Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Bologna - 12. prosince 2021   12:30

Torino
23' A. Sanabria (Lukić) • 71' Skorupski(vl.)
2:1
(1:0)
Bologna
79' Orsolini
Torino
V. Milinković-Savić – Zima, Bremer (46. Buongiorno), Ricardo Rodríguez – Singo, Lukić, Pobega, Vojvoda – Praet, Pjaca (84. Brekalo) – A. Sanabria (89. Zaza).
Gemello, Beriša – Linetty, Baselli, Warming, Brekalo, Mandragora, Zaza, Aina, Rincón, Ansaldi, Izzo, Buongiorno.
Dionisi – Lo Cicero, Di Giacinto
Stadio Olimpico, Turín
Bologna
Skorupski – De Silvestri, Soumaoro, Theate (86. Vignato) – Skov Olsen (70. Viola), Medel, Svanberg, Hickey – R. Soriano (78. Orsolini), Barrow (70. N. Sansone) – Arnautović (77. Santander).

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek víkendu.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:13.
90+3'
90+3'
Domácí drží míč a nikam nepospíchají, dnes získají tři body!
90+1'
Střídající Zaza mohl definitivně rozhodnout! Po centru z levé strany se natlačil do zakončení, ale s jeho pokusem si Łukasz Skorupski skvěle poradil!
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Simone Zaza.
88'
Domácí to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale na polovině hostů kraloval Adama Soumaoro, který vyhrál důležitý hlavičkový souboj.
86'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Arthur Theate, přichází Emanuel Vignato.
84'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marko Pjaca, přichází Josip Brekalo.
84'
Na druhé straně hřiště si na centrovaný míč naběhl Lorenzo De Silvestri, ale v zakončení si pomohl rukou, za což vyfasoval žlutou kartu.
82'
Domácí hráč vlétl do vápna, po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal klidný a pokutový kop neodpískal.
81'
Je před námi posledních zhruba deset minutek a vzhledem k tomu, že hosté už prohrávají pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
79'
Bologna právě vstřelila branku!
K míči se postavil RICCARDO ORSOLINI, který nedal brankáři žádnou šanci a hosté snižují na rozdíl jedné branky!
78'
Žlutou kartu dostává Vanja Milinković-Savić (Turín FC).
78'
Pokutový kop pro Bolognu!
78'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Riccardo Orsolini.
77'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Federico Santander.
75'
Marko Arnautović se dral u vápna soupeře k míči, ale nakonec si opět pomohl faulem, takže ani z tohoto snažení nic nebylo.
73'
Žlutou kartu dostává Roberto Soriano (Bologna FC).
71'
FC Turín právě vstřelil branku!
Po bleskové akci je to 2:0 pro Turín! Saša Lukić parádně pronikl do vápna, přihrál po sebe, zakončoval Tommaso Pobega, který trefil domácí hráče, od kterého se míč odrazil a nakonec ho do branky ztečoval brankář ŁUKASZ SKORUPSKI.
71'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Adama Soumaoro, přichází .
70'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Musa Barrow, přichází Nicola Sansone.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andreas Skov Olsen, přichází Nicolas Viola.
68'
Antonio Sanabria se dostal na hranici velkého vápna k míči, opět vystřelil, ale branku soupeře těsně minul!
66'
Roberto Soriano dostal zajímavou přihrávku mezi obránce, ale v souboji si pomohl faulem a akce hostů tedy velmi rychle skončila.
64'
David Zima se dostal ve vápně hostujícího celku k míči, vystřelil, ale s jeho zajímavým zakončením si skvělý Łukasz Skorupski poradil!
63'
Po rohovém kopu se do zakončení dralo hned několik domácích hráčů, ale ani jedem se k míči nedostal a stav zápasu se tedy nemění.
62'
Rohový kop pro domácí Turín.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že Turín vede nad Bolognou stále jen o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
Žlutou kartu dostává Antonio Sanabria (Turín FC).
56'
Nyní to ale bylo o poznání zajímavější! Na sebe to vzal hostující Aaron Hickey a jen těsně minul domácí branku!
54'
Andreas Skov Olsen se snažil něco vymyslet na polovině soupeře, ale nakonec byl zdvojen a o míč přišel. Na tahu je tedy opět Turín.
52'
Aktivní Antonio Sanabria se objevil ve velké šanci, ale zakončil nepřesně. Nakonec bylo vše zbytečné, protože domácí hráč byl v ofsajdu.
50'
Hostům nelze upřít snahu, ale to je tak vše, protože v útočné fázi se jim dnes vůbec nedaří. Bologna se víceméně pouze jen brání.
48'
Domácí vstoupili i do druhého poločasu velmi aktivně. Hned se dostali do zakončení, ale to bylo nepřesné a od své branky bude rozehrávat Łukasz Skorupski.
46'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Gleison Bremer, přichází Alessandro Buongiorno.
46'
Hráči se vrací zpět na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 13:35 hodin.
45+1'
45+1'
A málem to bylo 2:0! Ve vápně se k míči dostal Antonio Sanabria a po jeho technické ráně míč orazítkoval břevno!
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Z rohového kopu ale nic nebylo, takže domácí i nadále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
43'
Další skvělá kombinace domácích! Jeden z hráčů tlačil míč před branku, kde si ho málem do své branky srazil Adama Soumaoro! Roh pro Turín.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek. Domácí stále vedou o jednu branku, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Nedočkáme, nyní ne. Hosté se dokázali ubránit, nakonec se i vydali dopředu, ale jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou na Arnautoviče.
38'
Domácí i nadále diktují tempo hry. Po další útočné akci budou zahrávat svůj třetí rohový kop v tomto utkání. Dočkáme se druhé branky?
36'
Domácí po rychlé akci zahrávali další rohový kop, jenže tentokrát jejich snažení skončilo útočným faulem. Domácí se zlobí, ale k ničemu jim to není.
34'
Ricardo Rodríguez fauloval a hosté zahrávali standardní situaci. Jenže po centru si pro míč skvěle došel brankář Vanja Milinković-Savić.
33'
Po rohu se k míči snažil dostat David Zima, ale nakonec z toho nic nebylo. Na tahu jsou hosté, kteří se po delší době vydali dopředu.
32'
Zmatky ve vápně hostujícího celku nakonec vyřešil Arthur Theate, který míč raději uklidil na rohový kop.
30'
Směrem dopředu se hosté zatím hodně trápí. Marko Arnautović je vepředu úplně osamocený a zatím neměl šanci cokoliv vymyslet.
28'
Saša Lukić poslal do vápna soupeře další zajímavý centr, ale žádný z domácích hráčů se do zakončení neprodral. Turín ovšem zůstává u míče.
27'
Žlutou kartu dostává Arthur Theate (Bologna FC).
25'
Hosté se snažili okamžitě odpovědět, ale z jejich akce nic nebylo, tedy kromě další velice nepřesné přihrávky.
23'
A domácí celek jde zcela zaslouženě do vedení 1:0! Saša Lukić skvěle vybojoval míč, vymyslel parádní přihrávku a ANTONIO SANABRIA šel sám na brankáře, kterého pohodlně překonal.
22'
U míče jsou hráči hostujícího celku, kteří drží míč na své polovině.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek a na první branku stále čekáme. Nutno ovšem dodat, že se rozhodně nenudíme.
18'
Domácí jsou i nadále aktivnější a znovu se tlačí dopředu, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Łukasz Skorupski.
16'
Vzal to na sebe skvěle technicky vybavený Saša Lukić, ale po jeho ráně skončil míč nad břevnem hostující branky!
15'
Hostující hráč fauloval a domácí budou zahrávat standardní situace přesně z hranice velkého vápna!
13'
Domácí Turín je aktivnější, více se tlačí dopředu, ale do zakončení se zatím nedostává. Bologna zatím velice dobře brání.
11'
Marko Arnautović si řekl o přihrávku, dostal míč do běhu, ale pokračovat nemohl, protože podle rozhodčího vybíhal z ofsajdu.
9'
Z dálky to vyzkoušel Saša Lukić, ale s jeho slabým propagačním pokusem si Łukasz Skorupski v pohodě poradil.
7'
Marko Arnautović zajel na polovině soupeře do protihráče a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
5'
Závar ve vápně hostujícího celku nakonec skončil ofsajdem, takže hrát mohou hosté.
4'
Připomenu, že v základní sestavě domácích ani tentokrát nechybí český obránce David Zima, tak uvidíme, jak si povede. Nečeká ho nic lehkého, protože směrem dopředu hrají hosté v čele s Arnautovičem hodně slušně.
2'
První útočnou akci mají za sebou také domácí hráči, ale ani jim se nepodařilo nic vymyslet.
1'
Hosté se vydali dopředu, ale z prvního útoku nic nebylo a na tahu je tak domácí Turín.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Turín FC: V. Milinković-Savić – Zima, Bremer, Ricardo Rodríguez – Singo, Lukić, Pobega, Vojvoda – Praet, Pjaca – A. Sanabria.
Náhradníci: Gemello, Beriša – Linetty, Baselli, Warming, Brekalo, Mandragora, Zaza, Aina, Rincón, Ansaldi, Izzo.
Trenér: I. Juric

Bologna FC: Skorupski – De Silvestri, Soumaoro, Theate – Skov Olsen, Medel, Svanberg, Hickey – R. Soriano, Barrow – Arnautović.
Náhradníci: F. Bardi, Molla – Vignato, N. Sansone, Bonifazi, Binks, Viola, van Hooijdonk, Dijks, Cangiano, Orsolini, Santander.
Trenér: S. Mihajlović

Rozhodčí: Dionisi – Lo Cicero, Di Giacinto.
Poslední vzájemné zápasy

Bologna – Turín 1:1
Turín – Bologna 1:1
Turín – Bologna 1:0
Turín – Bologna 2:3
Turín FC neměl nejlepší vstup do sezony, ale poté zabral a nyní má na svém kontě 19 bodů a nachází se na 13. místě v tabulce. Z poslední pěti utkání Turín ale jen jednou vyhrál, dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. Na výhru už čeká tři kola. Dnes jdou do utkání domácí s jasným cílem, a to vyhrát, jenže lehké to mít nebudou.

Bologna FC je na tom totiž velice slušně. Hostující celek už nasbíral 24 bodů a v tabulce mu patří 9. místo. Bologna z posledních pěti utkání hned třikrát vyhrála, takže formu hosté nemají vůbec špatnou. Naposledy ovšem nebodovali, protože doma nestačili na Fiorentinu.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu další zápasy 17. kola a my budeme sledovat duel Turín FC – Bologna FC. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62