Skorupski – De Silvestri (57. Kasius), Posch, Lucumi, Cambiaso – Medel (79. Aebischer), Schouten (79. E. Vignato) – Orsolini (88. Zirkzee), Soriano (C) (57. Domínguez), Barrow – Arnautović.
Stadio Renato Dall'Ara, Bologna
Empoli
Vicario – Stojanović, Ismajli, Luperto, Parisi – Haas (79. Pjaca), Marin (65. Grassi), Bandinelli (C) (79. Fazzini) – Bajrami (65. Henderson) – Lammers, Satriano (57. Cambiaghi).
Ujkani, Perisan – Walukiewicz, Ekong, Degl'Innocenti, Cacace, De Winter.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:16.
Je dobojováno. Druhá půle už nebyla tak živelná, jako ta první, hodně se bojovalo, přesto jsme viděli několik zajímavých okamžiků. Tím prvním byla nejprve odpískaná penalta pro Bolognu, která však byla odvolána pro předcházející ofsajd. Tím druhým byl gól Empoli – po rychlém přechodu pravou stranou, nedostatečně odvráceném centru a dorážce Filippa Bandinelliho. Bologna se pak samozřejmě snažila o vyrovnání a nejblíže byl Domínguez, ten ovšem zblízka trefil pouze Vicariovo břevno. Zápas tak skončil výsledkem 0:1 a Bologna je po této porážce na 15. místě s pouhými šesti body. Empoli je jedenácté se sedmi body.
90+6'
90+6'
No a aby těch karet nebylo v závěru utkání málo, tak ji za zastavení protiakce dostal hostující Jacopo Fazzini.
90+5'
Žlutá karta i na straně Bologni, za faul ji dostal Nicolás Martín Domínguez.
90+4'
Empoli rozehrálo rohový kop nakrátko, Lammers s Grassim drží míč u rohového praporku.
90+3'
Míč je u Vicaria, ten s rozehrou rozhodně nespěchá.
90+3'
No a za následnou strkanici dostal žlutou kartu i domácí Denso Kasius.
90+2'
Další žlutá karta pro Empoli, za faul na Vignata ji dostal Liam Henderson.
90+1'
Šance domácích na srovnání skóre. Rohový kop byl prodloužen až k zadní tyči, kde se zjevil Domínguez, jeho zakončení zblízka ale pouze zatřáslo Vicariovým břevnem!
89'
Je tu vůbec první žlutá karta utkání, za faul na Barrowa ji dostal hostující Alberto Grassi.
88'
Střídání v týmu Bologna FC:
ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Joshua Zirkzee.
87'
Dokonce tu byl roh Empoli, jenže hned po centru se pískal Pjacovi útočný faul.
86'
Teď už musel Skorupski rychle ven z brankové čáry a odkopával do zámezí.
85'
Velká malá domů na Skorupskiho, ten nelení a ihned dává míč k půlce.
84'
Parisi hledal centrem Grassiho, před ním zakročila obrana domácích a už se zase hraje opačným směrem.
83'
Hostující celek dobře drží míč na útočné polovině a i když to je bez střel, tohle Empoli bohatě stačí.
82'
Hostující Lammers přehnal svůj důraz a v pokutovém území si připsal útočný faul.
81'
Domácím to v koncovce opravdu nejde, nyní se navíc zase nebude chvíli hrát, neboť u pomezní čáry leží Sebastiano Luperto.
79'
Střídání v týmu Empoli FC:
ze hřiště odchází Nicolas Haas, přichází Marko Pjaca.
79'
ze hřiště odchází Filippo Bandinelli, přichází Jacopo Fazzini.
79'
ze hřiště odchází Jerdy Schouten, přichází Emanuel Vignato.
79'
ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Michel Aebischer.
75'
Empoli právě vstřelilo branku!
Teď už to ale hostům vyšlo a jdou tak do vedení. Centr z pravé strany nedokázal Skorupski zkrotit, míč zůstal volný u malého vápna a obranou Bologni nepokrytý FILIPPO BANDINELLI mohl zblízka dorážet do odkryté části branky – 0:1.
74'
Konečně zase nějaký náznak dobrého útoku, zprava zasprintoval Cambiaghi, využil toho, že měl trochu prostoru a vyslal prudkou střelu. Tlačil míč na první tyč, jeho ránu ale Skorupski vyrazil před sebe!
73'
Obdobně to dopadlo i na opačné straně, Arnautović se k vysokému centru nedostal a Vicario se už hodně pomalu chystá k rozehrávce.
72'
Dlouhý nákop hostů skončil u pravého rohu pokutového území, kde měl Skorupski hromadu času na snadný zákrok.
70'
Bologna přešla do útoku, Arnautović ovšem vyběhl až moc brzo a nechal se nachytat v těsném ofsajdu.
69'
Hosté se chystají poblíž půlící čáry vhazovat a na jejich hře je už vidět snaha vše zpomalit.
67'
Hraje se teď na jednu branku, na tu hostující. Empoli se brání zuby nehty.
65'
ze hřiště odchází Răzvan Marin, přichází Alberto Grassi.
65'
ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Liam Henderson.
64'
Centr z pravého křídla a hlavička Lucumiho. Šla přesně doprostřed branky, kde byl připravený Vicario.
63'
O malou chvíli později hlavičkoval z celkem dobré pozice Arnautović, jenže mimo Vicariovu branku.
62'
Bologna cítí, že je soupeř načatý a tak se teď hrne do velké vlny útoků. Pěknou střelu z hranice vápna vyslal Orsolini, prudký pokus po zemi ale Vicario vyrazil!
60'
Poměrně dlouho se ještě kontrolovalo video, které nakonec celou situaci zvrátilo – penalta se nekoná, neboť centru předcházel ofsajd!
59'
Penalta pro Bolognu! Centr z levé strany byl zastaven Stojanovićem, jenže ten míč zasáhl rukou, která nebyla od těla.
59'
Tohle bylo nadějné, jenže opět akce pohořela na koncovce,
57'
ze hřiště odchází Martin Satriano, přichází Nicolò Cambiaghi.
57'
ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Nicolás Martín Domínguez.
57'
ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Denso Kasius.
55'
Je to teď festival nepovedených centrů od obou celků, gólmani mají chvíli klidu.
54'
Neuspěl ani Barrow, hosté mu doslova ukopli od kopaček, Bologna bude pokračovat autovým vhazováním.
52'
Zleva to zkoušel Schouten, dokonce předvedl i náznak exhibiční kličky, odcentrovat se mu ale nepovedlo.
50'
Po rozehrání přilétl centr na malé vápno a De Silvestri se nacpal do důrazné hlavičky, ta však šla vysoko nad branku.
50'
Domácí Cambiaso nepřešel přes Stojanoviće, pro Bolognu však vybojoval alespoň roh.
48'
Druhá půle nám začala pěkně zostra, vrcholem byl Sorianův faul, který přišlápl Satriana.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
Je za námi první poločas, který se nesl v duchu aktivní hry z obou stran. Empoli mělo více ze hry a už v páté minutě byl blízko gólu Lammers, toho ale skvěle vychytal vynikající Skorupski. Ten si pak připsal ještě několik dalších zákroků a s postupem času se začalo dařit i Bologni. Největší šanci měl Soriano, ale i ten skončil na skvělém brankáři. Gólu jsme se v první půli nedočkali a do kabin se odešlo za stavu 0:0.
45+2'
44'
Odražený míč se dostal k volnému Arnautovićovi, ten už ale zakončovat nemohl, neboť byl v ofsajdovém postavení.
42'
Závěr poločasu si hosté berou pro sebe, před Skorupskiho se snaží posílat jeden centr za druhým.
40'
No a po vhazování přilétl centr na zadní tyč a následoval poměrně ostrý vzdušný souboj s hlavičkou mimo branku.
39'
Lorenzo De Silvestri odvracel výpad Empoli do zámezí, hostující tým bude vhazovat.
37'
Tempo nám teď trochu zpomalilo, hraje se teď převážně ve středu hrací plochu.
35'
Po protlačení míče od brankové čáry se ke střele z druhé vlny dostal Barrow, s ničím se nepáral a zakončoval z první. Šlo to ale metry nad branku a publikem to jen zklamaně zašumělo.
34'
Vše skončilo centrem z pravého křídla, pro který si došel připravený Guglielmo Vicario.
33'
Mnoho vzruchu pro nic, centr se hostům vůbec nevydařil, u míče je už domácí Orsolini.
32'
Hosté budou rozehrávat přímý kop z pravé strany, před centrem se ve vápně pošťuchovali Arnautović a Haas.
31'
Trochu se nám na trávníku přiostřuje, rozhodčí Volpi má ale s hráči trpělivost a karty nechává v kapse.
29'
Hned dva rohové kopy Empoli, první pořešila obrana domácích, ten druhý pozorný Skorupski.
27'
Zase chvíli nehrajeme, nyní je to z důvodu ošetřování domácího Musy Barrowa.
26'
Po nějaké době se zase hrálo ve vápně Bologni, Bandinelli ale na míč nedosáhl a Skorupski zakročil.
24'
Rozhodčí si sjednává pořádek po strkanici mezi domácím Medelem a hostujícím Bajramim. Zatím se to obešlo bez karet.
22'
Na centr si na malém vápně naskakoval Orsolini, vůbec mu to ale nesedlo a z dobré pozice hlavičkoval mimo.
21'
Přímý kop Bologni, z dálky to přímou ranou zkusil Orsolini a docela dost protáhl Vicaria.
20'
Velká šance domácích. Po pěkné kombinaci pravou stranou vystřelil po zemi Soriano a Vicario měl co dělat, aby tuto ránu vyškrábl!
19'
Z velké dálky vystřelil Musa Barrow, tentokrát mu to ale vůbec nesedlo a rána prolétla několik metrů vedle pravé Vicariovy tyče.
17'
Sledujeme zatím docela hodně aktivní fotbal, nyní to po rychlém kontru zkoušeli hosté, Parisi se Stojanovićem ovšem s nízkým centrem neuspěli.
17'
Z levé strany se k vápnu přiblížil Barrow a přes několik hráčů vystřelil po zemi. Míč prošel až k Vicariovi a ten si připsal další úspěšný zákrok.
15'
Následný přímý kop si vzal na starost Riccardo Orsolini, nízký centr byl ovšem snadnou kořistí obrany Empoli.
14'
Přímý kop si dají i hráči domácího celku, to vše po faulu Bandinelliho na De Silvestriho.
13'
Signál se na několik přihrávek dostal k levé tyči Skorupskiho branky, jeho spoluhráči zvládli vše odvrátit.
12'
Empoli pokračuje ve velmi sympatickém výkonu, nyní má k dispozici přímý kop.
10'
Bologna si skutečně koleduje o inkasování, nyní nechala za sebou Lammerse, ten ovšem ztroskotal na zatím skvělém Skorupskim.
9'
Parisi je už v pořádku a i když musí předcházející střet stále cítit, bude pokračovat.
8'
Měli jsme tu krátké přerušení hry, neboť ve vzdušném souboji nabral Orsolini Parisiho do zad a ten teď nyní leží na zemi.
7'
Další příležitost Empoli na otevření skóre, po pravé straně pospíchal k brance Bandinelli, snažil se o střelu po zemi, tu ale Skorupski vykopl.
6'
Samotný roh už pro Bolognu nebezpečný nebyl, domácí už posouvají hru k půlce.
5'
První obrovská šance zápasu, měli ji hosté. Lammersova hlavička zblízka mířila pod břevno, Skorupski se ale natáhl a míč vyškrábl na roh!
4'
Ve vápně se v šestnáctce zjevil Barrow, k míči to měl ale dál, než gólman Vicario.
3'
Domácí poprvé v útočné činnosti, po pokusu o rychlé přenesení hry pravou stranou budou vhazovat.
2'
Bologna si zatím ještě prakticky nekopla, hosté opět kombinují na útočné polovině.
1'
Hned v úvodu se hosté dostali do útoku, po centru z levého křídla zakončoval Satriano, jenže z první střílel nad branku.
1'

Bologna FC: Skorupski – De Silvestri, Posch, Lucumi, Cambiaso – Medel, Schouten – Orsolini, Soriano (C), Barrow – Arnautović.
Náhradníci: Bagnolini, Bardi – Zirkzee, E. Vignato, Ferguson, Kasius, N. Moro, Bonifazi, Lykogiannis, Domínguez, Aebischer, Sosa.
Trenér: Thiago Motta

Empoli FC: Vicario – Stojanović, Ismajli, Luperto, Parisi – Haas, Marin, Bandinelli (C) – Bajrami – Lammers, Satriano.
Náhradníci: Ujkani, Perisan – Pjaca, Walukiewicz, Cambiaghi, Ekong, Henderson, Degl'Innocenti, Cacace, De Winter, Grassi, Fazzini.
Trenér: Paolo Zanetti

Rozhodčí: Volpi – Di Monteová, Massara.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Renato Dall'Ara začne v 15:00, takže si na odpoledne nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Manuel Volpi, kterému budou na pomezí asistovat Francesca Di Monteová a Gaetano Massara.
Empoli FC

Hosté jsou na tom ještě hůře, na 16. místě mají pouze čtyři body a na svou první výhru stále čekají. V posledním kole hrálo Empoli doma proti AS Řím a i když to byla dlouho vyrovnaná bitva, tak to pro domácí dopadlo porážkou. Jako první se trefil hostující Dybala a na vyrovnávací gól Bandinelliho zareagoval Abraham a zápas tak skončil výsledkem 1:2.

Bologna FC

Domácí tým je v tuto chvíli na 12. místě tabulky se ziskem šesti bodů. Bologna se první výhry v sezóně dočkala až v minulém kole, kdy na svém trávníku přivítala Fiorentinu a i když prohrávala po gólu Martíneze, tak prakticky vzápětí srovnal Barrow a v 62. minutě se o definitivní obrat ve skóre postaral Arnautović.

Bologna – Verona 1:1
AC Milán – Bologna 2:0
Bologna – Salernitana 1:1
Spezia – Bologna 2:2
Bologna – Fiorentina 2:1
Dobré odpoledne u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 7. kola mezi týmy Bologna FC a Empoli FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62