Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Bologna - 27. srpna 2022   20:45

AC Milán
21' Leão (De Ketelaere) • 58' Giroud (Leão)
2:0
(1:0)
AC Milán
Maignan – Calabria, Kalulu, Tomori (83. Gabbia), Hernández (75. Ballo-Touré) – Tonali, Binnásir (61. Adli) – Messias (62. Saelemaekers), De Ketelaere (62. Pobega), Leão – Giroud.
Kjaer, Florenzi, Díaz, Bakayoko, Rebić, Origi.
G. Manganiello – P. Dei Giudici, D. Margani
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Bologna
Skorupski – Soumaoro, Medel (74. Bonifazi), Lucumi – Kasius, Schouten (84. Ferguson), Domínguez (62. Aebischer), Cambiaso – E. Vignato (63. Soriano), Barrow (62. Sansone) – Arnautović.
Lykogiannis, De Silvestri, Mbaye, Amey, Urbanski, Raimondo.

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:9.
Tak i druhá půle přinesla jednu branku, když se domácí po její necelé čtvrt hodině prosadili podruhé a svůj dvougólový náskok poté uhájili až do závěrečného hvizdu. Bologna toho směrem dopředu v tomto dějství mnoho nepředvedla, Mike Maignan prakticky nemusel zasahovat.
90+4'
90+3'
Mike Maignan obdržel malou domů a spíš už jen vyčkává na závěrečný hvizd.
90+2'
Hosté sice zabránili další útočné akce soupeře, ale žádný nebezpečný brejk z toho nebyl.
90+1'
Málem se AC povedlo definitivně stvrdit své vítězství, ovšem jeden z hráčů střílel v pokutovém území pouze do obránce před sebou.
90'
Ofsajd a v něm domácí tým. Mrzet jej to příliš nemusí.
88'
Lewis Ferguson si nabíhal na centr z pravé strany, ale k hlavičce se nedostal a navíc fauloval.
87'
Dobře postavená zeď zabránila míči v cestě, AC nadále brání dvoubrankový náskok.
86'
Žlutá karta pro tým AC Milán (Yacine Adli). Hosté budou zahrávat volný kop na útočné polovině.
84'
Střídání v týmu Bologna FC:
ze hřiště odchází Jerdy Schouten, přichází Lewis Ferguson.
83'
Střídání v týmu AC Milán:
ze hřiště odchází Fikayo Tomori, přichází Matteo Gabbia.
81'
Favorit drží balón v útoku a šetří čas.
80'
Nepřesná kombinace hostů, pro volný míč si vyběhl Mike Maignan a je jisté, že pospíchat nebude.
77'
Marko Arnautović si faul před velkým vápnem nevynutil, naopak je to soupeř, kdo bude rozehrávat.
76'
Łukasz Skorupski si vyběhl pro volný míč a přihrál jej nejbližšímu spoluhráči.
75'
ze hřiště odchází Theo Hernández, přichází Fodé Ballo-Touré.
74'
ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Kevin Bonifazi.
73'
Nicola Sansone místo střely přihrával, míč tečoval jeden z hráčů AC Milán přímo do rukou svého gólmana.
72'
Rohový kop si poprvé v zápase zkusí i Bologna.
70'
Alexis Saelemaekers byl o poznání přesnější, jenže jeho střelu k bližší tyči dokázal gólman hostů vyrazit.
70'
Davide Calabria to zkusil z dálky, ale jeho pokus skončil mimo bránu.
69'
Nepřesný centr domácích z pravé strany doputoval přímo do náruče připraveného gólmana Bologně.
66'
Žlutá karta pro tým AC Milán (Davide Calabria).
65'
Domácí si vynutili faul a mohou v klidu rozehrávat ze své poloviny.
63'
ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Roberto Soriano.
62'
ze hřiště odchází Musa Barrow, přichází Nicola Sansone.
62'
ze hřiště odchází Nicolás Martín Domínguez, přichází Michel Aebischer.
62'
ze hřiště odchází Junior Messias, přichází Alexis Saelemaekers.
62'
ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Tommaso Pobega.
61'
ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Yacine Adli.
58'
AC Milán právě vstřelil branku!
Krátce před hodinou hry jdou domácí do dvoubrankového trháku. Leao si zpracoval odehraný míč a poslal centr na úroveň penalty, kde se do míče opřel OLIVIER GIROUD a levačkou jej poslal ke vzdálenější tyči.
56'
Žlutá karta pro tým Bologna FC (Jerdy Schouten). Hostující hráč zatáhl za záchranou brzdu a unikajícího soupeře poslal k zemi.
53'
Ofsajd a v něm domácí celek, jmenovitě Olivier Giroud.
51'
Nicolás Martín Domínguez hodně tvrdě fauloval Pierra Kalula, ale žlutá karta to není ani v tomto případě.
49'
Ismaël Binnásir nedokázal zpracovat míč před postranní lajnou, bude to aut pro Bolognu.
47'
Ani hostům se nedařilo o mnoho lépe, nepřesný míč končí u gólmana.
46'
Domácí se hned vydali do útoku, kde nyní kombinují.
46'
První půle je již minulostí a moc pohledný fotbal opravdu nenabídla. Hosté byli v úvodu o něco aktivnější, ale do vedení šli domácí favorité, kteří ze své první šance skórovali. Těsný náskok si sebou odnáší do kabin, neboť další možnosti už nevyužili, minimálně jedna po gólu doslova volala a soupeř si pro změnu žádnou velkou příležitost nevypracoval. Povede se mu to ve druhém poločase?
45+2'
45'
V závěru mohli domácí ještě zvýšit své vedení, Olivier Giroud však svou střelou po zemi minul těsně ze svého pohledu levou tyč brány.
43'
Jeden z hráčů se sice dostal k hlavičce, ale ta byla velmi nepřesná a míč letí jen do zámezí.
42'
Oba celky se nyní hlásily o míč, úspěšní byli hráči AC, kteří rozehrají třetí roh.
41'
Příliš přetažený centr poslal z levé strany přes celé velké vápno Rafael Leão, takto to jistě nechtěl.
39'
Domácím se nepovedlo držet míč příliš dlouho v útoku a musí pro míč zpět ke své svatyni.
38'
Marko Arnautović po pěkné kombinaci střílel před vápnem bez přípravy, ale minul vzdálenější tyč.
37'
Po krátké pauze se může pokračovat, rozehrává Bologna ze své půlky.
36'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává jeden z domácích.
34'
Křižný centr hostů odvrátila včas domácí obrana včas, Mike Maignan zasahovat nemusel.
33'
Druhý rohový kop domácího mužstva, hosté ještě neměli žádný.
31'
Olivier Giroud udeřil protihráče do obličeje, karetní trest ale neinkasuje.
30'
Nepřesná přihrávka hráči milánského týmu posílá míč do zámezí.
28'
Marko Arnautović nemůže pokračovat s míčem do útoku, neboť se při jeho získání provinil faulem.
27'
Łukasz Skorupski má teď hodně práce, nebezpečnou střelu protihráče se mu ale povedlo vyrazit a následná dorážka už šla vysoko nad bránu.
26'
Junior Messias mohl zvýšit vedení svého mužstva, když se po parádním centru dostal sám před gólmana, zblízka jej ale překonat nedokázal.
25'
Nepřesná kombinace hostů, pro míč si vyběhl Mike Maignan a nikam nespěchá.
24'
Domácí rozehráli rohový kop, který však soupeř odehrál včas do bezpečí.
23'
Olivier Giroud byl při zpracování přihrávky tvrdě poslán k zemi, soupeř ale žlutou kartu nevidí.
21'
Favorit jde z první větší šance do vedení. Domácí vyrazili do otevřené obrany protivníka, RAFAEL LEÃO obdržel přihrávku na levou stranu a zakončil přesně po zemi na bližší tyč, kde byl volný prostor.
19'
Další faul AC, jehož hráči se zatím hledají.
18'
Łukasz Skorupski vyběhl z brány a centrovaný míč uklidil rychle do náruče. Velmi dobrá reakce.
16'
Máme čtvrt hodinu za sebou a dosud jsme neviděli jedinou pořádnou možnost. O něco aktivnější je Bologna.
14'
Andrea Cambiaso si vynutil faul na útočné polovině, jeho tým zůstane u míče.
13'
Nyní už sice musel brankář hostů zasáhnout, ale lehký míč pouze sebral do rukavic. Nic těžkého.
11'
Nepřesná souhra AC končí míčem mimo hřiště, rozehrává Łukasz Skorupski.
9'
Musa Barrow je zatím hodně aktivní, ale i jeho další střelecký pokus letí mimo tři tyče. Domácí se ještě k žádnému střeleckému pokusu nedostali.
7'
U míče stále hostující tým, jeho hráč kombinují na své polovině.
5'
Stejný hráč se o chvíli později snažil vybojovat míč, ale ten mu utekl za lajnu a rozehrávat bude gólman AC.
2'
Musa Barrow zkusil střelu před hranicí velkého vápna, mířil ale mimo.
1'

AC Milán: Maignan – Calabria, Kalulu, Tomori, Hernández – Tonali, Binnásir – Messias, De Ketelaere, Leão – Giroud.
Náhradníci: Ballo-Touré, Kjaer, Florenzi, Gabbia, Adli, Díaz, Bakayoko, Pobega, Saelemaekers, Rebić, Origi.
Trenér: S. Pioli.

Bologna FC: Skorupski – Soumaoro, Medel, Lucumi – Kasius, Schouten, Domínguez, Cambiaso – E. Vignato, Barrow – Arnautović.
Náhradníci: Bonifazi, Aebischer, Lykogiannis, De Silvestri, Mbaye, Ferguson, Soriano, Amey, Urbanski, Sansone, Raimondo.
Trenér: S. Mihajlović.

Rozhodčí: G. Manganiello – P. Dei Giudici, D. Margani.
Posledních pět vzájemných zápasů

AC Milán – Bologna 0:0
Bologna – AC Milán 2:4
Bologna – AC Milán 1:2
AC Milán – Bologna 2:0
AC Milán – Bologna 5:1

Bologna porazila AC Milán na jeho hřišti naposledy 6. ledna 2016, kdy se radovala z těsné výhry 1:0, když jedinou branku vstřelila v 82. minutě.
Bologna

Hosté na první výhru nové sezóny stále čekají. Na úvod hodně smolně prohráli na hřišti Lazia, kde o poločase vedli 1:0, avšak v 68. minutě si dali vlastní gól a o deset minut později tým z hlavního města dokonal obrat a těsný náskok už uhájil. Doma přivítala Bologna mužstvo Verony, nad kterým se ujala vedení, avšak soupeř ještě do poločasu dokázal vyrovnat a výsledek 1:1 vydržel až do závěrečného hvizdu, domácím nebyl po zásahu VAR uznán kvůli ofsajdu jeden gól. Zajímavostí je, že oba vstřelené góly Bologně zatím obstaral jediný fotbalista, a sice Rakušan Marko Arnautović.
AC Milán

Domácím vstup do sezóny vyšel, v prvním klání sezóny si poradili před svými fanoušky s Udinese, které porazili hokejovým poměrem 4:2, polovinu branek zařídil Chorvat Ante Rebić. Poté zajížděl obhájce titulu na hřiště Atalanty, kde překvapivě body ztratil, aspoň remízu 1:1 zachraňoval v 68. minutě.
Dobrý den, čtyřmi zápasy dnes pokračuje 3. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. V tomto přenosu budeme sledovat souboj obhájce titulu AC Milán, na jehož hřiště přijede Bologna. O favoritovi nemůže být pochyb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62