Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  CD Leganés : Valladolid - 28. listopadu 2017   19:30

CD Leganés
CD Leganés
34' Tito
1:0
(1:0)
Valladolid
Valladolid
CD Leganés
Cuéllar – Beavue, Gallardo, Gumbau, Morán, Szymanowski, Zaldúa.
Montero – Espejo, Rodríguez
Estadio Municipal de Butarque
Valladolid
Masip – Antoñito, Luismi, Salvador, Toni, Mayoral, Mata.

Z tohoto zápasu už je to všechno, přeji Vám hezký zbytek úterního večera.
Je dobojováno! Druholigový Valladolid po změně stran přestal dělat laciné chyby při založení útoků a to vedlo k jeho výraznému zlepšení. Hosté po celý druhý poločas tlačili a jen nulové proměňování šancí je dnes stálo přijatelnější výsledek. Leganés po první půli hodně polevil a za druhou polovinu zápasu si pochvalu rozhodně nezaslouží. I přesto může slavit postup po celkovém výsledku 3:1 a čekají ho dva zápasy o postup do čtvrtfinále Copa del Rey.
90+2'
90+2'
Aktivní Mayoral vybojoval pro hosty podle všeho poslední rohový kop. Za centrem z levé strany se nebojácně vydal Champagne a vyboxoval míč mimo šestnáctku.
90+1'
Druhý poločas je prodloužen o dvě minuty nastavení.
90'
Calero chtěl přenést hru přes celou šířku hřiště, jenže Moyanovi nedal přesný míč. Pravý obránce Valladolidu se na autora centru viditelně zlobí.
89'
Titův nákop z půlící čáry byl pro jeho marockého spoluhráče El Zahra až moc vysoký. Po odrazu od trávníku balón zaplul do rukavic Becerry.
88'
I po několika změnách v sestavě trvá územní převaha Valladolidu, který je po změně stran jasně lepším týmem a v posledních minutách se určitě ještě pokusí vyrovnat.
87'
V závěru zápasu začínají na trávníku plát emoce. Pan Montero udělil další žlutou kartu, kterou za svůj zákrok dostal Gerard Gumbau.
85'
Z menší strkanice uprostřed bojiště resultuje žlutá karta pro domácího kapitána Gabriela.
85'
Ani teď se Real nemůže radovat z vyrovnání, které by si rozhodně zasloužil! Domácí obrana po nákopu propadla, Salvador v protiútoku přenechal zakončení Mayoralovi, jenž při své třetí dobré šanci opět vůbec netrefil bránu!
84'
Jeden z hostů poslal do ohně na prnví pohled neškodný centr. Tři obránci Leganésu a brankář Champagne si ale dávali přednost a byly z toho poměrně velké problémy, které skončily odkopem do bezpečí.
83'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Javier Eraso, přichází Gerard Gumbau.
82'
Gabriel v boji při rohovém kopu inkasoval od vlastního gólmana ránu do hlavy, ze které se dlouho oklepával. O nic vážného by se ale jednat nemělo.
81'
Valladolid se parádní kombinací na jeden dotek dostal až do vápna, kde byl Toni zastaven. Před rohovým kopem ještě viděl žlutou kartu Iban Salvador.
80'
Na domácí straně se připravuje druhé střídání. U čtvrtého rozhodčího se už připravuje Gerard Gumbau.
78'
Příchodem Davida Mayorala hostující hra výrazně ožila. Muž s dvaačtyřicítkou na dresu vypálil křižnou střelu z pravé strany a jen vynikající zákrok Champagneho zabránil cestě míče k vzdálenější tyči!
77'
Čtvrthodinu před koncem druhého poločasu se hra trochu zklidnila. Nic tak nenasvědčuje tomu, že by se musela nastavovat další půlhodina.
76'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází José Naranjo, přichází Alexander Szymanowski.
75'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Pablo Hervías, přichází Toni.
74'
Gabrielův nákop přeletěl všechny hráče a míč si tak sebral až hostující brankář Becerra.
73'
Marreh vystihl kolotoč přihrávek hráčů Leganésu a dlouhým pasem zkusil nastartovat Villalibreho. Ten celou akci musel zpomalit načež z poměrně velké dálky vystřelil Mayoral, ale Champegneho pomalá přízemní střela neohrozila.
71'
Gabriel pojistku za domácím postupem do další fáze nepřidal, z přímého kopu z nějakých dvaadvaceti metrů o slušný kus přestřelil břevno Becerrovy brány.
70'
Mamadou Koné udělal rychlou otočku kolem míče, přičemž ho srazil Fernando Calero a zaslouženě vyfasoval žlutou kartu.
69'
Nečekná šance pro hosty! David Mayoral byl na pravé straně zdvojený, přesto se dostal k centru a ten se zničehonic snesl na břevno. Leganés měl poté štěstí, že v blízkosti nebyl nikdo, kdo by mohl dorážet.
68'
Domácí defenziva se snadno vypořádala se standardní situací soupeře a Champagne nečelil žádnému přímému ohrožení.
66'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Antonio Cotán, přichází David Mayoral.
66'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Giannis Gianniotas, přichází Iban Salvador.
66'
Hervías si dal při kličce balón daleko od nohy. Pérez ho mezitím trefil do lýtka a připravil hostům přímý kop.
65'
Isaac Becerra vyběhl až na hranici pokutového území a před dobíhajícím Koném odkopl míč do zámezí, ze kterého jej vrátí Tito.
64'
Do konce zápasu zbývá necelá půlhodina. Valladolid se po změně stran zlepšil, nicméně stále platí, že musí dát dva góly, aby se šlo alespoň do prodloužení.
63'
Patnáctý domácí faul odskákal Villalibre, který se jako útočník zatáhl skoro až k půlící čáře. Hosté nyní hrají rozhodně nejlepší pasáž v tomto utkání.
62'
Hra se konečně trochu rozhýbala. Po jednoduché akci napřáhl ze čtyřiadvaceti metrů Nabil El Zhar, ovšem ani Becerra v tomto případě zasahovat nemusel.
61'
Další koncovka Hervíase na sebe nenechala dlouho čekat. Hráč, který je v Realu na hostování z Eíbaru tentokrát pálil po rohovém kopu vysoko nad.
60'
Valladolid se v sedmi lidech natlačil k pokutovému území. Z jeho levého rohu natáhl k nadějné střele Pablo Hervías a Champagne měl co dělat, aby ji reflexivním zákrokem pravou rukou vytěsnil nad břevno.
59'
Ani z tohoto mráčku nezapršelo, protože centr Sergia Marcose nezachytil žádný z hráčů ve vápně a prosvištěl až za koncovou čáru.
58'
Díky zezadu postrčenému Moyanovi se Real chystá na exekuci přímého kopu z blízkosti pravé autové čáry.
56'
Nedovolených zákroků rychle přibývá a hlavní sudí se již rozhodl vytáhnout žlutou kartu, která míří na konto Unaie Bustinzy.
55'
Marreh zápasnickým chvatem povalil Rica. Z následné standardky ale domácí nic nevymysleli a pokračují jen vhazováním Tita.
54'
Od Gianniotase putoval balón jen k Champagnemu. Řecký fotbalista rozhodně nehraje moc dobrý zápas, což platí i o většině jeho spoluhráčů.
53'
José Naranjo si evidentně šel pro faul a ten nakonec byl odpískán. Stalo se tak uprostřed hřiště, a tak Becerrovi zatím nic nehrozí.
52'
Ani po změně stran se zatím nic nezměnilo na velkém počtu nepřesnosti v podání Valladolidu. Jeho šance na postup už jsou hodně malé.
51'
Becerra šel za sraženým míčem a během toho vyběhl z pokutového území. Vedle něj musel se dvěma spoluhráči zakombinovat a vyšachovat tím napadající protivníky.
50'
Atakovaný Rico na levé straně přišel o míč a o vteřinu později byl právě jemu pískán faul, jenž odnesl Sulayman Marreh.
49'
Bustinza sice hrál ve skluzu míč, ale rozhodčí souboj s Villalibrem přesto odpískali jako faul stopera Leganésu.
48'
Centr hostů z pravé strany nebyl nijak nebezpečný a pro míč si doskočil brankář Nereo Champagne.
47'
Ani jeden z trenérů neudělal před začátkem druhé půle žádnou změnu v sestavě. Na obou stranách tak pokračují základní jedenáctky.
46'
Hlavní rozhodčí nenastavil ani minutu a poslal oba týmy do šaten. S lepší náladou odcházejí fotbalisté Leganésu, kteří navýšili svůj náskok z prvního zápasu a díky Titovi vedou v odvetném utkání 1:0. Celkově mají náskok dvou branek a jen velký zkrat by je připravil o postup mezi nejlepší šestnáctku.
45'
45'
Villalibre byl při výskoku sražen Ricem. Sergio Marcos díky tomu rozehrál standardní situaci, jenže k centrovanému míči se dostali pouze obránci Leganésu.
44'
Champagne však je v naprostém klidu, protože fotbalisté Realu se rozhodli rozehrát směrem k vlastní brance.
43'
Po delší době mohou zaútočit také hosté. Na půlící čáře byl totiž faulován Antonio Cotán.
42'
Giannis Gianniotas potáhl míč po křídle, jenomže ani teď neposlal do vápna přesný centr, který se dokutálel až mimo hřiště.
41'
Becerra si snadno stáhl ze vzduchu přetažený nákop a rychlou rozehrávkou započal protiútok Valladolidu, jenž měl hodně krátkého trvání.
40'
Gabriela poslal k zemi Suleyman Marreh za pomoci nedovoleného zákroku. Většina zákroků se opět stěhuje před hostující branku.
39'
Slibně se vyvíjející protiútok Realu nepřesným centrem na Marcose zmařil Gianniotas. Další z hostů pak přece jenom vystřelil z dálky a Champagne musel poprvé zasahovat.
38'
Real už tradičně nedokázal podržet míč, se kterým na druhé straně zaútočili Koné s Ricem. Druhý jmenovaný sraženým centrem získal rohový kop.
37'
Další ostrý zákrok už byl posouzen jako faul a hosté díky tomu rozehrávají z hloubi útočné poloviny.
36'
Antonio Cotán byl atakovaný ihned při zpracování a musel být ošetřen. Domácí následně sportovně vrátili míč k Becerrovi.
34'
Leganés právě vstřelili branku!
Domácí jdou na konci čtyřiatřicáté minuty do vedení a dělají tím velký krok k postupu do osmifinále Copa del Rey! Sám faulovaný TITO v chumlu těl v pokutovém území prodloužil parádní centr z pravého konce hřiště a Becerra byl proti zakončení k vzdálenější tyči naprosto bez šance.
33'
Tito byl u pravé postranní čáry povalen na trávník. Následovat bude standardní situace a centr před Becerru.
32'
Rychlý výpad Valladolidu přinesl rohový kop. Hostům se ale vůbec nepovedl a to už pořádně rozlítilo jejich trenéra, který zatím sleduje obrovský počet chyb v podání jeho svěřenců.
31'
Rico byl poměrně volný na levé straně, odkud slušně odcentroval, jenomže Javier Eraso se mezitím provinil útočným faulem.
30'
Hráči ve fialovém tak dlouho kombinovali u půlící čáry, až o míč přišli. Nyní s ním hrají domácí obránci a nikam se neženou.
29'
Moyanova přihrávka byla hodně nepřesná, Raúl García však zakopl míč do autu a hosté se po něm vrátili do klidné části hřiště.
28'
Domácí se rychle prokombinovali na útočnou třetinu hřiště. Diego Rico ve vápně ale nechal míč za sebou a to výrazně usnadnilo práci defenzivě Realu.
27'
Ofenzivní snaha Valladolidu rovněž skončila míčem mimo hrací plochu. Champagne s opětovnou rozehrávkou nikam nepospíchá.
25'
Standardka se domácím vůbec nepovedla, po několika přihrávkách zvolil Pérez dlouhý nákop, jenž skončil v zámezí.
24'
Hosté přišli o míč na půlící čáře. Toho se snažil využít El Zhar, ale jeho střela zpoza vápna byla sražená na roh.
22'
Guitián se postavil před Gabriela, který zatančil nad balónem a rabonou přihrál na bližší tyč, kde El Zhar pohotově zakončoval, ovšem Becerra vynikajícím zákrokem podržel hosty ve hře o postup!
21'
Fotbalisté Realu se prokombinovali až k hranici pokutového území. Spolupráce mezi Cotánem a Villalibrem ale nevyšla podle představ a do celé akce se vložil Champagne.
20'
Cotán zkusil střelu z velké dálky, jenže se mu vůbec nepovedla a po prodlouženém centru z pravého křídla ohrozil jen hrstku diváků na tribuně za domácí bránou.
19'
Hosté chtěli uklidnit hru na vlastní polovině, o míč přitom zbytečně přišli, ovšem následný centr od Rica si sebral Becerra.
17'
Valladolid málem inkasoval hodně lacinou branku! Narajnjovi se vůbec nepovedla přihrávka z levého konce pokutového území. Becerrovi míč ale vypadl z náruče a musel rychle skákat k brankové čáře, aby ho na druhý pokus zastavil.
16'
Z nařízeného rohového kopu už domácí nic tak nebezpečného nevymysleli. Po ofsajdu se chopil rozehrávky Nereo Champagne.
15'
Fatální zaváhání v rozehrávce Realu domácí potrestat nedokázali. Po přihrávce z pravé strany měl vedoucí branku na kopačce Koné, ale Marreh ho stihl na poslední chvíli rozhodit a střela přesná nebyla.
14'
Domácí bez větších problémů ukončili kombinaci Valladolidu a míč skončil u Champagneho, od kterého začíná protiakce Leganésu.
12'
Sergio Marcos se chytrým pasem snažil uvolnit po ose hřiště běžícího Gianniotase, ovšem jeden z obránců mu balón ukopl do bezpečí.
11'
Hostující kapitán Javi Moyano zkusil odcentrovat z hloubi pole, míč ale trefil vnějším nártem a hodně pomalým tempem ho poslal do míst, které kontroloval argentinský brankář Champagne.
10'
Naranjo je v úvodu zápasu hodně aktivní, nyní si nabíhal pro kolmici od Koného, jenže Calero vynikajícím skluzem přesměroval míč k Becerrovi.
9'
Leganés se ubránil premiérovému rohovému kopu a bleskově se nastěhoval na útočnou polovinu, kde byl v ofsajdu přistižen nabíhající José Naranjo.
8'
Mamadou Koné aktivně napadal Guitána, jenž minul balón při snaze o malou domů. Útočník z Pobřeží slonoviny se zadarmo dostal ke střele, ale ta proletěla vysoko nad břevněm Becerrovy brány.
7'
Giannis Gianniotas trochu podklouzl a zpomalil rychlý přechod hostů. Napravo od pokutového území jej čistě obral o míč Diego Rico a celou situaci vyřešil.
6'
Na druhé straně se snažil proklouznout mezi obránci José Naranjo, nicméně hosté si ve spolupráci s vyběhnuvším Becerrou poradili.
5'
Nakonec to byla rozehrávka na krátko a nacvičený signál, jenž skončil nepřesnou kolmicí do vápna, jež proletěla až za koncovou čáru.
4'
Ángelova dlouhá diagonální přihrávka neprošla až k Gianniotasovi. O pár chvil později nicméně fauloval Pérez a Valladolid bude kopat standardní situaci.
3'
Tito vhodil míč na El Zhara, ale ten byl hostující obranou rychle odzbrojený. Následuje poklidná souhra mezi obranným kvartetem Realu.
2'
První sekundy jsou pouze oťukávající, oba celky si již vyzkoušely neškodnou kombinaci na vlastní polovině.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali hosté, kteří nastupují v kompletně fialových, zatímco domácí v modrobílých dresech.
1'
Obě základní jedenáctky již přichází na hrací plochu stadionu, který zatím není zaplněný ani z jedné poloviny.

CD Leganés: Champagne – Tito, Bustinza, García, Rico – Pérez, Gabriel (C) – El Zhar, Eraso, Naranjo – Koné.
Náhradníci: Cuéllar – Beavue, Gallardo, Gumbau, Morán, Szymanowski, Zaldúa.

Real Valladolid: Becerra – Moyano (C), Guitián, Calero, Ángel – Marreh, Cotán – Gianniotas, Marcos, Hervías – Villalibre.
Náhradníci: Masip – Antoñito, Luismi, Salvador, Toni, Mayoral, Mata.

Rozhodčí: Montero – Espejo, Rodríguez.
1. zápas

Úvodní střetnutí mezi Leganésem a Vallalolidem hostil druhý jmenovaný celek, který nejprve velmi rychle dotáhl jednobrankové manko, nicméně v samotném závěru po fatální chybě obrany inkasoval z kopačky Beauvueho a ten rozhodl o výhře Realu 2:1. V odvetě tak Leganésu stačí před vlastními fanoušky remizovat, aby si zajistil postup do osmifinále.
Real Valladolid

Valladolid býval tradičním účastníkem LaLigy, ve které odehrál dohromady jednačtyřicet sezón. Poslední tři roky nicméně odehráli až ve druhé nejvyšší soutěži, přičemž letos na jaře zakončili ligový ročník na sedmém místě. Ve stávající sezóně se Real zatím nachází na deváté pozici, ovšem na čelo tabulky ztrácí jen minimum bodů. V Copa del Rey pak byl nasazen již do druhého kola, a tak před tímto dvojzápasem proti Leganésu již musel vyřadit Huescu i klub Cultural Leonesa.
CD Leganés

Domácí tým se ve své nováčkovské sezóně v nejvyšší soutěži dokázal zachránit a svůj druhý rok mezi španělskou elitou rozehrál velmi dobře, když po devíti kolech sídlil na výtečném pátém místě. V posledních čtyřech kolech už ale Leganés nezískal ani jeden bod a propadl se v tabulce na jedenácté místo. V poháru svěřenci Asiera Garitana zatím odehráli jedné utkání, ve kterém zvítězili na hřišti Vallalolidu 2:1 a zajistili si dobré výchozí pozastavení do dnešní odvety.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.