UEFA Youth League -  ONLINE PŘENOS -  Real : Plzeň - 23. října 2018   16:00

Real
Real
5' Baeza  • 57' Park  • 62' Rodrigues
3:2
(1:0)
Plzeň
Plzeň
54' Gabriel   • 58' Krátký
Real
Ramos – García, Chust, Pulido, López (90. Garay) – Moha (75. Carlos), Blanco (C), Baeza – Rodrigues, Ruiz, Alberto (55. Park)
Altube – Gutiérrez, Álvaro, Rivera, Garay, Park, Carlos
Luis Teixeira – Pedro Carvalho, Andreu Vilanova Simarro
Estadio Alfredo Di Stefano (Madrid)
Plzeň
Mařík – Plecitý (46. Gabriel), Hranáč, Míka (C), Žilák – Pek (66. Řezáč), Petr, Šulc – Pihrt (71. Pecháček), Selnar, Hezoučký (46. Krátký)
Novák – Halász, Gabriel, Uzlík, Řezáč, Pecháček, Krátký

To je ode mě ze stadionu Alfreda di Stefana vše. Přeji krásný zbytek úterního dne a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou.
Doufejme, že mladíci Viktorie tímto zápasem ukázali cestu A-týmu, který na svůj zápas proti slavnému soupeři vyběhne za tři hodiny.
Je dobojováno! Real Madrid nakonec ubránil jednobrankové vítězství 3:2 nad Viktorií. Český zástupce tu zanechal vynikající dojem a zcela si zaslouží potlesk na otevřené scéně. Druhý poločas nabídl celkem čtyři branky,když se hostům se povedlo dvakrát vyrovnat. Na vítěznou branku Rodriguese už bohužel odpovědět nedokázali.
90+4'
90+3'
Pecháček hodil aut ze špatného místa a hlavní rozhodčí dává tedy míč domácím.
90+2'
Útočnou akci Viktorie bohužel zastavuje ofsajd.
90+1'
Ve druhém poločase se nastavují čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází López, přichází Garay.
90'
I v deseti hráčích se snaží domácí zaútočit. Blanco si naběhl do pokutového území, ale poté nepřesně předal míč dále.
88'
Další nedovolený zákrok. Plzeň rychle rozehrála a už míří vstříc brance Ramose.
87'
Tohle hráči Realu Madrid nezažívají každý den, v posledních minutách se bojí o výsledek.
86'
Bohužel Šulc trefil pouze zeď, přesto hráči v červenomodrých dresech zůstávají u balonu.
85'
Další velmi ostrý zákrok od hráčů Realu, kteří druhý poločas vůbec nezvládají. Standardní situace z velmi dobré pozice poblíž vápna.
83'
Ruiz za velmi ostrý zákrok na půli hřiště dostává druhou žlutou kartu a tím pádem oslabuje svůj tým. Viktorie má před sebou přibližně deset minut hry přesilové hry.
82'
Přesným centrem našel na zadní tyči Šulce, ten ovšem svoji hlavičku poslal nad branku.
81'
Řezáč faulovaný u rohového praporku, míč už si staví k centru Selnar.
80'
Dlouhý nákop, který Sergio López přiťukl brankáři Ramosovi. Plzeň se stále nevzdává.
79'
Žlutou kartu dostává Petr (FC Viktoria Plzeň).
79'
Ten rozehrál Selnar na bližší tyč, kde byli pouze hráči Realu.
78'
Domácí obrana odvrátila na rohový kop.
77'
Žlutou kartu dostává López (Real Madrid CF).
76'
Ostrý faul Lópeze poblíž pokutového území, velká šance na vyrovnání.
75'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Moha, přichází Carlos.
74'
Kryštof Krátký měl na noze druhou branku v utkání! Zcela sám před brankářem Ramosem ale lobem přestřeluje branku.
72'
Fantastický zákrok Maříka a nic na tom nemůže změnit ani následně zvednutý praporek. Rodrigues dostal výborný balon na malé vápno, proti kterému se zaskvěl český brankář.
71'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Pecháček.
70'
Nakonec z toho byl rohový kop, který domácí zahráli nakrátko. Hráči Viktorie se rychle chopili míče, Selnar táhl rychlý brejk, ale proti dvojnásobné přesile to měli velice těžké.
69'
Moha přesnou českou uličkou našel Frana Garcíu, kterému se ovšem moc nepovedl centr.
68'
Utkání se přece jenom trochu zklidnilo. I slavný Real Madrid zjišťuje, že v České republice se dá hrát dobrý fotbal.
66'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pek, přichází Řezáč.
65'
Rodrigues se uvolnil na levé straně pokutového území, zpětnou přihrávkou našel na hranici vápna kapitána Blanca, ten ale přestřeluje.
64'
Selnar posílal načechraný centr do šestnáctky, ten i s menšími problémy domácí odvrátili.
62'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Bláznivé utkání pokračuje. RODRIGUES dostal spoustu místa i prostoru v pokutovém území a střelou z otočky prostřeluje Maříka potřetí. Nyní je opět na řadě Viktorie.
62'
A ten vůbec nebyl marný, centimetry chyběli k zakončení.
61'
Petr dobře napadl domácího Garcíu, čímž nakonec vybojoval rohový kop.
60'
Žlutou kartu dostává Pedro (Real Madrid CF).
58'
Plzeň právě vstřelila branku!
To jsou věci, co vidíme na stadioně. O minutu později máme opět vyrovnáno. Brankář Ramos se snažil odkopnout míč, ale trefil pouze šestnáctiletého KRYŠTOFA KRÁTKÉHO, který šťastně vyrovnává.
57'
Bohužel radost Viktorie trvala jen dvě minuty. Střídající AKINLABI PARK dostal výbornou přihrávku od Mohy a tváří tvář nedal Maříkovi šanci. Tohle zamrzí.
55'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Alberto, přichází Park.
54'
Neskutečné, Viktoria vyrovnává na 1:1, ale jak! K odraženému míči se v pokutovém území dostal ŠIMON GABRIEL, který parádní ranou odšpuntoval neskutečnou radost.
52'
Žlutou kartu dostává Šulc (FC Viktoria Plzeň).
Žlutou kartu dostává Blanco (Real Madrid CF).
51'
Po kterém byl ve vápně tvrdě atakovaný kapitán Viktorie Míka, ale hlavní rozhodčí pokutový kop nenařizuje.
51'
Ale když už Viktoria míč má, hned s ním běží vstříc brance. Nyní z toho bude rohový kop.
49'
Ve druhém poločase prozatím stejný obraz hry jako v prvním, Real drží míč a soupeři ho vůbec nepoučí.
48'
Žlutou kartu dostává Krátký (FC Viktoria Plzeň).
47'
Druhý poločas odšpuntoval dělovkou z dálky Moha, ale trefil pouze hostujícího kapitána Míku.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hezoučký, přichází Krátký.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Gabriel.
46'
Hlavní rozhodčí v prvním poločase nenastavil ani minutu. Po prvním poločase je spokojenější Real Madrid, který prozatím vede po brance Baezy z páté minuty. Sportovně musíme uznat, že utkání se zatím hraje pouze na jednu branku. Hráči Viktorie ovšem nebudou chtít dát svou kůži lacino a ve druhém poločase budou chtít zabojovat minimálně o remízu. Vzpomeňte si, co dokázali v Římě. Rozhodně si nenechte ujít ani druhý poločas.
45'
45'
Alberto si opět narazil se svým spoluhráčem, u balonu v pokutovém území byl ale dříve brankář Mařík.
44'
Šulc ve středu hřiště zahrál nedovoleným způsobem, domácí velmi rychle rozehráli nakrátko.
43'
Další nebezpečná akce Realu, tu ovšem zhatil razantním odkopem Pihrt.
42'
Moha nepřesně přihrál přes celou šíři hřiště, aut pro Viktorku.
41'
Plzeňští mají i pořádnou porci smůly. Selnar dostal ideální balon do šestnáctky, ale hostující jedenáctka si míč tak dlouho připravovala ke střele, až opustil hrací plochu.
39'
Pomalu se nám blíží závěr prvního poločasu, dočkáme se ještě nějakého zajímavého momentu před jednou z branek?
38'
Hezká přímočará akce Viktorie po pravé straně. Hezoučký dokázal nacentrovat na Selnara, tomu ovšem odkopl míč obránce Realu.
36'
Pek si pohlídal náběh Ruize, když včasným skluzem zachránil situaci.
35'
Lahůdka pro Maříka. Centr Lópeze brankář Viktorie ukryl do své náruče.
34'
Rodrigues nasadil Pekovi housle a následně přes něj přepadl. Rozhodčí nedovolený zákrok nepíská.
33'
Tohle je velká škoda. Hezoučký v pokutovém území obral o míč hráče Realu, ale poté možná i trochu díky nervozitě špatně přihrál.
32'
Viktoriáni se pokusil o rychlý brejk, ten táhl po levé straně Hezoučký, ovšem domácí obrana se o něj postarala.
31'
Žlutou kartu dostává Plecítý (FC Viktoria Plzeň).
30'
Domácí zahrávali standardní situaci, Baeza jen přiťukl míč Albertovi, který ranou z dálky přestřeluje.
29'
Ruiz se pokusil vystřelit ze střední vzdálenosti, ale trefil pouze prvního hráče.
28'
Parádní zákrok Maříka! Ruiz dostal ideální přihrávku před téměř prázdnou branku, ale Plzeňský brankář stačil skokem předvést zatím zákrok dne.
27'
Nyní to bylo od hráčů Realu až příliš na krásu. Rodrigues dostal parádní přihrávku patičkou za hostující obranu, ovšem zbytečně ještě hledal své spoluhráče.
25'
Druhá branka v síti Viktorie, která nyní ovšem neplatí kvůli ofsajdu. Ruiz si to z levé strany namířil směrem k brance, propálit Maříka se mu podařilo, ovšem je mu to prd platné.
23'
López z pravé strany hledal na hranici vápna Mohu, ten se k míči ovšem nedostal.
21'
Z levé strany si naběhl do vápna Fran García, jeho prudký přízemní projektil kryje Mařík.
20'
Úvodních dvacet minut hry je za námi a zatím to je jasná dominance domácích. Nicméně hosté nic nevzdávají a snaží se zaútočit jen jak to jde.
19'
Menší zaváhání brankáře Ramose, ten ovšem celou situaci stačil před dobíhajícími hráči Plzně zachránit.
18'
Jak je někdy fotbal jednoduchý. Sergio López si narazil se svým spoluhráčem, čímž zcela vyřadil ze hry dva hráče Viktorie. Celé akci chyběla jen kvalitnější přihrávka do vápna.
17'
Pochvala pro Peka, který zablokoval přihrávku Lópeze.
15'
Ten si červenomodří pohlídali, ale stále se jim nedaří na delší časový úsek držet balon pod svou kontrolou.
15'
Ten ovšem nabídl velmi rychlý protiútok Realu, za hranicí vápna střílel Alberto. Brankář Mařík pohotovým zákrokem vyrazil na rohový kop.
14'
Hezký centr Selnara, který domácí odvrací na další rohový kop.
14'
Opět se připomněli i mladé pušky Viktorie. Šulc vybojoval rohový kop.
13'
Akci po levé straně opět táhl velmi aktivní Fran García. Nyní přesným centrem našel Ruize, jenže jeho hlavičce chyběla větší přesnost.
12'
Další stoprocentní příležitost domácích. Stejná situace jako při první brance, jen tentokrát trestuhodně z vápna překopnul branku Alberto.
11'
Plzeňský Selnar byl v momentě za obranou Realu a pomezní rozhodčí zdvihá praporek nad hlavu.
10'
Neskutečná akce Realu Madrid! Brankář López přesným pasem našel naběhnutého Ruize, ten se následně zbavil obránce Viktorie, ale prudkou střelou mířil jen do boční sítě.
8'
Žilák nepřesně rozehrál z vlastní poloviny, přihrávku zachytil Sergio López, ale ten už svému spoluhráči přihrával do ofsajdu.
7'
Domácí se po vstřelené brance uklidnili a nyní kontrolují balon uprostřed hřiště.
5'
Bohužel obrana Viktore poprvé kapituluje. Fran García utekl na levé straně, následně míč předal přesně do pokutového území, kde byl připravený PÉREZ BAEZA, ten jen placírkou uklidil míč k levé tyčce.
4'
Nebezpečný balon Sergia Lopeze, avšak hostující obrana nebezpečí pro svou bránu nedopustila.
2'
Centrovaný balon na malé vápno vyboxoval brankář Rámos.
2'
Centr Žiláka odvrácen na první rohový kop v zápase.
1'
Výkop měli na starosti mladíci Viktorie, kteří se hned dopustili po rozehrání útočného faulu. Tomu říkám start.
1'
Obě mužstva už jsou na hrací ploše, nic nebrání tomu, aby třetí pokračování UEFA YOUTH LEAGUE začalo.

Real Madrid CF: López – García, Chust, Pulido, López – Moha, Blanco (C), Baeza – Rodrigues, Ruiz, Alberto
Náhradníci: Altube – Gutiérrez, Álvaro, Rivera, Garay, Park, Carlos

FC Viktoria Plzeň: Mařík – Plecitý, Hranáč, Míka (C), Žilák – Pek, Petr, Šulc – Pihrt, Selnar, Hezoučký
Náhradníci: Novák – Halász, Gabriel, Uzlík, Řezáč, Pecháček, Krátký

Rozhodčí: Luis Teixeira – Pedro Carvalho, Andreu Vilanova Simarro.
Krásné úterní odpoledne ze stadionu Alfreda di Stefana z Madridu!

V rámci třetího kola UEFA Youth League zavítá plzen Viktoria Plzeň na horkou půdu real Realu Madrid.

Bílý balet hraje ve velké formě. V UYL v prvním utkání porazil Řím 3:1 a následně vyhrál 4:1 v Moskvě. Se šesti body vedou tabulku, o dva body za dnešním soupeřem z Plzně. I výsledky z domácí soutěže nahání hrůzu, to posuďte sami – Canillas 6:0, Getage 4:0, Leganés 4:1, Amistad 5:0.

Viktoriáni mají ovšem také vynikající formu. V UYL nejprve v Přešticích uhráli remízu 1:1 s CSKA Moskva. Husarský kousek se ale červenomodrým povedl v Římě proti tamnímu AS. Český zástupce prohrával už 1:3, ale skóre nakonec dokázali otočit na konečných 4:3, přičemž utkání dohrávali o deseti hráčích. V domácí lize vyhrála Viktorka sedmkrát v řadě, naposledy porazili brněnskou Zbrojovku 6:2.

Dámy a pánové, vítejte u našeho textového přenosu, zápasem Vás provede přímo ze stadionu v Madridu Jakub Štěrba, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.