi Evropské ligy. Lazio po dvou výhrách (3:0 AC Milán a 4:3 Janov), v minulém kolo nedokázalo přidat třetí vítězství v řadě a prohrálo 2:0 s Fiorentinou. Proti Parmě jsou domácí horkým favoritem a dalšími body by si měli potvrdit onu šestou pozici v tabulce.
Parma se velmi trápí a patří jí až devatenáctá pozice s celkovým počtem 20 bodů. Hosté jsou již jistým sestupujícím týmem, společně s Crotone. Jen Benevento na osmnácté pozici má ještě reálnou šanci se dostat ze sestupového pásma. Parma již prohrála šest utkání v řadě za sebou, i přesto, že branky sice dokáže střílet, ovšem mnoho jich inkasuje. S celkovým počtem 76 inkasovaných branek, je druhým nejhorším celkem v rámci Serie A, horší už je jen Crotone na posledním místě, které inkasovalo již 90x krát!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62