Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Elche  - 29. listopadu 2017   21:30

Atlético
Atlético
31' Gimenéz  • 33' Torres  • 68' Torres
3:0
(2:0)
Elche
Elche
Atlético
Moya – Partey (66. Vrsaljko), Gimenéz, Savič, Hernández – Gaitán, Fernández, Koke (C) (71. Saúl), Carrasco – Vietto, Torres
Werner – Griezmann, Saúl, Correa, Vrsaljko
Elche
Vallejo – Tekio, Golobart, Verdú, Albácar, Peris (46. Jimenéz) – Sánchez (71. Plá), Benito (46. Flores), Provencio – Kaba, Nino (C)
Plá, Samba, Flores, Jiménez, Juan

Díky za pozornost a dobrou noc!
Atlético postupuje do osmifinále Copa del Rey, když odvetu s Elche mělo pod kontrolou. Bylo lepší, Torres měl dnes nespočet šancí a klidně tenhle zápas mohl skončit debaklem pro hosty, jenže španělský hráč vytěžil pouze dva góly. Ten první z dorážky po střele Carrasca, ten druhý po tvrdé ráně na přední tyč proti Vallejovi, kdy základ všemu dal střídající Vrsaljko svým centrem zprava.

Jinak to byl ovšem celkem dobrý fotbal a rozhodně se na něj z pohledu nezaujatého diváka dalo koukat.
90+2'
90+1'
Savič to celé začal, Saúl si špatně narazil balon se spoluhráčem na levé straně a Golobart vše kontroloval svým tělem.
90'
Vrsaljko se spoluhráči dohrával kombinací tento zápas. Nakonec z levé strany vytvořil Vietto se spoluhráčem dobrou šanci, ale i tak je dokázal vychytat ze svého pohledu u pravé tyče Vallejo.
90'
Torres se při seběhu na levou stranu velkého vápna nedostal z otočky k zakončení, ale Atlético následně na polovině hrací plochy drží balon.
89'
Jiménez obstál v rychlostním souboji jeden na jednoho na levé straně, ale jeho centr si obrana domácích pohlídala.
89'
Torresova akce po levé straně nevypadala zle, ale posléze narazil proti dvěma protihráčům na středu ve vápně.
88'
Celkově Carrasco ještě zapojil do této konverzace Florese a Belgičan je pro Elche nepřítelem číslo jedna z jedenácti pohybujících se fotbalistů Atéltica na hrací ploše.
87'
Carrasco a Plá opět ukázali, že se mají v lásce. Za což byli odměněni žlutou kartou.
87'
Jiménez přerušil útok Atlética a to by mělo mít k dispozici autové vhazování.
86'
Stoper domácích na pravé straně zasáhl nohou z první, následně hostující celek se snažil cosi vymyslet zhruba na polovině hřiště.
85'
Domácí útok vypadal velice dobře. Saúl ze středu křížem na levou stranu na Torrese, jehož nerazantní přizemní střela na přední tyč donutila Valleja k zákroku rukama.
85'
Při souhře domácích na levé straně byl Torres načapán v ofsajdu a hrát se bude proti Atléticu z poloviny Elche.
84'
Domácí celek kombinoval na vlastní polovině až hru zrychlil fotbalista na pravé straně. Po přetažení hry na druhou stranu nakonec zřejmě Tekio vyhrál souboj jeden na jednoho ve vápně Elche.
83'
Vietto schovaný u levé tyče chtěl využít dobré nahrávky Carrasca, ale jeho technické zakončení srazil bránící hráč na roh.
83'
Gimenéz uklidil míč z levé strany ve skluzu do bezpečí, následně začal útok domácích Torres a Atlético útočí také se Saúlem.
82'
Po centru levačkou na zadní tyč se balon odrazil k Viettovi, který chtěl využít clony Torrese, ale Valejjo chytil míč i tak do náruče při střele z levé strany velkého vápna.
82'
Carrasco si ještě jasně vysvětlil svůj názor na situaci s Jimenézem a Atlético bude mít standardní situaci zprava.
81'
Po sérii krátkých přihrávek domácích hráčů na vlastní polovině zkusil Saúl kříž na pravou stranu, kde Vrsaljko přihrál pod sebe Carrascovi až zřejmě Carrasco byl opět zastaven v rozporu s pravidly.
80'
Vrslajko oslovil z pravé strany na středu na polovině hřiště Carrasca, který byl navíc faulovaný.
80'
Golobart přihrával křížem ze středu na pravou stranu, ale Kabův centr přes Hernándeze si Moya na přední tyči pohlídal chycením balonu do koše.
79'
Carrasco přihrál ze středu levačkou na levou stranu, kde dobrým zmenším úhlu na hranici malého vápna zastavil Vallejo Vietta.
78'
Hostující celek dostal míč křížem rychle na levou stranu, ale k centru nedošlo.
77'
Vrsaljko a jeho spoluhráči z obrany rozehrávali akci domácích, kdy nakonec si na pravou stranu seběhl Carrasco. Po centru na střed měl Torres jasnou šanci, ale Vallejo jej vychytal parádním reflexem.
77'
Ani Kaba se vápně nedostal přes několik protihráčů ke střele. Hostující celek ještě zůstal na balonu na polovině hřiště, kdy na levé straně byl volný Jiménez.
76'
Plá a Provencio se snažili o balon v síti domácích, ale ti se bránili velice dobrou a pohyblivou obranou, kdy outsider zápasu neměl moc šancí na zakončení směrem na brankáře.
76'
Savič a Plá svedli souboj na polovině domácích, kdy stoper Atlética měl k balonu blíže a navíc mu pomocnou ruku podal Moya.
75'
Vietto pod sebe z levé strany na Gaitána a ten křižným centrem po zemi na zadní tyč připravil další šanci pro Torrese, jenž ve skluzu neusměrnil míč vinou teče protihráče do sítě.
74'
Carrascův centr z pravé strany neuklidil po rozehrání standardní situace na malém vápně Torres, ale Atlético kope roh.
73'
Provencio neodcentroval z pravé strany a z brejku hrozil Vietto křížem na pravé křídlo Vrsaljka, následně si hosté málem dali vlastní gól.
72'
Kaba vytvořil spoluhráči na pravé straně dobrou pozici, ale proti zakončení na branku Atlética byl domácí bránící hráč.
71'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Saúl.
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Sánchez, přichází Plá.
70'
Carrasco nahrával Torresovi z pravé strany, ale Torres centroval výrazně vedle zadní tyče, vykopává Vallejo.
68'
Atlético právě vstřelilo branku!
Fotbalista domácích nahrával z osy hřiště křížem na pravou stranu. Následně Vrsaljko poslal centr na střed a FERNARDO TORRES, i přes složitý první dotek s balonem, zakončil tvrdou střelou pravou nohou na přední tyč proti Vallejovi celkem z úhlu.
67'
Moya si zahrál nohama, a to celkem dvakrát při rozehrávce domácích. Atlético nepustilo svého soupeře k brejku, když neudělalo chybu v rozehrávce a jeden z prvních doteků s balonem zaznamenal navíc Vrsaljko na pravé straně.
66'
Atlético kombinovalo na levé straně s Gaitánem, hosté se nedostali na balon celkem dlouho až jim nabídl útok svojí chybou zřejmě Hernández.
66'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Partey, přichází Vrsaljko.
65'
Koke zrychlil hru rozehrávkou po pravé straně, kdy Vietto naservíroval míč zprava na střed do jasné pozice Torresovi, ale ten zcela sám před Vallejem zakončoval po zemi vedle levé tyče.
65'
Zřejmě Koke centroval špatně pravačkou na zadní tyč. Z brejku si po nahrávce Golobarta navedl Kaba balon zprava na střed na levou nohu, ale byl zablokovaný.
64'
Kombinace domácích pokračovala po ose Savič – Partey na pravé straně. Nakonec Gaitán byl odvážný na středu a rozhodl se pro kříž na pravou stranu, kde Partey balonem do bránícího hráče získal roh.
63'
Partey na pravé straně na polovině hřiště nic nevymyslel a ani Vietto zhruba na středu nebyl větším nebezpečím pro hosty při souhře se Savičem.
62'
Gaitán se na levé straně zapojil do hry. Atlético posléze bylo na tahu i se Savičem na středu, ale favorit zápasu se vůbec nikam nehnal.
62'
Po sérii odrazů na polovině Atlética nakonec Vietto zkazil nahrávku křížem ze středu z poloviny hostů na pravou stranu.
61'
Kabovi nefungovala narážečka s hráčem Elche na levé straně před bránícím Parteyem, zatímco na střídačce domácích se chystá první střídání Atlética v zápase.
61'
Moya zvolil rozehrávku nakrátko přes pravou stranu a jeho spoluhráč mu vrátil balon na nohu. Domácí celek poté kombinoval až se na pravé straně objevil volný a chybující Partey.
60'
Hostující celek útočil středem, tedy Floresem. Nino nevybojoval narážečkou se Sánchezem na pravé straně ani roh, a tak uvidíme výkop, jenž obstará Moya.
59'
Savič měl na starosti rozehrávku domácích, která šla přes pravou stranu. Tam Carrasco chtěl centrovat na zadní tyč, ale proti byl bránící hráč Elche.
59'
Hostující nákop přes levou stranu pokryl Savič ve spolupráci s brankářem před Kabou. Domácí celek při protiútoku podržel balon na polovině hrací plochy.
58'
Golobart je faulovaný Gaitánem při rozehrávce na pravé straně a hostující celek bude pokračovat svojí rozehrávkou.
58'
Hostující celek vhazoval z poloviny domácích z levé strany pod sebe, kde Golobart ve spolupráci s kolegy s obrany nakonec dostal do hry i nohu Valleja, proti kterému běžel presující fotbalista Atlética.
57'
Partey a jeho spoluhráči tak dlouho kombinovali až Torres stál na pravé v ofsajdu, kontr hostů by měl začít svojí rozehrávkou Vallejo.
56'
Torres z pravé strany vápna na střed přichystal dobrou pozici pro Carrasca, který pravačkou trefil hráče zaskakující za Valleja u levé tyče.
56'
Vallejo uklidil míč levou nohou z jedničky do bezpečí, ale domácí celek pokračuje ve své územní převaze na pravé straně Parteyem.
55'
Moya trošku zariskoval rozehrávku přes střed na Gaitána. Domácí mužstvo poté hrálo po pravé straně Carrascem a Parteyem, který ovšem neobešel Florese.
55'
Domácí obrana přečetla hostující kříž na levou stranu a poté dobře komunikoval Savič s brankářem, takže útočit bude favorit zápasu.
54'
Gaitán přetáhl hru na pravou stranu na Parteye, jehož centr se odrazil na levou stranu, kde jeho spoluhráč zakončoval na přední tyč do rukou Valleja tvrdou střelou vyslanou zřejmě levou nohou.
53'
Albácar vyfasoval kartu za přehnaný důraz v souboji s Viettem na polovině hřiště.
53'
Vietto udělal chybu na středu na polovině domácích, ale spoluhráči za něj vše vyřešili, a tak hraje po pravé straně Partey.
52'
Atlético nebylo zbrkle směrem dopředu při rozehrávce Saviče a víceméně celé obranné čtyřky, hostující celek se snažil presovat, ale moc šancí na úspěch neměl.
52'
Tekio vyřadil ze hry na pravé straně Carrasca, ale hostující celek nakonec neprověřil těsně za vápnem brankáře a výhodu útoku bude mít domácí celek.
51'
Savič si obsadil Kabu a hostující celek se snažil o alespoň čestný úspěch na půdě svého slavnějšího protivníka.
50'
Parteyova nahrávka z pravé strany na střed nebyla dobrá, následně Gaitán chtěl penaltu po souboji napravo, ale sudí byl proti. Takže rozehrává Vallejo.
50'
Před Sánchezem otřel míč o protihráče ve skluzu na levé straně Gimenéz a navíc Atlético vhazovalo, čímž donutilo ke hře Albácara.
49'
Carrasco, Koke a Torres spolupracovali na levé straně až hosté ubránili zákrokem na hranici šestnáctky. Z kontru byl aktivní napravo Nino a Provencio.
49'
Domácí celek nezakončil z levé strany vinou obranného zákroku. Ale měl ještě jednu šanci v podání dvojice Koke – Torres.
48'
Nino přišel o balon na pravé straně vápna a poté jeho spoluhráč vše uspěchal velice špatnou střelou, která znamená, že vykopávat bude Moya.
48'
Koke centroval na levou stranu, kde nedošlo k zakončení směrem na Valleja. Kontrovat mohl Provencio po pravém křídle s Floresem.
47'
Valejjo šel proti soupeři na levé straně daleko z branky a následně mu pomohl spoluhráč podražením Vietta, jinak by to byl třetí gól Atlética.
46'
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Peris, přichází Jimenéz.
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Benito, přichází Flores.
46'
Atlético bylo v prvním poločase lepší a má nakročeno k postupu do osmifinále Copa del Rey. Vynikající byl Vietto, který měl hned v úvodu velkou šanci. Nakonec se prosadil Gimenéz po rohu a Torres dorážkou z levé strany na zadní tyč po střele Carrasca a zákroku Valleja.

Hostující celek nezahrozil nějak významně před brankářem soupeře. Madridští mohli přidat ještě v závěru další trefu, ale Torres ani dorážející Partey zblízka neuspěli. Jinak – je jisté, že dnes zápas skončí po 90 minutách, protože výsledek 1:1 z prvního utkání na půdě Elche se opakovat nebude.
45+1'
45'
Hostující celek se nikam nehnal na vlastní polovině až Vallejo po práci svých dvou spoluhráčů vykopával na pravou stranu, kde došlo ke zpomalení akce a dobré obraně Saviče.
44'
Po rohu Kokeho z pravé strany to byl dle všeho Torres na středu, který hlavičkoval doprostřed k Vallejovi a poté Partey trefil protihráče na čáře při snaze o dorážku po zemi do pravé poloviny branky.
44'
Koke po narážečce se spoluhráčem našel křížem na pravé straně Torrese, který se ve spolupráci s Gaitánem zasloužil o roh.
43'
Torres si na polovině hřiště kryl balon, ale po křižné nahrávce na pravé straně byl Gaitán neschopen pokračovat v akci adekvátním způsobem.
42'
Gimenéz svojí chybou poslal míč vedle pravé tyče za brankovou čáru a následuje tak výkop pravačkou pro Valleja.
42'
Kaba přišel na levé straně na polovině Atlética o balon v souboji s Parteyem. Načež Atlético odstartovalo svůj protiútok kombinací s Kokem a Savičem.
41'
Ninova pravačka z levé strany z třiceti metrů letěla hodně nad branku, Moya začne kontr domácích svým výkopem.
41'
Vhazoval tím pádem Partey z pravé strany, ale Peris sebral domácím balon a naopak je z toho aut pro Elche.
40'
Peris z levé strany vyzval k tvorbě hry Nina na středu. Sánchez poté z druhé strany pokračoval přes Tekia, který přetáhl centr na zadní tyč.
40'
Provencio vybojoval balon pro hosty, ale ti se svojí kombinací na pravé straně nedostali k centru až je o míč připravil Torres.
39'
Koke vyhrál hlavu na levé straně na vlastní polovině. Atlético poté hledalo cestu k brance Elche přes Parteye a jednoho z domácích hráčů na středu.
39'
Partey s Carrascem podrželi balon až Partey pálil ze střední vzdálenosti pravačkou mimo branku, takže vykopává Vallejo.
38'
Dle všeho Torres byl na pravé straně důrazně zastaven. Z kontru ovšem nevystřelil z levé strany Nino.
37'
Gimenéz a Hernández byli součástí domácí rozehrávky. Až na polovině hřiště převzal pas Torres a vrátil míč křížem na levou stranu, kde balon nezastihl na hrací ploše Carrasco.
36'
Carrasco adresoval dobrou nahrávku z levé strany velkého vápna přes Tekia na střed, kde Albácar neuhlídal Vietta, který z penalty mířil mimo tři tyče.
36'
Provencio, Verdú a Sánchez se starali o zábavu na polovině domácích, ale Moya nezasahoval. Naopak Vietto spěchá do brejku po pravé straně.
35'
Partey svým faulem rozhodl o tom, že hostující celek bude útočit z levé strany z poloviny Elche. Outsider zápasu zvolil rozehrávku nakrátko.
35'
Opět aut zleva z poloviny soka pro Hernándeze. Atlético se usadilo před vápnem soupeře, ale Vietto chyboval na levé straně.
34'
Hernández působil celkem jistě na levé straně při kombinaci Atlética. Stejně tak Partey na druhé straně nic neuspěchal a domácí celek hrál to, co potřeboval.
33'
Prodloužení se dnes nebude hrát. Nejprve Carrasco dostal na středu hodně místa a pravačkou pálil z osy hřiště k levé tyči, kde Vallejo vyrazil míč rukama před FERNANDA TORRESE a ten levou nohou z blízka k zadní tyči po zemi dává na 2:0.
31'
Atlético vede 1:0! Po rohu zleva vyskočil na zadní tyči JOSÉ MÁRIA GIMÉNEZ a pod tělem brankáře Valleja hlavou o zem dostal míč do pravé poloviny branky.
30'
Po rohu z levé strany na zadní tyč vyskakoval marně hráč domácích, následně odehrál míč na další roh z té samé strany Golobart.
30'
Po špatné nahrávce Carrasca přistál míč v náruči Valleja, ale hosté směrem dopředu neexistovali, takže z levé strany šel do brejku Vietto, ale brankář mu velice dobře zmenšil úhel.
29'
Koke rozehrál na pravou stranu nakrátko na Gaitána. Následoval centr na střed, kde Torres z otočky pálil do soupeře. Atlético ovšem hraje dál na polovině svého soka.
28'
Partey nevyřešil kombinaci se spoluhráčem na pravé straně, ale nakonec je faulovaný Carrasco, takže rozehrávat by měl Koke.
28'
Koke přihrával z levé strany z poloviny hostů pod sebe, kde kombinovalo Atlético a Fernández na středu odmítl s Parteyem souhru přes brankáře.
27'
Po rohu levačkou zasáhl nohou na přední tyči Jiménez. V tlaku ovšem pokračoval Tekio až Albácar svojí chybou poslal míč do náruče brankáře.
27'
Verdú a Kaba získali pro hostující celek roh zprava, Koke se musí vrátit do vlastního vápna.
26'
Statistika střel v tomto zápase: 7:0.
26'
Po rohu zleva zakončoval zřejmě Vietto ze záklonu hlavou mimo branku a hostující celek bude vykopávat Vallejem.
25'
Po nahrávce Carrasca zrychlil jeho spoluhráč hru křížem na levou stranu na Torrese. Po krátké souhře nakonec přišla střela Kokeho z levé strany pravačkou do bližší tyče při snaze trefit se po zemi do sítě. Zatím největší šance zápasu a to měl ještě jeden z domácích hráčů blízko k dorážce do prázdné branky.
24'
Další výkop Valleja směřující na levou stranu na polovinu Atlética, kde vyskočil Kaba, hostující celek posléze svojí ztrátou odstartoval protiútok domácích.
23'
Takže vykopával od vlastní branky Vallejo, ale ihned poté jeho spoluhráči udělali chybu na polovině hřiště. Z kontru vypálil ze středu ze střední vzdálenosti Carrasco výrazně mimo tři tyče tvrdou ránou.
23'
Carrasco svedl souboj se Sánchezem na levé straně. Po přenesení hry na druhou stranu centroval na zadní tyč Partey a právě Carrasco nezakončil o fous na delší brankové konstrukci ve skluzu.
22'
Albácar rozehrával hostující akci po levé straně, ale domácí celek odvrátil nebezpečí hlavou Saviče a může začít svůj kontr po pravém křídle přes Parteye.
22'
Verdú ještě vidí za faul zezadu na středu na polovině hrací plochy na Vietta kartu.
21'
Partey s Gaitánem se po pravé straně nedostali k zakončení. Načež nevyšla Elche spolupráce s Tekiem. Vše ovšem ukončil faul na Vietta v podání Verdúa.
20'
Koke se Savičem zavinili, že Carrasco nemohl při křižné nahrávce na levé straně pokračovat v útoku, hosté budou mít k dispozici aut z vlastní poloviny.
20'
Tekiova obrana při útoku Carrasca byla důrazná až Atlético musí hrát zhruba na polovině hrací plochy Savičem.
19'
Partey hlavou z pravé strany před vlastním vápnem dostal přihrávkou na střed Giméneze pod tlak, ale hosté pomohli domácím svým faulem, takže útočí po levé straně Hernández.
19'
Carrasco a Koke si na levé straně vyměnili balon na polovině hrací plochy, ale zbrklé Atlético následně odevzdalo balon do náruče Valleja, pro kterého to byla jednoduchá práce.
18'
Peris vystoupil na levé straně z obrany. Následně šli domácí důrazně do vápna, ale tam se ohřáli tak pět vteřin.
18'
Hernández znemožnil Elche útočit po pravé straně. Posléze Koke nahrával do ulice, ale přihrávku zachytil pouze Torres a nikoliv jeho spoluhráč v lepší pozici.
17'
Atlético udělalo vinou Fernándeze proti Albácarovi stojícímu na levé straně vedle vápna útočný faul.
17'
Carrasco, Gaitán a Torres byli aktivní směrem dopředu, ale Vallejo schoval do koše také centr z levé strany ve svém málem vápně.
16'
Partey kontroval vše podstatné na pravé straně a pouštěl balon za brankovou čáru. Po rozehrávce, kterou vzal Moya, se snaží domácí celek dostat k brance hostů po pravé straně, kde je právě Partey.
15'
Hernández tvořil hru s Kokem na levé straně až Hernández odcentroval špatně na Torrese, který byl pohlídaný na zadní tyči. Po sérii odrazů ve vápně Elche následně zasáhl rukama do koše Vallejo.
15'
Po autovém vhazování Elche zhruba z poloviny hřiště z pravé strany byl vytížený na pravé straně Nino, ale nyní už hraje Atlético s Parteyem.
14'
Jedovatý balon přiletěl do vápna hostů z pravé strany. na malém vápně byl aktivní Torres, Carrasco či Vietto, ale hosté se ubránili i díky Golobartovi.
14'
Po rozehrávce nakrátko v podání dvojice Gaitán – Carrasco zablokovali hostující hráči centr, i tak má favorit zápasu aut nedaleko vápna hostů.
13'
Spolupráce Hernándeze s Viettem na středu vyústila v centr z levé strany na osu vápna, kdy v souboji jeden na jednoho zakončoval jeden z domácích hráčů hlavou z výskoku nad brankou. Míč byl sražený na roh zprava.
13'
Zatím se nic zásadního nestalo vyjma šance Vietta z úvodu zápasu. Moya je v úvodu zápasu bez práce, ale hraje se hodně opatrně z obou stran.
12'
Domácí celek sáhl k presinku, ale velké problémy tím Tekiovi na pravé straně nenadělal až vše ukončil svým obranným zákrokem Partey.
11'
Hostující celek byl s Golobartem jistý při své kombinaci na vlastní polovině a do dění na hřišti se nohama zapojil i Vallejo, který oslovil fotbalistu na levé straně.
11'
Atlético nikam nespěchalo při rozehrávce s Giménezem. Posléze ovšem chyboval při kombinaci Koke a balon se dostal na nohu Nina na pravé straně.
10'
Standardní situaci zahranou levačkou odvrátil domácí celek z první hlavou zhruba patnáct metrů od vlastní branky a následně vybojoval faul na vlastní polovině Vietto.
9'
Souhra hostů s Provinciem byla zastavena na pravé straně faulem Giméneze právě na Provencia.
9'
Vietto využil dobré práce a následně nezpracoval přihrávku z levé strany na střed do druhé vlny na hranici šestnáctky hostů.
8'
Domácím nevyšlo nic po pravé straně a hostující celek by měl vhazovat z vlastní poloviny a hrát dozadu.
8'
Před dvěma hráči poslal fotbalista Elche pas na levou stranu, kde jeho spoluhráč Benito daroval protivníkovi balon a útok přes Kokeho na středu.
7'
Výborná orientace stopera hostů, která přerušila křižnou nahrávku na pravé křídlo. Z brejku byl aktivní Nino na pravé straně, ale právě hostující kapitán ztratil balon na polovině soupeře.
7'
Verdú, Sánchez a Golobart podrželi balon při rozehrávce, Torresovi nešla upřít snaha o presink, ale Vallejo svojí rozehrávku nepokazil.
6'
Vietto se snažil presovat, Atlético poté pokrylo polovinu hrací plochy, ale stejně hostující celek ještě zůstává na balonu na pravé straně, kam si sbíhá Nino.
5'
Koke fauloval Verdúa a hosté (asi) nebudou nikam pospíchat při rozehrávce nakrátko z vlastní poloviny po druhém faulu Atlética v tomto střetnutí.
5'
Carrasco vyhrál souboj jeden na jednoho na levé straně, ale jeho přihrávku pod sebe zachytil ve vlastním vápně Nino.
4'
Gaitán s Parteyem zatopili hostům z pravé strany, na zadní tyči poté hosté síly vůle ubránili nohu Carrasca.
4'
Koke nahrával křížem na levou stranu na Hernándeze, který obešel prvního hráče, ale nikoliv toho druhého. Jenže se snaží prosadit Partey z druhé strany.
3'
Koke se dotkl balonu na polovině hrací plochy až Atlético zaútočilo po levé straně, kde Hernández nahrával pod sebe na hranici vápna.
2'
Gaitán pokračoval v kombinaci na polovině domácích s Giménezem, zahrál si také Partey na pravé straně až si velkou šanci vybojoval po souboji jeden na jednoho z pravé strany Vietto, jenže v jasné pozici skončil obstřel Valleja vedle zadní tyče.
2'
Pravačka Valleja rozehrála na levou stranu, kde upadl jeho spoluhráč a tak kombinoval domácí celek na levé straně s Hernándezem.
1'
Koke vzal na sebe rozehrávku po faulu protihráče a Atlético se rozhodlo pro akci po pravé straně, kdy nakonec byl odpískán útočícímu hráči faul zezadu.
1'
Atlético mělo výkop zápasu, ale již po pár sekundách musel spoluhráčům pomoci z levé strany Moya.
1'

Atlético Madrid: Moya – Partey, Gimenéz, Savič, Hernández – Gaitán, Fernández, Koke, Carrasco – Vietto, Torres
Náhradníci: Werner – Griezmann, Saúl, Correa, Vrsaljko

Elche CF: Vallejo – Tekio, Golobart, Verdú, Albácar, Peris – Sánchez, Benito, Provencio – Kaba, Nino
Náhradníci: Plá, Samba, Flores, Jiménez, Juan.
Vzájemné zápasy
ELC – ATL 1:1
ATL - ELC 3:0
ELC – ATL 0:2
ATL – ELC 2:0
Elche CF
Hosté hrají Segunda Primera Divison B a v této soutěži jsou momentálně na třetím místě, když z šestnácti odehraných zápasů vyválčili na své konto celkem šestadvacet bodů. Naposledy, i přes dvě branky Mira, nakonec remizovali v domácím prostředí s béčkem Valencie.

Předtím nestačili na vedoucí mužstvo ligy Mallorcu poměrem 0:2, když inkasovali ve 47. minutě z penalty a v 54. minutě ze hry. Nutno podotknout, že právě před penaltou dostal Tekio přímou červenou kartu.

Nejlepším střelcem hostů v letošní sezoně je šestigólový Kaba z Guiney.
Atlético Madrid
Domácí celek je dnes jednoznačným favoritem zápasu. V posledních čtyřech duelech neinkasoval. Naposledy to o víkendu schytalo ve španělské lize Levante poměrem 5:0, kdy řádila především francouzská dvojice Gameiro – Griezmann.

Madridští jsou v tabulce Primera Divison na třetí pozici se ziskem sedmadvacet bodů po třinácti odehraných zápasech. S šesti inkasovanými góly mají vůbec druhou nejlepší defenzivu v soutěži.

Z utkání s velkými týmy neprohrálo Atlético v lize, jak s Realem, tak s Barcelonou. S oběma celky remizovalo. V Lize mistrů se mu podařilo porazit třeba AS Řím 2:0.
Hezký večer! Atlético Madrid svede dnes souboj s Elche FC o postup do osmifinále Copa del Rey. První zápas skončil remízou 1:1. Začínáme ve 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.