Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Eibar - 28. listopadu 2017   21:30

Celta Vigo
Celta Vigo
90+1' Aspas
1:0
(0:0)
Eibar
Eibar
Celta Vigo
Alvárez – Mallo, Cabral, Fontes, Jonny – Mendéz, Radoja (73. Lobotka), Hernández – Mor (90. Wass.), Guidetti (73. Aspas), Hjulsager
Aspas, Blanco, Goméz, Lobotka, Roncaglia, Jozabed, Wass
Eibar
Dmitrović – Capa (77. Arbilla), Lombán, Galvéz, Cote – Peňa, Sarriegi, Jordán (70. Azkue), Bébé – Charles, Kike (83. Enrich)
Arbilla, Areitio, Azkue, Enrich, Inui, Junca, Oliveira

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Je konec! Celta Vigo zvládla také druhý pohárový souboj s Eibarem a po výhře 1:0 postupuje do další fáze Copa del Rey! V první půli jsme sledovali hodně opatrný souboj. Po přestávce Eibar přeci jen zvýšil aktivitu a tlačil se za zdramatizováním tohoto dvojzápasu. Ve velké šanci se zjevil Charles, jenže Alvárez jej skvěle vychytal! Další obrovskou možnost hostů zahodil Kike García, jehož hlavička minula branku. Domácí trenér poslal dvacet minut před koncem na hřiště Aspase, který si v samotném závěru došel pro penaltu a sám ji s přehledem proměnil!
90+2'
90+1'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Domácí celek se ujímá vedení a zajišťuje si postup mezi nejlepších 16 celků! IAGO ASPAS se ujal rozehrávky pokutového kopu a levačkou uklidil míč do protipohybu brankáře!
90'
Pokutový kop pro domácí celek! Aspas si obhodil vyběhnutého brankáře a Dmitrovič jej poslal k zemi!
90'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Mor, přichází Wass.
89'
Galvéz nyní pomohl ofenzívě Eibaru v kombinaci na hranici pokutového území. Přihrávku hostujícího stopera nezachytil nikdo z jeho spoluhráčů a míč končí v autu.
88'
Domácí fanoušci už pomalu začínají oslavovat postup do další fáze španělského poháru. Na levé straně bojoval Bébé, který získal jen vhazování.
87'
Enrich si vzal míč na polovině hrací plochy, prodral se s ním až na hranici pokutového území, odkud hru roztáhl na levé křídlo, ale centrovaný míč neoslovil nikoho v červeném.
86'
Stoper Fontas přenesl míč na pravou stranu, kde byl úplně volný Stanislav Lobotka, jenže slovenský fotbalista si raději pomohl další zpětnou přihrávkou.
85'
Domácí už nikam nespěchají. Celta Vigo je opravdu velmi blízko k postupu do dalšího kola letošního ročníku Copa del Rey a soustředí se především na obranu.
84'
Enrich se ihned po svém příchodu na hřiště zapojil do útoku Eibaru, jenže jeho přihrávku do pokutového území nedokázal nikdo ze spoluhráčů usměrnit do branky.
83'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike, přichází Enrich.
82'
Eibar se nastěhoval na polovinu domácího celku a snaží se najít skulinku v defenzívě domácího výběru. Nikdo v tmavém dresu si zatím netroufl na střelu.
81'
Kike García si na polovině domácích skvěle zpracoval vysokou přihrávku, ale ihned k němu přistoupili dva zadáci v modrém a Fontas soupeře fauloval.
80'
Emre Mor dohnal dlouhou přihrávku na pravou stranu hrací plochy. Turecký fotbalista se tlačil do pokutového území, jenže dlouhou kličkou se vyhnal ze střelecké pozice.
79'
A další akci hostujícího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Své postavení si nepohlídal Kike García, který se ocitl v ofsajdu.
78'
Eibar zahrával další rohový kop. Vysoký centr přiletěl na přední tyč, kde se do zakončení tlačil Lombán, jenže jeho protějšek Cabral mu nedal šanci.
77'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Capa, přichází Arbilla.
76'
Bébé se v souboji s domácím obráncem Mallem provinil nedovoleným zákrokem, když domácího fotbalistu trefil loktem. Hlavní rozhodčí nyní kartu neukazuje.
75'
Lobotka se poprvé od svého příchodu na hřiště dostal do kontaktu s míčem. Slovenský středopolař chtěl přenést hru na pravou stranu, jenže přihrávku pokazil.
74'
Domácí zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal Hjulsager, který balón kroutil na přední tyč, kde zasáhl pozorný brankář Dmitrovič.
73'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Guidetti, přichází Aspas.
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Radoja, přichází Lobotka.
72'
Další žlutá karta! Alejandro Galvéz zastavil rozběhnutého hráče domácího celku ostrým skluzem a je zaslouženě odměněn.
71'
Hlavní rozhodčí si na hranici pokutového území všiml nedovoleného zákroku Johna Guidettiho. Domácí střelec si v hlavičkovém souboji pomohl loktem.
70'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Jordán, přichází Azkue.
69'
Nyní se hraje dlouhou dobu bez přerušení. Dmitrovič nakopl míč na polovinu soupeře, ale Kike García se zapomněl za hranicí ofsajdu.
68'
Bébé vykouzlil další nádherný centr do pokutového území. Na hranici šestnáctky zasáhl obránce Lombán, který míč přizvedl vysoko nad všechny hlavičkáře.
67'
Celta zahrávala rohový kop. Jeho exekuce se zhostil Hjulsager, jehož centr přiletěl na malé vápno a obránce Galvéz dokázal míč vyhlavičkovat ven ze šestnáctky.
66'
Domácí fotbalisté nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině hřiště. Guidetti si poté naběhl na dlouhou přihrávku, ale z levé strany se neprodral do šestnáctky.
65'
Hosté zahrávali rohový kop. Jeho exekuce se ujal Bébé, jenže tentokrát vyslal opravdu krátký centr, který obránce Jonny bez váhání zakopl na tribunu.
64'
Po přestávce je Eibar mnohem aktivnějším celkem. Domácí fotbalisté přesto přečkali úvodní tlak svého soupeře a v posledních minutách trošičku srovnali hru.
63'
Bébé znovu sprintoval po levém křídle, ale další přihrávku na rychlonohého záložníka hostujícího celku přizvedl do autu Radoja.
62'
Bébé obdržel další krásnou přihrávku na levou stranu. Tentokrát si míč narazil s Jordánem a odcentroval před branku. Také domácí gólman si bez problémů došel pro míč.
61'
Celta Vigo zahrávala další přímý kop z blízkosti pokutového území. Emre Mor vykouzlil nadýchaný centr na zadní tyč, kde si na balón počkal Dmitrovič.
60'
Bébé znovu utekl domácí obraně po levém křídle. Hostující záložník tentokrát odcentroval na malé vápno, kam spěchali dva zakončovatelé, ale ani jeden z nich na prudký centr nedosáhl.
59'
Rozehrávky následného přímého kopu se ujal John Guidetti. Domácí útočník dokázal obstřelit čtyřčlennou zeď, ale brankář Dmitrovič jeho ránu zneškodnil.
58'
Hostující Jordán fauloval v blízkosti pokutového území a jako první dnes vidí žlutou kartu.
57'
Kike García si v pokutovém území naskočil na povedený centr z levé strany. Hostující útočník měl čas na zamíření, ale hlavou nakonec minul vzdálenější tyč!
56'
Tentokrát se Bébé ocitl v roli zakončovatele. Hostující záložník se do míče opřel z hranice pokutového území, jenže jeho přízemní rána končí v rukavicích Alváreze.
55'
Hosté zahodili další vyloženou šanci! Bébé poslal přihrávku na hranici pokutového území, odkud pálil Sarriegi, ale jeho ránu k tyči vytěsnil brankář Alvárez dobrým zákrokem!
54'
Dmitrovič odkopem od branky hledal Garcíu, jenže hostující útočník byl skvěle bráněn pozorným Fontasem. Od domácího stopera proskákal míč do Alvárezových rukavic.
53'
Kike García dotíral na statickou rozehrávku domácího celku. Brankář Alvárez musel přidat, ale na poslední chvíli dokázal rozehrát na volného Jonnyho.
52'
Lombán musel poprvé po přestávce hasit akci domácího celku. Hostující stoper vystoupil proti Hjulsagerovi a míč bez váhání zakopl na tribunu.
51'
Domácí brankář Alvárez bez váhání poslal dlouhou přihrávku na polovinu domácího celku, jenže nikdo z fotbalistů v modrém dresu si míč nestačil zpracovat.
50'
Na druhé straně pálil po bleskovém protiútoku aktivní Bébé. Hostující záložník se pravačkou opřel do voleje, jenže mířil jen do míst, kde stál připravený brankář.
49'
Emre Mor se na polovině hrací plochy krásnou otočkou zbavil obránce a přihrávkou do běhu hledal Guidettiho. Švédskému útočníkovi se pod nohy včas položil obránce.
48'
Domácí trenér okamžitě po předchozí šanci vystartoval na hranici svého sektoru a své svěřence pořádně varoval. Celta musí začít hrát aktivněji.
47'
Eibar se mohl dostat do vedení! Po chybě obrany se ve velké šanci zjevil Charles, snažil se pálit na přední tyč, ale Alvárez jeho ránu vyrazil nohou!
46'
Eibar obstaral výkop do druhého poločasu. Hostující fotbalisté musejí ve druhé půli pořádně přidat. V opačném případě se s pohárovou soutěží rozloučí.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání. Hostující Eibar se sice tlačí do útoku, jenže přes kompaktní obranu Celty se zatím nedostal do vyložené šance. Naopak domácí hráči spíše vyčkávají na možnosti rychlých protiútoku, do kterých je Eibar nepouští. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Domácí fotbalisté kombinují s míčem na polovině hrací plochy. V závěru prvního poločasu se hráči v modrých dresech snaží hlavně neinkasovat.
44'
John Guidetti si počkal na vzdušnou přihrávku mezi obránce hostujícího celku, ale v těžké pozici si balón nedokázal zpracovat a odevzdal jej Eibaru.
43'
Hjulsager sprintoval za míčem po levém křídle, jenže asistent rozhodčího si všiml jeho postavení za hranicí ofsajdu a zvedl praporek.
42'
Capa si chtěl narazit na pravé straně hřiště, jenže Sarriegi mu zpátky poslal hodně nepřesnou přihrávku a hostující obránce už balón nezpracoval.
41'
Charles dotíral na domácího brankáře. Alvárez si sice dával pozor, ale nakonec rozehrál těsně kolem hostujícího útočníka. Domácí zatím brání dobře.
40'
Charles se natahoval po přihrávce na hranici pokutového území. Scházel mu jediný krok. V opačném případě by mohl zakončovat.
39'
Na druhé straně musel domácí brankář ven z branky, aby si došel pro nadýchaný centr z pravé strany. Alvárez celou akci ustál a nenechal soupeře zakončit.
38'
Guidetti se hnal s míčem do otevřené obrany Eibaru, ale Lombán mu na poslední chvíli zamezil v zakončení. Guidetti ještě vybídl Mora, jehož ránu schoval Dmitrovič do rukavic.
37'
Cabral zatím hodně riskuje. Kike García znovu dostal domácího stopera pod tlak, ale Cabral na poslední chvíli stačil poslat malou domů.
36'
Aktivní Kike García se poněkolikáté v první půli dostal do střelecké pozice, ale technická rána levačkou mu vůbec nesedla. Míč skončil vysoko nad brankou.
35'
Jonny skvěle vystoupil proti rozběhnutému Kikemu a odkopl míč do autu. Jeho snaha byla zbytečná, jelikož rozhodčí viděl nedovolený zákrok hostujícího hráče.
34'
Hernández udržel balón na polovině hostujícího celku, jenže jeho kolmici na Guidettiho pohlídali hostující stopeři a nechali míč propadnout k Dmitrovičovi.
33'
Charles napadal domácího stopera Cabrala. Ten si proti svému soupeři poradil efektní patičkou a ihned našel spoluhráče Malla.
32'
Peňa si nyní pomohl přihrávkou na vlastního brankáře. Hostující celek v posledních minutách poněkud zvolnil a koncetruje se především na kombinaci.
31'
Capa sprintoval za odraženým míčem na pravou stranu hřiště, jenže přes obrovské úsilí už míč na hřišti neudržel a nakonec jej zahrál až v zámezí.
30'
Bébé zahrával další rohový kop hostujícího celku. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde zasáhl Cabral, který balón prodloužil na další roh.
29'
Do rozehrávky hostujícího celku se nyní zapojil také hostující brankář Dmitrovič. Gólman Eibaru nakopl míč na polovinu domácích a Eibar může útočit.
28'
Emre Mor operoval s míčem na hranici pokutového území. Turecký fotbalista mohl pálit, ale udělal ještě jednu kličku navíc, kterou se vytlačil mimo střeleckou pozici.
27'
Celta se po delší době vydala do útoku. John Guidetti táhl akci domácího celku do otevřené obrany Eibaru, ale celou akci zazdil nepřesnou přihrávkou.
26'
Kike García se při průniku do pokutového území domácího celku dostal s míčem mimo hrací plochu, což neuniklo zraku asistenta rozhodčího. Domácí budou vhazovat.
25'
Sarriegi se z hranice pokutového území opřel levačkou do míče, jenže jeden z obránců jeho ránu okamžitě blokoval a podařilo se mu jeho pokus srazit na roh.
24'
Bébé měl čas na levé straně, jenže místo průniku do pokutového území zvolil přihrávku na zadáky. Eibar nyní vyčkává na skulinku v obraně domácích.
23'
Kike García číhal na hranici ofsajdu na prudkou kolmici za obranu domácího celku. García se za míčem také rozběhl, ale už jej neudržel na hrací ploše.
22'
Alvárez vyslal dlouhý nákop na polovinu hostujícího celku. Guidetti se vrhl do hlavičkového souboje, ale přes urostlého Lombána se nedokázal prosadit.
21'
Eibar v posledních minutách přidal na aktivitě. Hosté se tlačí do pokutového území domácího celku, ale zatím si nedokázali připravit vyloženou možnost.
20'
Cabral měl moře času na rozehrávku na vlastní polovině. Domácí stoper však rozehrávku o něco uspěchal a jeho pobídka proskákala do zámezí.
19'
Jonny se na levém kraji domácí obrany parádně natlačil před dotírajícího Kikeho. Domácí zadák pohlídal cestu míče do zámezí.
18'
Kike García si na hranici pokutového území převzal pěknou přihrávkou, patičkou si míč srovnal na střelu, jenže přímým nártem poslal balón nad břevno.
17'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Bébé, kterému se centr vůbec nepovedl. Jeho pobídku prosvištěla na přední tyč, kde číhal pouze obránce Jonny.
16'
Cabral fauloval Kikeho v blízkosti postranní čáry a nabídl Eibaru přímý kop ze zajímavé pozice. Do pokutového území už míří všichni hostující hlavičkáři.
15'
Před branku hostujícího celku mířil další nadýchaný oblouček. Za míčem se dral John Guidetti, kterého do zakončení nepustil obránce Lombán.
14'
Domácí zahrávali přímý kop na polovině Eibaru. Radoja vyslal vysoký centr na značku pokutového kopu, kde číhal Fontas, jenže Galvéz jej k hlavičce nepustil.
13'
Právě obránce Mallo nedokázal odkopnout míč do bezpečí. Jeho rozehrávku zastavil Sarriegi, který ihned vypálil, jenže jeho rána prolétla kolem branky.
12'
Bébé se rychlou kličkou na levé straně snažil uvolnit k odcentrování, jenže obránce Mallo jeho úmysl pohotově přečetl a srazil centr do zámezí.
11'
Bébé vhazoval na polovině domácího celku. Hosté udrželi balón na svých kopačkách a pohotově přenesli hru na opačnou stranu hrací plochy.
10'
Také Eibar zahrával svůj první rohový kop. Bébé se ujal jeho exekuce a vymyslel nadýchaný centr na malé vápno. Důrazný Cabral však soupeře nenechal hlavičkovat.
9'
Před branku domácího celku přiletěl snad první centr v dnešním souboji. Pozorný obránce Fontas měl na malém vápně prostor a míč s přehledem odhlavičkoval.
8'
Hra je přerušena! Hernández byl faulován v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy a nyní zůstává ležet na hrací ploše. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
7'
Hráči v modrém zatím mají na hrací ploše navrch. Fotbalisté Celty Vigo kombinují na vlastní polovině a zatím se nikam neženou. Rozehrávku diriguje Fontas.
6'
Fontas musel spěchat s rozehrávkou na hranici pokutového území. Domácí obránce si před napadajícím Kikem raději pomohl malou domů.
5'
Eibar se v úvodu utkání musí bránit akcím domácího celku. Radoja vymyslel prudkou přihrávku na pravou stranu hřiště, kde Mendéz vybojoval jen aut.
4'
Domácí zahrávali první rohový kop dnešního utkání. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde číhal pozorný obránce Lombán.
3'
Guidetti u levé postranní čáry prostrčil balón na Hjulsagera, který se už hnal do pokutového území, ale pozorný obránce Eibaru jej zastavil na hranici šestnáctky.
2'
Domácí fotbalisté se posunuli na polovinu Eibaru. Radoja mohl rozjet akci středem hrací plochy, ale raději si vypomohl zpětnou přihrávkou na obránce.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Domácí Celta Vigo rozjela kombinaci na vlastní polovině. Kike však rozehrávku soupeře napadal, ale odkopl míč do autu.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát ve světle modrém, zatímco hosté přijeli v červeném.
První zápas

Do dnešního duelu půjdou v mnohem lepší pozici domácí fotbalisté. Na půdě Eibaru totiž Celta Vigo dokázala zvítězit 2:1. Hostující celek vlétl do utkání ve velkém stylu a Gustavo Cabral otevřel skóre už v páté minutě. Domácí celek však zlepšil hru a Sergio Enrich vyrovnal v 19. minutě na 1:1! Eibar se poté nadále tlačil do útoku, ale nevypracoval si brankové možnosti. Minutu před přestávkou pak přišla další rána pro domácí celek. John Guidetti totiž hlavou vrátil hostující výběr do vedení. Po přestávce se domácí celek snažil útočit, ale obrana Celty hrále na podtrženou jedničku a Eibar prakticky nepustila do šancí! Pohárová matematika je však velmi ošemetná.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Copa del Rey. Společně se dnes podíváme na duel mezi Celta de Vigo a SD Eibar. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.