Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Real : Fuenlabrada - 28. listopadu 2017   21:30

Real
Real
63' Mayoral  • 70' Mayoral
2:2
(0:1)
Fuenlabrada
Fuenlabrada
25' Milla   • 89' Portilla
Real
Navas – Hakimi, Tajero, Nacho, Theo Hernández – Kovačič, Llorente – Ceballos, Óscar Rodriguez (75. Quezada), Feuillassier (62. Bale) – Mayoral.
Casilla – Manu Hernando, Quezada, Seoane, Bale.
Fuenlabrada
Pol Freixanet – Athuman, Díaz, Juanma, Fran García – Luis Milla, Cristóbal – Annor (79. Juan Quero), Fraile, Bravo (70. Portilla) – Matheus Barrozo (62. Dioni).
Codina – Armando, Portilla, Dioni, Juan Quero.

Je tu konec rozhodně zajímavého zápasu. Real Madrid byl v odvetě velkým favoritem, avšak nečekaně se hodně trápil. Hosté z třetí ligy se totiž dostali do vedení a za stavu 1:0 měli navíc i další zajímavé šance. Bílému baletu obrovsky pomohl Gareth Bale, který půl minutky po svém příchodu na trávník přihrál na gól a o chvilku později byl také u druhé gólové šance. V závěru se pak zdálo. že si Real výhru pohlídá, avšak chvilku před koncem srovnal na konečných 2:2 Portilla. Nic to ale nemění na tom, že do dalšího kola postupuje Real Madrid, ten totiž první vzájemný zápas na hřišti soupeře vyhrál 2:0.
90+3'
90+3'
Real Madrid kopal ještě rohový kop, ten ale na výsledku 2:2 již nic nezměnil.
90+3'
Domácí jsou obrovsky zklamaní. Dokázali v průběhu zápasu otočit skóre a vedli 2:1, nakonec ale očividně uhrají jen nerozhodný výsledek 2:2.
90+1'
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
89'
Fuenlabrada právě vstřelila branku!
Po rychlé akci se míč dostal od Cristóbala na levou stranu k Juanu Querovi a ten ho předložil do vápna ÁLVARU PORTILLOVI, který ho nadvakrát poslal do brány Realu – 2:2!
88'
Dioni se dostal ke střele z pravé strany. Míč ale poslal jen do boční sítě.
88'
Domácí se snaží hrát v závěru zápasu na polovině soupeře, což se jim nyní daří. Je ale jasně vidět, že se Real soustředí hlavně na defenzivu.
86'
Rohový kop hostů kopal Fraille. K hlavičce se dral Díaz, avšak balon směrem k Navasovi vyslat nedokázal.
85'
Střelu Seoaneho odrazila hostující defenziva na roh. Po něm se domácí již k zakončení nedostali.
83'
Daniel Diaz podrazil Ceballose a dostává žlutou kartu.
81'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačič, přichází Jaime Seoane.
80'
Netradičně pravačkou zkusil zpoza vápna zakončit Bale, trefil ale jen obránce před sebou.
79'
Střídání v týmu CF Fuenlabrada: ze hřiště odchází Annor, přichází Juan Quero.
77'
Domácí nyní přeci jen trochu polevili. Vedou 2:1 a nikam se moc neženou.
75'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Óscar, přichází Quezada.
73'
Teď dokonce Bale dotlačil míč do brány, avšak dlouho před zakončením mu byl odmávaný a odpískaný ofsajd.
72'
Bale posílal do vápna soupeře ostrý centr a gólman Pol Freixanet měl co dělat, aby míč vyrazil.
70'
Real Madrid právě vstřelil branku!
A opět byl u gólu Gareth Bale. Ten si krásně patičkou přes hlavu připravil balon na střelu. Sice ho gólman hostů vychytal, avšak míč se odrazil k BORJA MAYORALOVI, který ve velké pohodě dokonal svým druhým gólem v zápase obrat – 2:1!
69'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Bravo, přichází Portilla.
68'
Hosté kopali rohový kop Frailem, k zakončení se ale nikdo ze spoluhráčů nedostal.
66'
Po levém křídle to zkoušel domácí Óscar, míč ale skončil v zámezí a následuje odkop od brány.
65'
Domácím se tedy bude teď hrát již lépe. Samozřejmě ale budou hrát tak, aby dokonali obrat a aby dnešní zápas vyhráli.
63'
Neskutečné! Gareth Bale byl na trávníku snad půl minuty, když z pravé strany odcentroval do vápna na BORJU MAYORALA, který hlavou s pomocí břevna srovnává na 1:1!
62'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Feuillassier, přichází Bale.
62'
Střídání v týmu CF Fuenlabrada: ze hřiště odchází Díaz, přichází Dioni.
61'
Obrovská šance hostů! Po přímém kopu se k hlavičce dostal Díaz, jehož hlavičku zastavila břevno!
60'
Unikajícího soupeře fauloval na polovině hřiště Óscar Rodriguez a také on dostává žlutou kartu.
59'
Matheus Barrozo zbytečně fauloval na polovině Realu a dostává žlutou kartu.
57'
Hosté kopali přímý kop přibližně od rohového praporku. Na přední tyči se k hlavičce dostal špatně hlídaný Matheus Barrozo, po jehož střele musel zasahovat Navas. Ten vyrazil míč na rohový kop!
56'
Po centru do vápna se snad vůbec poprvé v dnešním zápase připomněl Mayoral, jeho hlavičku ale hostující defenziva zblokovala.
54'
Domácí mají trvalou převahu. Jenže až do zakončení se zatím vůbec nedostávají.
52'
Z levé strany se do vápna soupeře snažil vniknout domácí Feuillassier, Annor ho ale nepustil.
50'
Daleko větší vzruch vyvolal Gareth Bale, který se zvedl z lavičky náhradníků a začal se rozcvičovat.
49'
Z velké dálky to zkusil domácí Oscar, míč ale poslal asi osm metrů mimo.
48'
Llorente posílal balon na levou stranu na Thea, tomu ale odskočil balon do autu.
48'
Domácí začali tam, kde končili v závěru poločasu. Mají velkou územní převahu a tlačí se k vápnu soupeře.
46'
Snad patnáct vteřin po úvodním hvizdu padl ve vápně hostujícího celku Ceballos, pokutový kop se ale nepíská.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:31.
Pokud se Real Madrid v prvním zápase na hřišti Fuenlabrady trápil, tak dnes je to velmi podobné, Problém pro domácí je ale to, že od třetiligového soupeře dostali gól a prohrávají 0:1. Bílý balet měl územní převahu až v závěrečné desetiminutovce prvního poločasu, jinak jsme sledovali opticky vyrovnaný fotbal.
45'
45'
Již se rozeběhla poslední minuta prvního poločasu.
44'
Kovačič poslal perfektní pas na Ceballose, ten ale ve výborné pozici poslal míč jen nad bránu.
42'
Konečně se k nějaké přímé střele dostali domácí. Přibližně z hranice vápna střílel Feuillassier, gólman Pol Freixanet byl ale pozorný a míč vyrazil.
41'
Také Ceballos svou střelou pouza napálil protihráče. Následně se z podobné pozice pokoušel pálit Marcos Llorente, míč ale poslal vysoko nad.
40'
První poločas pomalu spěje ke svému konci a domácí fotbalisté mají územní převahu.
38'
Ceballos ale nerozehrál roh úplně dobře. Domácí přišli o balon a nyní se musí bránit.
37'
Feuillassier se pokoušel centrovat z pravé strany. Jeho pas byl ale zblokovaný na další roh pro Real.
36'
Nyní Ceballos rozehrál nakrátko. Ani to ale k ničemu nevedlo. Domácí jsou přesto stále u balonu.
35'
Daniel Ceballos posílal od rohového praporku centr do vápna. Míč na malém vápně hostující defenziva odvrátila na další roh.
34'
Hosté si naopak zápas užívají a své vedení zatím udržují bez větších problémů.
33'
Realu se nedaří. Stále se hraje vyrovnaný fotbal, avšak domácí se zatím do žádné výraznější šance nedostali a navíc prohrávají 0:1.
30'
Domácí to zkusili rychlou narážečkou, jenže Achraf nedokázal na pravé straně velkého vápna udržet míč na hrací ploše. Následuje odkop od hostující brány.
29'
Na polovině hřiště byl faulovaný Kovačič. Domácí rychle rozehráli, avšak stejně rychle následně přišli i o balon.
28'
Po rohu se domácí již do další šance nedostali.
27'
Domácí se snažili bleskově odpovědět. Z hranice vápna vystřelil levačkou Feuillassier, jeho pokus byl zblokovaný na roh.
25'
To jsou věci! Hosté kopali rohový kop, po kterém se balon odrazil daleko za velké vápno. Tam měl LUIS MILLA dostatek času a prostoru na připravení míče na střelu. Vypálil sice tvrdě, avšak také doprostřed brány. Jenže Keylor Navas si se štiplavou ránou neporadil, míč vyrazil jen do břevna, od kterého se odrazil do brány!
23'
Z pravé strany zkoušel střílený centr do vápna Realu posílat Annor, nikdo z domácích zasahovat nemusel, protože míč skončil v zámezí.
21'
Domácí začínají mít optickou převahu. Nyní se natlačili k vápnu soupeře, ale jejich snažení bylo zbytečné, protože se v ofsajdu ocitl Kovačič.
19'
Centr do vápna posílal Ceballos, hostující defenziva ale zafungovala dobře a míč odvrátila.
18'
Po faulu na Achrafa budou domácí kopat přímý kop ze zajímavé pozice.
15'
Tak trochu se dalo očekávat, že Real v kombinované sestavě nebude proti Fuenlabradě dominovat. Zatím sledujeme opticky hodně vyrovnané utkání.
13'
Kousek za vápnem byl faulovaný domácí Feuillassier. Bílý balet rychle nakrátko rozehrál a následně Theo skončil při snaze odcentrovat v zámezí. Následuje odkop.
12'
Další pokus o útočný výpad hostů skončil ofsajdem, ve kterém byl Annor.
10'
Nyní zkusil ve vápně hostujícího celku padnout Achraf, pokutový kop se ale nepískal.
9'
Takhle to ze strany Realu asi nepůjde. Hosté měli totiž další šanci, když se do zakončení dostal Matheus Barrozo, jeho střelu z pravé strany musel vyrážet pozorný Navas!
7'
Ti se po následné standardce k zakončení nedostali. Přesto budou nadále u balonu, když budou vhazovat aut na polovině Realu.
6'
Domácí se snažili odpovědět, jenže k zakončení se nedostali. Pak na polovině hřiště fauloval Ceballos a balon budou mít opět hosté.
5'
Po autovém vhazování se jako nic do obrovské šance dostal hostující Hugo Fraile, přibližně ze sedmi metrů ale zamířil nad bránu!
3'
Po následném rohovém kopu se nikdo z domácích k zakončení nedostal.
3'
Z pravé strany posílal střílený centr do vápna Achraf Hakimi, nikdo ze spoluhráčů se k balonu dostat nemohl, protože Fran García zblokoval míč na roh.
2'
Estadio Santiago Bernabéu není ani zdaleka zaplněný. Je vidět, že Real hraje proti velkému outsiderovi a také bez svých hvězd.
1'
O výkop se postarali domácí.
1'
Hráči jsou již na trávníku, zápas může začít!

Real Madrid CF: Navas – Hakimi, Tajero, Nacho, Theo Hernández – Kovačič, Llorente – Ceballos, Óscar Rodriguez, Feuillassier – Mayoral.
Náhradníci: Casilla – Manu Hernando, Quezada, Seoane, Bale.

CF Fuenlabrada: Pol Freixanet – Athuman, Díaz, Juanma, Fran García – Luis Milla, Cristóbal – Annor, Fraile, Bravo – Matheus Barrozo.
Náhradníci: Codina – Armando, Portilla, Dioni, Juan Quero..
První vzájemný zápas vyhráli s přehledem fotbalisté madridského velkoklubu. Tým složený z mladíčků bez největších hvězd vyhrál nad lídrem třetí ligy 2:0, když se střelecky prosadili Marco Asensio a Lucas Vázquez. Pravdou je, že se čekala vyšší výhra Realu, o vítězství Bílého baletu rozhodly totiž jen dva proměněné pokutové kopy. Přesto tým Zinedina Zidana dokráčel k povinnému vítězství a o postupujícím do osmifinále není před dnešní odvetou pochyb.
Hezký pozdní úterní večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže z odvety 4. kola španělského královského poháru Copa del Rey mezi domácím Realem Madrid a hostujícím třetiligovým celkem CF Fuenlabrada. Jasným favoritem jsou samozřejmě domácí, o jejichž vysoké výhře a postupu dnes nikdo nepochybuje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.