Serie A - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : AC Milán - 12. května 2021   20:45

0:7
(0:2)
AC Milán
19' Hernández  (B. Díaz) • 26' Kessié   • 50' B. Díaz  (Kessié) • 62' Hernández  (Rebić) • 67' Rebić  (Krunić) • 72' Rebić  (Leao) • 79' Rebić  (Krunić)
Torino
Sirigu – Lyanco, Bremer, Buongiorno – Singo, Baselli (C) (56. Verdi), Mandragora, Linetty (56. Rincón), Ricardo Rodríguez (56. Ansaldi) – Bonazzoli, Zaza.
R. Sava, Ujkani – Rincón, Ansaldi, Belotti, Vojvoda, A. Sanabria, Lukić, Verdi.
Guida – Preti, Rossi
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
AC Milán
G. Donnarumma (C) – Calabria, Kjaer, Tomori, Hernández (69. Dalot) – Binnásir (46. Meïté), Kessié – Castillejo, B. Díaz (63. Krunić), Çalhanoğlu (69. Leao) – Rebić (80. Mandžukić).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:11. Střely mimo: 10:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:15.
Je dobojováno. Hosté tento zápas zcela ovládli, což bylo vidět hlavně po přestávce. Už v 50. minutě přidal třetí gól Brahim Díaz, v 62. minutě skóroval svou dnes druhou trefou Theo Hernández a poté přišly velké chvíle Anteho Rebiće. V 67. minutě dal prudkou ranou pod horní tyč svůj první gól, v 72. doklepával do prázdné branky a v 79. minutě s trochou štěstí zkompletoval kolenem hattrick. AC Milán tak vyhrálo drtivých 7:0, se 75 body je na třetím místě, Turín je po porážce na 16. místě s 35 body.
90'
89'
Nejaktivnějším hráčem Turína je teď Ansaldi, ten se snaží na levé straně rozvíjet akce, jenže mu chybí podpora spoluhráčů.
88'
Výpady domácích jsou trochu na náhodu, obrana AC míče bez potíží sbírá.
87'
Další Ansaldiho centr, tentokrát po zemi, před brankou odvracel Calabria.
86'
Ansaldi centroval z levé strany, jeho pas však ve vápně hravě odhlavičkoval Kessié.
85'
Domácí by rádi dali alespoň jeden gól, jenže dopředu to opravdu moc nejde...
84'
Milánští se už nikam neženou, zápas se z jejich strany pouze dohrává.
83'
Verdi chtěl Donnarummu překvapit střelu z úhlu, svůj pokus ovšem poslal několik metrů nad branku.
82'
Přímý kop pro Turín.
81'
Mandžukić se hned cpal do útoku, první jeho akce však skončila útočným faulem.
80'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Mario Mandžukić.
79'
AC Milán právě vstřelil branku!
A další gól v domácí síti! AC sice neuspělo po rohovém kopu, hra se ale rychle vrátila do vápna, Krunič přihrál před branku, kde byl naběhnutý ANTE REBIĆ a s trochou štěstí umístil kolenem míč k pravé tyči – 0:7. Pro střelce je to tak znamená zkompletovaný hattrick.
77'
Ani další Zazův střelecký pokus nebyl úspěšný, dělovkou trefil clonícího obránce.
76'
Vypadá to, že milánští už sundali nohu z plynového pedálu a momentálně si dávají lehký oddych. Nechávají domácí tým kombinovat u pokutového území.
74'
Jenže Zaza trefil pouze dobře postavenou zeď a Mandragora z dorážky mířil vysoko nad branku.
73'
Přímý kop pro Turín, domácí mohou ze standardky alespoň lehce snížit.
72'
Obrana domácích hoří... Meitë vybojoval na vlastní půlce míč na Verdim, poslal přihrávku do běhu na Leaa, ten mohl sám zakončovat, ale nesobecky ještě posunul na ještě lépe postaveného ANTEHO REBIĆE, kterému stačilo trefit odkrytou branku – 0:6.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Rafael Leao.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Theo Hernández, přichází Diogo Dalot.
67'
Tohle je už pro domácí krutý debakl. AC se v poklidu prokombinovalo k vápnu, Krunić vysunul na levou stranu ANTEHO REBIĆE a ten nekompromisní ranou pod břevno nedal Siriguovi žádnou šanci na zákrok – 0:5.
66'
Po centru z pravé strany si zpracoval Zaza, jeho rána však letěla vysoko nad branku. Reklamoval pak u sudího, že Castillejo jej fauloval šlapákem, s tím ale neuspěl.
64'
Po dlouhé době se ke slovu dostali i domácí, Verdi rozehrával přímý kop, zvolil střelu přes zeď, tou však překopl i Donnarummovu branku.
63'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Rade Krunić.
62'
Další akce hostů už však končí gólem číslo čtyři. Do rychlé akce se dostal Rebić, přihrávkou po zemi vysunul THEA HERNÁNDEZE a pohotovým obloučkem přes gólmana poslal míč do sítě – 0:4.
60'
Na Díaze už letěl dlouhý pas z hloubi vlastní půle, obrana Turína jej na poslední chvíli zvládla zastavit.
59'
AC Milán pokračuje v převaze, domácí tým se teď pouze brání výpadům.
57'
Na branku turínských se žene jeden útok za druhým, z dobré pozice ji ovšem netrefil Díaz.
56'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Tomás Rincón.
56'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Cristian Ansaldi.
56'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Simone Verdi.
53'
Mohlo to být o čtyři branky! Na levé straně se uvolnil Rebić, naservíroval do pokutového území perfektní přihrávku na Kessiého, jenže tomu to vůbec nesedlo a z dobré pozice branku netrefil!
51'
Donnarumma rozehrává od své branky, nikam s tím nepospíchá.
50'
Vypadá to, že je definitivně rozhodnuto. Kessié vybojoval kousek od pokutového území míč, uvnitř přihrál na zcela volného BRAHIMA DÍAZE a ten snadno překonal Sirigua, který pro svůj případný zákrok zvolil špatnou stranu – 0:3.
48'
Hned v úvodu druhé půle tu máme žlutou kartu pro domácí tým, dostal ji Karol Linetty.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Soualiho Meïté.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:51.
Je za námi první poločas, který v úvodu nepřinesl zrovna nejlepší fotbal, s postupem času se ale vše zlepšilo a to hlavně na straně hostujícího AC. To se dostalo v 19. minutě do vedení po parádní křížné ráně Thea Hernándeze a o sedm minut později měli hosté výhodu pokutového kopu, který s naprostou lehkostí proměnil Franck Kessié. Až poté se ke slovu dostali domácí, ve velké šanci se objevil Calabria, jenže ztroskotal na Donnarummovi. Milánští pak svůj dvoubrankový náskok uhájili a do kabin se tak odešlo za stavu 0:2.
45+2'
45+2'
Bonazzoli netrefil míč podle svých představ, ten se tak odrazil až k protějšímu rohovému praporku.
45+2'
V úplném závěru poločasu mají domácí hráči výhodu ještě jednoho rohového kopu.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
44'
Další žlutá karta, tentokrát na domácí straně. Za faul si ji prohlédl Daniele Baselli.
43'
Singo potáhl akci pravou stranou, neměl tam ale dostatek prostoru. Turín teď rozvíjí akci středem.
41'
Je tu první žlutá karta utkání, za nedovolený zákrok ji dostal hostující Ismaël Binnásir.
40'
Turín začíná zlepšovat svůj herní projev, poslední minuty patří jim. Každopádně teď sledujeme hodně pohledný zápas.
38'
Obrovská šance domácích na snížení. Po opravdu nepovedené rozehře AC se k míči dostal Bremer, v luxusní pozici ovšem neuspěl, Donnarumma jeho střelu dokázal vyrazit!
37'
Hra se přesunula na druhou stranu, ale ani Mandragora neměl dobrou mušku.
36'
Hosté se už radovali ze třetí branky, když Díaz vysunul Calabriu za obranu, který pak hravě prostřelil vyběhnutého gólmana, jenže pomezní gól okamžitě zrušil zvednutým praporkem – ofsajd.
35'
Bonazzoli se už vrátil do hry a dokonce hlavičkou ohrožoval Donnarummu. Zakončení však šlo kousek vedle a navíc se mával těsný ofsajd.
33'
A zase bolestivý střet, tentokrát koleny mezi Bonazzolim a Díazem Po chvíli ale byli ale oba zase připraveni do hry.
32'
Hlavami se srazili domácí Mandragora a hostující Binnásir, u obou jsou teď lékaři. Máme tak další krátkou pauzu.
30'
Po rozehrávce se ke střele odhodlal Bonazzoli, jeho prudký pokus však letěl vysoko nad Donnarummovu branku.
29'
Po souboji o míč upadl hostující Díaz, pak se ale hodně divil, že nedovolený zákrok byl pískán právě jemu. Turín jde do protiakce.
27'
Kessié se teď dopustil nedovoleného zákroku, docela tvrdým faulem složil Zazu.
26'
Míč si na penaltový puntík postavil FRANCK KESSIÉ, dal si pomalý rozběh, počkal si na gólmanův pohyb a snadno zakončil do opačného rohu. AC Milán tak vede již o dvě branky.
24'
Je odpískána penalta pro AC! Přihrávku do vápna dostal Castillejo, kterého se skluzem snažil zastavit Lyanco, jenže to udělal tak nešikovně, že fauloval a rozhodčí neváhal ani okamžik.
23'
V posledních minutách se převaha přesunula na kopačky hostů, je to teď fotbal na jednu branku.
21'
Mnoho nescházelo a bylo to o dvě branky! Na centr z levé strany si naběhl Kessié a jeho hlavičku musel Sirigu vyrážet. Míč se pak dostal ke Castillejovi, který z dorážky trefil tyč domácí branky.
19'
Je tu první gól a to opravdu parádní. Hosté zůstali poblíž pokutového území, Díaz přiklepl na THEA HERNÁNDEZE, ten si zpracoval a krásnou křížnou ranou překonal marně se natahujícího Sirigua – 0:1!
18'
Rohový kop AC, centr dolétl k první tyči, kde obrana míč odhlavičkovala. Sirigu byl bez práce.
17'
Rebić dostával dlouhý pas za domácí obranu, nedokázal však míč zpracovat a Sirigu může rozehrát.
16'
Není to teď fotbal v nějakém velkém tempu, na obou stranách je plno nepřesností.
14'
Po středu se Zazou zůstal na trávníku ležet hostující Kjaer, po ošetření odkulhal za postranní čáru. Milánští hrají v tuto chvíli v deseti lidech.
12'
Simone Zaza dostal přihrávku do běhu a z levé strany vyslal pohotovou střelu. Úmysl měl dobrý, provedení bylo horší, míč letěl vysoko nad.
10'
Lehké uklidnění tempa, sledujeme teď spíše převahu obran nad ofenzívami.
9'
Už se hrálo na opačné straně Turín rozehrál přímý kop, jenže táhlý centr skončil u Zazy, který jej vracel na malé vápno už zpoza brankové čáry.
8'
První střelu na branku máme za sebou, AC se povzbuzeno a znovu míří do útoku.
7'
Skákavá střela v podání Çalhanoğlua prošla až k Siriguovi, ten se zákrokem neměl větší problém.
7'
Další akce milánských, ti teď zabrali levou stranou, Binnásirův centr musela obrana Turína bleskově odvracet.
6'
Çalhanoğlu přihrál na hranici vápna na Castilleja, ten se bleskově obtáčel okolo obránce, ke střele se ale nedostal, míč mu odskočil od nohy.
5'
Turín rozehrál přímý kop, následoval dlouhý pas na pravou stranu, bylo to ale až příliš prudké a míč skončil v zámezí.
4'
Zaza se pokoušel o individuální průnik, cestu mu ale uzavřela obrana AC. Proto musel volit rozehrávku do šířky na Linettyho.
3'
AC prvotní nápor přečkalo bez úhony a od Binnásira buduje pozvolnou protiakci.
2'
Domácí se usadili na útočné polovině, pomaličku zjišťují, kudy by se dalo dostat k Donnarummovi.
1'

Turín FC: Sirigu – Lyanco, Bremer, Buongiorno – Singo, Baselli (C), Mandragora, Linetty, Ricardo Rodríguez – Bonazzoli, Zaza.
Náhradníci: R. Sava, Ujkani – Rincón, Ansaldi, Belotti, Vojvoda, A. Sanabria, Lukić, Verdi.

AC Milán: G. Donnarumma (C) – Calabria, Kjaer, Tomori, Hernández – Binnásir, Kessié – Castillejo, B. Díaz, Çalhanoğlu – Rebić.
Náhradníci: Tătăruşanu, Antonio Donnarumma – Krunić, Leao, A. Romagnoli, Dalot, Maldini, Gabbia, Meïté, Mandžukić, Kalulu, Hauge.

Rozhodčí: Guida – Preti, Rossi.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Olimpico Grande Torino začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Marco Guida, kterému budou na pomezí asistovat Fabiano Preti a Luigi Rossi.
AC Milán

Jak už bylo napsáno, tak milánští bojují o druhé místo a v současné době jsou na třetím místě se 72 body, což je stejný počet, jako má druhá Atalanta a o dva více, než má čtvrtá Neapol. V minulém kole AC potvrdilo zlepšenou formu, když vyhrálo v Turíně na Juventusu po gólech Díaze, Rebiće a Tomoriho jasně 3:0 a odpoutalo se od Juventusu na tři body.

Turín FC

Domácí tým je v tuto chvíli na 15. místě tabulky se ziskem 35 bodů a stále nemá jistotu prvoligové účasti pro příští sezónu, neboť na osmnácté Benevento má pouze čtyřbodový náskok. Potřebuje tak nutně bodovat, dnes to ale nebude vůbec jednoduché, neboť soupeř stále hraje o druhé místo. Turínští se minulé kolo představili na půdě Hellasu Verona a byli blízko výhry, neboť vedoucí gól dali až v 85. minutě po trefě Vojvody, jenže o tři minuty později skóroval po Barákově asistenci Dimarco a srovnal na konečných 1:1.

Turín – AS Řím 3:1
Bologna – Turín 1:1
Turín – Neapol 0:2
Turín – Parma 1:0
Verona – Turín 1:1
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 36. kola mezi týmy Turín FC a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62