Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Bologna - 6. března 2023   20:45

Torino
22' Karamoh (Sanabria)
1:0
(1:0)
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji, Schuurs, Buongiorno – Singo (73. Aina), Linetty, Ilić, R. Rodríguez (74. Vojvoda) – Mirančuk, Karamoh (73. Radonjić) – Sanabria (86. Seck).
Fiorenza, Gemello – Gineitis, Bayeye, Gravillon, N'Guessan.
Bologna
Skorupski – Posch, Sosa (79. Kiriakopoulos), Lucumi, Cambiaso – Schouten, N. Moro – Orsolini, Ferguson, Soriano (58. Zirkzee) – Barrow.
Bardi, F. Ravaglia – Aebischer, Arnautović, Bonifazi, De Silvestri, Lykogiannis, Medel, Pyyhtiä, Soumaoro.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 9:10.
Je konec! Turín zvládl dohrávku a poráží Bolognu těsně 1:0. Turín vlétl do zápasu aktivněji a tlačil se do zakončení. Ve 22. minutě se po skvělé práci s míčem u nohy prosadil Yann Karamoh. Hosté poté sice srovnali obraz hry, ale během první půle si už šanci nevytvořili. Po změně stran mohli hosté vyrovnat, ale Poschovu ránu gólman vyrazil. Domácím mohl pojistku vystřelit Vojvoda, ale jeho hlavička skončila nad břevnem. Závěr si ale Turín s přehledem pohlídal.
90+4'
90+3'
Nikola Moro dostal přihrávku na pravou stranu, jenže nedokázal míč procedit do šestnáctky. Obrana Turína tak s přehledem zasáhla.
90+2'
Orsolini přihrál na pravou stranu, ale Cambiaso nedokázal ošálit svého strážce. Turín může uklidnit hru.
90'
Mërgim Vojvoda se stáhl do defenzivy a bez problémů odhlavičkoval míč do bezpečí.
89'
Další akci domácích zhatil odmávaný ofsajd.
88'
Schouten potáhl míč na polovinu soupeře, ale nákopem na levou stranu trefil jen prostor, kde kralovali domácí.
86'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Demba Seck.
85'
Vojvoda uspěl v souboji u rohového praporku a bez problémů odkopl míč do bezpečí.
83'
Ola Aina si dal pozor na odražený míč v pokutovém území a nechal jej propadnout mimo hru. Rozehrávat bude domácí gólman.
82'
Riccardo Orsolini zahrával přímý kop hostujícího celku, ale jeho rána levačkou skončila blokem zdi.
81'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Mërgim Vojvoda).
81'
Mërgim Vojvoda zůstal zapomenutý v pokutovém území, jenže hlavičku neumístil pod břevno!
80'
Barrow hledal spoluhráče na levou stranu, nicméně Ferguson si nepotykal se zpracováním.
79'
Střídání v týmu Bologna FC:
ze hřiště odchází Joaquin Sosa, přichází Giorgos Kiriakopoulos.
78'
Zirkzee se z hranice velkého vápna opřel do skákavého míče, ale levačkou poslal míč vysoko nad branku.
77'
Žlutá karta pro tým Bologna FC (Jerdy Schouten).
76'
Antonio Sanabria dostal přihrávku na levou stranu, jenže si nedokázal obhodit obránce.
74'
ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Mërgim Vojvoda.
73'
ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Nemanja Radonjić,
ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Ola Aina.
72'
Alessandro Buongiorno si dal pozor na napadajícího soupeře a bez problémů před ním odkopl míč na polovinu soupeře.
71'
Žlutá karta pro tým Bologna FC (Musa Barrow).
70'
Stefan Posch se z pravé strany dostal k odcentrování, nicméně jeho pobídka skončila na hlavě obránce ve vínovém.
68'
Linetty neuspěl v souboji na polovině hřiště a musel se vracet do defenzivy. Domácí gólman ale včas vyrazil mimo vápno.
67'
Linetty se skvěle otočil na polovině hřiště a přenesl směr hry na levou stranu. Bologna zatím drží pevný blok a číhá na brejky.
66'
Yann Karamoh dostal přihrávku do běhu na levou stranu, potáhl míč vpřed, jenže nedokázal zakončit kolem obránce.
65'
Ferguson si skvěle pokryl míč a soupeř jej zatažením za dres poslal k zemi. Bologna má k dispozici přímý kop z dobré pozice.
64'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Alessandro Buongiorno).
62'
Perr Schuurs dostal přihrávku na pravou stranu, jenže nedokázal odcentrovat do šestnáctky.
61'
Yann Karamoh si skvěle pokryl míč tělem na polovině hřiště a dotírající rival jej faulem poslal k zemi.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Turín stále drží těsné jednobrankové vedení. Bologna ale po změně stran hraje živěji.
59'
Střídající Zirkzee se už hnal s míčem vpřed po levé straně, jenže jeho pobídka tentokrát nenašla adresáta.
58'
ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Joshua Zirkzee.
57'
Ferguson dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, jenže si míč příliš dlouho chystal a Schuurs jeho ránu tečoval na roh.
56'
Ilič se hnal s míčem u nohy na polovinu soupeře, ale soupeř jej čistým skluzem na poslední chvíli obral o míč.
55'
Na pravé straně uspěl v souboji Posch, který si nepotykal se zpracováním a následně si míč ukopl do autu.
54'
Stefan Posch z pravé strany našel centrem Barrowa, který zakončil z voleje a protáhl domácího brankáře. Vanja Milinković-Savić jeho pokus vyrazil!
53'
Lewis Ferguson se hnal za dloubákem na polovinu soupeře, jenže si nepotykal se zpracováním a nevymodlil si ani faul na svou osobu.
52'
Sanabria si tentokrát troufl na zakončení zpoza velkého vápna. Jeho přízemní ránu gólman udržel v rukavicích.
51'
Turín zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale Linetty se do zakončení hlavou nedostal.
49'
Ivan Ilić byl soupeřem stažen za dres. Domácí celek bude zahrávat přímý kop.
48'
Antonio Sanabria si při zpracování na polovině hřiště pomohl rukou přímo před očima rozhodčího. Rozehrávat bude Bologna.
47'
Hostující celek obstaral výkop do druhého poločasu. Akce ale skončila nepřesným nákopem na levou stranu.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější domácí fotbalisté. Turín vlétl do zápasu aktivněji a tlačil se do zakončení. Ve 22. minutě se po skvělé práci s míčem u nohy prosadil Yann Karamoh. Hosté poté sice srovnali obraz hry, ale během první půle si už šanci nevytvořili.
45'
45'
Soriano dostal přihrávku na levou stranu, povodil si obránce, jenže dloubáčkem do vápna našel jen prostor, kde kraloval rival.
44'
Alessandro Buongiorno uspěl v souboji na vlastní polovině a pod tlakem si pomohl malou domů.
43'
Barrow o sobě dal poprvé vědět až v závěru prvního poločasu. Ve sprinterském souboji se Schuursem se však k míči nedostal.
42'
Stopeři hostujícího celku ženou své spoluhráče na polovinu domácího Turína, jenže ofenzivní fotbalisté hostů zatím mají špatný pohyb.
41'
Domácí se hnali do protiútoku, jenže přihrávka za obranu skončila v rukavicích gólmana.
40'
Roberto Soriano poslal nákop z levé strany na hranici velkého vápna, nicméně defenziva Turína si pobídku pohlídala a míč odhlavičkovala.
39'
Vanja Milinković-Savić si pohlídal skákavý centr z pravé strany a schoval míč do rukavic.
38'
Mirančuk trefil soupeře loktem ve výskoku a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
37'
Antonio Sanabria našel přihrávkou na levou stranu Rodrígueze, jehož centr odehrál hned první hráč ve žlutém dresu mimo vápno.
36'
Yann Karamoh si patičkou poradil s napadajícím soupeřem, jenže nedokázal přihrát do míst, kam si nabíhal Antonio Sanabria.
35'
Linetty uspěl v souboji na polovině hřiště, nicméně napadající rival jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
34'
Posch se z pravé strany dostal k odcentrování, jenže jeho nepovedenou pobídku si pohlídal domácí brankář Milinkovič-Savič.
33'
Stopeři hostujícího celku kombinují s míčem na kopačkách a nikam se neženou. Turín drží kompaktní blok a nenechává soupeři prostor.
32'
Wilfried Singo si na pravé straně předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku. Vhazovat tak bude Bologna.
31'
Bologna se usadila na polovině soupeře, jenže zatím kombinuje daleko od branky. Nikdo v dresu domácích ale hostům nemůže vzít míč.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a domácí Turín má vývoj duelu pevně v rukou. Naopak hráči Bologně se nedostávají do zakončení.
29'
Orsolini po dlouhé době táhl akci hostujícího celku, jenže jeho nadýchaný centr skončil v rukavicích brankáře.
28'
Ivan Ilić poslal přihrávku na pravou stranu, kde s míčem u nohy operoval Singo, jenže ten nedokázal obejít prvního obránce.
27'
Antonio Sanabria uspěl v souboji na polovině hřiště a špičkou kopačky přiklepl míč za obranu soupeře. Nikdo ve vínovém jeho pobídku nepochopil.
26'
Stopeři hostujícího celku nyní kombinují na vlastní polovině a snaží se uklidnit dění na hřišti. Naopak Turín napadá aktivně.
25'
Yann Karamoh uspěl v souboji na pravé straně, nicméně od jeho hlavy se míč odrazil do autu. Vhazovat bude Bologna.
24'
Na stadionu nyní panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci hlasitým skandováním ženou Turín vpřed.
22'
Turín právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává do vedení! Přihrávku do pokutového území dostal YANN KARAMOH, který míč držel příliš dlouho, lehce se zamotal, ale nakonec po šikovném slalomu poslal míč přízemní střelou do sítě!
21'
Yann Karamoh uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Od něj se ale míč odrazil do míst, kde byl soupeř.
20'
Wilfried Stephane Singo se tentokrát zasekávačkou zbavil napadajícího soupeře a přenesl hru na levou stranu hřiště.
19'
Vanja Milinković-Savić se musel zapojit do rozehrávky Turína. Jeho pobídka ale směřovala jen na pravou stranu, kde byla přesila hráčů ve žlutém.
18'
Wilfried Stephane Singo získal odražený míč na polovině hrací plochy a bez problémů založil novou akci svého mužstva.
16'
Wilfried Stephane Singo se dostal na polovinu soupeře, jenže si nedokázal obhodit prvního soupeře ve žlutém dresu.
15'
Wilfried Stephane Singo dostal přihrávku na pravou stranu, jenže jeho centr směřující ke vzdálenější tyči skončil na hlavě soupeře.
14'
Singo poslal zpětnou přihrávku na Karamoha, jenže ten trefil prudkou střelou jen spoluhráče stojícího v ofsajdu.
13'
Andrea Cambiaso vhazoval na levé straně, nicméně jeho pobídka skončila na hlavě prvního obránce ve vínovém dresu Turína.
12'
Wilfried Stephane Singo dostal přihrávku na pravou stranu, jenže místo centru si pomohl rozehrávkou do zadních řad.
11'
Ilić potáhl míč na polovinu soupeře, nicméně jeho přenesení na levou stranu skončilo v moci obránců.
10'
Cambiaso si dal pozor na přihrávku za obranu a levačkou odkopl míč do autu. Vhazovat budou hráči Turína.
9'
Ferguson dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže podle sudího v pádu zahrál rukou. Rozehrávat tak budou domácí.
8'
Roberto Soriano dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, jenže trefil jen hrudník prvního rivala.
7'
Riccardo Orsolini se hnal za přihrávkou na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
6'
Antonio Sanabria se z pravé strany prosmýkl do pokutového území a pokusil se překvapit gólmana střelou na přední tyč. Hostující gólman zasáhl!
5'
Hra je přerušena! Domácí Yann Karamoh zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření.
4'
Právě Linetty se dral za přihrávkou do pokutového území, nicméně Sosa se před něj výborně natlačil tělem a nechal míč propadnout do autu.
3'
Karol Linetty se stáhl pro míč na vlastní polovinu, kde se s ním výborně otočil a přenesl těžiště hry na pravou stranu.
2'
Koffi Djidji si v souboji na polovině hřiště pomohl zatažením za dres soupeře. Sudí ale nedovolený zákrok překvapivě neodpískal.
1'
Domácí Turín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Turín se ihned vydal vpřed, ale vysoký nákop hosté srazili do autu.
1'

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Schuurs, Buongiorno – Singo, Linetty, Ilić, R. Rodríguez – Mirančuk, Karamoh – Sanabria.
Náhradníci: Fiorenza, Gemello – Gineitis, Aina, Bayeye, Gravillon, N'Guessan, Radonjić, Seck, Vojvoda.

Bologna FC: Skorupski – Posch, Sosa, Lucumi, Cambiaso – Schouten, N. Moro – Orsolini, Ferguson, Soriano – Barrow.
Náhradníci: Bardi, F. Ravaglia – Aebischer, Arnautović, Bonifazi, De Silvestri, Kiriakopoulos, Lykogiannis, Medel, Pyyhtiä, Zirkzee, Soumaoro.
Turín FC

Domácí Turín je na tom podobně jako jeho dnešní soupeř. Po dvaceti čtyřech odehraných duelech má Turín na kontě třicet jedna bodů a zatím drží jedenáctou pozici ligové tabulky. S tímto ziskem má navíc třináctibodový náskok na sestupové vody. Doma ale Turín patří mezi průměrné ligové celky. V posledním kole pak padl 2:4 v rámci turínského derby s Juventusem.
Bologna FC

Hostující Bologna zatím může být s průběhem letošního ročníku spokojená. Po dvaceti čtyřech odehraných duelech má na kontě třicet pět bodů a zatím drží osmou příčku Serie A. V případě vítězství se navíc může přiblížit pozicím zaručujícím účast v pohárové Evropě. Venku ale Bologna body příliš nesbírá. Z posledních pěti zápasů však čtyřikrát zvítězila. Naposledy doma přehrála 1:0 Inter.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62