Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Girona : Levante - 26. října 2017   20:30

0:2
(0:1)
Levante
Levante
40' Boateng   • 62' Doukouré
Girona
Bounou – Maffeo (77. Aday), Ramalho, Muniesa, Planas, Mojica – Luiz (65. B. García), Timor, Granell (C) – Moreno, Olunga (65. Kayode)
Iraizoz – B. García, A. García, Portu, Kayode, Aday, Diaby
Levante
Oier – Moore, Rober, Cabaco, Toño – Boateng, Doukouré – Morales (C) (70. I. López), Bardhi (65. Lerma), Samu (83. Chema) – Lukić
Langerak – Luna, Alegría, I. López, Chema, P. López, Lerma

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého zbytku večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Levante zvítězilo na hřišti Girony dvougólovým rozdílem a do odvety národního poháru si vytvořilo vynikající pozici. Mezi úspěšné střelce se zapsali Boateng a Doukouré. Domácí se v závěru snažili duel zdramatizovat, jejich šance však ztroskotaly na stoprocentním Oierovi.
90+3'
90+1'
Žlutou kartu dostává I. López (Levante UD).
90'
Další zákrok Oiera. Strážce hostující svatyně tentokrát lapil pokus ze střední distance.
89'
Kontaktní gól měl na kopačce Kayode (Girona FC), ale skvělý Oier jeho přízemní pokus s vypětím všech sil vyrazil do strany.
88'
I. López (Levante UD) si nakráčel s míčem na hranici vápna, odkud z hlubokého záklonu zamířil nad.
85'
Tohle bylo nebezpečné! Exekutor nařízeného přímého kopu bránící zeď dokázal obstřelit a prudkou ranou pořádně vyprášil rukavice brankáře hostujícího celku.
84'
Standardka pro domácí tým. Oier si staví zeď.
83'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Samu, přichází Chema.
81'
Za tohle Timor pochválen nebude. Hráč Girony se odhodlal k zakončení z velké dálky, které se mu vůbec nepovedlo. Příště musí mířit lépe.
78'
Po faulu na svou osobu se Kayode (Girona FC) hodně rozčiloval a také jemu sudí udělil žlutou kartu.
78'
Rober (Levante UD) podrazil Kayodeho a bude za to pykat. Jak? No přece žlutou kartou.
77'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Maffeo, přichází Aday.
76'
Lukić chytře procpal balon do domácího vápna, jeho přihrávka ale správného adresáta nenašla.
73'
Na opačné straně vypustil střelu Doukouré (Levante UD), ani jeho pokus se ovšem neujal.
72'
Konečně se začalo dít něco zajímavého. Kayode (Girona FC) si naběhl na přízemní pas zprava a z první minul bližší brankovou konstrukci.
70'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Morales, přichází I. López.
67'
Domácí si mezi sebou předávají balon na útočné polovině, rádi by se vrátili zpátky do zápasu.
65'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Olunga, přichází Kayode.
65'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Luiz, přichází B. García.
65'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Bardhi, přichází Lerma.
62'
Levante právě vstřelilo branku!
Hosté složili reparát a vedou o dvě trefy! Na centrovaný balon z rohového kopu si naskočil CHEICK DOUKOURÉ, a přestože si na jeho pokus Bounou sáhl, zabránit míči v cestě do sítě nedokázal.
61'
Roh pro Levante. A ještě jeden.
58'
Další střela domácích. Moreno si naběhl do levé části vápna a v krkolomné pozici zakončil mimo.
56'
Omlouváme se za technické potíže, které nás provázaly na začátku druhého dějství. V uplynulé desetiminutovce domácí dvakrát vystřelili na bránu, ale Oier se o čisté konto připravit nenechal.
46'
Hlavní aktéři se vracejí zpátky na hrací plochu.
Úvodní poločas je minulostí. O jeho atraktivitě nemůže být žádná řeč a je dobře, že se aspoň v jeho závěru staly zajímavé momenty. Ve 40. minutě otevřel skóre Boateng a stejný hráč mohl jen o chvíli později náskok hostujícího týmu zdvojnásobit, ale podruhé neuspěl.
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává Morales (Levante UD).
43'
Boateng mohl přidat druhý gól! Hráč Levante se jako blesk z čistého nebe zjevil zase přímo před Bounouem, tentokrát ho zkusil přehodit, ale to se nepovedlo.
40'
Hostující tým se ze své první střely na bránu dostává do vedení! Morales průnikovou přihrávkou vysunul EMMANUELA BOATENGA a ten tváří v tvář Bounouovi neselhal.
38'
Luiz (Girona FC) to s náběhem za obranu myslel dobře, jenže centrovaný balon k němu nedoputoval.
36'
Některý z domácích hráčů se zpoza vápna odhodlal ke střele a trefil obětavého obránce.
35'
Girona v tuto chvíli obléhá soupeřovo pokutové území.
32'
Z nařízené standardky došlo k zakončení hlavou, při němž balon minul hostující bránu o podstatný kus.
31'
Samu (Levante UD) si vyšlápl na Mojicu, který se teď v bolestech svíjí na trávníku. Hříšník za nešetrný faul obdržel žlutě zbarvený kartonek.
30'
Levante se ubránilo rohovému kopu.
28'
V dosavadním průběhu utkání byla hra vyrovnaná.
27'
Skvělá práce Oiera. Brankář hostujícího týmu si počkal na centr ze strany, po kterém před dotírajícími hráči schoval míč do svých rukavic.
25'
Tohle bylo ze strany domácího týmu příliš uspěchané. Granell se opřel do míče ze střední vzdálenosti a odeslal ho někam do nebes.
23'
Hra se potom opět přesunula doprostřed hřiště.
22'
Hosté se zmocnili míče a zbytečně dlouhým nákopem ho odevzdali zpátky na kopačky svých protivníků.
20'
Záložní řada Levante je vůči ataku ze strany hráčů domácího mužstva nadále odolná.
19'
Fotbalisté Girony dovezli balon k půlící čáře a marně se snaží prokousat se hlouběji do pole.
17'
Poté následoval centr do vápna a hlavičkové zakončení nad horní tyč domácí brány.
16'
Levante vybojovalo roh, který rozehrálo nakrátko.
15'
A další ofenzivní výpad Girony zastavil ofsajd.
14'
Slepými pálili také domácí. Konkrétně Olunga, který z hranice vápna ohrozil pouze diváky na tribuně.
12'
První střelecký pokus. Jeden z hostujících hráčů z voleje vysoko přestřelil břevno.
10'
Úvodní desetiminutovka žádnou gólovou šanci nenabídla, což je samozřejmě škoda.
9'
Fotbalisté Levante operují na území bránící se Girony.
7'
Tohle byl tvrdý faul. Ramalho (Girona FC) u lajny sestřelil Moralese a rozhodčí ho za to zcela spravedlivě potrestal žlutou kartou.
6'
Hlavičkové souboje, které se uskutečnily v blízkosti středového kruhu, vyhrál hostující celek.
5'
Přestože Levante zůstalo na útočné polovině a chvíli tam kombinovalo, nyní už hraje jeho soupeř.
4'
Náznak útočné akce předvedl Moore, jeho sólo akci podél pravé lajny však obránci Girony zachytili.
3'
Zatím se hraje výhradně uprostřed hřiště.
1'
Varování hned v úvodní minutě! Za podražení soupeře uviděl žlutou kartu Lukić (Levante UD).
1'
Míč uvedli do hry fotbalisté Levante.
1'
Domácí odehrají zápas v červenobílé kombinaci dresů, zatímco hosté se oblékli do černobílého.
Trojice rozhodčích právě přivádí hlavní aktéry utkání na hřiště. Úvodní výkop se nezadržitelně blíží.

Girona FC: Bounou – Maffeo, Ramalho, Muniesa, Planas, Mojica – Luiz, Timor, Granell (C) – Moreno, Olunga
Náhradníci: Iraizoz – B. García, A. García, Portu, Kayode, Aday, Diaby

Levante UD: Oier – Moore, Rober, Cabaco, Toño – Boateng, Doukouré – Morales (C), Bardhi, Samu – Lukić
Náhradníci: Langerak – Luna, Alegría, I. López, Chema, P. López, Lerma.
Přibližně dvacet minut před začátkem utkání probíhá na hřišti gironského stadionu rozcvička.
Loňská pohárová soutěž dopadla pro oba týmy neslavně, ty totiž vypadly hned ve svých úvodních utkáních. Girona, která byla nalosována do 3. kola, těsně prohrála na hřišti Huesky (0:1) a Levante ve 2. kole zase nestačilo na Cádiz, jemuž podlehlo 1:2 po penaltách. Který z celků skončí brzy letos?
Obě mužstva byla nalosována rovnou do 4. kola, takže čtvrteční zápas bude v letošní sezoně jejich prvním pohárovým. V lize jsou na tom velmi podobně. Patnáctá Girona ztrácí na dvanácté Levante pouze dva body. Favoritem je nováček mezi španělskou elitou jen z toho důvodu, že má výhodu domácího prostředí. Levante mu ale jistě neprodá svou kůži lacino.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemný čtvrteční večer a zároveň vás vítám u textové online reportáže z utkání Girona FC – Levante UD, které se odehraje v rámci 4. kola španělského poháru. Zápasem, jehož výkop je na programu ve 20:30, vás s potěšením provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.